Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (5 μέλη και 109 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.991
Κριτικές
490
Like
36.682
Πόντοι
41.447

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

1NLVHvu.gif



σοσ  :rockon: σε ποία βαρδια ήταν το Λουζάκι  :kissass:

1η ρε μαν...το έγραψε ο @Dude007...

1NLVHvu.gif
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
kαλησπερα σε ολους παιδια βραδυνη βολτα πριν λιγη ωρα σε καποια μαγαζια με τον καιρο ομως να μην ειναι συμαχος ετσι εχουμε  τα εξης

Δροσοπουλου98 Ειρηνη καστανοξανθη μιλφ ρωσσιδα μακρια μαλλια εντονη χαλαρωση στο σωμα που εχει παρει και καποια κιλα
Ξανθιπης2 Νεαρη μελαχρινη ρουμανα με μαυρα μακρια μαλλια που δουλευει καιρο τωρα σε αυτο το μαγαζι ωραιο σωμα
Κωσταντινουπολεως206 Αλεξια νεαρη σχετικα ευσωμη κοπελα απο ρουμανια μαυρο μακρι μαλλι την εχω δει παλι σε καποιο μαγαζι στο μεταξι μετρια παρουσια
Λεωφορος Ιωνιας12 Βικτωρια Γκιλ ξανθια ρωσσιδα απο50 και πανω σιγουρα κοντο ξανθο μαλλι ως τους ωμους σωμα καλο για την ηλικια της
Αλκαμενους113 Μαρια ρωσσιδα μιλφ και Νικη Γκιλφ αλλα οχι για 20ευρω  
Αλκαμενους117 νεα αφιξη οπως μου ειπε η τσατσα Λολα Ρωσσιδα μιλφ ξανθια με σπαστο μαλλι ωραιο σωμα αδυνατο σχετικα κανονικο υψος αρκετα αξιολογη ενδιαφερουσα παρουσια
ΑγιουΠετρου7 Σαρα ξανθια ρουμανα προμιλφ ψηλη ξανθια με μακρια μαλλια οχι με ωραιο προσωπο ομως προκειτε για την κοπελα που προσφατα δουλευε Ιασωνος1Β αριστερα λιγους μηνες πριν χωματιανου11οροφο
Αγκυρας12Β Ρεβεκα η τουρκαλα μελαχρινη γεματουλα με μαυρα μακρια μαλλια ωραια χαρωπη χαμογελαστη φατσα ευδιαθετη στο σαλονι
Αγκυρας12Α Ελενη καινουργια νεαρη κοπελα απο ρουμανια ψηλη μελαχρινη μαυρο μαλλι ως τους ωμους καλο σωμα καλη διαθεση στο σαλονι ελαφρως αμηχανη

αυτα προς το παρον λογω καιρικων συνθηκων αποχωρησα προς την στολισμενη πλατεια βικτωριας μεχρι που να σταματησει η βροχη παντως αυτη η ωρα ειναι ιδανικη για καταθεση μιας και δεν εχουν δουλεια οποτε οποιος  περασε δωματιο ειχε καλο χρονο στη διαθεση του καλη συνεχεια φιλοι μου
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
συναγωνιστές καλησπέρα, 2 ερωτήσεις...

1) Η αλλοίθωρη κοπέλα που δουλεύει τα απογεύματα στο Λιοσίων 91 είναι η Τζοάννα(με πέρασμα και από Φυλής 40) ενώ η αλλοίθωρη στο Εξηκίου 18 είναι η γνωστή μιλφ Στέλλα που έχει δουλέψει και αυτή όμως στο Λιοσίων 91.

Οπότε την Στέλλα θα την βρεις στο Εξηκίου 18.

2)Τα μαγαζιά Δροσοπούλου και πέριξ συνήθως(για να μη πω σίγουρα...) είναι κλειστά τη νύχτα.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Μικρή βόλτα πριν από λίγο,προς το τέλος της δεύτερης βάρδιας,υπό κατακλυσμό ο οποίος ακόμη συνεχίζεται...

Φωκαίας 25β:

Η μικρή Λαβίνια έκανε το τελευταίο της δωμάτιο και έβαζε το κολανάκι της για να σχολάσει...

Φωκαίας 27 υπόγειο:

Η καστανή (πλέον) μουνάρα Χριστίνα, με το πολύ όμορφο πρόσωπο και το ωραίο κορμί-οι βυζάρες της , όπως πάντα, σε κοινή θέα...
Από τις πιο ωραίες κοπέλες που κυκλοφορούν στα μαγαζιά της περιοχής...

Φωκαίας 27 ισόγειο:

Δεν πα να ρίχνει παπάδες ο Θεός...
Τα θαύματά του (όπως είναι η Εστέλ...) πάντα τα προσέχει:
Συνεχόμενα δωμάτια είχε η βυζοπιτσιρίκα-μάλλον κάποιοι είχαν βυζοστερητικά σύνδρομα μια και η κοπέλα έλειπε για μερικές ημέρες...

Φωκαίας 27 όροφος:

Η γνωστή μελαχροινή  Ρουμάνα Άννα με το όμορφο πρόσωπο και το σχετικά μέτριο κορμί-ωραίο στήθος όμως έχει η άτιμη έστω και πεσμένο...

Φωκαίας 24:

Η μελαχροινή Φλώρη και επίσης μελαχροινή γεματούλα(αρκετά) παιχνιδιάρα γυρολόγος πιτσιρίκα Μικαέλα.

Από τη Φωκαίας για να φτάσω Φυλής και Φιλιππίδου ήταν πραγματικό μαρτύριο, με τζην, παπούτσια, σωβρακοφανέλες να γίνονται μούσκεμα!

Στο παράθυρο του Φυλής 86 στο ισόγειο ήταν φυλακισμένη η Αλινάρα που γκάριζε και έλεγε τα δικά της, από τον όροφο του Φυλής 84 κατέβαινε με το τζινάκι της και την γούνινη κουκούλα της ένα πολύ απλό (στουντιο)κοριτσάκι ονόματι Μάγια ενώ δίπλα, στο ισόγειο, το καινούριο, πολύ αδύνατο μελαχροινό πιτσιρικάκι, η Αλίνα, δούλευε ακόμη-απόψε φορούσε ωραία μαύρα εσώρουχα...

Απέναντι, στο Φυλής 65β, η Εμμανουέλα είναι ωραίο καυλάκι τελικά, με ψιλοπερίεργη φάτσα μεν αλλά με προκλητικότατο κωλαράκι...

Βγαίνοντας έξω τα φώτα από τα σπιτάκια έσβηναν το ένα μετά το άλλο...

"...Κι εγώ  συλλογίζομαι πώς και γιατί άραγε μια βροχή μπορεί να σου θυμίζει τόσα πράγματα...

Στις  πολιτείες ο ουρανός φαίνεται  μιαν απέραντη λασπωμένη πεδιάδα
Κι η βροχή είναι μια καλοσύνη, όσο να πεις, δε μοιάζει διόλου με το θάνατο
Μπορείς να βαδίζεις κάποτε χωρίς κανένα σκοπό ή με σκοπό-σου είναι αδιάφορο...

Έτσι βρέχει λοιπόν μια κίτρινη βροχή χωρίς τέλος.
Μια κίτρινη παλιά βροχή, τη νύχτα, σα μαστίγιο...

Κι εγώ συλλογίζομαι πώς και γιατί άραγε μια βροχή μπορεί να σου θυμίζει τόσα πράγματα..."

(Μανώλης Αναγνωστάκης- "Άρχισε μια σιγανή βροχή..." )
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
1) Η αλλοίθωρη κοπέλα που δουλεύει τα απογεύματα στο Λιοσίων 91 είναι η Τζοάννα(με πέρασμα και από Φυλής 40) ενώ η αλλοίθωρη στο Εξηκίου 18 είναι η γνωστή μιλφ Στέλλα που έχει δουλέψει και αυτή όμως στο Λιοσίων 91.

Οπότε την Στέλλα θα την βρεις στο Εξηκίου 18.

2)Τα μαγαζιά Δροσοπούλου και πέριξ συνήθως(για να μη πω σίγουρα...) είναι κλειστά τη νύχτα.

ευχαριστώ πολύ  ;)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Μικρή βόλτα πριν από λίγο υπό κατακλυσμό ο οποίος ακόμη συνεχίζεται...
"...Κι εγώ  συλλογίζομαι πώς και γιατί άραγε μια βροχή μπορεί να σου θυμίζει τόσα πράγματα...

Στις  πολιτείες ο ουρανός φαίνεται  μιαν απέραντη λασπωμένη πεδιάδα
Κι η βροχή είναι μια καλοσύνη, όσο να πεις, δε μοιάζει διόλου με το θάνατο
Μπορείς να βαδίζεις κάποτε χωρίς κανένα σκοπό ή με σκοπό-σου είναι αδιάφορο...

Έτσι βρέχει λοιπόν μια κίτρινη βροχή χωρίς τέλος.
Μια κίτρινη παλιά βροχή, τη νύχτα, σα μαστίγιο...

Κι εγώ συλλογίζομαι πώς και γιατί άραγε μια βροχή μπορεί να σου θυμίζει τόσα πράγματα..."

(Μανώλης Αναγνωστάκης- "Άρχισε μια σιγανή βροχή..." )
Πες μου ότι κατέβηκες κάπως έτσι παιχταρά μου!!!  :rockon: Άξιος!

manolis_anagnostakis.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μικρή βόλτα πριν από λίγο υπό κατακλυσμό ο οποίος ακόμη συνεχίζεται...

Φωκαίας 25β:

Η μικρή Λαβίνια έκανε το τελευταίο της δωμάτιο και έβαζε το κολανάκι της για να σχολάσει...

Το χθεσινό κολάν...?  :cum:


Απέναντι, στο Φυλής 65β, η Εμμανουέλα είναι ωραίο καυλάκι τελικά, με ψιλοπερίεργη φάτσα μεν αλλά με προκλητικότατο κωλαράκι...

Αν εξαιρέσουμε τη μάπα της...είναι από τα καλύτερα και σφιχτά σώματα,στην Φυλής... :zfuck:
Έπρεπε να την είχα πάρει εκείνο το βράδυ - πριν φύγει - με 10€,στο Κολωνού 23... :grin:

Μύστη μου,άλλη φορά να έχεις ομπρέλα... :grin:
 

Συνημμένα

  • 10624401_1.jpg
    10624401_1.jpg
    110,3 KB · Εμφανίσεις: 36

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Στην μεταμεσονυχτια αλλαγη εχουμε καμια καινουργια κοπελα? Καμια αξιολογη αφιξη? Εχει αρκετες ημερες να γραφτει καποια ενημερωση για αυτο ρωταω.Για Φυλης και περιξ μιλαω.
 

Pikachu

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Μοναχικη μικρη βολτα στο βροχερο μεταξι κατα τισ 12.30
στο ΛΕΟΝΙΔΙΟΥ 6 η Αλινα ρωσσιδα με ακα
Ιασωνος 1β το ξανθο granny απο το Ιασ. 36 ακα
Ιασωνος 1γ ενα κοντο αδυνατο πιππινακι με αδιαφορο προσωπο σε απλο
Ιασωνος 10 κατω η γνωστη Νινα απλο
''         πανω η καινουργια Χριστηνα ωραιο σωμα με πιασιματα μικρομεσεο βυζι, μετριο προς ασχημο προσωπο [για τα δικα μου γουστα]
Ιασωνος 46 μια mature με μακρια μαυρα μαλλια ανυρπακτο κολο σε full
και Ιασωνος 43 τρεις κοπελες [1]εμανουελλα-mature με κωλο [2] μια ξανθια 23-25 χρονων με αφθονα πιασηματα 2.5αρια βιζια Ιωαννα αν θυμαμαι καλα και
[3] ενα μικρο αδυνατο τσιγκανακι με ωραιο προσοπακι αβυζο σε απλο .    
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Μοναχικη μικρη βολτα στο βροχερο μεταξι κατα τισ 12.30

Ιασωνος 1β το ξανθο granny απο το Ιασ. 36 ακα

Ιασωνος 10 πανω η καινουργια Χριστηνα ωραιο σωμα με πιασιματα μικρομεσεο βυζι, μετριο προς ασχημο προσωπο [για τα δικα μου γουστα]
Ιασωνος 1β ειδες την Σουζανα την Πειραιωτισσα.Εχει τιμηθει στο παρελθον με καλες εντυπωσεις! :rockon:
Την Χριστινα την ειχα παρει περυσι στο Κολωνου 30β οροφος με μετριες εντυπωσεις.Διαβαζω ομως πολυ καλες κριτικες μετα την προσφατη επιστροφη της.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
billy13 το μαυρακι ειναι και 3η βαρδια?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Την Χριστινα την ειχα παρει περυσι στο Κολωνου 30β οροφος με μετριες εντυπωσεις.Διαβαζω ομως πολυ καλες κριτικες μετα την προσφατη επιστροφη της.

τώρα εκεί είναι η Milf Άννα που ήταν παλιά στο Κ30α ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom