Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (17 μέλη και 279 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πιστεύω φταίει και η μπουχέσα - Μαρίζα Κωχ - υπηρεσία,στην όλη συμπεριφορά της μικρής... :)

:thumbsup:

Στάνταρ!

Τα ίδια κάνει και η Αλίνα όταν δουλεύει μαζί της ενώ τις υπόλοιπες φορές-όπως σήμερα για παράδειγμα-είναι και συμπεριφέρεται μια χαρά!  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
:thumbsup:

Στάνταρ!

Τα ίδια κάνει και η Αλίνα όταν δουλεύει μαζί της ενώ τις υπόλοιπες φορές-όπως σήμερα για παράδειγμα-είναι και συμπεριφέρεται μια χαρά!  ;)

Σκατά στα μούτρα της...καλά της είχα ρίξει τα καντήλια της στο 66Α,όταν δούλευε με Νικολέτα... :)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Συνοπτική ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια.  

▪71 όροφος:
Η Χριστίνα η Καζακστανή με λίγες ξανθές ανταύγειες και με μαύρο καυλωτικό εσώρουχο...
:smitten: Αααχχ,το γαμημένο το πλαφόν...
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Πιστεύω φταίει και η μπουχέσα - Μαρίζα Κωχ - υπηρεσία,στην όλη συμπεριφορά της μικρής... :)
Άστα να πάνε billy είναι πολύ περίεργη και  το ύφος της πολύ αλλοπροσαλο ίταμο ορισμένες φορες και εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα πολλές φορες εγώ την αντιμετώπιζω με χιούμορ κρατιεμαι να μην γελασω όταν τη βλεπω έτσι όπως ειναι.Μαρίζα Κωχ κορυφαίο είσαι απαιχτος πολύ της παει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.198
Κριτικές
496
Like
62.890
Πόντοι
39.662
▪84 όροφος:
Η μελαχροινή όμορφη Λαβίνια επέστρεψε...Με ωραίο πρόσωπο και κορμί να το πιείς στο ποτήρι-αφού προηγουμένως κλάψεις ένα 20ρικο...

αυτη που ειχα παρει Μ.Α 22 στο 10ρικο ? ελπιζω να εβαλε λιγο μυαλο μετα τις ορδες πακιστανων που περασαν αναμεσα απο τα ποδια της..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αν συμπέρανα καλά από τις πρόσφατες αναφορές κι ενημερώσεις,τα κοπτήρια είναι: α)Κολωνού 30 η Αντριάννα για στυλιαροπιπινολάτρεις, β) τα Ρεμούνδου για Ρωσιδομιλφάκηδες, και γ) το Καλύμνου 48 (η Πωλίνα) για τους γηραιότερους ρομαντικούς μύστες...

Σε τρεις γραμμές τα είπες όλα!!!  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
ειναι καλο σχολειο κορασιδων το μεταξι....  ισως εκτιμησει τωρα το 20αρι και τους καθαρους πελατες.

:grin:
Και για να το πάμε ακόμα παραπέρα,να εφαρμοστεί ο ''νόμος του Picker'':Υποχρεωτική θητεία για όλες τις γυναίκες στα 18 στα μπουρδέλα,όσο η στρατιωτική θητεία για τους άντρες,για να μάθουν στην υποταγή! :2funny:
Νωρίτερα στο Ιάσωνος 10 όροφο για Χριστίνα-''πολεμικό σκυλί'' για την τακτική κατάθεση,ήταν χαρούμενη που απέκτησε νεογέννητο ανηψιό,της ευχήθηκα και στα δικά της!
Πέρασα να δω και τη Μαρία το ξωτικό στο Ιάσωνος 33,τι κουκλί είναι αυτό,και τι ωραίο χαμόγελο!Το μόνο μείον ο καταθλιπτικός χώρος... ''Τέτοιες φωνάρες,και να τραγουδάνε στα νταμάρια...'',όπως θα'λεγε ο Χάρρυ Κλυνν!Χάθηκαν τα καλά τα μαγαζιά,όπως το Κολωνού 23 π.χ;
 

geah1

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
H Ιζαμπέλα με την μεγαλη κωλαρα απο Αλκιβιαδου Α ξερουμε που βρισκεται αυτον τον καιρο?
 

sniper35mk

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες διαβασα τις τελευταίες 20 σελιδες του ποστ από την τελευταία φορά που μπηκα κ μου ήρθε μια ιδέα αλλά δεν ξερω αν μπορει να γινει κ ήθελα την άποψη σας σαν γνωστες...
Στο φωκαίας 27 υπερύψωμενο που δουλεύει ο έρωτας μου η Τζινα πρωινή βαρδια κ από ότι εχω διαβασει απόγευμα ειναι η Εστελ αν παω κατά τις 5 που αλλάζουν υπάρχει πιθανότητα για DUO με αυτές τις δύο? Πιστεύω πως ο συνδυασμός αυτός σκοτώνει....
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Στο φωκαίας 27 υπερύψωμενο που δουλεύει ο έρωτας μου η Τζινα πρωινή βαρδια κ από ότι εχω διαβασει απόγευμα ειναι η Εστελ αν παω κατά τις 5 που αλλάζουν υπάρχει πιθανότητα για DUO με αυτές τις δύο? Πιστεύω πως ο συνδυασμός αυτός σκοτώνει....

Δεν είναι άσχημη ιδέα!!! :hmm:

Πήγαινε λίγο νωρίτερα από τις 5 και ρώτα-δεν έχεις να χάσεις κάτι!  :sunglasses:

Πάντως αν το κάνεις,είτε δεχθούν,είτε όχι,ρίξε μας ένα ραπόρτο να δούμε τι παίχθηκε τελικά!  ;)

ΥΓ: Ήσουν έτοιμος για  :referee: όπως ο προηγούμενος αλλά σώθηκες (προς το παρόν τουλάχιστον...) λόγω της κριτικής που έγραψες.  :)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
.......

.... Αγαπητέ μου , έχεις καμιά έξέληξη είς τήν άναζητησήν μου ?????

Το σπάνιο είναι όμορφο αλλά ταυτοχρόνως και δύσκολο ως προς τον εντοπισμό του...

Δυστυχώς η αναζήτηση δεν έχει φέρει αποτελέσματα...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
τι ρουμανα τυπε;αφου οταν μιλαει νομιζεις οτι σου μιλαει ο μπορις γελτσιν   :S
Μα είναι παρομοίωση αυτή,το Χριστινάκι με τον ασχημομούρη μεθύστακα; :(
(Δεν έχω εντοπίσει κάποιο περίεργο αξάντ,πέρα από τα αναμενόμενα γραμματικά λάθη.Θα μας άρεσε βέβαια ν'ακούμε ''τραγουδιστά'' ελληνικά αλά Μπερλουσκόνι,αλλά για φαντάσου ν'ακούγαμε ελληνικά αλά Μέρκελ...)!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.398
Πόντοι
22.785
Το σπάνιο είναι όμορφο αλλά ταυτοχρόνως και δύσκολο ως προς τον εντοπισμό του...

Δυστυχώς η αναζήτηση δεν έχει φέρει αποτελέσματα...
.....

..... Διακαής καί διαχρονική ή έπιθυμία μου νά σάς γνωρίσω καί νά τύχω τής φιλίας σας !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom