Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 343 άτομα (21 μέλη και 322 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Μεγάλη βόλτα πριν από λίγο στο Μεταξουργείο με παρέα τον @John Fystikis  :rockon: κατά την οποία είδαμε και καταγράψαμε τα εξής-είμαι σίγουρος πως θα ξεβαρεθεί και θα συμπληρώσει-διορθώσει ειδάλλως  :s&m_1:

:orchestra:
:kneel: :kneel: :kneel:
tumblr_ncmnge8Wgn1tm15nlo1_500.gif
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ιάσωνος 43:
Η μελαχροινή Ιωάννα.Με πολύ μέτριο πρόσωπο και με ψιλοατσούμπαλο, λειβαδιώτικο(όπως διευκρίνησε...) κορμί.
Τί άλλο θα δούμε και θα ακούσουμε...

46 αριστερά:
Η Αλίσια.Το σχετικά καινούριο πιπινάκι με το άφρο μαλλί Νίκου Γκάλη.
Όμορφο κοριτσάκι, με ωραίο μικρό στήθος, με ένα μικρό σωσίβιο και με καλό κωλαράκι.
Ήταν ένα από τα δύο πιπινάκια που είχα πετύχει καινούρια ένα πρωί στο 46 όροφος.
Η γηραιά υπηρεσία τραμπούκιζε άσχημα πιτσιρικα επειδή αργούσε να τελειώσει!
"Αν κάνεις 20 λεπτά για να μπορέσεις να χύσεις όταν γίνεις κωλόγερος δεν θα μπορείς ούτε καν να γαμήσεις!Τα κομπιούτερα τα έκαναν έτσι φυτά και αδελφές!  :woldman:

46 ισόγειο:
Η ξανθιά Ναταλία η πολύ αδύνατη που έχει γυρίσει τόσα και τόσα μαγαζιά Φυλής και πέριξ.

46 όροφος:
Η Τζούλια, η πρώην Μαρία, η πρώην Ιωάννα από Φυλής 84 α και β και Φυλής 71,69 και 80.
Τις προάλλες δούλευε στο Κολωνού 30 ισόγειο.
Με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο τουρλωτό κώλο.
Βυζί δεν το λες και μικρό!
Στο 10ρικο να είναι λιγότερο φόλα απ'ότι στο 20ρικο;;;

44 αριστερά:
Η ξανθιά νταρντανοΜανταλένα που νομίζεις πως είναι πορτιέρης σε νυχτερινό μαγαζί...

44 δεξιά:
Η μελαχροινή Νικόλ.
Με πολύ μέτριο και ψιλοσπασμένο πρόσωπο και με ζουμερό, ατσούμπαλο κατά σημείο κορμί.
Βγαίνει στο σαλόνι με μοναδική θηλυκότητα-με τα χέρια στη μέση σαν να είναι έτοιμη για καυγά...

37 ισόγειο:
Από τα πιο ωραία πιπινάκια που είδαμε απόψε...
Η Κατερίνα, μελαχροινό με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και με ωραίο σχετικά αδύνατο-αλλά όχι εντελώς στεγνό-κορμί.Όμορφο χαμόγελο, καλή παρουσία, πονηρό μουτράκι...

37 όροφος:
Η βετεράνος του κώλου Ροζαλίντα...

36:
Η ξανθιά ζουμερή Αλεξάνδρα με το γλυκό πρόσωπο.
Γνωστή κυρίως από Ιάσωνος 46.

33:
Η ξανθιά όμορφη κοντούλα Λόλα η γνωστή φόλα με ωραίο, ακόμη πιο αδυνατισμένο κορμί και κωλαράκι(μπήκαν τα κωλομάγουλά της μέσα από το αδυνάτισμα) και μαζί της η μελαχροινή Μαρία με τα λάτιν χαρακτηριστικά, με ζουμερή κωλάρα και με ωραίο στήθος.

30 υπόγειο:
Η Τζούλια η γνωστή μαύρη και η ξανθιά πολύ μέτρια Αλίνα, η γνωστή κοντή κοπέλα της αλυσίδας.

30 όροφος:
Δυο πολύ ωραία στυλιάροπιπινάκια.
Το Βανεσάκι απόψε μού φάνηκε ακόμη πιο γλυκό και πιο όμορφο.
Κοντούλικο, με νόστιμο προσωπάκι και με ωραίο αδύνατο σωματάκι.
Από Φυλής 59 εδώ πλέον...
Μαζί της η στυλιαροΧριστίνα με το περίεργο μαύρο μαλλί.
Με μέτριο πρόσωπο αλλά με σκελετωμένο σώμα με μικροσκοπικό κωλαράκι αλλά με καλό στήθος.
Μάς παρουσιάστηκε σαν Σουλτάνα!!!

27α: κλειστό.

20 αριστερά:
Μόλις έκλεινε αλλά δούλευε η γνωστή παλαιά μουνάρα Μάρω από Ξανθίππης, Δροσοπούλου, Ιάσωνος 44 που έχει πάρει κάποια κιλά αλλά εξακολουθεί να είναι ωραία.

20 όροφος:
Η μελαχροινή μοντελο μουνάρα Αλεξάνδρα.
Κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο, κανονικό κορμί.

20 ισόγειο:
Η μελαχροινή ωραία μεν, φόλα δε Σάρα.Με όμορφο πρόσωπο ντίβας και με ωραίο κορμί με καλό, ελαφρώς ζουμερό κώλο.

19 ισόγειο:
Η όμορφη Βαλέρια από το Καλλέργη 33.Με νόστιμο προσωπάκι και με ωραίο σώμα με τοπικά πιασίματα.

19 όροφος:
Τι ωραίο πιπινοστυλιαράκι και αυτό...
Η ξανθούλα Νατάσα,παιχνιδιάρα, αδυνατούλα, με μικρό στήθος και με απίθανο κωλαράκι.
Είναι καλή στο δωμάτιο.
Απόψε ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

10 ισόγειο:
Οι δυο γλυκές χοντρούλες πιτσιρίκες με τα όμορφα μάτια.Ειρήνη και Χριστίνα.
Στον όροφος το σκυλί κάπνιζε την πίπα του πολέμου!Ουγκ!

1γ:
Το όμορφο ξανθό πλέον αδυνατούλικο πιπινο Μινάκι.

1β αριστερά:
Η ξανθιά Ρίτα.Νεαρής ηλικίας με συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο, κανονικό σώμα.Σχετικά καινούρια δεν είναι ασχημούλα.
Δεξιά ήταν κλειστά.

1α:
Η μελαχροινή κοντούλα Ειρήνη, με γλυκό προσωπάκι  με ανοικτά μάτια και με νόστιμο ζουμερό σώμα.

31 υπόγειο:
Η γνωστή γυρολόγος Μπαζομαγδαλένα.

31 χόστελ:
Η ξανθιά γκιλφ Σουζάννα η γνωστή που είχε εξαφανιστεί με μαλλί κομμωτηρίου!!!

Επίσης...

Λεωνίδου 28 ισόγειο:
Η Λίλη το γνωστό ξανθό μιλφ και μαζί της η ξανθιά γεματούλα Ελένη-στανταράκια αμφότερα...

Λεωνίδου 28 όροφος:
Η ξανθιά πιτσιρίκα Νατάσα, ψηλή, πολύ ασπρουλιάρα, με όμορφο κοριτσίστικο πρόσωπο αλλά με ψιλοατσούμπαλο σώμα-η οποία, παρεμπιπτόντως, συστήνεται σαν Ελληνίδα!!!

Μεγ.Αλεξάνδρου 28:
Η καστανή γεματούλα Ρωξάννη με θηλυκό πρόσωπο.

Μεγ.Αλεξάνδρου 25:
Δεξιά, η γνωστή Αλεξάνδρα-Σάντρα η σκουρόδερμη με το πρόστυχο πρόσωπο και με σώμα με αρκετά πιασίματα πλέον-παλαιό στανταράκι...
Αριστερά η μελαχροινή γεματούλα Άντρεα, με το γλυκό πρόσωπο, η γνωστή κοπέλα από Ιάσωνος 44 και 46.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Κολωνού 27 ισόγειο:
Η μελαχροινή μουναροπιπίνα Λάουρα.
Πολύ όμορφο πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο σώμα με απίθανο κωλαράκι.
Ωραία να τη χαζεύεις αλλά και αυτό...επικίνδυνο!Για τέτοια φόλα μιλάμε!

Κολωνού 32β:
Βυζάρες:Η Μισέλ έχει γίνει μουνάρα ακόμη και για εμένα που δεν μου αρέσουν τα στυλιάρια!
Ξεχώρισα,τις κάτω σαν πιο όμορφες παρουσίες... :hi:
Ειδικά η Μισέλ...έχει γίνει τρελό μουνί.... :wanker:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Αχαρνών έτσι όπως κατεβαίνεις από φώκιας για κέντρο στο αριστερό χέρι  περίπου 2-3 στενά . ... και ενημέρωση και βοηθάμε την τοπική οικονομία! ....μουχαχαχα!
αυτό που ειναι δίπλα στο κύτταρο;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Το Βανεσάκι στον όροφο του Ιάσωνος 30;  :wanker:
Αφού σου αρέσει και αυτό!  :o

Σωστός,αλλά φαντάσου τι είδες και έγραψες ότι η Κατερίνα ήταν από τις πιο ωραίες...
Την είδα και εγώ τις προάλλες,αλλα δεν μου έκανε εντύπωση!  :hi:

Ιάσωνος 37 ισόγειο:
Από τα πιο ωραία πιπινάκια που είδαμε απόψε...
Η Κατερίνα, μελαχροινό με όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και με ωραίο σχετικά αδύνατο-αλλά όχι εντελώς στεγνό-κορμί.Όμορφο χαμόγελο, καλή παρουσία, πονηρό μουτράκι...
Ιάσωνος 37Β - Κατερίνα (τσουρκοειδές μπαζάκι...σγουρό μαλλί,με 69)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σωστός,αλλά φαντάσου τι είδες και έγραψες ότι η Κατερίνα ήταν από τις πιο ωραίες...
Την είδα και εγώ τις προάλλες,αλλα δεν μου έκανε εντύπωση!  :hi:

Ναι ρε γαμώτο, όταν την είδαμε με Φυστίκη απόψε σκέφτηκα ότι κάποιος, κάτι είχε γράψει για αυτήν-και του το είπα μάλιστα εκείνη τη στιγμή-αλλά δεν θυμόμουν ότι ήσουν εσύ και το κυριότερο ότι δεν σου έκανε κλικ!  :sunglasses:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Υποκλινομαι στον μεγα Ζινταν68 για την αποκλειστικη παραχωρηση αυτου του τοσο ρομαντικου υλικου κατ αποκλειστικοτητα στο BOURDELA.COM  :rockon:

:wanker: :kneel:
Το υλικό αυτό το έκανε ρομαντικό η κορασίδα..... :grin: :grin: :grin:



Ίσως στο μέλλον να υπάρξουν και άλλα τέτοια ρομαντικά ηχητικά ντοκουμέντα... Από την συλλογή μου όπως γνωρίζεις μύστη μου. :hi: :hi: :hi:

Υ.Γ.Αυτό το ηχητικό πορνογράφημα είναι αφιερωμένο στον πορνό ρεπόρτερ XILNIK
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Ιάσωνος 10 ισόγειο:
Οι δυο γλυκές χοντρούλες πιτσιρίκες με τα όμορφα μάτια.Ειρήνη και Χριστίνα.
Στον όροφος το σκυλί κάπνιζε την πίπα του πολέμου!Ουγκ!
...Κι εσείς τώρα,επειδή έχει αλανιάρικο στυλάκι,την κακοκαρδίζετε!Λίγο να την πάρεις με το καλό,και είναι πολύ φιλότιμη κι ευαίσθητη καρδιά!
Ιάσωνος 20 όροφος:
Η μελαχροινή μοντελο μουνάρα Αλεξάνδρα.
Κοπέλα με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο, κανονικό κορμί.
Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή που είδα λίγες μέρες πριν,πρώτα εκεί που αναφέρεις,και μετά στην αλλαγή της βάρδιας στο Κολωνού 23 υπόγειο,ή τόσο λάθος έκανα;Μου έκανε ένα ''κλικ'',ξέρουμε κάτι;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
...Κι εσείς τώρα,επειδή έχει αλανιάρικο στυλάκι,την κακοκαρδίζετε!Λίγο να την πάρεις με το καλό,και είναι πολύ φιλότιμη κι ευαίσθητη καρδιά!Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή που είδα λίγες μέρες πριν,πρώτα εκεί που αναφέρεις,και μετά στην αλλαγή της βάρδιας στο Κολωνού 23 υπόγειο,ή τόσο λάθος έκανα;Μου έκανε ένα ''κλικ'',ξέρουμε κάτι;

Ναι, το παίρνει σερί στην 3η βάρδια στο Κολ. 23 υπ.
Ήταν ώρα στο δωμάτιο.

Επίσης, αρχές 3ης βάρδιας:

Ιασ. 20 δεξ.: Σάρα (όπου έκατσε ώρα στο δωμάτιο)
Ιασ. 19 1ος: μια ξανθούλα μπαζάκι κι μια αδύνατη μαυρομαλούσα σε φουλ (την έχω ξαναδεί στα πέριξ, νομίζω στο 20α)
Λεων. 28 ισ.: Μια ξανθιά γλυκια μιλφ σε fishnet φορεματάκι
Λεων. 28 1ος: Ένα ξανθό μπαζάκι

Και επιτέλους, πέτυχα την Ανναμπέλα στο Κολ. 32 & Λεωνίδου.
Καλά, για τα δεδομένα τις περιοχής, το πιο καυλιάρικο τσουρκοειδές. Τέλειο αψεγάδιαστο κορμάκι, πανέμορφη φατσούλα, αμυγδαλωτά σαγηνευτικά μάτια . . .
Εντάξει, 15 ευρώ, αλλά σε σχέση με κάτι άλλες της περιοχής που τα ζητάνε, το μωρό το αξίζει: και από εμφάνιση και από σέρβις !
Βέβαια, σκούζει λίγο παραπάνω, αλλά χαλάλι . . . .
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.907
Πόντοι
19.505
Πέρασμα πρωινό από Αγκύρας 12Α για να πετύχω τη Βίκυ ουάου, το πιπινάκι γάλακτος για το οποίο γράφτηκαν ενδιαφέροντα πράμματα, αλλά ήταν η Έλενα Βασιλικό Τσιμπούκι
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Καλημερα...μετα απο πολυμηνη αποχη θα ηθελα την βοηθεια σας. Ποιες 3 θα μου προτεινατε στο μεταξι με τα πιο σλαβο-ρωσικα χαρακτηριστικα με ξανθο μαλλι,ανεξαρτητου υψους-βαρους? ωστε να ψαξω κ να διαβασω στις κριτικες?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλημερα...μετα απο πολυμηνη αποχη θα ηθελα την βοηθεια σας. Ποιες 3 θα μου προτεινατε στο μεταξι με τα πιο σλαβο-ρωσικα χαρακτηριστικα με ξανθο μαλλι,ανεξαρτητου υψους-βαρους? ωστε να ψαξω κ να διαβασω στις κριτικες?

Έλα ρε Κερτ!  :rockon:

Πού ήσουν εξαφανισμένος;;;  :huh:

Μία που μου έρχεται πρόχειρα στο μυαλό,μιλφογκιλφ (από αυτά που σου αρέσουν!) είναι η Ναταλία με το πολυδιαφημισμένο της τσιμπούκι,στο Κολωνού 23 υπόγειο,τα πρωινά.

Αν μου έρθει και κάτι άλλο,εδώ είμαστε!
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Έλα ρε Κερτ!  :rockon:

Πού ήσουν εξαφανισμένος;;;  :huh:

Ασε αρχοντα...θα με φαει το ανακοντα κ εμενα,εννοω κουλουρα κ εχουν σφιξει οι κωλοι κ παιζει πολυ ρανταρ. Ειχα κ κατι θεματα υγειας με τον φαδερ κ που μυαλο για  :fuck1: . Παντως χαιρομαι για σενα που βλεπω παραμενεις το πιο γρηγορο πιστολι! Σε ευχαριστω  :hi:
 

a-aprilios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2012
Μηνύματα
380
Κριτικές
4
Like
377
Πόντοι
21
Ασε αρχοντα...θα με φαει το ανακοντα κ εμενα,εννοω κουλουρα κ εχουν σφιξει οι κωλοι κ παιζει πολυ ρανταρ. Ειχα κ κατι θεματα υγειας με τον φαδερ κ που μυαλο για  :fuck1: . Παντως χαιρομαι για σενα που βλεπω παραμενεις το πιο γρηγορο πιστολι! Σε ευχαριστω  :hi:
:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom