Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (28 μέλη και 243 επισκέπτες)

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Την Αναστασία λες.

Στα μαγαζιά αυτά(και καλές σε αυτό που ψάχνεις) παίζει επίσης η Ναταλία και η Εύα.

Επίσης η ξανθιά μιλφ Ρίτα στο Ιάσωνος 2α η οποία όμως λείπει.
Πολύ καλή είναι και η πιο μικρή-σε ηλικία-Αλίνα,στο Λεωνίδου 6-όταν θυμάται να δουλέψει.

Σχετικά καλή αλλά όχι επιπέδου Ζάννας είναι η Άννα με το μαύρο κοντό μαλλί στο Κολωνού 30 όροφος.

Και ακολουθούν Σοφία και Νικόλ στο Ιάσωνος 1β και γ τις πρωινές ώρες-η Σοφία λείπει στην πατρίδα της.

Αν δεν μασάς από τρομακτικές υπάρξεις,κοίτα και την σκελετωμένη Μαρίνα στο Ιάσωνος 1α τα πρωινά-αφού κλείσεις πρώτα τα μάτια σου!!!

1) γιαυτο σε αγαπαω! παντα βοηθας.
2) Διαβασα τις κριτικες των κοριτσιων που ανεφερες...μαλλον θα τολμησω για Μαρινα στο Ιασωνος 1α οταν περασω...κατι ακομη,πολυ λεπτη οκ,κοκκινο μαλλι οκ εχει τουλαχιστο λευκο δερμα η ειναι σκουροχρωμη? γιατι σκουροχρωμη με κοκκινο μαλλι δεν με εξιταρει!  :S

*κατσε ρε συ...τοσο χαλι ειναι η χειροτερη?

20090822_UGLY.jpg
 

Carduelis

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
στον εν λόγω οίκο, ευρίσκετο συμπαθεστάτη και ευγενικότατη μελαχροινή υπηρεσία φέρουσα όψη και συμπεριφορά δασκάλας δημοτικού σχολείου Σοβιετικού ορεινού χωριού...

Και εκεί λοιπόν που την κοιτάζεις στα (πολύ όμορφα) μάτια αναμένοντας-στην χειροτέρα των περιπτώσεων- να βγάλει την βέργα απλώς και μόνο για να την κινήσει εκφοβιστικά, αρχίζει να μιλάει για τσιμπούκια, βυζιά, κωλάρες...

Κατόπιν επανέρχεται στο διδασκαλικό λέγοντας: "Περιμένετε παρακαλώ.Σάς ευχαριστώ πολύ."


Ηρεμία...Απόλυτη ησυχία...Την οποία διατάραξε η έξοδος της πανύψηλης μελαχροινής Αντζέλικας...
Με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής και μου είπε σε άπταιστα Ρώσικα: "Ηello...".


Η ευγενεστάτη κυρία επί της υποδοχής προσπαθούσε να καλύψει τους ήχους ομιλώντας μου περί καιρού, Χριστουγέννων-για να μπει στο ψητό: "Γαμιέται καλά η κοπέλα και είναι και Τουρκάλα...".

Θεός!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
1) γιαυτο σε αγαπαω! παντα βοηθας.
2) Διαβασα τις κριτικες των κοριτσιων που ανεφερες...μαλλον θα τολμησω για Μαρινα στο Ιασωνος 1α οταν περασω...κατι ακομη,πολυ λεπτη οκ,κοκκινο μαλλι οκ εχει τουλαχιστο λευκο δερμα η ειναι σκουροχρωμη? γιατι σκουροχρωμη με κοκκινο μαλλι δεν με εξιταρει!  :S

*κατσε ρε συ...τοσο χαλι ειναι η χειροτερη?

1) Να ανάψεις μια λαμπάδα ίσα με το μπόι του Lagonisian στον ΑΗ ΓΙΩΡΓΗ ΤΟΝ ΜΠΕΒΕΡΛΗ!  :grin:

2)Η Μαρίνα είναι σκελετωμένη, σκουρόχρωμη,με κόκκινο μαλλί και με σάπια δόντια... :zombie:
(Αυτή στη φωτογραφία που ανέβασες είναι Mις Υφήλιος μπροστά στην Μαρίνα!  :grin: )
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
1) Να ανάψεις μια λαμπάδα ίσα με το μπόι του Lagonisian στον ΑΗ ΓΙΩΡΓΗ ΤΟΝ ΜΠΕΒΕΡΛΗ!  :grin:

2)Η Μαρίνα είναι σκελετωμένη, σκουρόχρωμη,με κόκκινο μαλλί και με σάπια δόντια... :zombie:
(Αυτή στη φωτογραφία που ανέβασες είναι Mις Υφήλιος μπροστά στην Μαρίνα!  :grin: )

Tοσο μεγαλη εκπληξη με περιμενει ρε συ?  :o

http://[URL unfurl="true"]www.chud.com/wp-content/uploads/2012/02/alien-3-dog.jpg[/img[/URL]]

θα την αναψω τη λαμπαδα χαχαχα!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Προχτες το Σαββατο βραδακι 7-10 περιπου ειδα καποιες κορασιδες που μου εκαναν το κλικ αλλα δεν ξερω τι ρολο βαρανε.Οποιος γνωριζει κατι ας απαντησει 1)Κολωνου 11Α πανω μια Μαρια κοντουλα μελαχρινη,μικρο βυζι,ωραιο κωλι μαλλον Αλβανακι 2)Ιασωνος 19Α ισογειο ειχε δυο κοπελες αυτή που με ενδιαφερει είναι η Αλεξια όπως την ειπε η τσα2 σχετικα ψηλη,ωραιο σωμα,μελαχρινη καρε μαλλι και 3)Κολωνου 32 υπογειο ηταν μια ξανθουλα ομορφουτσικη ονομα δεν θυμαμαι μου φανηκε πολύ γατακι και δεν εκανα να μπω.Αν καποιος εχει παρει καποια απ αυτές η γνωριζει περιπου τι κανουν μεσα θα με ενδιεφεραι να το μαθω  :fuck2:

1.Η Μαρία το Αλβανάκι που έχει πάρει κάποια κιλάκια από τότε που ήρθε και έχει φτιάξει εμφανισιακά.
Πολύ μέτρια στα ενδότερα.

2.Η μελαχροινή Αλεξία που παίζει και στο Λεωνίδου 28 ισόγειο.
Καινούρια κοπέλα-δεν υπάρχουν πληροφορίες ή ιδία γνώση.

3.Η Ναταλία με το πονηρό βλέμμα.
Απλά καλή και τυπική στο δωμάτιο.

Αλλά σε κάθε περίπτωση η κάθε κοπέλα, σε διαφορετικές χρονικές στιγμές μπορεί να λειτουργήσει εντελώς ξεχωριστά με τον καθένα.
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
1.Η Μαρία το Αλβανάκι που έχει πάρει κάποια κιλάκια από τότε που ήρθε και έχει φτιάξει εμφανισιακά.
Πολύ μέτρια στα ενδότερα.

2.Η μελαχροινή Αλεξία που παίζει και στο Λεωνίδου 28 ισόγειο.
Καινούρια κοπέλα-δεν υπάρχουν πληροφορίες ή ιδία γνώση.

3.Η Ναταλία με το πονηρό βλέμμα.
Απλά καλή και τυπική στο δωμάτιο.

Αλλά σε κάθε περίπτωση η κάθε κοπέλα, σε διαφορετικές χρονικές στιγμές μπορεί να λειτουργήσει εντελώς ξεχωριστά με τον καθένα.

Αψογος συναγωνιστη.Ευχαριστω πολύ για τις πληροφοριες...
 

RMANIA

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια ! εχουμε καμια πληροφορια αν δουλευη σημερα η Αγαπη από φωκαιας 24 ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην περιοχή της Λιοσίων υπό -κατά διαστήματα πυκνή- ψιλή βροχή και με μέτρια κίνηση από πλευράς κόσμου...

Λιοσίων 73α: Ξεκινάω από εδώ γιατί είναι δυο καινούριες κοπέλες.

Η Βίκυ, μελαχροινή πιτσιρίκα,με πολύ σκούρο χρώμα δέρματος, μετρίου ύψους, με συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος και ωραίο ελαφρώς ζουμερό κορμί.

Η Καρίνα, πολύ πιο ενδιαφέρουσα εμφανισιακά-καλή περίπτωση.
Σχετικά ψηλή πιτσιρίκα, με καστανό μαλλί, γλυκό νεανικό πρόσωπο, αρκετά λευκό χρώμα δέρματος, με ωραίο σώμα που είχε κάποια τοπικά πιασίματα.Φαινόνταν αρκετά άπειρη και αμήχανη.

Βέργας 2:Η γνωστή ξανθιά μιλφ Καρολινάρα την οποία το πρωί είδα στο Ρεμούνδου 21 αριστερά.

Βέργας 3: Δεξιά, βυζοαλέρτ!!!

Η Ιωάννα, η οποία κάτι μού θυμίζει αλλά τι;Αλλά θα μού πείτε "μπρος στα βυζόμπαλα τί είναι η μνήμη"...
Ξανθοπλατινέ μιλφ, με πονηρό-πρόστυχο πρόσωπο, ζουμερό σώμα και βυζιά σαν της Τζένης!
Η μόνη διαφορά(για όσους δεν έχουν πάρει την Τζένη) είναι ότι της Ιωάννας είναι πιο κρεμασμένα.

Αριστερά το μελαχροινό στυλιάρι η Βερόνικα και η μελαχροινή μιλφ Μίλα με το πονηρό πρόσωπο, το σπινθηροβόλο βλέμμα και το ελαφρώς ζουμερό κορμί.

Στον όροφο είναι η μελαχροινή πιτσιρίκα με ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου και με ωραίο σχετικά αδύνατο σώμα,η Ιουλιάννα-πρώην Σβετλάνα.

6α: Η ξανθιά βυζαρού μιλφ Αλίνα.

6β: Η μελαχροινή χοντρή Πατρίτσια που δούλευε τελευταία στο Αγκύρας 12 αριστερά, Αλκιβιάδου 16β-και ένα βράδυ και στο στούντιο Κωνσταντινουπόλεως 92.

Εξηκίου 18γ: Η ξανθιά μικρόσωμη Χριστίνα, με το πολύ λεπτό σώμα και το εξίσου μικρό κωλαράκι, με φουλ πρόγραμμα-πρόκειται για την Χριστίνα που δούλευε στα Φωκαίας 27 υπόγειο και Φωκαίας 24.

18α: Βυζοαλέρτ-χοντροκωλοαλέρτ!
Η μελαχροινή Τζούλια, με σχετικά γλυκό πρόσωπο, με γεμάτο σώμα και κωλάρα και με στηθόδεσμο 95-παρακαλούνται οι ειδικοί βυζολόγοι να κάνουν τις σχετικές αναγωγές για τον ακριβή προσδιορισμό του βυζιού...

18: Η ξανθιά μιλφ η Αλίνα η αλλοίθωρη.

Χωματιανού 11α: κλειστό.

11β: Η Κλαούντια, η γνωστή μελαχροινή Ρουμάνα πιτσιρίκα η οποία τελικά έχει γλυκό πρόσωπο.
Μικρό στήθος και ελαφρώς πιο ζουμερό-από το υπόλοιπο σώμα της-κώλο.

Λιοσίων 76β: Η ψηλή μελαχροινή Μαργαρίτα.

76α: Η μελαχροινή,ελαφρώς αλλοιθωρίζουσα, μιλφ Μαργαρίτα...
Μού φαίνεται θα κάνω κατάλογο με τις αλλοίθωρες κοπέλες...

Λιοσίων 79α: Η Έμμα, μελαχροινή πιτσιρίκα με σκούρο χρώμα δέρματος και ζουμερό σώμα.

Λιοσίων 91: Η γνωστή αλλοίθωρη Τζοάννα με το γεμάτο κορμί, το λιγδωμένο μαλλί και την κοιλούμπα...

Παιωνίου 47: Η γεμάτη πιτσιρίκα Αλεξάνδρα με τη νιαουρίστικη ομιλία-ετοιμάζονταν να φύγει, το λέω για να μη πάει κάνας καυλιάρης την ψάχνει και δεν την βρίσκει όπως την άλλη φορά στη Ρεμούνδου....

Αδάνων 2: Η μελαχροινή τρελλοΜπάρμπορα.Μόλις με είδε βρεγμένο λόγω της βροχής μπήκε στο κουζινάκι και μού έφερε μία παιδική μάσκα κολύμβησης....

Τροφωνίου 11α: Η ξανθιά παχουλή Νάντια με γλυκό πρόσωπο(η γνωστή Νάντια με τα γυαλάκια από Κολωνού 15α) και μαζί της η Ντιάνα, μελαχροινή κοπέλα, ζουμερή, με πολύ γλυκό πρόσωπο και ωραίο γεμάτο κορμί.

11β: Η μελαχροινή παλαιά Γιάννα η όμορφη.

13α: Η Ελένη το ξανθό ψηλό γκράνυ από Διδυμου 27.
Είναι καθημερινά νυχτερινή και κάποιες ημέρες και απόγευμα.

13β: Η μελαχροινή γεματούλα πιτσιρίκα Μικαέλα την οποία το πρωί είδα στο Αγκύρας 12 δεξιά.


 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδια ! εχουμε καμια πληροφορια αν δουλευη σημερα η Αγαπη από φωκαιας 24 ?

Χθες το βράδυ εκεί ήταν οπότε λογικά-και χωρίς κανένα απρόοπτο-και απόψε στο Φωκαίας 24 θα δουλεύει.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος)


21:20

Η Τερέζα πέθανε στον ύπνο της από ασφυξία εξαιτίας ενός πολύποδα στον λαιμό. 'Ετσι μου είπε η υπηρεσία. 'Οταν βγήκα από το δωμάτιο με πήρε παραπέρα και μου το είπε. Προηγουμένως την είχα ρωτήσει, κάνοντας τον ανήξερο κι έκανε πως δεν τη γνώριζε επειδή, «δεν δουλεύω νύχτα».
"'Εφυγε" σαν σήμερα την περασμένη βδομάδα. 'Ηταν 48 ετών κι είχε τρία παιδιά.
Για την ιστορία, στον όροφο δούλευαν η θηριώδης Τζένη Πόταμος, από Μεγάλου Αλεξάνδρου 17, κι η Τζίνα, από την πιάτσα του Κολωνακίου (?), μια άνετη κι ευχάριστη τριαντατριάχρονη Πειραιώτισσα, με ίσιο μαύρο καρέ μαλλί στο ύψος της σιαγόνας, πρόσωπο ναρκομανούς με μικρό στόμα και προβληματικά δόντια, μεσαίο νερουλό στήθος, αδύνατο σώμα με χαλάρωση, κοιλίτσα, άγριο στην αφή δέρμα γεμάτο τατουάζ, νορμάλ κώλο, νορμάλ πόδια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα βυζιά και οι δύο.
Στο πλαίσιο του ευρύτερου «δυσμορφικού ηδονισμού» που λέει κι ο φίλος rigormortis www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:45559/]εδώ[/url], πληρώθηκε η Τζίνα, από Τζωρτζίνα (Γεωργία)...

DSC06777.jpg


DSC06765.jpg


DSC06769.jpg


DSC06773.jpg


DSC06770.jpg


Το δωμάτιο είναι αυτό που είχα συνευρεθεί με την Τερέζα στις www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A4%CE%B5%CF%81%CE%AD%CE%B6%CE%B1/listingid:400/]29-5-14[/url]

είσαι στολίδι για το site .
αν και σε ρώτησα στην κριτική σου , τελικά πήρα την απάντηση εδώ
για το ποιά ήταν η τερέζα και τη θυμήθηκα.

να σαι καλά και θεός συγχωρέστην ...
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Αν κάνουν ντου και αρχίσουν οι τηλεοράσεις να λένε σαν την Ρωσίδα τότε ποιός φταίει;
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τοπ μαστερ   :2on1: :2on1: το Λουιζάκι  :cum:  :cum: το πέτυχε κανείς επέστρεψε μήπως... :idiot: :idiot:

κανένα νέοο  :rolleyes: :rolleyes:
 

!fc!

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σ' ευχαριστώ πολύ billy13 για την απάντηση (σε ερώτησή μου αν πρόκειται για τη Γιάννα στο Αχιλλέως 48 Β (& Μαραθώνος)). Σήμερα την είδα. Είδα πολλά post μετά το δικό μου και λέω δε θα θυμούνται και δεν ξανακοίταξα. Μάλλον αυτή είναι γιατί όπως κι εσύ είπες μου έκανε ακάποτη πίπα χωρίς να της το ζητήσω. Την περίμενα στο κρεβάτι. Είχε φέρει προφυλακτικό οπότε περίμενα να το χρησιμοποιήσει. Με σπρώχνει πίσω, μου δίνει ένα φιλί στο στήθος και μετά ξεκινάει πίπα χωρίς να μου το βάλει. Πάγωσα και δεν τη σταμάτησα. Πάλι καλά που τελείωσα στο λεπτό. Δε βγήκε το όχι από πάνω και βγήκε από κάτω. lol Το θέμα είναι ότι γενικά δεν πάω σε μπουρδέλα (2η φορά στη ζωή μου που πήγα) και δεν είχα ποτέ σκοπό να κάνω κάτι χωρίς προφυλακτικό γιατί φοβάμαι. Πάντως έκτοτε έχω χεστεί πάνω μου. Είχα πάρει τηλέφωνο και στο ΚΕΕΛΠΝΟ την αμέσως επόμενη μέρα και ρώτησα αν μπορώ να κάνω κάτι άμεσα, αν χρειάζεται να κάνω εξετάσεις κλπ. Μου είπαν ότι δε χρειάζεται να μπω στη διαδικασία να κάνω εξετάσεις γιατί θα βγουν αρνητικές, καθώς υπάρχουν απειροελάχιστες έως και μηδενικές πιθανότητες να κόλλησα τον hiv ή κάποιο άλλο σμν με αυτόν τον τρόπο. Παρά αυτά που μου είπαν δεν μπορώ να ησυχάσω. Έχω ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα, τη μια λέω μια χαρά θα 'μαι την άλλη τρέμω. Τελοσπάντων πήγα ήδη σε γιατρό για να μου γράψει να κάνω εξετάσεις. Θέλω να το δω γραμμένο για να ηρεμήσω. Εσείς που 'στε παλιοί εδώ την ξέρετε; είναι ok; θα μου πείτε κόβοντάς τη με το μάτι θες να σου πούμε και θα 'χετε δίκιο αλλά ψάχνω για κάτι καθησυχαστικό καθότι είμαι άμαθος σε τέτοια πράγματα και φοβητσιάρης. Κάπου είχα δει γραμμένο σε αυτό το site (ή στο *****) από τον taurus, ίσως, (δεν πάω σε μπουρδέλα αλλά σας διαβάζω και βρίσκω υλικό εδώ φωτογραφίες, τσόντες κλπ.) ένα μήνυμα "όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται" μου το αφιερώνω. Τελοσπάντων ανυπομονώ να περάσει το τρίμηνο και να βγουν αρνητικές οι εξετάσεις μου και δεν έχω σκοπό να ξαναπάω ποτέ. Δεν είναι για 'μένα αυτό το σπορ. Αν ξέρετε τίποτα να με καθησυχάσετε πείτε μου. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το spam στο thread αυτό. Αν κρίνουν οι administrators ότι πρέπει να μεταφερθεί ας μεταφερθεί.
 

!fc!

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Με ρώτησε βέβαια και αν είχα κάποια πληγή, αν με δάγκωσε ή αν είχε αυτή κάποια πληγή (για το τελευταίο προφανώς δεν μπορούσα να 'μαι σίγουρος αφού δεν την εξέτασα κιόλας/ και ούτε και για 'μένα δηλαδή μπορούσα να 'μαι σίγουρος γιατί φανερή πληγή, ναι δεν είχα, αλλά καμιά που δε φαίνεται ποιος ξέρει, ελπίζω να μην είχα ούτε τέτοια/ αυτό περί κάποιας αμυχής που δε φαίνεται με γυμνό μάτι το σκέφτηκα αργότερα δεν του το είπα για να δω τι θα μου πει αλλά φαντάζομαι θα το το ΄χε υπόψη του κι αυτό, όπως και άλλα ίσως πράγματα όταν μου απαντούσε), επίσης του είπα ότι κράτησε γύρω στο λεπτό και μετά μου είπε το παραπάνω που έγραψα. Πάντως επειδή σε ότι έγραψα εμπλέκω και το ΚΕΕΛΠΝΟ κι επειδή δεν ξέρω ποιος θα διαβάσει αυτά τα μηνύματα τώρα ή στο μέλλον δε θέλω σε καμία περίπτωση να νομίζει κάποιος ότι δεχόμενος ακάποτες πίπες είναι ασφαλής επειδή η πιθανότητα να κολλήσεις κάτι μ' αυτόν τον τρόπο είναι μικρή (δεδομένου όμως ότι δεν έχεις πληγή, δεν έχει κι αυτή κλπ). Ότι μου είπαν αφορά εμένα κάποιου άλλου η περίπτωση μπορεί να διαφοροποιείται για κάποιον/ους λόγο/ους.
Πωπω δεν το χωράει ο νους μου που δεν τη σταμάτησα! Σκέφτομαι πόσες παράμετροι παίζουν ρόλο για να κολλήσεις κάτι μ' αυτόν τον τρόπο και με πιάνει πανικός.
 

mpoufos1908

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
ξερει κανεις τιποτα????????????????????????

18α: Βυζοαλέρτ-χοντροκωλοαλέρτ!
Η μελαχροινή Τζούλια, με σχετικά γλυκό πρόσωπο, με γεμάτο σώμα και κωλάρα και με στηθόδεσμο 95-παρακαλούνται οι ειδικοί βυζολόγοι να κάνουν τις σχετικές αναγωγές για τον ακριβή προσδιορισμό του βυζ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Σ' ευχαριστώ πολύ billy13 για την απάντηση (σε ερώτησή μου αν πρόκειται για τη Γιάννα στο Αχιλλέως 48 Β (& Μαραθώνος)). Σήμερα την είδα. Είδα πολλά post μετά το δικό μου και λέω δε θα θυμούνται και δεν ξανακοίταξα. Μάλλον αυτή είναι γιατί όπως κι εσύ είπες μου έκανε ακάποτη πίπα χωρίς να της το ζητήσω. Την περίμενα στο κρεβάτι. Είχε φέρει προφυλακτικό οπότε περίμενα να το χρησιμοποιήσει. Με σπρώχνει πίσω, μου δίνει ένα φιλί στο στήθος και μετά ξεκινάει πίπα χωρίς να μου το βάλει. Πάγωσα και δεν τη σταμάτησα. Πάλι καλά που τελείωσα στο λεπτό. Δε βγήκε το όχι από πάνω και βγήκε από κάτω. lol Το θέμα είναι ότι γενικά δεν πάω σε μπουρδέλα (2η φορά στη ζωή μου που πήγα) και δεν είχα ποτέ σκοπό να κάνω κάτι χωρίς προφυλακτικό γιατί φοβάμαι. Πάντως έκτοτε έχω χεστεί πάνω μου. Είχα πάρει τηλέφωνο και στο ΚΕΕΛΠΝΟ την αμέσως επόμενη μέρα και ρώτησα αν μπορώ να κάνω κάτι άμεσα, αν χρειάζεται να κάνω εξετάσεις κλπ. Μου είπαν ότι δε χρειάζεται να μπω στη διαδικασία να κάνω εξετάσεις γιατί θα βγουν αρνητικές, καθώς υπάρχουν απειροελάχιστες έως και μηδενικές πιθανότητες να κόλλησα τον hiv ή κάποιο άλλο σμν με αυτόν τον τρόπο. Παρά αυτά που μου είπαν δεν μπορώ να ησυχάσω. Έχω ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα, τη μια λέω μια χαρά θα 'μαι την άλλη τρέμω. Τελοσπάντων πήγα ήδη σε γιατρό για να μου γράψει να κάνω εξετάσεις. Θέλω να το δω γραμμένο για να ηρεμήσω. Εσείς που 'στε παλιοί εδώ την ξέρετε; είναι ok; θα μου πείτε κόβοντάς τη με το μάτι θες να σου πούμε και θα 'χετε δίκιο αλλά ψάχνω για κάτι καθησυχαστικό καθότι είμαι άμαθος σε τέτοια πράγματα και φοβητσιάρης. Κάπου είχα δει γραμμένο σε αυτό το site (ή στο *****) από τον taurus, ίσως, (δεν πάω σε μπουρδέλα αλλά σας διαβάζω και βρίσκω υλικό εδώ φωτογραφίες, τσόντες κλπ.) ένα μήνυμα "όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται" μου το αφιερώνω. Τελοσπάντων ανυπομονώ να περάσει το τρίμηνο και να βγουν αρνητικές οι εξετάσεις μου και δεν έχω σκοπό να ξαναπάω ποτέ. Δεν είναι για 'μένα αυτό το σπορ. Αν ξέρετε τίποτα να με καθησυχάσετε πείτε μου. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το spam στο thread αυτό. Αν κρίνουν οι administrators ότι πρέπει να μεταφερθεί ας μεταφερθεί.
Εχω δοσι απειρα τσιμπουκια ακαποτα, μην μασας δεν κολας κατι...εκτος αν η κοπελα εχει ενεργα κονδυλοματα στο στομα εκει κολας τον ιο...κατα τα αλλα τιποτε, Θυμαμε πρωτο ακαποτο τσιμπουκι σε μπουρδελο μου τον πηρε χωρις να ρωτηση, σαστισα...Μετα γλυκαθικα μεχρι που τον δινο αφοβα στο σημερα, αρκει να μην εχει εενρεγα κονδυλοματα στο στομα, ερπη στα χειλη, αν ειναι φαφουτα δεν με απασχολη, και τελος να μην βαζι δοντι.. :grin:
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
1
Εχω δοσι απειρα τσιμπουκια ακαποτα, μην μασας δεν κολας κατι...εκτος αν η κοπελα εχει ενεργα κονδυλοματα στο στομα εκει κολας τον ιο...κατα τα αλλα τιποτε, Θυμαμε πρωτο ακαποτο τσιμπουκι σε μπουρδελο μου τον πηρε χωρις να ρωτηση, σαστισα...Μετα γλυκαθικα μεχρι που τον δινο αφοβα στο σημερα, αρκει να μην εχει εενρεγα κονδυλοματα στο στομα, ερπη στα χειλη, αν ειναι φαφουτα δεν με απασχολη, και τελος να μην βαζι δοντι.. :grin:
Κάνεις λάθος φίλε,πολύ καλός μου φίλος πριν μερικά χρόνια κόλλησε βλενοροια απο ακαποτο  τσιμπουκι σε στούντιο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.115
Πόντοι
606
Κάνεις λάθος φίλε,πολύ καλός μου φίλος πριν μερικά χρόνια κόλλησε βλενοροια απο ακαποτο  τσιμπουκι σε στούντιο.
από τετια εχω αρπαξει κ γω για κατι σοβαρο μιλαμαι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom