Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (21 μέλη και 294 επισκέπτες)

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.322
Κριτικές
10
Like
1.653
Πόντοι
5.975
Μυρίζει ρομαντική κατρουλίλα με αρωματικές εσάνς βουλωμένου υπόνομου και πακιστανικής βρωμοποδαρίασης!  :orchestra:
Όπως πάντα, άκρως γλαφυρός και πλήρως κατατοπιστικός στις περιγραφές σου παιχτη μου! Τεράστιο respect!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Η Χριστίνα η Καζακστανή είναι σχεδόν σίγουρα ρουμάνα.
Πρβλ. τα κολλητηλίκια με την Μπιάνκα την γύφτισσα με το φουλ πρόγραμμα. (κλασσική ρουμάνα)

Ομοίως η Άννα η Πίτσος είναι αλβανή και όχι ρουμάνα/βουλγάρα.

εσυ ξερεις πολλα... :sunglasses:

πριν 2 χρονια  ειχα μπει δωματιο ,στο διπλανο την πηδαγε ενας ρουμανος πολυ εξωστρεφης και φωνακλας.Η χριστινα του απαντουσε
σε απταιστα ρουμανικα.βεβαια παιζει και να ειναι μολδαβα(οι ρουμανες σιχαινονται τις μολδαβες ειναι το αναλογο του αρβανιτη και του αλβανου)

Ωραιο νικνειμ gil blas! :cheesy:

ΥΓ. Dude007  :kneel:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ωπα.. ελπίζω αύριο Σάββατο να είναι Περγάμου εκτός και αν είναι από σήμερα. Το συνήθιζε αυτό Παρασκευή και Σάββατο να είναι Περγάμου και τις άλλες μέρες Μετάξι

εχθες που πηγα,μηπως τη πετυχω το απογευμα..μου ειπε η τσα2..οτι θα εμφανιστει τη τριτη παλι εκει....θα ξαναπαω και αυριο μηπως και ειναι εκει...συνηθως και εγω σαββατο την επισκεφτομουνα πρωι περγαμου,με τη λαικη.
 

endorphin

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
16
Like
89
Πόντοι
11
Ιάσωνος 43, στο κοντεινερ. Ιωαννα βυζαρου, καρε μαλλια, περναω, φιλοτιμη αλλα ατεχνη (ειχε πχ κανει μουσκεμα τα @@ λεγοντας λογακια ωραια αλλα με πονουσε σε σημειο που να υποπτευομαι οτι το κανει επιτηδες) οπως και η πιπα της η οποια δεν ηταν καλη με αποτελεσμα να υστερει η ποιοτητα της στησης. Μετα απο κανα 7λεπτο την φωναζει η τσατσα και αυτη σηκωνεται και φευγει (!!). Ξενερωσα απιστευτα παιζει να ειναι πολυ ψαρωμενη αφου η τσατσα δεν μου φαινεται για μαλακω.. Με αφησε με το πουλι στο χερι πουτανα πρωτη φορα, ακυρο στο κωλοσπιτο, μονο η Εμανουελα εργαζεται τιμια εκει αν και τελευταια με τρομαζει λιγο η συμπεριφορα της στο σαλονι.. Μετα απο το φιασκο χρειαζομουν Αντριανα να ρεφαρω. Γενοιτο!  :s&m_2:
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μια απορια ρε μαγκες. Πιο πριν διαβαζα για μια Πειραιωτισσα που αναφερατε για το που μπορει να βρισκεται...Λέτε για μια milf ξανθιά με σιλικονατες βυζαρες μπουταρες κωλαρα που δηλωνε ελληνιδα από Πειραιά και αν θυμαμαι καλα ειχε κανει πάταγο στο φωκαιας 27? Αυτην εννοείται?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
μια απορια ρε μαγκες. Πιο πριν διαβαζα για μια Πειραιωτισσα που αναφερατε για το που μπορει να βρισκεται...Λέτε για μια milf ξανθιά με σιλικονατες βυζαρες μπουταρες κωλαρα που δηλωνε ελληνιδα από Πειραιά και αν θυμαμαι καλα ειχε κανει πάταγο στο φωκαιας 27? Αυτην εννοείται?

Ά, γεια σου!  ;) Πού την βρήκες;  :orchestra:
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν την εχω βρει ακόμη αλλά την έψαχνα κ εγω ένα χρόνο τωρα που έχει φύγει από κει... μετα από αυτό το μαγαζι δεν την εχω πετύχει πουθενά αλλού γαμωτο :headbang:
Αλλά ημουν τυχερός κ άτυχος, γιατί ενω πρόλαβα να την τεσταρω την δεύτερη φορά που πηγα γινόταν χαμος κ έφυγα κ μετα ειχε πετάξει το πουλάκι...
Αλλά ειμαι κ εγω από τους ενδιαφερόμενους αν εμφανιστει.. μηπως δουλεύει ανεξάρτητη?
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Εχει περασει και απο Αλκαμενους 117,Διδυμου 20.
Τωρα που να ειναι? Που βρισκεται τι κάνει? μας σκέφτεται όλους εμας άραγε? Τόσοι που έχουν πάρε δωσε με τσατσαδες κ τα ψιλόλένε κανεις δεν εμαθε η το κρατά για πάρτη του? Πολλά τα αναπάντητα ερωτήματα
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
καλησπέρα!έχω περίπου κανα μήνα να περάσω απο μετάξι.παίζει κανα καινούριο πολυ λεπτο στυλιάρι?
 

ΤΑΚΗΣ45

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Πειραιωτισα κανη τη μπαζα τη ς και εξαφανιζετε παντα!!!!!!!!την ξερω απο το 2002 στο μεταξι δουλευε καλεργη κολωνου  εκεινη την εποχη αλλα μπροστα στης γκομενες που υπηρχαν εκεινη την εποχη στα ντελα δεν ελεγε μια!!!!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
161
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
281
καλησπέρα. ξέρουμε κανένα καλό δίδυμο στη φυλής για τώρα το απογευματάκι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom