Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο....


Κολωνού 32 πάνω συνέχισε μόνη η Χριστίνα....

Κολωνού 23 Άννα/Κού...

Iάσωνος 20 δεξιά Κορίνα  :zfuck:

Ιάσωνος 20 αριστερά Ανδριάνα



Ανέβηκα λίγο στο Κολωνού 11 πάνω...μου εμφανίστηκε ένα γυφτοειδές μαμούθ και παραλίγο να σπάσω το ποδάρι μου στο γαμημένο σκαλί...
Πάλι καλά είμαι ευέλικτος και δεν έπαθα το παραμικρό!!! :orchestra:



TFPOZbD.jpg
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Σχετικα με αυτή τη Μολδαβη την "Αλα" στο Ιασωνος 19 πανω που ακουω σχολια όπως "το ζει το γαμησι,υποψηφια για μεταγραφη στο 20αρι κλπ " την πηρε εχτες το βραδυ συναγωνιστης προς το τελος της βαρδιας της βεβαια και η μικρη δεν εκανε τιποτα.Δηλαδη προκατ μηδεν κατευθείαν αμιλητη πηγε να του βαλει καποτα σε πεσμενο με το που μπηκε δωματιο,σουτιεν δεν εβγαλε και γενικα δεν εκανε κατι για να δικαιολογει αυτά τα σχολια πιο πανω.Ενταξει ωραιο μωρο είναι αλλα τουλάχιστον προς το παρον δεν αξιζει υπηρεσιακα συμφωνα με τον φιλο.Εγω δεν την πηρα για να εχω προσωπικη αποψη αλλα εμπιστεύομαι την κριση του οποτε τον πιστευω σε ότι μου ειπε.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Ανέβηκα λίγο στο Κολωνού 11 πάνω...μου εμφανίστηκε ένα γυφτοειδές μαμούθ και παραλίγο να σπάσω το ποδάρι μου στο γαμημένο σκαλί...
Καλημέρα την είδα και μου ρθε να γέλασω είναι κορυφαία ή περιγραφή σου billy  :2funny: σαν Μενουλα είναι τι άλλο θα δούμε στο μεταξι,με15€ μάλιστα δίνει κώλο όπως μου ειπε
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλημέρα την είδα και μου ρθε να γέλασω είναι κορυφαία ή περιγραφή σου billy  :2funny: σαν Μενουλα είναι τι άλλο θα δούμε στο μεταξι,με15€ μάλιστα δίνει κώλο όπως μου ειπε

Φίλε Αόρατε είναι καλό παιδί ο billy13.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.730
Κριτικές
61
Like
40.272
Πόντοι
22.785
[size=25pt]Dude007  !![/size]


[move][size=35pt]Έγγύηση ... [/size][/move]

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Πέρασα πάλι με τη Νατάσα στο Κολωνού 30 1ος όροφος.Την προηγούμενη φορά κόντεψα να φύγω χωρίς γλώσσα, σήμερα παρολίγον να μου λείπει κομμάτι από το κάτω χείλος... Η κοπέλα είναι... λύσσα κακιά!
Για όσους ενδιαφέρονται "παίζει μπάλα" και η Αντριάνα.Πάνω δεν ανέβηκα,άκουσα για δύο κοπέλες, μάλλον Ελένη και Ντιάνα.
 

varethikatisfoles

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις σε ποια βαρδια ειναι η ανυ η πορνοσταρ?χτες παρασκευη στην απογευματινη δεν την βρηκα
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Επίσης για κάποιο παληκάρι που έψαχνε την Καίτη ξανθιά ευσωμη με κοντό μαλλί που δούλεψε παλιά Περγαμου27 ισόγειο,Άγκυρας είναι τώρα Μεγάλου Αλεξανδρου15
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Σχετικα με αυτή τη Μολδαβη την "Αλα" στο Ιασωνος 19 πανω που ακουω σχολια όπως "το ζει το γαμησι,υποψηφια για μεταγραφη στο 20αρι κλπ " την πηρε εχτες το βραδυ συναγωνιστης προς το τελος της βαρδιας της βεβαια και η μικρη δεν εκανε τιποτα.Δηλαδη προκατ μηδεν κατευθείαν αμιλητη πηγε να του βαλει καποτα σε πεσμενο με το που μπηκε δωματιο,σουτιεν δεν εβγαλε και γενικα δεν εκανε κατι για να δικαιολογει αυτά τα σχολια πιο πανω.Ενταξει ωραιο μωρο είναι αλλα τουλάχιστον προς το παρον δεν αξιζει υπηρεσιακα συμφωνα με τον φιλο.Εγω δεν την πηρα για να εχω προσωπικη αποψη αλλα εμπιστεύομαι την κριση του οποτε τον πιστευω σε ότι μου ειπε.
Για τα προεόρτια θα συμφωνήσω,για το κυρίως πιάτο πέρασα καλά.Τώρα για τα περί μεταγραφής,έχεις δίκιο,μάλλον υπερέβαλλα,αλλά υπάρχουν παραδείγματα μεταγραφών με... υποσχετική,χωρίς να αναπεξέρχονται πάντα στο ύψος των περιστάσεων... Απλά στο δεκάρικο είναι κάτι φρέσκο και τραγανό,για όσος δεν βαρυστομαχιάζουν με τα άγουρα φρούτα...  ;)
 

comeinside

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που μπορώ να βρω την Ξένια την λεπτή ρωσσιδούλα ή την Άννα την ξανθιά ρωσσίδα επίσης;

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φίλε Αόρατε είναι καλό παιδί ο billy13.
:coffee: :tooth:

Καλημέρα την είδα και μου ρθε να γέλασω είναι κορυφαία ή περιγραφή σου billy  :2funny: σαν Μενουλα είναι τι άλλο θα δούμε στο μεταξι,με15€ μάλιστα δίνει κώλο όπως μου ειπε
Τρέχοντας έφυγα.... :S :badair: :badair: :badair:

Σχετικα με αυτή τη Μολδαβη την "Αλα" στο Ιασωνος 19 πανω που ακουω σχολια όπως "το ζει το γαμησι,υποψηφια για μεταγραφη στο 20αρι κλπ " την πηρε εχτες το βραδυ συναγωνιστης προς το τελος της βαρδιας της βεβαια και η μικρη δεν εκανε τιποτα.Δηλαδη προκατ μηδεν κατευθείαν αμιλητη πηγε να του βαλει καποτα σε πεσμενο με το που μπηκε δωματιο,σουτιεν δεν εβγαλε και γενικα δεν εκανε κατι για να δικαιολογει αυτά τα σχολια πιο πανω.Ενταξει ωραιο μωρο είναι αλλα τουλάχιστον προς το παρον δεν αξιζει υπηρεσιακα συμφωνα με τον φιλο.Εγω δεν την πηρα για να εχω προσωπικη αποψη αλλα εμπιστεύομαι την κριση του οποτε τον πιστευω σε ότι μου ειπε.
Τύπε γράφεις λες και είσαι αρχάριος...
Μόνος λες ότι ήταν το τέλος της βάρδιας!
Την πήρε εξωθεσμικός μου φίλος 6 και κάτι το απόγευμα,μετά από έναν άλλο που ήταν πριν από αυτόν! Είπε ότι είναι άπειρη αλλά καλή....
Φαντάσου πόσοι πέρασαν Παρασκευή στο δωμάτιο....μαζί της!
Γύφτοι - μαύροι - ΟΡΚ - ταλιμπάν - Αφγανιστάν - Τουρκμενιστάν - Τσαντ - και το "μπιπ" της γιαγιάς τους!  :hi:

Μην έχουμε απαιτήσεις μετά από 6 ώρες στο τσαρδί να είναι σούπερ γουάου για τον φίλο σου!  :kissass2:
Έπρεπε να τον αποτρέψεις όπως έκανα εγώ 1 το βράδυ εχθές σε φίλο μου!
Ήθελε να πάρει Χριστίνα - στυλιάρι στο Κ.32 πάνω,αλλά είχε 2 δωμάτια πριν από εμάς!
Φυσικά φύγαμε!!!

:orchestra:


 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Τύπε γράφεις λες και είσαι αρχάριος...
Μόνος λες ότι ήταν το τέλος της βάρδιας!
Την πήρε εξωθεσμικός μου φίλος 6 και κάτι το απόγευμα,μετά από έναν άλλο που ήταν πριν από αυτόν! Είπε ότι είναι άπειρη αλλά καλή....
Φαντάσου πόσοι πέρασαν Παρασκευή στο δωμάτιο....μαζί της!
Γύφτοι - μαύροι - ΟΡΚ - ταλιμπάν - Αφγανιστάν - Τουρκμενιστάν - Τσαντ - και το "μπιπ" της γιαγιάς τους!  :hi:

Μην έχουμε απαιτήσεις μετά από 6 ώρες στο τσαρδί να είναι σούπερ γουάου για τον φίλο σου!  :kissass2:
Έπρπεπε να τον αποτρέψεις όπως έκανα εγώ 1 το βράδυ εχθές σε φίλο μου!
Ήθελε να πάρει Χριστίνα - στυλιάρι στο Κ.32 πάνω,αλλά είχε 2 δωμάτια πριν από εμάς!
Φυσικά φύγαμε!!!

:orchestra:
Ακριβώς όπως τα λες παιχταρά! Ένα χαρακτηριστικό σφάλμα (κυρίως) άπειρων συναγωνιστών είναι να περνάνε με την κάθε κοπέλα στο τελευταίο 30λεπτο (περίπου) της βάρδυας τους όπου σε αυτή την περίπτωση η απόδοση της κοπέλας είναι λογικό να είναι μειωμένη και λόγω κούρασης και επιθυμίας της να ξεμπλέκει το συντομότερο δυνατό τη βάρδυα της...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ξερει κανεις σε ποια βαρδια ειναι η ανυ η πορνοσταρ?χτες παρασκευη στην απογευματινη δεν την βρηκα

Είναι τώρα στο Φωκαίας 27 ισόγειο και ίσως συνεχίσει και το απόγευμα.

Αν τελικά περάσεις μαζί της (και αν θέλεις βέβαια) πες μας μετά τις εντυπώσεις σου.
 

varethikatisfoles

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είναι τώρα στο Φωκαίας 27 ισόγειο και ίσως συνεχίσει και το απόγευμα.

Αν τελικά περάσεις μαζί της (και αν θέλεις βέβαια) πες μας μετά τις εντυπώσεις σου.

ευχαριστω...εχω περασει παλιοτερα (δεν ημουν μελος στο site) , πολυ καλη..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom