Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (23 μέλη και 229 επισκέπτες)

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26

Το αστειο ρε μαγκες ειναι,οτι οι περισσοτερες απο αυτες τις ελεεινιδες γκομενες που μας βγαζουν την παναγια και το πανε μεσω λαμιας....στα μπουρδελα να τις βλεπαμε,δε θα της πηδαγαμε!
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
τα εχω πει εδω και μηνες και εγω για αυτη τη γαμωτσατσα που ειναι ξερολας - ειρωνας και σπασαρχιδω με ενα περιτυλιγμα "και καλα" διανοουμενης-ξεπεσμενης μετρ του κωλου.
Για πολλες κλωτσες χαλαει το ομολογουμενως καλο αυτο μαγαζι
ουστ λινατσα
Γεια σου Ζero δεν ηταν αυτή που περιγραφεις με τα γυαλιά η ψευτοδιανοουμενη τρεσα αλλά μια ξανθιά χοντρή με κοντοκουρεμένα ξανθό μαλλί προσπαθει να συναγωνιστεί στη μαλάκια αυτή που περιγραφείς επίσης και αυτή για κλωτσιές και αραπικες μάλιστα άστα να πάνε τι παριστάνουν δε μπορω να καταλάβω άντε να χαθούν επιτελους
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Φυλής 84 το κάτω. αναφέρομαι στην πιτσιρίκα Άννα την ρωσίδα όπως την παρουσιάζουν η οποία δουλεύει εκεί τις τελευταίες εβδομάδες.

είναι η ξανθιά με το πρωκτικό στο πρόγραμμά της.

20 ευρώ πεταμένα. σηκώθηκε και έφυγε στα 5 λεπτά λέγοντας "τάιμ φίνις"

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]γι αυτό και λέω ΜΑΥΡΟ και ΑΚΥΡΟ στην πιτσιρίκα για να μάθει να σέβεται τα 20 ευρώ που σήμερα για πολλούς είναι περισσότερα από ένα μεροκάματο. [/size][/size][/size]

λεπτομέρειες στην κριτική
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυλής 84 το κάτω. αναφέρομαι στην πιτσιρίκα Άννα την ρωσίδα όπως την παρουσιάζουν η οποία δουλεύει εκεί τις τελευταίες εβδομάδες.

είναι η ξανθιά με το πρωκτικό στο πρόγραμμά της.

20 ευρώ πεταμένα. σηκώθηκε και έφυγε στα 5 λεπτά λέγοντας "τάιμ φίνις"

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]γι αυτό και λέω ΜΑΥΡΟ και ΑΚΥΡΟ στην πιτσιρίκα για να μάθει να σέβεται τα 20 ευρώ που σήμερα για πολλούς είναι περισσότερα από ένα μεροκάματο. [/size][/size][/size]

λεπτομέρειες στην κριτική

Μπαμ κάνει ρε φίλε...
Την είδα εχθές και φυσικά έγινα  :badair:

Φυλής 84 κάτω - Άννα (ξανθιά μικρούλα,με φουλ)
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
στην αρχή δεν ήταν έτσι.
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και ρεπαρα σημερα εκανα μια βολτα Φυλης- Φωκαιας το απογευμα αλλα δεν μπορουσα για ενημερωση μιας κ δεν ειχα ιντερνετ.. Αλλα για ακομα μια μερα δεν κυκλοφορουσαν πανω απο 30 ατομα... Αυτες που θυμαμαι οτι ειδα σιγουρα, καθως πολλες μου ηταν αγνωστες, ηταν η Ρενατα στο Φ66Α με την οποια ελεγα να περασω ωστε να δοκιμασω μια και εχει καλες κριτικες, αλλα ηταν η μοναδικη που ειχε πελατεια και επρεπε να περιμενω αλλους 2 συναγωνιστες και επειδη βαρεθηκα εφυγα.
Στο Φωκαίας 27Β οροφος ηταν μια κοπελα (ονομα δεν θυμαμαι) με φουλ προγραμμα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο... Δεν ηταν η Μαξιμ σημερα
Στο Φωκαιας 27ημιοροφος ηταν η Αννα η πορνοσταρ η οποια αναθεμα αν ειναι και ελληνιδα καθως δεν μοιαζει καθολου, ενω το στομα της ειναι καπως αντιαισθητικο και δεν με τραβαει.. Ανακοινωνηθηκε φουλ εκτος απο κωλο.
Στο Φωκαιας 27α υπογειο ειχε δυο κοριτσια ονοματα δεν θυμαμαι, η μια λεει Ρουμανα παντελως αδιαφορη και μια Ιταλιδα (ετσι λεει) ψιλο καυλωτικη φατσα και κωλο αλλα 1.5 πεσμενο βυζι.
ΦΩκαιας 25β η γνωστη Τζουλια ανακοινωθηκε κωλος, με τα ωραια μεγαλα βυζια αλλα ειχα δοκιμασει παλιοτερα χωρις ιδιαιτερες εντυπωσεις
Φωκαιας 17β ειχε επισης 2 κοπελες νομιζω ονοματα παλι δεν θυμαμαι.. ΜΙα ξανθια με μεγαλα πεσμενα βυζια και ενα πολυ ωραιο μαυρομαλλικο μωρο με καυλωτικη φατσουλα, με ωραιο κορμι  και 2.5βυζι (μετανοιωσα που δεν περασα), εδειχνε ενδιαφερον περιπτωση.
Κ επειδη δεν εβρισκα κατι ενδιαφερον ελεγα θα δοκιμασω την Χριστινα Καζακστανη αλλα φτουουουου, ουτε αυτη δουλευε το απογευμα... Με τα πολλα ειπα να δοκιμασω την Λεβινια Φ67, οπου προκειται για ενα Milf με μεγαλα σιλικονατα βυζια και μια ρωγα που βγαζει ματι...Μετριο κωλο, ξανθια με καλο σωματακι... Το κακο οτι δεν ειχα ιντερνετ ειναι οτι δεν μπορουσα να διαβασω κριτικες και ενω μπορει να ξεφορτωσα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα.. Το προγραμμα απλο αλλα ενω δεν ειχε και κοσμο, η κοπελα εδειχνε μια βιασυνη... Συν οτι περιμενα περιπου 5 λεπτα γιατι απο οσο μπορεσα και ακουγα κατι ετρωγε νωριτερα, οπου σχεδον καταπιε μολις μπηκε στο δωματιο  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Επρεπε να περιμενω να παω το πρωι στο Τζινακι...ψιλοκλαμμενο το 20αρι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Με τα πολλα ειπα να δοκιμασω την Λεβινια Φ67, οπου προκειται για ενα Milf με μεγαλα σιλικονατα βυζια και μια ρωγα που βγαζει ματι...Μετριο κωλο, ξανθια με καλο σωματακι... Το κακο οτι δεν ειχα ιντερνετ ειναι οτι δεν μπορουσα να διαβασω κριτικες και ενω μπορει να ξεφορτωσα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα.. Το προγραμμα απλο αλλα ενω δεν ειχε και κοσμο, η κοπελα εδειχνε μια βιασυνη... Συν οτι περιμενα περιπου 5 λεπτα γιατι απο οσο μπορεσα και ακουγα κατι ετρωγε νωριτερα, οπου σχεδον καταπιε μολις μπηκε στο δωματιο  :headbang:  :headbang:  :headbang:
Επρεπε να περιμενω να παω το πρωι στο Τζινακι...ψιλοκλαμμενο το 20αρι

Δεν υπάρχει Λεβίνια στο 67... :think:
Αντίνα υπάρχει και Αλίσια...
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει Λεβίνια στο 67... :think:
Αντίνα υπάρχει και Αλίσια...
milf με σιλικωνατα βυζα κ γενικως με την περιγραφη που εκανα η Αντινα ή η Αλισα ειναι? μαλλον κ το ονομα θα το παρακουσα
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
κοιτωντας παντως κ τις κριτικες φιλε μου η αλισια μοιαζει με αυτη που ανεφερα με την διαφορα πως δεν ειναι 25χρονη επουδενι, μου ειπε πως ειναι απο Τσεχια κ δεν εκανε το προγραμμα που ανεφεραν ολοι στις κριτικες τους... το να συστηθηκε αλλιως ή να ηταν αλλη σημερα δεν παιζει? νομιζω ακουσα καλα το Λεβινια παντως
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Φυλής 84 το κάτω. αναφέρομαι στην πιτσιρίκα Άννα την ρωσίδα όπως την παρουσιάζουν η οποία δουλεύει εκεί τις τελευταίες εβδομάδες.

είναι η ξανθιά με το πρωκτικό στο πρόγραμμά της.

20 ευρώ πεταμένα. σηκώθηκε και έφυγε στα 5 λεπτά λέγοντας "τάιμ φίνις"

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]γι αυτό και λέω ΜΑΥΡΟ και ΑΚΥΡΟ στην πιτσιρίκα για να μάθει να σέβεται τα 20 ευρώ που σήμερα για πολλούς είναι περισσότερα από ένα μεροκάματο. [/size][/size][/size]

λεπτομέρειες στην κριτική

Βαθμολογία 8 για την καθαριότητα του χώρου πώς και έβαλες;Εκεί είναι πιο βρώμικα και από παρατημένο στάβλο.Μπήκα τη Δευτέρα να δω τι κοπέλα δουλεύει και πήγα να ξεράσω.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Επειδή η μέρα είναι ζορισμένη,ζητάω την κατανόηση από τους συναγωνιστές!Δεν έχω χρόνο για πλήρη περιγραφή της χθεσινής βόλτας με τον @filos 78 στην έρημη Φυλής,θα περιοριστώ σε μεμονωμένες εντυπώσεις και ερωτήσεις.
1.Η Λαβίνια στο Φ.86 είναι τόσο μουνάρα,που αν δεν είχα καταθέσει νωρίτερα στο Ιάσωνος 10 όροφο στην νεαρή ξανθιά πιτσιρίκα Άννα,θα πέρναγα με κλειστά τα μάτια!Κι αν με ρωτήσετε τι καλό έχει η πιτσιρίκα,όχι τίποτα ιδιαίτερο εμφανισιακά,απλώς γουστάρει να τον τρώει όσο πιο βαθιά γίνεται!
2.Μου άρεσαν τα δύο milf στο Διδυμου 27,η Μελίνα και η άλλη η ξανθιά.
3.Στο Φ.134 καύλωσα με μία τούμπανο,Ελένη άκουσα,βαμμένες βλεφαρίδες και άγριο πολλά υποσχόμενο βλέμμα...
4.Στο Φ.109 ισόγειο,μια μελαχροινή Βουλγάρα Άννα με φουλ πρωκτικό,δυνατό κορμί,στα υπ'όψιν.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
40
Like
3.408
Πόντοι
4.587
ΦΩκαιας 25β η γνωστη Τζουλια ανακοινωθηκε κωλος, με τα ωραια μεγαλα βυζια αλλα ειχα δοκιμασει παλιοτερα χωρις ιδιαιτερες εντυπωσεις
και με πολλές μουνόψειρες, κοινώς μουνοψειρόσπιτο
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Πριν από λιγο
Αχαρνων 85 μαρινα,καστανη πολύ ενδιαφερουσα mlf ασχετως της ηλικιας της
Καλο κορμι,ευχαριστο σαλοναρισμα,καλη περιπτωση
Αλκαμενους
113 μαρια,η ψηλη σχετικα λεπτη  μελαγχροινη mlf με το κοντο μαυρο μαλλι
Εχω πιεσει αρκετες φορες τον εαυτο μου να περασω μαζι της,παντα όμως το αποφευγω
Σημερα κατεληξα ακριβως γιατι
Ας της πει καποιος ότι το λευκο διχτυωτο φορεμα δεν ταιριαζει με τα μαυρα κοντα μποτινια που παραπεμπουν στον παλαιμαχο ποδισφαιριστη γιωτη τσαλουχιδη
Ψηλοτακουνες γοβες παρομοιου χρωματος με το διχτυωτο της ρουχο  θα εκαναν την διαφορα και ας ειμαι ασχετος περι των ενδυματολογικων
117 κριστυ,γλυκια ξανθια ρωσιδα mlf μ ελευθερο στοματικο
Βεργας
2 ελλη,η μελαγχροινη mlf με τον στραβισμο στο δεξι χειλος,συμπαθητικη παρουσια
3 δεξια τζενη η ξανθια ζουμερη mlf με το τεραστιο στηθος και σε πληρη αντιθεση μαζι της η λεπτη μελαγχροινη ναταλι,η πρωην ξανθια ελενη από αλκιβιαδου
3 αριστερα ευα,η μελαγχροινη κοντοπουτανη αδιαφορη mlf από μαραθωνος
3 οροφος η ελενη,πρωην βικτωρια από φωκαιας 27 ισογειο που δουλευε μαζι με την γιαννα
Ομορφη λεπτη αρκετα εντυπωσιακη κοπελα,ακομη πιο εντυπωσιακη η μεταμορφωση της εμφανισιακα σε σχεση με τοτε
Mαραθωνος και αχιλλεως γωνια η μελαγχροινη κοντοπουτανη ελβιρα ντυμενη ως μικροσκοπικη πολεμιστρια zina
Mαραθωνος 59 το μεσαιο η κοκκινομαλλα mlf βικτωρια
Μαραθωνος 59 τανια,η καστανοξανθη σχετικα ψηλη κοπελα με τ ωραιο κορμι που εμφανιστηκε πρωτη φορα την κυριακη σ αυτο τον χωρο
..φιλε,αν μου επιτρεπεις,περνα με τη Μαρια και δε θα χασεις..ειναι λατρης του αισθησιακου,γεματου παθους γαμησιου..τα σεβη μου,κυριοι..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
ΚΤο χειροτερο ηταν η συμπεριφορα της ηλιθιας τσατσάς πολύ ειρωνική και σπαστική πραγματικα κράτησα την ψυχραιμια μου με δυσκολία η Πάτσαβουρά ειναι εντελως ζώο πως μιλάει έτσι.Τέτοιες υπηρεσίες το μονο που κανουν είναι να διώχνουν κοσμο ελπίζω αν περάσω ξανά για την Υβόν να μην είναι εκεί
η τσατσά αυτή είναι για πολλά μπουκέτα. άσε που έχει πολύ καλή μνήμη, και δεν φτάνει αυτό σε εκθέτει κιόλας. θυμάται με ποια πέρασες, τι έκανες και μετά το ανανκοινώνει και στους υπόλοιπους πελάτες. Μήπως επέστρεψε η Χριστινάρα;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
milf με σιλικωνατα βυζα κ γενικως με την περιγραφη που εκανα η Αντινα ή η Αλισα ειναι? μαλλον κ το ονομα θα το παρακουσα
Καταχραζομενος την φιλια μου με τον προεδρο sotirof θα ελεγα με βαση τη δικη του πληροφορηση οτι η κοπελα που πηρες ειναι η αντινα
Ας κανει ενα κοπο και ο Αντισθενης ν αλλαξει τ ονομα της κοπελας απο λεβινια σε αντινα στην κριτικη του sniper
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
:coffee:

Μεγάλος μύστης τελικά ο @sniper35mlk!  :rockon:

Και με καλούς φίλους-σαν τον @nick07 ένα πράγμα....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
κοιτωντας παντως κ τις κριτικες φιλε μου η αλισια μοιαζει με αυτη που ανεφερα με την διαφορα πως δεν ειναι 25χρονη επουδενι, μου ειπε πως ειναι απο Τσεχια κ δεν εκανε το προγραμμα που ανεφεραν ολοι στις κριτικες τους... το να συστηθηκε αλλιως ή να ηταν αλλη σημερα δεν παιζει? νομιζω ακουσα καλα το Λεβινια παντως

Ότι σου λέμε ισχύει,μαν...
Εδώ σου είπε ότι είναι "Τσέχα".... :tooth: :tooth: :tooth:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom