Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (4 μέλη και 124 επισκέπτες)

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φυλής  65 ισόγειο: Η Λουίζα το κοντούλι αδύνατο πιπινάκι το έχει κανείς τεστ  :fuck1: :fuck1:  τι λεεί :orchestra: :orchestra:
 

TONOROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2012
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
Πριν απο λιγο.. ρεμουνδου 21 (πανω) αλικη και αντζελικα
                ρεμουνδου 21 (κατω) χριστινα
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από τα μοντελάδικα της Φωκαίας...

▪Φωκαίας 24: Καινούρια κοπέλα.
Η μελαχροινή Νίκη.Κοντούλα πιτσιρίκα με νόστιμο κοριτσίστικο προσωπάκι,με αδύνατο σωματάκι,με μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο.Με απλό πρόγραμμα.

Μαζί της η μελαχροινή Ρομπέρτα.
Με θηλυκό πρόσωπο,με ζουμερό κορμί και με σχεδόν μεσαίο στήθος και με γεμάτο κώλο.

Σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και 69 ενώ χθες απλό πρόγραμμα-σε περαιτέρω διευκρινιστική ερώτηση γνωστοποιήθηκε ότι "η κοπέλα κάνει τα πάντα εκτός από κώλο".

▪Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η μελαχροινή Κλαούντια,κοπέλα με θηλυκό πρόσωπο,με όμορφα μάτια,μεγάλο στόμα με τσιμπουκόχειλα.Έχει μικρό στήθος και ωραίο ζουμερό κώλο.
Σήμερα δεν ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Μαζί της η μελαχροινή Μαρίνα,σχετικά ψηλή κοπέλα με περίεργο πρόσωπο και με κανονικό σώμα.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,69 και κώλος.

▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Εστέλ με τις βυζάρες της.Με απλό πρόγραμμα.

▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η μελαχροινή ωραία Άννα και η ξανθιά μουνάρα Χριστίνα με τις βυζάρες.
Με απλό πρόγραμμα και με παρτούζα στα 30 ευρώ.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από τα μοντελάδικα της Φωκαίας...

▪Φωκαίας 24: Καινούρια κοπέλα.
Η μελαχροινή Νίκη.Κοντούλα πιτσιρίκα με νόστιμο κοριτσίστικο προσωπάκι,με αδύνατο σωματάκι,με μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο.Με απλό πρόγραμμα.

"Λέει τίποτα",από εμφάνιση?
Ωραίος. :hi:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
Ενημέρωση από τα μοντελάδικα της Φωκαίας...

▪Φωκαίας 24: Καινούρια κοπέλα.
Η μελαχροινή Νίκη.Κοντούλα πιτσιρίκα με νόστιμο κοριτσίστικο προσωπάκι,με αδύνατο σωματάκι,με μικρό στήθος και εξίσου μικρό κώλο.Με απλό πρόγραμμα.
Kαλησπερα dude πριν 40 λεπτα που πέρασα δούλευε η Κλαούντια μελαχρινή κοπέλα που δούλευε αυτές τις μέρες φωκαιας27 υπογειο και θα είναι ως της 24.00
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Η Νικη απο Αλκεμενους 113 προσφερει ελευθερο στοματικο, και 69 στο 20ευρω
γενικα τυπικα πραγματτα στο δωματιο απο πλευρας αποδοσης οχι κατι το φοβερο
δες κριτικες εδω
Άρα στο Αλκαμένους 113 όλοι οι συνδυασμοί μιλφο-γκράννι κάνουν ελεύθερο στοματικό; Αβάδιστα άμα το ζητήσεις ή πρέπει να "σε ξέρουν".

Τώρα που θα κατέβω στην πατρίδα θέλω να πάρω μια τέτοια παρτούζα με θειούλες... :erection:

Να ξέρουμε, μην μας αρχίσουν τα "όχι", και "εγώ δεν"...
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πριν δυο ώρες βόλτα σε επιλεγμένα σπιτάκια:

Φυλής 74 Χριστίνα αδύνατο πιπινάκι

Διδυμου 27 δυο κοπέλες Μελινα και Αναστασια η μια ευσωμη η άλλη αδυνατουλα μιλφ προτείνεται σε οσους ψαχνουν ευσωμες

Βεργας 6 η γυρολόγος πλεον Ναταλια Τσιαντακης

Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερα δυο μιλφ η μια η Ναταλι από βιργ. μπενακη γνωστη από παλια τιμηθηκε!Η  άλλη η Λαρισα ψιλη ξανθιά μιλφ συμπαθητικο προσωπο.

Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξία η Ναταλί μελαχρινη φηλη και αδυνατουλα

Ελευσίνιων η μιλφ υπηρεσια που εκδιδοτνα παλαιοτερα στον ιδιο οικο μου παρουσιασε την ασχημη Βανεσσα ξανθια μιλφ που ναι εκει και στην πρωινη βαρδια
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Kαλησπερα dude πριν 40 λεπτα που πέρασα δούλευε η Κλαούντια μελαχρινή κοπέλα που δούλευε αυτές τις μέρες φωκαιας27 υπογειο και θα είναι ως της 24.00

:think:

Περίεργο...Κάτι θα συνέβη...

Την ώρα που πέρασα ήταν η Κλαούντια (με μαύρα εσώρουχα μάλιστα) μαζί με τη Μαρίνα στο Φωκαίας 27 υπόγειο και στο Φωκαίας 24 η καινούρια Νίκη με την (σχετικά καινούρια  και αυτή) Ρομπέρτα.

Να σε ρωτήσω, ήταν μόνη της στο Φωκαίας 24 η Κλαούντια ή είχε αντικαταστήσει ένα εκ των δύο νέων κοριτσιών;
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
:think:

Περίεργο...Κάτι θα συνέβη...

Την ώρα που πέρασα ήταν η Κλαούντια (με μαύρα εσώρουχα μάλιστα) μαζί με τη Μαρίνα στο Φωκαίας 27 υπόγειο και στο Φωκαίας 24 η καινούρια Νίκη με την (σχετικά καινούρια  και αυτή) Ρομπέρτα.

Να σε ρωτήσω, ήταν μόνη της στο Φωκαίας 24 η Κλαούντια ή είχε αντικαταστήσει ένα εκ των δύο νέων κοριτσιών;
Μονη της ηταν μάλλον κάτι θα έγινε και έκαναν αλλαγη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Το μεσημέρι στην α’ βάρδια στο Κολωνού 48,δύο νεαρές,η Αντριάννα,κανονικό ύψος,μελαχροινή,όχι όμορφη,γεματούλα,και η Κατερίνα,νέα(;)άφιξη,Ρωσιδούλα,σχετικά κοντή,ξανθιά με γαλανά μάτια,γεμάτα μάγουλα και ωραίο χαμόγελο,λεπτά πόδια και κορμός με πιασίματα,κανονικό βυζί.
Στα του δωματίου,λίγα Ελληνικά,συνεννόηση με Αγγλικά προτιμητέα,με θυμόταν από τη χτεσινή βόλτα(!),καλούτσικες υπηρεσίες,και μετά το τέλος μου έκανε νόημα να ξαπλώσω δίπλα της,''for a rest''.Είχε όρεξη για αγαπούλες και κουβεντούλα ,στο τέλος μου έμεινε η απορία εάν την έδιωξα εγώ,ή έφυγε μόνη της... :think: Θα ξανατιμηθεί σίγουρα,δεν ξέρω όμως πότε θα δουλεύει,μάλλον αντικαθιστούσε την Άντζελα,τη γνωστή milf.
(Οι σκουρόχρωμοι γαμευτές συνέρρεαν κατά στίφη να δοκιμάσουν την νέα λευκόσαρκη ιερόδουλη...)
Σύντομη και στοχευμένη βόλτα,με σκοπό μια δεύτερη δοκιμή.Σύμφωνα με την υπηρεσία είναι ασθενής,και μάλλον θα δουλεύει στο Κολωνού 53.
Βρήκα την Κριστίν,ψηλή ξανθιά milf,συμπαθητική παρουσία,και τη Βαλέρια,προmilf καστανή,κανονικό ύψος και σώμα με λίγα πιασιματάκια,έκφυλο και πολλά υποσχόμενο βλέμμα,πέρασα.
Πρώτη έκπληξη,δεν είχα προλάβει να κρεμάσω τα ρούχα,και μπήκε δωμάτιο!Στη δεύτερη είσοδο πλενόμουνα,(δεν είχε κόσμο,μόνος μου ήμουνα...)*,δεύτερη έκπληξη,μπήκε με το προφυλακτικό στο στόμα!  :new_shocked: Κατευθείαν πέρασμα και πίπα βιαστική με δόντι,γενικά έδειχνε πολύ ξεπέτα.Ευτυχώς μετά δεν με άγχωσε,στηνόταν καλά και συμμετείχε.Έμεινα με ανάμεικτη εντύπωση,αλλά δεν μου κάνει κάτι ''κλικ'' να ξαναπεράσω...
*Τώρα το σκέφτηκα,μήπως έχει καμιά σειρά κατά τις 7μ.μ. στο MEGA,και βιαζόταν να γυρίσει στο καμαράκι,γιατί με τη βροχή,ελάχιστος κόσμος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Άρα στο Αλκαμένους 113 όλοι οι συνδυασμοί μιλφο-γκράννι κάνουν ελεύθερο στοματικό; Αβάδιστα άμα το ζητήσεις ή πρέπει να "σε ξέρουν".

Τώρα που θα κατέβω στην πατρίδα θέλω να πάρω μια τέτοια παρτούζα με θειούλες... :erection:

Να ξέρουμε, μην μας αρχίσουν τα "όχι", και "εγώ δεν"...


απο οσο ξερω ολες κανουν ελευθερο στοματικο σε αυτον τον οικο , οπως και στο αδελφο μαγαζι Διδυμου 16 α
αρκει να εισαι καθαρος κτλ..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μονη της ηταν μάλλον κάτι θα έγινε και έκαναν αλλαγη

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Για να απαντήσω με την σειρά μου στην ερώτηση του billy για τη Νίκη, την καινούρια κοπέλα είναι νόστιμη, μικρούλα και το αδύνατο (αλλά όχι στεγνό) κορμάκι της την κάνει αρκετά ενδιαφέρουσα για εσάς που σάς αρέσουν αυτοί οι σωματότυποι.

Βέβαια ήταν αρκετά μαζεμένη και αμήχανη στο σαλόνι οπότε όπως δείχνει δεν το "κατέχει" ακόμη το θέμα!  ;)
 

Επισκέπτης
Για απλό πρόγραμμα το Μεταξουργείο θεωρώ ότι είναι vfm.
Eν μέρει, γιατί από μπίχλα μερικά είναι άστα να πάνε. Έχω χρόνια να το κάνω στο Μετάξι. Και σήμερα το απόγευμα γύρω στις 18:00 πήγα σφαιράτος στο Ιάσωνος 36 μήπως και πετύχαινα την αραπίνα Σακίρα γιατί ήθελα να καρφώσω αραπάκι. Όμως δεν τη βρήκα (ήταν μια θείτσα Ρωσσίδα) και την έκανα κοπάνα, οπότε κατευθύνθηκα στο Φωκαίας 17Α όπου ανέβασα την παρθενική κριτική μιας ξανθιάς Ρουμανοκωλάρας :rockon:
Πολλοί ΟΡΚ στο Μετάξι παρόλο που έβρεχε, άστα να πάνε ήτανε λίγο δύσκολη η μετακίνηση στους δρόμους αφενός μη φας γλύστρα, αφετέρου τις λακκούβες με τα νερά είτε τα αυτοκίνητα που θα σε έκαναν καλοκαιρινό.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Σύντομη και στοχευμένη βόλτα,με σκοπό μια δεύτερη δοκιμή.Σύμφωνα με την υπηρεσία είναι ασθενής,και μάλλον θα δουλεύει στο Κολωνού 53.
Βρήκα την Κριστίν,ψηλή ξανθιά milf,συμπαθητική παρουσία,και τη Βαλέρια,προmilf καστανή,κανονικό ύψος και σώμα με λίγα πιασιματάκια,έκφυλο και πολλά υποσχόμενο βλέμμα,πέρασα.
Πρώτη έκπληξη,δεν είχα προλάβει να κρεμάσω τα ρούχα,και μπήκε δωμάτιο!Στη δεύτερη είσοδο πλενόμουνα,(δεν είχε κόσμο,μόνος μου ήμουνα...),δεύτερη έκπληξη,μπήκε με το προφυλακτικό στο στόμα!  :new_shocked: Κατευθείαν πέρασμα και πίπα βιαστική με δόντι,γενικά έδειχνε πολύ ξεπέτα.Ευτυχώς μετά δεν με άγχωσε,στηνόταν καλά και συμμετείχε.Έμεινα με ανάμεικτη εντύπωση,αλλά δεν μου κάνει κάτι ''κλικ'' να ξαναπεράσω...

Τί έχει πάθει αυτή;  :think:
Είσαι ο δεύτερος -μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα- πού περιγράφει εμπειρία με την Βαλέρια με τάσεις "επαγγελματικής ξεπέτας"...

ΥΓ: Ωραίος ο @Επιρρεπής!  :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.797
Πόντοι
10.686
Τί έχει πάθει αυτή;  :think:
Είσαι ο δεύτερος -μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα- πού περιγράφει εμπειρία με την Βαλέρια με τάσεις "επαγγελματικής ξεπέτας"...

ΥΓ: Ωραίος ο @Επιρρεπής!  :hi:
Δεν είχα υπ'όψιν καμία κριτική ή αναφορά,κινήθηκα μόνο με το κριτήριο της στιγμής...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom