Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (4 μέλη και 111 επισκέπτες)

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
παίδες κανά καλό μιλφοδιπλό παίζει πουθενά ?

πολλα αλλα χρειαζεται να σου μιλησουμε στην ιδια γλωσσα με αυτην που ανεβαζεις κριτικες και.....κριμα αυτη η γλωσσα δεν διδασκεται πουθενα...
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πολλα αλλα χρειαζεται να σου μιλησουμε στην ιδια γλωσσα με αυτην που ανεβαζεις κριτικες και.....κριμα αυτη η γλωσσα δεν διδασκεται πουθενα...
[/quote
ρε συ ο ανθρωπος μια ερωτηση εκανε. Τιμιοτερον το πρεσβυτερον.αλλοι θα πληρωναν για να τον διαβαζουν.
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το απογευμα πήγα στην ελληνοουκρανεζα χριστινα απο φωκαιας το υπογειακι . Περίμενα με συναγωνιστή εξωθεσμικό οπου ειχαμε κουβεντούλα . Βγηκε η χριστινα και μου είπε οτι μιαζω με εναν πρώην της . Αφου έπεσαν τα χουφτωματα στο σαλόνι πέρασα μέσα αφου πρώτα της είπα να φορέσει κάλτσες . Αφου έπλενα την ψωλή μου μπήκε μέσα η μουναρα και αρχίσαμε να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων . Μου πήρε ενα γαματο τσιμπουκακι ακαποτο για 10 λεπτα οπου και κατέθεσα πάνω μου . Δυστυχώς δεν την γαμησα γιατι έχυσα πάνω στην πίπα . Την επόμενη φορα θα της τον χωσω. Γενικά η χριστινα μου αποπνέει εναν ρομαντικό αέρα. Στο τελος μου χάρισε για σουβενίρ ενα βραχιόλακι λαχανί που φορούσε
ο ιδιοκτητης πθανοτατα διαβαζει το σαιτ αγαπητε και θα χει απηυδησει με τις 2 που τρωγωνται σα το σκυλο με τη γατα.απλα εβαλε τα πραματα στη θεση τους.
η χριστινα σαφως ειναι διαμαντη μπροστα στην αλλη.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ο ιδιοκτητης πθανοτατα διαβαζει το σαιτ αγαπητε και θα χει απηυδησει με τις 2 που τρωγωνται σα το σκυλο με τη γατα.απλα εβαλε τα πραματα στη θεση τους.
η χριστινα σαφως ειναι διαμαντη μπροστα στην αλλη.
:think:
Ποιος και γιατί έχει απηυδήσει με ποιες 2;  :hmm:

Ποιος και πώς έβαλε,ποια πράγματα στη θέση τους;  :dunno:

Ποια είναι η άλλη;  :think:

Μυστήριο....  :police:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Μιλας με γριφους γεροντα :huh:
 

kostas2370

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς ποιά δούλευε χθές πρωινή Ιάσονωσ 19 ισόγειο ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.649
Κριτικές
61
Like
39.937
Πόντοι
22.785
Καλημέρα φίλοι μου......
...... άγαπούληδες , & άτομα άνίκανα γιά όρθές σκέψεις.......

....κινηθείτε έλεύθερα....... βρίσκομαι ΠΑΡΑΛΙΑ !!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
ο ιδιοκτητης πθανοτατα διαβαζει το σαιτ αγαπητε και
Καλημέρα θα χει απηυδησει με τις 2 που τρωγωνται σα το σκυλο με τη γατα.απλα εβαλε τα πραματα στη θεση τους.
η χριστινα σαφως ειναι διαμαντη μπροστα στην αλλη.
Καλημέρα φιλέ μην σκας επέτρεψε μου να γίνω λίγο ώμος και να σου πω αστες να τρώγονται από πίτα που δεν τρως τι σε μέλει κι αν καεί ασε τα αφεντικά να σκοτιζονται
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημερα κοσμε και καλη εβδομαδα!!
 

onegeargo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα φιλέ μην σκας επέτρεψε μου να γίνω λίγο ώμος και να σου πω αστες να τρώγονται από πίτα που δεν τρως τι σε μέλει κι αν καεί ασε τα αφεντικά να σκοτιζονται
εισαι μεγας ενημερωτης και καθακου ωμος :hi:.Απλα αμα ειναι μανουριασμενες αυτο επηρεαζει και την αποδοση τους στο δωματιο.επισης οταν παιρναν
καλα πχ με το billy η εναν αλλο εμπειρο χυστης ειναι προς οφελος ολων γιατι θα ναι πιο αποδοτικες και με τους αλλους.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ψάξε σε καμιά παραλία να την βρείς! :cheesy:

Είναι κινούμενο πυρ η Αθηνά...  :erection:

Σε όποιο νησί έχει πάει, μετά από μερικές ώρες  εκδηλώνεται πυρκαγιά...  :o

Σε περίπτωση που επιστρέψει στη Φωκαίας, ίσα που βλέπω να πετάνε Καναντέρ Αχαρνών και Φωκαίας....  :orchestra:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
εισαι μεγας ενημερωτης και καθακου ωμος :hi:.Απλα αμα ειναι μανουριασμενες αυτο επηρεαζει και την αποδοση τους στο δωματιο.επισης οταν παιρναν
καλα πχ με το billy η εναν αλλο εμπειρο χυστης ειναι προς οφελος ολων γιατι θα ναι πιο αποδοτικες και με τους αλλους.
Φιλέ μου οι κοπέλες είναι απογοητευμενες χωρίς διάθεση γιατί ή δουλειά τους έχει πέσει κατακόρυφα από την άλλη και εμείς ψαχνομαστε αφού δεν μειώνουν τις τιμές ή δεν βελτιώνουν υπηρεσίες αυξάνοντας τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο τουλάχιστον στο15λεπτο.Πιστεύω ότι πρέπει όλοι να δώσουν συντριπη απόρριψη όταν ακούν την τιμή να παραμένει στο20€ την ώρα που τα ραβασακια από εφορία,Ενφια,ΦΠΑ,ανατιμησεις βασικων προιοντων και αλλα έρχονται.Είναι ελάχιστες οι κοπέλες πλεον που ανταποκρίνονται και τιμανε το20€
 

dj bill

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Φιλέ μου οι κοπέλες είναι απογοητευμενες χωρίς διάθεση γιατί ή δουλειά τους έχει πέσει κατακόρυφα από την άλλη και εμείς ψαχνομαστε αφού δεν μειώνουν τις τιμές ή δεν βελτιώνουν υπηρεσίες αυξάνοντας τον χρόνο παραμονής στο δωμάτιο τουλάχιστον στο15λεπτο.Πιστεύω ότι πρέπει όλοι να δώσουν συντριπη απόρριψη όταν ακούν την τιμή να παραμένει στο20€ την ώρα που τα ραβασακια από εφορία,Ενφια,ΦΠΑ,ανατιμησεις βασικων προιοντων και αλλα έρχονται.Είναι ελάχιστες οι κοπέλες πλεον που ανταποκρίνονται και τιμανε το20€
Αν δεν Αλλξουν Ροτα θα τις Φαει το Μαυρο Σκοταδι.Τα Ψεμματα τελειωσαν.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.649
Κριτικές
61
Like
39.937
Πόντοι
22.785
Είναι κινούμενο πυρ η Αθηνά...  :erection:

Σε όποιο νησί έχει πάει, μετά από μερικές ώρες  εκδηλώνεται πυρκαγιά...  :o

Σε περίπτωση που επιστρέψει στη Φωκαίας, ίσα που βλέπω να πετάνε Καναντέρ Αχαρνών και Φωκαίας....  :orchestra:
.......

..... ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ,τον περισπούδαστον καί εύκλεή dude 007......
Τα προσόντα της παρέπεμπουν σέ ένάρετον,άσπιλον,άμόλυντον,μειλίχια, καί προσηνή γυνή άρτι άποφοιτήσασα έκ παρθεναγωγείου καλογραιών........
μέ μίνι χιτώνιον τό οποίον έπικαλύπτη πλήρως τούς χυμώδεις ζωοδότες μαστούς της. :hi: :hi: :hi: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Είναι ελάχιστες οι κοπέλες πλεον που ανταποκρίνονται και τιμανε το20€

Πολύ σωστή η άποψη του Αόρατου όπως και των άλλων παιδιών...  :hi:

Και μια και έγινε συγκεκριμένη αναφορά, η Χριστίνα η ξανθιά αδύνατη Ελληνοουκρανέζα στο Φωκαίας 27 υπόγειο και βεβαίως η μελαχροινή Καμέλια στο Φωκαίας 27 όροφος τιμούν (και με το πολύ παραπάνω...) το 20άρικο-και σε φουλ πρόγραμμα μάλιστα και οι δυο τους-τόσο ως προς τις υπηρεσίες που παρέχουν όσο και ως προς την άνεση χρόνου...

Να τα λέμε αυτά παιδιά!  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom