Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (18 μέλη και 276 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μια Άννα που είχα πάρει πριν 1 μήνα στο Φυλής 66Α,στην απογευματινή βάρδια,την έχετε δει;Ένα όμορφο Ρωσίδι είναι με εξαιρετικα μάτια.

Την Άννα-Ιλόνα λες.  :sunglasses:
Κανονικά δουλεύει και απόγευμα και νύχτα αλλά σήμερα έλειπε για "τεχνικούς" λόγους!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη Φυλής...


69 όροφος: Η Άννα η Πίτσος.
Με φουλ πρόγραμμα παρακαλώ...

Άρχισε πάλι τις ολοήμερες βάρδιες.

το μεσημέρι η τσατσά είπε δεν την θυμάσαι από το 109? μετά είπε ότι θα μου δώσει και κωλαράκι και όταν βγήκα από το δώμα άρχισε και η Αννούλα τα δεν με θυμάσαι?

η αναδουλειά οδηγεί σε φουλ πρόγραμμα και παρακάλια να περάσεις στο δώμα!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
με αφορμή το παραπάνω ποστ για την Αννούλα την πίτσος, πρέπει να ακολουθήσουμε την ίδια τακτική απέναντι σε όλες τις κοπέλες που έχουν "κόψει" υπηρεσίες που παλιά πρόσφεραν. και εννοώ το κωλαράκι και ότι άλλο έκαναν αρκετές από αυτές που επέστρεψαν ξανά στην Φυλής και πέριξ.

πχ η Εμμανουέλα, η Χριστίνα η αδύνατη που τώρα έκοψε και αυτή το φουλ, η Αλίνα, η Μαξίμ και άλλες που τώρα μου διαφεύγουν.

έχουμε το χρήμα, έχουμε την δύναμη!!!
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
με αφορμή το παραπάνω ποστ για την Αννούλα την πίτσος, πρέπει να ακολουθήσουμε την ίδια τακτική απέναντι σε όλες τις κοπέλες που έχουν "κόψει" υπηρεσίες που παλιά πρόσφεραν. και εννοώ το κωλαράκι και ότι άλλο έκαναν αρκετές από αυτές που επέστρεψαν ξανά στην Φυλής και πέριξ.

πχ η Εμμανουέλα, η Χριστίνα η αδύνατη που τώρα έκοψε και αυτή το φουλ, η Αλίνα, η Μαξίμ και άλλες που τώρα μου διαφεύγουν.

έχουμε το χρήμα, έχουμε την δύναμη!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Έχοντας διαβάσει για την Καίτη απο ρεμουνδου κατέβηκα να την γαμησω τωρα το απογευμα αλλα δυστυχώς δούλευε πρωι ! :headbang: τελικα γαμησα το στάνταρακι μου μαρια πο αλκαμενους ! :wanker:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Άρχισε πάλι τις ολοήμερες βάρδιες.

το μεσημέρι η τσατσά είπε δεν την θυμάσαι από το 109? μετά είπε ότι θα μου δώσει και κωλαράκι και όταν βγήκα από το δώμα άρχισε και η Αννούλα τα δεν με θυμάσαι?

η αναδουλειά οδηγεί σε φουλ πρόγραμμα και παρακάλια να περάσεις στο δώμα!!!
Στο 109 τυπε πριν κάνα 3 μηνο...μου είχε πει το κορυφαίο...να μην πιάνο ρίγες...αλλά μονο βυζι....δεν την ξανατιμησα...αλλά θα πάω για σπάσιμο.στο 69...και δεν θα ππεράσουν...απογεύματα είναι εκεί?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
Την Άννα-Ιλόνα λες.  :sunglasses:
Κανονικά δουλεύει και απόγευμα και νύχτα αλλά σήμερα έλειπε για "τεχνικούς" λόγους!

Ευχαριστώ.Θα περάσω απόψε μια βόλτα μήπως την πετύχω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.394
Πόντοι
22.785
........

..... άπευθύνω θερμή παράκληση άπασι , καθ ότιν μέγας έραστής τής μεγάλης κλειτορίδος,
όποιος άδελφός μέ κατευθύνη σέ τοιαύτη πορεία θά χρωστάω !!

Υ.Γ. Αναμένω συναδελφική άλληλεγγύη !!







......

.... Eπανέρχομαι μέ τήν άβρόφρωνη έρώτηση περί ύπερμεγέθους κλειτορίδος.....

... Τίς γνωρίζει έπ΄ αύτού ??

:think: Μία πάμπτωχος καί ταπεινοτάτη έρώτηση πού συνάδει μέ τους χαλεπούς καιρούς πού βιώνουμε.........



[size=19pt]please..[/size]
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Άρχισε πάλι τις ολοήμερες βάρδιες.

το μεσημέρι η τσατσά είπε δεν την θυμάσαι από το 109? μετά είπε ότι θα μου δώσει και κωλαράκι και όταν βγήκα από το δώμα άρχισε και η Αννούλα τα δεν με θυμάσαι?

η αναδουλειά οδηγεί σε φουλ πρόγραμμα και παρακάλια να περάσεις στο δώμα!!!
Μια φορά είχα περάσει στο 109 το καλοκαίρι,είχα τσιμπήσει με την τσατσά και την φοβερή ακά που πλάσαρε,και διαβάζοντας μετά κριτικές,συνδύασα το ''Πίτσος'' με το ψυγείο,γιατί όντως έτσι μου φάνηκε...
Πάντως το 69 όροφος θα είναι στοιχειωμένο για πολύν καιρό ακόμα...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μια φορά είχα περάσει στο 109 το καλοκαίρι,είχα τσιμπήσει με την τσατσά και την φοβερή ακά που πλάσαρε,και διαβάζοντας μετά κριτικές,συνδύασα το ''Πίτσος'' με το ψυγείο,γιατί όντως έτσι μου φάνηκε...
Πάντως το 69 όροφος θα είναι στοιχειωμένο για πολύν καιρό ακόμα...

Και να φανταστείς ότι το "Πίτσος" της το έδωσαν, ως προσωνύμιο, με την εντελώς αντίθετη σημασία-έννοια που είχε η παλιά διαφήμιση:

"Πίτσος=εμπιστοσύνη"!!!  :sunglasses:

Ώρες ώρες όμως είναι τόσο αλλοπρόσαλη η συγκεκριμένη πού της ταίριαξε και της "κούμπωσε"και η άλλη έννοια!  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Και να φανταστείς ότι το "Πίτσος" της το έδωσαν, ως προσωνύμιο, με την εντελώς αντίθετη σημασία-έννοια που είχε η παλιά διαφήμιση:

"Πίτσος=εμπιστοσύνη"!!!  :sunglasses:

Ώρες ώρες όμως είναι τόσο αλλοπρόσαλη η συγκεκριμένη πού της ταίριαξε και της "κούμπωσε"και η άλλη έννοια!  ;)
Εντάξει,''μία ίσον καμία'',και κακώς τη... θάβω,ίσως την πέτυχα σε κακή μέρα!Μακάρι να διαψευστώ,για να μην κλαίει ο κόσμος τα ευρώ του,που για τους περισσότερους πλέον,το μπλε εισητήριο υπερβαίνει το ημερομίσθιο! :(
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
........

..... άπευθύνω θερμή παράκληση άπασι , καθ ότιν μέγας έραστής τής μεγάλης κλειτορίδος,
όποιος άδελφός μέ κατευθύνη σέ τοιαύτη πορεία θά χρωστάω !!

Υ.Γ. Αναμένω συναδελφική άλληλεγγύη !!







......

.... Eπανέρχομαι μέ τήν άβρόφρωνη έρώτηση περί ύπερμεγέθους κλειτορίδος.....

... Τίς γνωρίζει έπ΄ αύτού ??

:think: Μία πάμπτωχος καί ταπεινοτάτη έρώτηση πού συνάδει μέ τους χαλεπούς καιρούς πού βιώνουμε.........



[size=19pt]please..[/size]

για κλειτοριδα δεν εχω παρατηρησει, αλλα τα μεγαλυτερα μακραν μουνοχειλα , τα εχει η ντενισα απο ρεμουνδου 20 .
τα βλεπεις και νομιζεις οτι ειναι ζωντανα και θα σε ρουφηξουνε μεσα
:2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αλκιβιάδου 16Β Λάουρα (το ξανθό στυλιάρι πιπίνι από Διδύμου 8β) και Τζούλια το ξανθό με τα πεταχτά δόντια από Φωκαίας 19. Η Νικολετα λέει σταμάτησε. Μάλλον δεν ενέδωσε στα cim.

Φυλής 71 κάτω η Κλαούντια από Χωματιανού 11

Φυλής 86β η Μάγια το στυλιάρι

Φυλής 69α Άννα πίτσος

Φυλής 65α η πιπινο Λίζα (που ναι η Μάγια άραγε;)

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.394
Πόντοι
22.785
για κλειτοριδα δεν εχω παρατηρησει, αλλα τα μεγαλυτερα μακραν μουνοχειλα , τα εχει η ντενισα απο ρεμουνδου 20 .
τα βλεπεις και νομιζεις οτι ειναι ζωντανα και θα σε ρουφηξουνε μεσα
:2funny: :2funny: :2funny:
.....

.....  :hi:  Αναλυτικότατος καί μέ περίσσευμα ψυχής άγαπητέ  :rockon: , δίνουμε κάθιδροι τήν έσχατη μάχη στήν άμαρτωλή ύπέρτατη ήδονή τής κλειτορίδος πού παρέχουν οί τρυφερές ίέρρρρειες....

Κατόπιν τών όδοιπορικών άναζητήσεών μου ,τά άποτελέσματα ήτο πενιχρά γιά αύτό τό άρρωστο πάθος τού άκρατου έρωτισμού, πού ώσάν σαράκι κατατρώει τό μυαλό μας καί άποδομεί τήν σκέψη μας !!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.394
Πόντοι
22.785
Αλκιβιάδου 16Β Λάουρα (το ξανθό στυλιάρι πιπίνι από Διδύμου 8β) και Τζούλια το ξανθό με τα πεταχτά δόντια από Φωκαίας 19. Η Νικολετα λέει σταμάτησε. Μάλλον δεν ενέδωσε στα cim.

Φυλής 71 κάτω η Κλαούντια από Χωματιανού 11

Φυλής 86β η Μάγια το στυλιάρι

Φυλής 69α Άννα πίτσος

Φυλής 65α η πιπινο Λίζα (που ναι η Μάγια άραγε;)
......

...... μία καλή πρότασις , Αννι Φωκαίας 27Β !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom