Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (2 μέλη και 93 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
μυστες του σαιτ,τι λεει η μαρια το ξωτικο απο ιασωνος 33 στο δωματιο???την γουσταρω πολυ αλλα δεν ειμαι για φολες εχω απηυδησει
Μύστη μου,στην πόρτα με πρόλαβες!Κατεβαίνω να τη δοκιμάσω.Χθες δεν ήταν,η υπηρεσία μου είπε για σήμερα,είδομεν... Αν δεν την πετύχω πάλι,Αντριάννα Κολωνού 30 στον όροφο για τα σίγουρα!
Θα υπάρξει ενημέρωση.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μύστη μου,στην πόρτα με πρόλαβες!Κατεβαίνω να τη δοκιμάσω.Χθες δεν ήταν,η υπηρεσία μου είπε για σήμερα,είδομεν... Αν δεν την πετύχω πάλι,Αντριάννα Κολωνού 30 στον όροφο για τα σίγουρα!
Θα υπάρξει ενημέρωση.
Καταδρομική ''veni,vidi,vici'' για Μαρία-''ξωτικό'' στο Ιάσωνος 33,με χλιαρές εντυπώσεις.Χαμογελαστή μεν,εμφανώς τρακαρισμένη δε,ίσως επειδή ήταν η πρώτη φορά που πέρασα μαζί της,ίσως λόγω της πτώσης από τα... σαλόνια της Φυλής στα αλώνια του Μεταξιού!Μηδέν προκαταρκτικά,πίπα βιαστική,τουλάχιστον στη μία και μοναδική στάση (ιεραποστολικό) είχε καλή συμμετοχή.Ένα θετικό σημαντικό είναι ότι έχει καλή αίσθηση το μουνί της!Γενικά δεν την πίεσα ή την ταλαιπώρησα,(δεν είναι του χαρακτήρα μου άλλωστε).Στο δεκάρικο πλέον υπάρχουν πολύ καλύτερες υπηρεσίες για όλες τις κατηγορίες,(πιπίνια,milf,κλπ).Ίσως θέλει τον χρόνο της να προσαρμοστεί στα νέα δεδομένα του χώρου και των πελατών του Μεταξιού... Στανταράκι σίγουρα δεν είναι,αλλά όλοι κι όλες δικαιούμαστε δεύτερες και τρίτες ευκαιρίες...  ;)
(Ειρήσθω εν παρόδω,η πρώτη εντύπωσή μου από την Αντριάννα,το στάνταρ πλέον πολλών πιπινολατρών στο Μετάξι,ήταν εντελώς αρνητική στο Ιάσωνος 10 στον όροφο που πρωτοπέρασα,ίσως λόγω κακής δικής μου μέρας,ίσως κι αυτή ήταν πιεσμένη λόγω Σαββατόβραδου... Πλέον δεν τίθεται θέμα,είναι στανταράκι)!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τσάρκα πριν λίγο (2η βάρδια) με @Beverlys - @Προεδρικός/εξωθεσμικός...



Φυλής 84 κάτω - Άννα (ξανθιά μικρούλα,με φουλ)

Φυλής 84 πάνω - Μανταλένα (αδιάφορη,μπάζο με φουλ...με κομπινεζόν...σαν τραβέλι αποτυχία έμοιαζε)

Φυλής 86 κάτω - Λαβίνια (έχει επιστρέψει πολύ όμορφο το μωρό...απλό με 69)

Φυλής 59 - Βανέσα (πολύ καλή κορασίδα-σωματικά...άργησε στο δωμάτιο  ;) ,απλό με 69)

Ο τσα2 είναι εντελώς μαλάκας...άλλα λέγαμε - άλλα καταλάβαινε και φώναζε την κοπέλα να βγει... :jerking:
Εδώ δεν έχουν δουλειά....κάνουν και βλακείες...



Φυλής 67 - Αντίνα (με τις τορπίλες...πολύ καύλα το μωρό  :tits:,απλό με 69)

Φυλής 69Α - Χριστίνα (το καστανό πρώην ξανθό στυλιάρι με ΕΝΤΕΛΏΣ απλό  :jerking: ) & Μαρία (η Πόντια  :boobies:)

Φυλής 69Β - Αλίνα (όμορφη πιτσιρίκα με στητό στήθος,απλό)

Φυλής 71Β - Χριστίνα (Καζακστάν,απλό με 69) :tits2:

Φυλής 71Α - Άννα (από Φ.80,ωραίο μουνί με κωλάρα)

Φυλής 65Β - Εμμανουέλα (το στυλιάρι,απλό...με 69...με νέα μαλλιά /εξτένσιον...πολύ καύλα σωματικά   :pipa1: )

Φυλής 65Α - Λουίζα (όμορφο κοριτσάκι,ενδιαφέρουσα περίπτωση)

Φυλής 66Α - Ρενάτα (η καύλα,απλό πρόγραμμα)

Φυλής 66Δ - Άννα (αδιάφορη με φουλ πρόγραμμα)

Φυλής 56 - Ξένια (το όμορφο πιπίνι,του "ομίλου"...απλό με 69)...

Φυλής 54Β - Αουρόρα (απλό με 69) & Βαλέρια (απλό με 69)

Φυλής 54Α - Αλίνα (το μωρό,με απλό + 69)


Συνάντηση με Πατριάρχη Παντελεήμονα,που είχε πάει βόλτα το σκύλο... :hi:


Διδύμου 7Α - Άννα (Ιλόνα,ξανθιά μουνάρα...απλό με 69)  :erection:

Διδύμου 7Β - Τζωρτζιάνα (το καλύτερο μωρό που είδα σήμερα...με κόκκινα εσώρουχα  :cum: )

Βασικά ψήθηκα πολύ άσχημα να περάσω μαζί της,αλλά δεν θέλει 69...για κάποιο λόγο που μου εξήγησε...
Θέλω να της γλύψω μουνί και κωλότρυπα σαν τρελός... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :'( :'( :'(






Φωκαίας 17Α - Ιονέλα (με φουλ και κώλο) zfuck  (Η κυρία Εύα,μας αγκάλιαζε κτλ...με αποτέλεσμα οι διάφοροι μύστες να ψάχνονται στο σαλόνι  :grin:)

Φωκαίας 17Β - Ξένια ( σχετικά καλή παρουσία...απλό με 69)

Φωκαίας 19 - κλειστό

Φωκαίας 25Α - κλειστό

Φωκαίας 25Β - κλειστό

Φωκαίας 27Α - Κλαούντια & Γκάμπυ (η κορασίδα με τον στραβισμό....κάποια στιγμή πρέπει να την τιμήσω...500 φορές την έχω απαξιώσει  :hi:)

Φωκαίας 27Β ισόγειο - Άννα (πορνοστάρ ,με φουλ πρόγραμμα και νέο άψογο ξανθό/μακρύ μαλλί)

Φωκαίας 27Β πάνω - Μαξίμ (με βυζάρες και φουλ + πρωκτικό) :zfuck:

Φωκαίας 24 - Καρολίνα (η ξανθούλα,με φουλ πρόγραμμα).


Δεχτήκαμε πολλά παράπονα από τις υπηρεσίες/κοπέλες...λόγω τρελής αναδουλειάς...
Άδεια η πιάτσα!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.667
Like
14.786
Πόντοι
3.656
Τσάρκα πριν λίγο (2η βάρδια) με @Beverlys - @Προεδρικός/εξωθεσμικός...




Δεχτήκαμε πολλά παράπονα από τις υπηρεσίες/κοπέλες...λόγω τρελής αναδουλειάς...
Άδεια η πιάτσα!


ωραιος μπιλλυ  :rockon:

δεν λεω να ριξουν τις τιμες τυπε,αλλα ας αυξησουν τον διαθεσιμο χρονο,και οχι ακομα και τωρα που δεν παταει κανεις να χτυπανε πορτες λιγο μετα το 5λεπτο   ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Τσάρκα πριν λίγο (2η βάρδια) Μεταξουργείο με - @Προεδρικό/εξωθεσμικό.


Κολωνού 30Β - Ανδριάνα (το στυλιάρι καύλα,με τα γυαλιά - απλό πρόγραμμα)  

Πέρασα μαζί της με σούπερ εντυπώσεις...πολύ καύλα το μωρό  :wanker: ,θα ακολουθήσει κριτική!  



Κολωνού 27Α - Λάουρα (η φόλα/πανέμορφη κορασίδα,με απλό)

Τιμήθηκε από τον @Προεδρικό εξωθεσμικό,με μέτριες εντυπώσεις...


Κολωνού 32Β - Μέγκι (το γνωστό,ξανθό στυλιάρι...απλό πρόγραμμα) :s&m_3:

Κολωνού 11Α κάτω - Άννα (το μαϊμουδάκι...με το ξανθό μαλλί,απλό πρόγραμμα)



Ιάσωνος 33 - Μαρία (ξωτικό,με τούμπανο βυζάρες  :tits2: ) & Άντζελα (η Αλβανο/κοντύλω...έχει δείξει καλή συμπεριφορά και θα της δώσω μια ευκαιρία ακόμα  ;) :-*)

Ιάσωνος 36 - Σακίρα (η καύλα  :wanker:,πιτσιρίκα...η καλύτερη μαυρούλα με 69) :cum:


Καλό βράδυ!
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
"Δεχτήκαμε πολλά παράπονα από τις υπηρεσίες/κοπέλες...λόγω τρελής αναδουλειάς...
Άδεια η πιάτσα!"

Δε θα αναπτύξω περισσότερο το θέμα Billάρα (μιας κ μου το έχεις ζητήσει τόσο εσύ όσο κ ο Αλάνης), αλλά μερικές καλό θα είναι να ξεκολλήσουν λίγο από το μυαλό τους, γιατί διώχνουν τον κόσμο κατά δεκάδες με τις συμπεριφορές τους.. Όχι τίποτα άλλο, υπάρχουν και κοπέλες που πραγματικά τιμάνε το 20άρικο και τις παίρνει η μπάλα δυστυχώς και αυτές! (επίσης, δε ξέρω τι έχει πάθει όλη η κοινότητα με την Πατρίτσια.. Εγώ μια χαρά περνάω μαζί της!! :wanker:)
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
ωραιος μπιλλυ  :rockon:

δεν λεω να ριξουν τις τιμες τυπε,αλλα ας αυξησουν τον διαθεσιμο χρονο,και οχι ακομα και τωρα που δεν παταει κανεις να χτυπανε πορτες λιγο μετα το 5λεπτο   ;)
Πραγματικα απαράδεκτο αυτό που κανουν ειδικα στη Διδυμου αλλα και φυλης είναι τόσο ερασιτέχνες που δεν έχουν τρόπο ουτε σε πελάτες που έχουμε περάσει ξανά και ξανά.Το εντυπωσιακό είναι οτι στο μετάξι σε μερικα μαγαζια σέβονται περισσότερο που θα περιμενε κανεις λογω10€ να χτυπάνε στο 5λεπτο.Εντάξει για την αναδουλεια όπως ειπε ο billy στην ωραία ενημέρωση του είναι γεγονος και χτες βράδυ η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα λες και20€ σήμερα είναι λιγα καλά που ζουν σε αλλο κοσμο.
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
"η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα"

Ξέρω εκ των έσω κάποιες κορασίδες, που έχουν ρίξει πολύ ιδρώτα (και χρήμα) για να κρατήσουν κάποια standards ψηλά στα Πορνεία _για επίπεδο Φυλής μιλάμε πάντα! Η μαλακία είναι ότι άλλες, δε σέβονται τα όσα έχουν προσπαθήσει οι "τίμιες" εργάτριες να διατηρήσουν και με διάφορες συμπεριφορές που θυμίζουν δημοτικό (αν όχι τρόφιμους σε τρελάδικο) έχουν διώξει αρκετή πελατεία.. Δεν μπορώ να πω περισσότερα, αλλά όσοι με γνωρίζουν καταλαβαίνουν που θέλω να καταλήξω!! 
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
όσοι με γνωρίζουν καταλαβαίνουν που θέλω να καταλήξω
Επειδή εγώ δεν έχω την τιμή να σε γνωρίζω, μήπως μπορείς να το κάνεις λιανά αυτό το "που θέλεις να καταλήξεις"???
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Προχτές το απόγευμα με εβγαλε ο δρόμος στην φυλής. μια κ δεν ειχα χρηματα πανω μου σταματησα με το μηχανακι να κανω ένα τσιγάρο αλλά δεν μπηκα πουθενά μην κολαστω... Περιττό να πω ότι δεν κυκλοφορούσαν πανω από 20-30 ατομα στο δρόμο.
Στις 7.30 το πρωϊ που σχολασα ομως ειχα ορέξεις κ τι να δω? μονο 2 ανοιχτα (ψιλολογικό) κ μονο 2 ατομα που ειχαν όρεξη κ αυτοι. Τελικά πηγα για υπνο... Εχω παρατηρήσει παντως πως το πρωϊ έχουν πιο πολύ δουλειά από τα απόγευμα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.667
Like
14.786
Πόντοι
3.656
Πραγματικα απαράδεκτο αυτό που κανουν ειδικα στη Διδυμου αλλα και φυλης είναι τόσο ερασιτέχνες που δεν έχουν τρόπο ουτε σε πελάτες που έχουμε περάσει ξανά και ξανά.Το εντυπωσιακό είναι οτι στο μετάξι σε μερικα μαγαζια σέβονται περισσότερο που θα περιμενε κανεις λογω10€ να χτυπάνε στο 5λεπτο.Εντάξει για την αναδουλεια όπως ειπε ο billy στην ωραία ενημέρωση του είναι γεγονος και χτες βράδυ η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα λες και20€ σήμερα είναι λιγα καλά που ζουν σε αλλο κοσμο.


τυπε ακριβως αυτο.στις κοπελες που περναμε πιο τακτικα,εκει ειναι που το εκμεταλλευονται οι τσατσοι/τσατσαδες.νομιζουν οτι μας εχουν για σιγουρους   :jerking:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
"η φυλής άδεια και στα περισσότερα μαγαζιά οι κοπέλες έχουν κάτι μούτρα ως το πατωμα"

Ξέρω εκ των έσω κάποιες κορασίδες, που έχουν ρίξει πολύ ιδρώτα (και χρήμα) για να κρατήσουν κάποια standards ψηλά στα Πορνεία _για επίπεδο Φυλής μιλάμε πάντα! Η μαλακία είναι ότι άλλες, δε σέβονται τα όσα έχουν προσπαθήσει οι "τίμιες" εργάτριες να διατηρήσουν και με διάφορες συμπεριφορές που θυμίζουν δημοτικό (αν όχι τρόφιμους σε τρελάδικο) έχουν διώξει αρκετή πελατεία.. Δεν μπορώ να πω περισσότερα, αλλά όσοι με γνωρίζουν καταλαβαίνουν που θέλω να καταλήξω!!   
"Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά!" Όσες δεν φέρονται σωστά,μεταγραφή στο Μετάξι να στρώσουν χαρακτήρα!
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
""Μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά!" Όσες δεν φέρονται σωστά,μεταγραφή στο Μετάξι να στρώσουν χαρακτήρα!"
ΟΧΙ! μερικές πέρασαν και απο κει (και απο χειρότερα μη σου πω..) κ μυαλό ΔΕΝ έβαλαν..! Να πάνε να καθαρίσουν σκάλες!! Να δουν πως βγαίνει το 30ευρω στο 8ωρο..
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
516
Πόντοι
26


Φωκαίας 27Β πάνω - Μαξίμ (με βυζάρες και φουλ + πρωκτικό) :zfuck:

είσαι σίγουρος για το πρωκτικό έτσι?γιατι μέχρι πρόσφατα δεν το είχε στο προγραμμα...κάθεται και τρίτη βαρδια?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.958
Πόντοι
2.696
Προχθές που είχα κατέβει το απόγευμα,έκανες μπουρδελότσαρκα με το αμάξι.Είχε παντού θέσεις για να παρκάρεις και άνετες.Είναι λογικό να έχουν αναδουλειά,όταν τα περισσότερα μπουρδέλα είναι αχούρια ποιος θα πάει και γιατί;Και αυτά που είναι ανακαινισμένα (Φυλής 65,54 άνω,56) ή θα έχουν μια γκόμενα της προκοπής ή καμία.Και αν πάρεις τη μία,θα πας μετά από λίγες ημέρες να πάρεις την ίδια;Η Χριστίνα η Καζακστανή,που ομολογουμένως η κοπέλα και όμορφη είναι και οι υπηρεσίες της είναι φοβερές από ποιότητα,έχει πελατεία.Ακόμα και στο 71 που είναι παλιό.Εγώ πάντως στα περισσότερα δεν μπαίνω,διότι είτε ξέρω ότι είναι αχούρια,είτε ξέρω ότι έχουν σαβούρα.Αν μπω καμιά φορά,είναι μόνο για να δω.Παράδειγμα το ισόγειο του 84.Μπήκα προχθές,και πήγα να κάνω εμετό από τη βρώμα.Και το καλύτερο μοντέλο να είχε,δεν υπήρχε περίπτωση να πληρώσω να μπω.Στην Αγίου Πέτρου 7 κάποτε πήγαινα να δω κι έμενα πολλές φορές.Τώρα όσες φορές έχω πάει είναι κάτι πρεζοπούτανα,μεγάλες σε ηλικία.Ο κόσμος θέλει πιτσιρίκες.Και δεν εννοώ 18 ετών,αλλά μέχρι 27-28 το πολύ.Επίσης,προσωπικά,όταν βλέπω γκόμενα ζωγραφισμένη με τατουάζ την κάνω.Η άλλη μαλακία είναι τα ακάποτα τσιμπούκια.Έχει γίνει μόδα πλέον.Ότι ενέχει κινδύνους δεν το καταλαβαίνουν;Για ξεχαρμάνιασμα πάμε,και όχι να αρπάξουμε κανά παράσημο.Αν ακούω ακάποτο φεύγω.Εκτός από κανά 2 περιπτώσεις που απαίτησα προφυλακτικό,τα κορίτσια δέχτηκαν φυσικά,αλλά και πάλι το άγχος είναι μεγάλο.Ότι κάποιοι είναι διατεθειμένοι να ρισκάρουν και απαιτούν ακάποτα τσιμπούκια,δε σημαίνει ότι όλοι το θέλουμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom