Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (27 μέλη και 220 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Καλημέρα!

Η Αθηνά-Ελένη η Πειραιώτισα μάλλον τα έχει πάρει στο κρανίο με τον Ολυμπιακό και ακόμη δεν έχει εμφανισθεί!  :grin:

(Σε πρόλαβα, έτσι;;;  ;) )
.....

..... Η Αθηνά θά μού μείνη στό μυαλό . ώσάν τήν κυρία πού είχε άπιστευτη αίσθηση
τό αίδειο της κατά τήν συνευρεσην !!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.957
Πόντοι
22.785
Ομιλείτε ωσάν να αποτελή παρελθόν
.....

.... έχει άναζητηθή πολλλλλάκις καί έγέννννετο καημός (πόθος) για έμάς τους ύπέρτατα ποθούντες τής κλέους ίέρειας !!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ωραίος!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
χτες το μεσημεράκι στο Μαραθώνος δεξιά ήταν η Γιάννα, στο μεσαίο η Αγάπη και στη γωνία με Αχιλλέως η Εβελίνα. Η Αγάπη εξήλθε με μπουρνούζι και σαγιονάρες από το μεσαίο για να συμμετάσχει σε παρτούζα μετά της Εβελίνας στο Αχιλλέως, υπό τα έκπληκτα μάτια των επιβατών του λεωφορείου.
 

αίλουρος7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
απο οσο ξερω ολες κανουν ελευθερο στοματικο σε αυτον τον οικο , οπως και στο αδελφο μαγαζι Διδυμου 16 α
αρκει να εισαι καθαρος κτλ..
Από τα πιο σωστά μαγαζιά, γι' αυτούς που σκέφτονται κυρίως με το επάνω κεφάλι
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Μετακινηση της Ουκρανεζας Ολγας με την μπανανα απο το  Δροσοπουλου 98 στο Πιπινου 65
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.168
Κριτικές
496
Like
62.239
Πόντοι
39.662
επιστροφη σε αθηνα μετα από 15μερες απουσιας... γαμησα 3 κορασιδες το πρωι στο μεταξι μετα εφαγα μια βροχα, τωρα που θα σταματησει θα παω και φυλης να ξαναγαμησω γιατι δε χορτασα μουνι ακομα..  :hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Σημερα στην πρωινη αλλαγη!

Κολωνου 15 δεξια Μια ξανθια 5/10 παχουλη με αδιαφορη φατσα ΑΠΛΟ

Κολωνου 11 ημιυπογειο Μια νεαρη κοντη μελαχρινη με μακρυ μαυρο μαλλι , μετρια φατσα με Αλβανικα χαρακτηριστικα , μικρο στηθος , κοντου αναστηματος και σωμα με πιασηματακια ΑΠΛΟ 6/10

Κολωνου 53 ΚΡΙΣΤΙΝ 7/10 η γνωστη ψηλη Ουκρανη Χριστινα με το ομορφο προσωπο και το κορμι με τα πιασηματα ΑΠΛΟ  :cum:

Κολωνου 48 Η μιλφ ΑΝΤΖΕΛΑ 6/10 και η πιο νεαρη αδιαφορη ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ 5/10 ΑΠΛΟ και για τις δυο

Κολωνου 32γ ημιυπογειο Μια νεαρη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι , σχετικα ομορφο προσωπο , κανονικο αναστημα και κανονικο σωμα ΑΠΛΟ 7/10  Δεν ανακοινωθηκε ονομα :think:.Συμπαθητικη εμφανισιακα.Μου εκανε κλικ!  :cum:

Κολωνου 23β ημιυπογειο η μιλφογκιλφ ΝΑΤΑΛΙΑ 4/10 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ! Διαφημιζε το λαρυγγωτο και βασιλικο τσιμπουκι της! :pipa2:

Κολωνου 23α ΑΝΤΕΛΙΝΑ 8/10 Η γνωστη μουναρα αλλα και ΦΟΛΑΡΑ :s&m_1: απο Περδικα 3,Ιασωνος 1α,1β και Ιασωνος 20α παλαιοτερα ΑΠΛΟ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΛΑΡΑ!!! :s&m_3:

Κεραμεικου 15 δεξια ισογειο ΣΙΜΟΝΑ 7/10 Νεαρη κοκκινομαλλα κοπελα με μακρυ μαλλι , αξιολογο φυσικο στηθος , σχετικα ομορφο προσωπο και
σωμα με πιασηματα ΑΠΛΟ  :tits2:

Κολωνου 11 ισογειο ΑΝΝΑ 6/10 το μαιμουδακι!!! :rockon: Νομιζω την εψαχνε αρκετος κοσμος! Ειχε γραφτει οτι ηταν στη Γερμανια! :rockon: Προκεται για μια νεαρη κοπελα με ξανθο μαλλι , μετρια γλυκια φατσα , ωραιο μικρομεσαιο στητο στηθος , κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι! Εχει τιμηθει στο παρελθον με σχετικα καλες εντυπωσεις.Ειναι μια τιμια ιεροδουλη στα ενδοτερα.Χανει ομως στην εμφανιση του προσωπου της!

Λεωνιδου 6 ΙΟΝΕΛΑ 5/10 η ξανθια αδιαφορη μιλφ! Εχω βαρεθει να την βλεπω! :badair: ΑΠΛΟ

Ιασωνος 2β οροοφος ΚΛΕΙΣΤΟ

Ιασωνος 1α Μια μελαχρινη παχουλη αδιαφορη 4/10

Ιασωνος 1β αριστερα Μια χοντρη αδιαφορη 3/10 ΑΠΛΟ

Ιασωνος 1β δεξια Η αδιαφορη Κοσοβαρα μιλφ ΜΠΟΝΑ 4/10 ΚΩΛΟΣ

Ιασωνος 1γ Μια κοντη παχουλη αδιαφορη! Νομιζω ΡΙΤΑ 4/10 την αποκαλεσε η τσατσα ΑΠΛΟ

Ιασωνος 30 οροφος ΤΖΕΣΣΙΚΑ 7/10 Μια νεαρη ψηλη κοπελα με μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα , σχετικα ομορφο προσωπο , μικρα βυζακια , τατου στο ποδι , μεγαλα σκουλαρικια και ωραιο αδυνατο κορμι! Ο ορισμος του στυλιαριου! ΑΠΛΟ

Ιασωνος 44 δεξια ΙΡΙΝΑ 6/10 η γνωστη Ειρηνη απο Φυλης 84/86 και Φωκαιας 25 παλαιοτερα ΑΠΛΟ προγραμμα πλεον!!! :( Εχει σωματοτυπο στο στυλο της Λαουρας της μπανανιτσας απο Φυλης 109α οροφο.Θα γουσταρα να τις σκισω τον κωλο αλλα με απλο προγραμμα δεν περναω! Δευτερη κοπελα ηταν η αδιαφορη κοντη και παχουλη ΣΑΡΑ 5/10 που ξεκινησε απο Φυλης 84/86 ΑΠΛΟ και για αυτην

Ιασωνος 44 αριστερα χοστελ ΝΑΤΑΛΙΑ 5/10 η πολυ αδυνατη ξανθια γυρολογος απο Φυλης 71,66δ,40,Διδυμου 8β,Ιασωνος 43,27α κτλ. ΑΠΛΟ και η ΜΑΡΙΑ 5/10 που εκανε ΦΟΥΛ , τωρα ομως ανακοινωθηκε ΑΠΛΟ!!! :grin:

Ιασωνος 46 οροφος Μια αδιαφορη την οποια δεν θυμαμαι για να περιγραψω!

Ιασωνος 46 μεσαιο ισογειο ΑΛΕΞΙΑ 4/10 Η αδιαφορη παχουλη Αλβανιδα που δουλευει εδω και χρονια στην συγκεκριμενη αλυσιδα! Την ειχα πετυχει και μια μερα Ευνειδων 5!!! :rockon: ΑΠΛΟ

:hi:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Τι γίνεται ρε πούστη μου, όλοι πρωινοί κ απογευματινοί τύποι είστε???Κανένας μεταμεσονύχτιος δεν υπάρχει???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Χτες κατά τις 6παρά απόγευμα γάμευσα στο Κολωνού30β όροφο την Αντριάννα με τα γυαλάκια. Μαζί της μια Έλενα ξανθιά με λίγο πεσμένα βυζιά. Δεν την είχα πάρει τόσο καιρό γιατί έχει πολύ αναμονή συνήθως. Χτες ήταν ψιλοάδεια τα δωμάτια.

Στο 15αριστερά ήταν μια Ντάνα ψηλή και η Λάουρα

Στο 15δεξιά ήταν μια νορμάλ προς κοντή κοπελίτσα με ωραίο σώμα αλλά η έκφραση του προσώπου της δεν μου έκανε κλικ

στο 11υπόγειο ήταν η Άντζελα η αλβανίδα

στο 11ισόγειο μια ξανθιά λεπτή προς στυλιάρι με περίεργη φάτσα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Χτες κατά τις 6παρά απόγευμα γάμευσα στο Κολωνού30β όροφο την Αντριάννα με τα γυαλάκια. Μαζί της μια Έλενα ξανθιά με λίγο πεσμένα βυζιά. Δεν την είχα πάρει τόσο καιρό γιατί έχει πολύ αναμονή συνήθως. Χτες ήταν ψιλοάδεια τα δωμάτια.
Είσαι σίγουρος για την ώρα και την ημέρα,γιατί την ίδια ώρα περίπου (κατά τις 7μ.μ), η κ.Βέρα μου είπε ''δεν έχω την Ελένη σήμερα,μόνο την Αντριάνα'',και κατέληξα στο Κολωνού 48. :think:
(Εκτός κι εάν πρόκειται για... συνωνυμία,γιατί η Ελένη που ξέρω είναι πλέον με μαύρο μαλλί,στυλ ''Κλεοπάτρας'').
 

xpeke

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανενας να μου συστησει κανα μπουρδελάκι για χυσιμο στο προσωπο?(οχι στο στομα)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο
Κωνσταντινουπολεως
166 υπογειο ναταλι,τ ωραιοτερο μουνι που εχω δει τον τελευταιο καιρο
Μελαγχροινη κοπελα φοβερης ομορφιας ,καθαρα στουντιακου επιπεδου
Λεπτο κορμι,ομορφη επιδερμιδα,υπεροχο προσωπο
166 ισογειο ζωη,ξανθια mlf κανονικου σωματος,ξεθωριασμενης εμφανισης
Μαραθωνος και αχιλλεως γωνια το διδυμο της μελαγχροινης ελβιρας και της ξανθιας αγαπης
Αμφοτερα κοντοπουτανα με καλο κορμι
Μαραθωνος 59 ντιανα,η ξανθια κοπελα που ειχα δει στη βεργας 3
Κανονικο κορμι,αρκετα σεξι,διχως όμως το απιστευτο σεξ απηλ που μου ειχε βγαλει την πρωτη φορα που την ειδα
Μαραθωνος 59 το παλιο,κατερινα,η μελαγχροινη μονικα μπελουτσι από αγκυρας και διδυμου,ωραιο σεξι mlf
Κωνσταντινουπολεως 94 δυο κοριτσια
Η στελλα,λεπτη απιστευτα σεξι μελαγχροινη κοπελα με ωραιο προσωπο και η σισυ,εχω την εντυπωση η πρωην νανσυ από φυλης 40 και 66δ με φουλ προγραμμα τοτε και μεγαλα στηθη
Είναι εμφανως αδυνατισμενη και αρκετα εμπειρη όπως φανηκε στο σαλονι
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Είσαι σίγουρος για την ώρα και την ημέρα,γιατί την ίδια ώρα περίπου (κατά τις 7μ.μ), η κ.Βέρα μου είπε ''δεν έχω την Ελένη σήμερα,μόνο την Αντριάνα'',και κατέληξα στο Κολωνού 48. :think:
(Εκτός κι εάν πρόκειται για... συνωνυμία,γιατί η Ελένη που ξέρω είναι πλέον με μαύρο μαλλί,στυλ ''Κλεοπάτρας'').

Σίγουρος είμαι για την περιγραφή και την ώρα. Το όνομα άκουσα να το φωνάζει η τσατσά για να βγει στο σαλόνι την ώρα που περίμενα στο δωμάτιο. Μπορεί όμως να έφυγε μετά. Εμένα μου σαλονάρισαν μαζί και οι δύο.
 

derekflint

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Στο Φωκαίας 27 δουλεύει ακόμα η Εστέλ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom