Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (34 μέλη και 273 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Στην Φωκαίας σήμερα μεταξύ 12:30-13:00
17 κάτω η Σαμπρίνα μελαχρινή με 2αρι στήθος μέσα από το σουτιέν και λίγα παραπανίσια κιλάκια και η Μαρία ξανθιά σαλονάρισε ολόγυμνη με καλό τσουπωτό κορμί 2,5αρι στήθος και οι δύο με 69, ακα και χύσιμο στο στήθος
17 πάνω η κορίνα μελαχρινή εμφανίστηκε με κάτι σαν φόρεμα μακρύ το οποίο τονίζει το κορμί της και μαζί της Άννα ευτραφής γυφτοειδής ξανθιά με αρκετά παχάκια. Και οι δύο με ακα, 69, η δε Άννα και κώλο. Παρτούζα δεκτή
19 μελαχρινό ωραίο στυλιάρι και μαζί της μελαχρινή νταρντάνα με 3αρι στήθος και οι δύο με ακα, 69 χύσιμο στα στήθη. Παρτούζα δεκτή
25 κάτω η άννα στυλιάρι με 1,5στηθάκι, καστανή γλυκιά με καυλάντισε λίγο η δε τσα2 υποσχέθηκε λαρυγγωτό τσιμπούκι που θα με κάνει να βγάλω μαλλιά
27 υπόγειο μία μέτρια κοπέλα καστανή με 2αρι στήθος λίγο πεσμένο
27 ισόγειο μία μέτρια κοπέλα μελαχρινή με 1,5 στήθος και ευτραφή κώλο
Φυλής 72 δεξιά η Βίκη ξανθιά με μικρό στήθος καλό κορμάκι με λίγη κοιλίτσα και φουλ πρόγραμμα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
Μικρή συμβολή: Χωματιανού 11β όροφος η Αντριάνα.Τη γάμαγε συναγωνιστής πάνω από 40 λεπτά και την είχε ταράξει στα κωλοχάστουκα. Αδύνατη με ωραίο σώμα και αλβανόφατσα αλλά τίγκα στις μελανιές το σώμα της. 
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μικρή συμβολή: Χωματιανού 11β όροφος η Αντριάνα.Τη γάμαγε συναγωνιστής πάνω από 40 λεπτά και την είχε ταράξει στα κωλοχάστουκα. Αδύνατη με ωραίο σώμα και αλβανόφατσα αλλά τίγκα στις μελανιές το σώμα της. 

Δύο φορές την έχω πάρει.

Την πρώτη ήταν εντελώς amateur κατάσταση,δεκτική,υπομονετική και μάλλον λόγω απειρίας,με τάσεις ρομαντισμού!

Την δεύτερη φορά ήταν πιο πονηρεμένη,βιαστική και με τάσεις ξεπέτας-αλλά και πάλι την κάνεις ότι θέλεις.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Στην Φωκαίας σήμερα μεταξύ 12:30-13:00

27 υπόγειο μία μέτρια κοπέλα καστανή με 2αρι στήθος λίγο πεσμένο

27 ισόγειο μία μέτρια κοπέλα μελαχρινή με 1,5 στήθος και ευτραφή κώλο

Στο Φωκαίας 27 υπόγειο,είδες την Βιολέτα.

Στο Φωκαίας 27 ισόγειο,είδες την Τζίνα.


Mάχιμος ο @Free  :rockon:
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
καλημερα μαγκες... Αυτη η τζινα απο φωκαιας 27 λειει τιποτα μεσα ? Οσες φορες
εχω περασει με καβλονει αλλα δεν εχω παει ακομα μαζι τις. Βοηθηστε με .....
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
καλημερα μαγκες... Αυτη η τζινα απο φωκαιας 27 λειει τιποτα μεσα ? Οσες φορες
εχω περασει με καβλονει αλλα δεν εχω παει ακομα μαζι τις. Βοηθηστε με .....

την ειδα χθες πιο καυλωτική από ποτε ... δεν την ξερω μεσα ομως
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
βρε και γω την εχω δει αλλα δεν ξερω για μεσα μην μου αρχισει τα μη εδω , μη εκε, και τετια.... ποιος θα με βοηθησει ? η μηπως να παω απγευμα να πετυχω την αννα την πορνοσταρ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
καλημερα μαγκες... Αυτη η τζινα απο φωκαιας 27 λειει τιποτα μεσα ? Οσες φορες
εχω περασει με καβλονει αλλα δεν εχω παει ακομα μαζι τις. Βοηθηστε με .....

Είναι αρκετά καλή στο δωμάτιο  :zfuck: και-για εμένα τουλάχιστον είναι στανταράκι!  :wanker:
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
κολητε κανει ακοπο καλο τσιμπουκι και 69 με ελεθυερα πιασιματα?
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
Δουλεύει και απογευματινές βάρδιες αυτή η Τζίνα; Γιατί μόνο πρωινά την έχω πετύχει  :think:
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
μονο πρωινα φιλε... Ξερεις κατι?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μόνο πρωί δουλεύει η Τζίνα-και είπαμε είναι καλή.

Για τα του προγράμματος,τί κάνει,τί δεν κάνει,πως το κάνει και με ποιους τα κάνει,πηγαίνετε,ακούτε,βλέπετε,ρωτάτε,κρίνετε,αποφασίζετε.

 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Βολτα μεταξουργείο. Μπηκα στην Βαλερια στο Ιασωνος 19, καλη κοπελιτσα και εχει και χιούμορ (λιγο), Ιασωνος είναι, στανταρ πραματα, στανταρ ξελαφρωμα. Γενικά απο την βόλτα που έκανα, παιζανε πολλα κακομοιρα κοριτσακια ενα μαλιστα το λυπηθηκα πολυ γιατι ήταν αδυνατο και μαραμενο.. Γενικα πολυ κακη ποιοτητα και πολλες χονδρουλες.

Ηθελα να παω και το Μεγ. Αλεξ 25 αλλα ήταν το αριστερο κλειστα και το δεξι είχε μια ασχημη κοπελα. Θυμόμουν τα δυο όπλα που είχε πριν λιγες μερες και τα ηθελα αλλα δεν ηταν εκει.

Εκείνο που θα ηθελα παρα πολυ επειδη κατι μου βγαζει (κατι σαν παλιο ελληνικο κινηματογραφο) είναι εκείνο το τσαρδι στη Λεωνιδου. Εχει μια μικρη αυλη και ανεβαίνεις σκαλιά. Εχει και ένα ωραίο λουλούδι έξω. Ησυχο και απομακρυσμένο καπως απο τα υπολοιπα. Το κακό είναι οτι το "λουλούδι" που δουλεύει μεσα, δεν μου άρεσε καθόλου.

Δεν ξερω τι συμβαίνει οταν πάω σε αυτά τα μερη, η μνήμη μου δεν δουλευει καλα. Οταν πάω και βλέπω ενα κάρο κοπελιες, ούτε ονόματα θυμάμαι, ούτε αριθμούς, ούτε σε ποιο δρόμο. Σας τυχαίνει και εσας; Διότι βλέπω οτι και αριθμούς θυμάστε, και ονόματα.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Ενα ακόμα σκηνικό να περιγράψω απο την χθεσινή βόλτα, βρέθηκα στη Διδυμου και σε κάποιο τσαρδί μέσα μοιριζε πολύ όμορφα. Λέω "φρεσκοψημένα τσουρέκια... δεν μπορεί... σε τσαρδί μπήκα οχι σε φούρνο." Ηρθε η υπηρεσία μου είπε το ποιήμα της, και την έκοψα ρωτόντας την

"Τσουρέκια φτιάξατε;"

Μου απάντησε "ναι" με χαμόγελο. Μετά βγήκε η μικράν αμήχανα μασουλόντας μια μπουκιά τσουρέκι. "Την κακομοίρα" σκέφτηκα. Την είχα ξαναδεί και σε κάποιο άλλο αυτή.

"Φάε, φάε" της είπα και έφυγα.
 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Παίδες, ερώτηση:

Ακάποτο τσιμπούκι δεν θέλω, γλυφομούνι ούτε λόγος, τι είναι το χειρότερο που μπορώ να πάθω με γλωσσόφιλα;

Ρωτάω επειδή βλέπω πως πολλές κάνουν ακάποτο στοματικό.

Γενικά είμαι προβληματισμένος.
 

fasistas

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, ερώτηση:

Ακάποτο τσιμπούκι δεν θέλω, γλυφομούνι ούτε λόγος, τι είναι το χειρότερο που μπορώ να πάθω με γλωσσόφιλα;

Ρωτάω επειδή βλέπω πως πολλές κάνουν ακάποτο στοματικό.

Γενικά είμαι προβληματισμένος.
τιποτα δεν παθενεισ ρε φιλε! γαμα εκει  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Αν γραφεις συχνα ενημερωσεις με τον καιρο μαθαινεις και τους αριθμους και τα ονοματα.
Φυσικα οι περισσοτεροι ενημερωτες κρατανε και "σημειωσεις" στο κινητο τους.  :grin:

Ἑνημερωτὴς μὲ σημειώσεις = ὁδηγὸς μὲ parking assist
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom