Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 153 άτομα (15 μέλη και 138 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
Βεργας 3 αριστερα ΙΩΑΝΝΑ μελαχρινη με ωραιο αδυνατο κορμι αλλα με παραξενη και πολυ μετρια φατσα ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ 6/10 Παντως και η τσατσα αρκετα νεαρη και γαμευσιμη!
...

Ακριβώς!!!
Ορθές αποτιμήσεις, δια αμφότερα τα θήλεα.

Έστρωσα την Ιωάννα χάμω, ώσπου συνειδητοποίησα ότι μοιάζει με τον Σκότι Πίπεν...
Για το ξεπεράσω, την τράβηξα προς τα αχαμνά μου.
Την έπιασα από την πλάτη, όπου ψηλάφισα κρεατοελιές, που προς στιγμή τις πέρασα για φλύκταινες και καντήλες.

Την απέβαλα και πήγα και ξεράθηκα στο ουίσκι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...
Το σημαντικότερο, για το τέλος:
Μην σε παρασέρνει η ομορφιά. Δεν είσαι φωτογράφος μοντέλων.

Καλή τύχη, στην ζωή σου.

Ωραίος!

Ακριβώς!!!
Ορθές αποτιμήσεις, δια αμφότερα τα θήλεα.

Έστρωσα την Ιωάννα χάμω, ώσπου συνειδητοποίησα ότι μοιάζει με τον Σκότι Πίπεν...
Για το ξεπεράσω, την τράβηξα προς τα αχαμνά μου.
Την έπιασα από την πλάτη, όπου ψηλάφισα κρεατοελιές, που προς στιγμή τις πέρασα για φλύκταινες και καντήλες.

Την απέβαλα και πήγα και ξεράθηκα στο ουίσκι.
Μην το κάνετε συχνά.
Καλύτερα να δοκιμάζετε "άλλες" Ιωάννες ...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα & να σαι καλά, φίλε!

Η κοπέλα, που σ' εντυπωσίασε, είναι η Λαβίνια. Δουλεύει εκεί απόγευμα.

Σημείωσε ότι:
α) Δεν είναι πολύ καινούργια κι ας είναι νεαρή.
β) Είναι ευχάριστη παρουσία.
γ) Κάνει απλό, ωραίο & καλό πρόγραμμα.
δ) Είναι τυπική, στις υπηρεσίες του €20 & κρυφομετράει το 10λεπτο.

Αν ζητάς την ταπεινή μου γνώμη, δεν αξίζει ιδιαίτερα ως επαγγελματίας, στην Φυλής. Υπόσχομαι ότι δεν κρύβω αντιπάθεια, για την συγκεκριμένη. Πριν περάσω για πρώτη & τελευταία φορά, έλεγε ότι θα φερθεί γλυκά & τρυφερά, σαν γκόμενα. Αυτή πήρε το €20 & εγώ, τα νεύρα μου.

Μετά, πήγα δίπλα να δω την Μαρία. Ήταν με τον νταβαγκόμενο & κανόνιζαν φίλους, για το βράδυ. Σιχάθηκα & έφυγα.

Το σημαντικότερο, για το τέλος:
Μην σε παρασέρνει η ομορφιά. Δεν είσαι φωτογράφος μοντέλων.

Καλή τύχη, στην ζωή σου.
Σευχαρηστο για την ευχη τυπε μου, Η ομορφια με συνδιασμο τον καλο χαρακτηρα ειναι Ονειρο...Δεν σημενη οπια ειναι ομορφη ειναι κακια..η οπια ειναι ασχημη καλη...Και προβατα ομορφα υπραχουν και προβατα ασχημα....και λυκοι ομορφοι και λυκοι ασχημοι απλο ...Καλη τυχη κια σενα τυπε  :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
ρε συναγωνιστες διαβασα οτι η αλινα η τσιμπουκλου απο λεωνιδου 6 απελαθηκε?????…..δεν ειναι βραδυ πλεον στο ποστο της?
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
για την Αλιόνα από διδύμου γνωρίζει κανείς τίποτα;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Καλησπέρα & να σαι καλά, φίλε!

Η κοπέλα, που σ' εντυπωσίασε, είναι η Λαβίνια. Δουλεύει εκεί απόγευμα.

Σημείωσε ότι:
α) Δεν είναι πολύ καινούργια κι ας είναι νεαρή.
Που εχει ξαναδουλεψει?  :think:
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ενημερωση απο Μεταξουργειο 3η βαρδυα.

Κολωνου 32α: Αλεξανδρα νομιζω το ονομα της κοπελας POWER κωλος, ωραιο προσωπο, κανονικο βυζι,ωραιο δερμα και κοντο μαυρο ισιο μαλλι. 8/10
Κολωνου 32γ: Ναταλία, ξανθιά με ίσιο μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, ωραίο γλυκό πρόσωπο, μικρο βυζί και μικρο αλλα καλο κωλο. 8/10
Κολωνου 32β: Ο τσατσος ανεφερε οτι το μαγαζι ειναι Onlygreekadiko με διαταγη αφεντικου, βεβαια πολλες φορες εχω δει τα παντα να περνανε εκει μεσα  :2funny: . Το ονομα της κοπελας δεν το εμαθα οταν μπηκα στο μαγαζι ηταν για παρτουζα μεσα στο δωματιο και βογκαγε σαν να ηταν η πρωτη της φορα. Παρουσια με στητο στρογγυλο νορμαλ βυζι, κωλος οχι τιποτα ιδιαιτερο, προσωπο επισης τιποτα ιδιαιτερο. Γενικα αδιαφορη. Μονο οσο δεν την εβλεπα και απλα την ακουγα αξιζε η κοπελα. 6/10
Κολωνου 27α: 2 κοπελες. Μια μαυριδερη μικρο βυζακι. 5/10 . Μια κοπελα με μεγαλουτσικο στηθος, κοιλιτσα, μπουτακια. 5/10
Κολωνου 23β: Μολις μπηκα 2 ατομα πληρωσαν για να περασουν με την κοπελα η οποια ειχε αλλα 2 δωματια για να κανει κουμαντο. Μουναρα ξανθια με κοντο μαλλι,ωραιο προσωπο, ΤΟΥΜΠΑΝΟΚΩΛΑΡΑ, μικρο βυζακι. Παλι δεν εμαθα το ονομα της. 8.5/10
Κολωνου 23: Αχ μωρη Λαρισα σε ειδα και λαχταρισα. Ξανθια η εν λογω κοπελα με σιλικονε βυζι ωραιο μικρο κωλαρακι στρογγυλο, ταττου στο σωμα, ωραιο δερμα. Αν ηταν λιγο πιο θερμη κατα την παρουσιαση θα της εβαζα 10 και θα την επαιρνα κιολας τωρα ομως 9/10
Κολωνου 10 δεξια: Χοντρουλα κοπελα και μικρο ασχημο βυζι και χαλι κωλο και προσωπο 4/10
Κολωνου 10 αριστερα: Ομορφη κοπελα μεγαλουτσικο στηθος, ωραιο προστυκοφατσα, μαυρο μαλλι μακρυ ισιο, ωραιος κωλος, λιγη κοιλιτσα. Συμπαθητικη γενικα. 7.5/10
Κολωνου 11: Κατω μια κοπελα που δεν μου πολυαρεσε και την διεγραψα απο την μνημη μου κρατησα μονο την σφαλιαρα στον κωλο που με εφτιαξε  :cheesy: 5/10 . Επανω μια αδυνατη skinny τελειως και κοντη ακομα και με τακουνια 4/10
Ιασωνος 1: Για τραβελι μου φανηκε. Μια ψηλη γεροδεμενη τουμπανο για πρωταθλητη αρσης βαρων ή για bradefer κανει για μπουρδελο δυσκολο. 4/10
Ιασωνος 2α: Μια κυρια μεγαλη σε ηλικια ξανθια με κανονικο κρε-μασταρι βγηκε φορωντας ενα πουκαμισο και απο μεσα εσωρουχα. Ωραιο στυλιστα εχει σκεφτηκα. 5/10
Ιασωνος 2β: Φουλ προγραμμα αναφερθηκε. Διακριτικα καποια παιδια μεσα ρωτησαν αν ειναι χοντρη και λεει η τσατσα πως οχι. Μεχρι εκει ολα καλα αλλα οταν βγηκε η κοπελα δραμα. Μεχρι και απο τα παραθυρα εβγαιναν αι συναγωνισται διοτι η δεσποινις δεν μας αφηνε να φυγουμε. Η κοπελα απο Αλβανια μου επιασε την κουβεντα στα αλβανικα καταληξαμε οτι ειμαστε απο την ιδια πολη και μαλιστα γειτονες  :helpplea: (μικρος που ειναι ο κοσμος). Κοντο μαλλι, χωριστρα στα δοντια δεν λεει γενικα. 5/10
Ιασωνος 10 ισογειο: Ξανθια κοπελα, νεαρη η οποια περπαταει με τα ποδια ανοιχτα παντα λες και εχει φαει στο μουνι της ολοκληρο επιπλο, ισως να εχει και καποιο προβλημα εκ γενετης. Νινα το ονομα της. 6/10
Ιασωνος 10 οροφος: Αντριανα αδυνατη με δυνατο κωλο, μικρο βυζακι, ασχημοπαπο και κλασσικα γυαλακια μυωπιας. Τοσες μερες πηγαινα στο μαγαζι για να δω την Αντριανα και δεν ειχα καταλαβει οτι ειναι αυτη. Ειτε εχει αλλαξει ή εγω την θυμαμαι αλλιως. 7.5/10 (κερδιζει απο κωλο)
Ιασωνος 19 ισογειο: 30αρα και βαλε με κοντο μαλλι αγκοριστικο. 5/10
Ιασωνος 19 οροφος: Τζεσικα μαυρο μαλλι δυνατη παρουσια ψηλη με ωραια ποδια, μαυριδερη λιγο, χαλαρωμενο κωλο, προστυχοφατσα. 7.5/10
Ιασωνος 20α: Ποντικοφατσα με μαυρο μαλλι, κοντουλα, με ελια στο πανω χειλος μικροκαμωμενη Μαρια νομιζω. 5.5/10
Ιασωνος 20β: Η σωσιας της κοπελας απο Κολωνου 11 οροφος αλλα σε πιο πρεζακι :p  4/10
Ιασωνος 17: Κοντο μαυρο μαλλι ολοσωμο κολλητο φορεμα απο τα βυζια μεχρι τον κωλο που δεν αφηνε να φανει κατι μαυριδερη κοπελα. 5/10
Ιασωνος 30α: Η ζεβρα (λογω εσωρουχου) Σαμπρινα με ωραιο κωλαρακι ωραιο βυζι προστυχοφατσα μαυρο μαλλι ταττου πανω απο τον κωλο τραιμπαλ. Αν δουλευε σε καποιον αλλο οικο πιο καθαρο και με λιγοτερη κινηση θα περνουσα σιγουρα μαζι της. 8/10. Μαζι της και η Μαρια την οποια δεν την πολυπροσεξα.
Ιασωνος 30β: Φοβηθηκα να περασω μηπως ηταν η Τζουλια και ολο με πρηζει να περασω μαζι της. Με φωναζει και αφεντικο μπροστα σε ολους τις προαλλες κατι μικρα νομιζαν οτι ειμαι ο νταβας της -.-
Ιασωνος 37β: Η Λανα πρωην χορευτρια απο οτι μου ειχε πει ο τσατσος απο Κολωνου 23 που δουλευει συνηθως. Εχει δυνατο σωματακι και ωραιο προσωπο 7/10
Μεγαλου Αλεξανδρου 25: Πρωτη φορα επισκεψη σε αυτον τον οικο τσατσα βγηκε και ανεφερε "Σημερα εχω την Ασπα κανει κωλαρακι και αυταρχικο".  :think: Παραξενευτηκα που δεν ειπε το γνωστο "τσιμπουκακι μουνακι πισοκωλητο". Βγηκε η Ασπα και τελικα ηταν Ασπος. Τρομαξα και γυρισα σπιτι.

Ε τελικα αφου η ορεξη για σεξακι με εκδιδομενη πηγε περιπατο η ορεξη για φαι παρεμενε απτοητη. Πηγα στην Πιτα του Παππου της περιοχης μου και ηταν κλειστη. Δεν πειραζει τουλαχιστον δεν χαλασαμε ουτε 1 ευρω  :cheesy:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Ενημερωση απο Μεταξουργειο 3η βαρδυα.
...
Ε τελικα αφου η ορεξη για σεξακι με εκδιδομενη πηγε περιπατο η ορεξη για φαι παρεμενε απτοητη. Πηγα στην Πιτα του Παππου της περιοχης μου και ηταν κλειστη. Δεν πειραζει τουλαχιστον δεν χαλασαμε ουτε 1 ευρω  :cheesy:

Ωραίος!
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Με αφορμή μία λέξη από την τελευταία κριτική του κ. Farkeli, την λέξη υπερ-καυλωμένος, αναφέρω ένα συμβάν της προηγούμενης εβδομάδος στο Μεταξουργείο, όπου ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, δεν γάμησα.
Ξανθιά νταρντάνα, ψηλή πουτάνα επι της Λεωνίδου, με ωραίο κώλο γαμιόταν συνεχώς και αδιάκοπα απο δωμάτιο σε δωμάτιο. Εγώ την περίμενα υπερ-καυλωμένος, όρθιος. Μόλις άνοιξε η πόρτα, μου λέει αποκλείεται να καθήσω να με γαμήσεις με αυτό, θα πονάω όλη τη νύχτα, θα σου επιστρέψω τα χρήματα. Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας ότι θα το βάλω σιγά-σιγά, αλλά τίποτα.
Έτσι ντύθηκα , πήρα τα χρήματα και γάμησα δύο άλλες οι οποίες ευτυχώς δεν διαμαρτηρήθηκαν.
Επειδή όμως η πρώτη μου αρέσει πολύ , σκέπτομαι να κάνω μία δεύτερη προσπάθεια τις προσεχείς ημέρες, να τον διατηρήσω σε χάλαση αρχικά και να τον υπερ-καυλώσω όταν βρεθώ μέσα της. Ελπίζω να αποδώσει. Οπότε θα έχουμε μέρος Β΄ ενημέρωσης.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Με αφορμή μία λέξη από την τελευταία κριτική του κ. Farkeli, την λέξη υπερ-καυλωμένος, αναφέρω ένα συμβάν της προηγούμενης εβδομάδος στο Μεταξουργείο, όπου ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, δεν γάμησα.
Ξανθιά νταρντάνα, ψηλή πουτάνα επι της Λεωνίδου, με ωραίο κώλο γαμιόταν συνεχώς και αδιάκοπα απο δωμάτιο σε δωμάτιο. Εγώ την περίμενα υπερ-καυλωμένος, όρθιος. Μόλις άνοιξε η πόρτα, μου λέει αποκλείεται να καθήσω να με γαμήσεις με αυτό, θα πονάω όλη τη νύχτα, θα σου επιστρέψω τα χρήματα. Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας ότι θα το βάλω σιγά-σιγά, αλλά τίποτα.
Έτσι ντύθηκα , πήρα τα χρήματα και γάμησα δύο άλλες οι οποίες ευτυχώς δεν διαμαρτηρήθηκαν.
Επειδή όμως η πρώτη μου αρέσει πολύ , σκέπτομαι να κάνω μία δεύτερη προσπάθεια τις προσεχείς ημέρες, να τον διατηρήσω σε χάλαση αρχικά και να τον υπερ-καυλώσω όταν βρεθώ μέσα της. Ελπίζω να αποδώσει. Οπότε θα έχουμε μέρος Β΄ ενημέρωσης.
πάσχεις από ελεφαντίαση τύπε μου??? :grin: :grin:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.388
Κριτικές
40
Like
19.195
Πόντοι
26.096
Με αφορμή μία λέξη από την τελευταία κριτική του κ. Farkeli, την λέξη υπερ-καυλωμένος, αναφέρω ένα συμβάν της προηγούμενης εβδομάδος στο Μεταξουργείο, όπου ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, δεν γάμησα.
Ξανθιά νταρντάνα, ψηλή πουτάνα επι της Λεωνίδου, με ωραίο κώλο γαμιόταν συνεχώς και αδιάκοπα απο δωμάτιο σε δωμάτιο. Εγώ την περίμενα υπερ-καυλωμένος, όρθιος. Μόλις άνοιξε η πόρτα, μου λέει αποκλείεται να καθήσω να με γαμήσεις με αυτό, θα πονάω όλη τη νύχτα, θα σου επιστρέψω τα χρήματα. Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας ότι θα το βάλω σιγά-σιγά, αλλά τίποτα.
Έτσι ντύθηκα , πήρα τα χρήματα και γάμησα δύο άλλες οι οποίες ευτυχώς δεν διαμαρτηρήθηκαν.
Επειδή όμως η πρώτη μου αρέσει πολύ , σκέπτομαι να κάνω μία δεύτερη προσπάθεια τις προσεχείς ημέρες, να τον διατηρήσω σε χάλαση αρχικά και να τον υπερ-καυλώσω όταν βρεθώ μέσα της. Ελπίζω να αποδώσει. Οπότε θα έχουμε μέρος Β΄ ενημέρωσης.

Σωστό ως τακτική. Μένει να δούμε αν αποδώσει στην πράξη. θα περιμένουμε ενημέρωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Και πως σου φάνηκε?
Θα μοιραστείς την εμπειρία σου μαζί μας ?
Αγαπητέ amadeus, την Αννούλα την έχω πάρει ουκ ολίγες φορές....ο κώλος βλέπεις...
Παλιότερα πρέπει να έχω ανεβάσει και κριτική..νομίζω δηλαδή.Λεπτή κοπελίτσα είναι -καλά το κοπελίτσα μην το δέσεις κόμπο,δεν είναι 20..προς τα επόμενα είναι,έχει απίστευτο 3+ βυζί φυσικό,κάπου στο πρόσωπο και στα δόντια(σαν σχηματισμός γενικά γνάθου,δοντιών κτλ)χάνει λίγο,αλλά είναι σούπερ το κορίτσι.Καραμελώματα,κλαρίνα..και ακούραστος κώλος...αυτά μαν.
Και πάντα με το χαμόγελο...πολύ βασικό  ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Με αφορμή μία λέξη από την τελευταία κριτική του κ. Farkeli, την λέξη υπερ-καυλωμένος, αναφέρω ένα συμβάν της προηγούμενης εβδομάδος στο Μεταξουργείο, όπου ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, δεν γάμησα.
Ξανθιά νταρντάνα, ψηλή πουτάνα επι της Λεωνίδου, με ωραίο κώλο γαμιόταν συνεχώς και αδιάκοπα απο δωμάτιο σε δωμάτιο. [size=18pt]Εγώ την περίμενα υπερ-καυλωμένος, όρθιος.[/size] Μόλις άνοιξε η πόρτα, μου λέει αποκλείεται να καθήσω να με γαμήσεις με αυτό, θα πονάω όλη τη νύχτα, θα σου επιστρέψω τα χρήματα.[size=18pt]Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας ότι θα το βάλω σιγά-σιγά,[/size] αλλά τίποτα.
Αγαπητε μου λεοντα ετσι οπως την περιμενες ,δεν νομιζω οτι θα της τον εβαζες σιγα σιγα :)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Με αφορμή μία λέξη από την τελευταία κριτική του κ. Farkeli, την λέξη υπερ-καυλωμένος, αναφέρω ένα συμβάν της προηγούμενης εβδομάδος στο Μεταξουργείο, όπου ενώ ήμουν υπερ-καυλωμένος, δεν γάμησα.
Ξανθιά νταρντάνα, ψηλή πουτάνα επι της Λεωνίδου, με ωραίο κώλο γαμιόταν συνεχώς και αδιάκοπα απο δωμάτιο σε δωμάτιο. Εγώ την περίμενα υπερ-καυλωμένος, όρθιος. Μόλις άνοιξε η πόρτα, μου λέει αποκλείεται να καθήσω να με γαμήσεις με αυτό, θα πονάω όλη τη νύχτα, θα σου επιστρέψω τα χρήματα. Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας ότι θα το βάλω σιγά-σιγά, αλλά τίποτα.
Έτσι ντύθηκα , πήρα τα χρήματα και γάμησα δύο άλλες οι οποίες ευτυχώς δεν διαμαρτηρήθηκαν.
Επειδή όμως η πρώτη μου αρέσει πολύ , σκέπτομαι να κάνω μία δεύτερη προσπάθεια τις προσεχείς ημέρες, να τον διατηρήσω σε χάλαση αρχικά και να τον υπερ-καυλώσω όταν βρεθώ μέσα της. Ελπίζω να αποδώσει. Οπότε θα έχουμε μέρος Β΄ ενημέρωσης.
Κυκλοφορεί η φήμη ότι η ψωλή σας έχει χρησιμοποιθεί για εκμαγείο από τα Σωληνουργεία Κορίνθου, για τις σωλήνες 3,5 ιντσών.
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Κυκλοφορεί η φήμη ότι η ψωλή σας έχει χρησιμοποιθεί για εκμαγείο από τα Σωληνουργεία Κορίνθου, για τις σωλήνες 3,5 ιντσών.
Λίγο πάνω απο το μέσο όρο είναι οι διαστάσεις της, αλλά μάλλον είχε θολώσει απο τα συνεχόμενα γαμήσια ή την παρατήρησε υπο γωνία και της φάνηκε μεγαλύτερη !
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
:pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:

ναι επειδη δεν εχει εμπειρια στις ψωλες , και οταν την βλεπει υπο γωνια , μπερδευεται η πρωταρα

την τρομαξατε την κοπελα, και θα επρεπε να ντρεπεστε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
πήγα να ερμάρω τη Λάουρα στο Φυλής 109 αλλά ήτο η Τζούλια
στο Διδύμου 20 μια χριστίνα ξανθιά ανορεξική κοντή
στο αγκύρας 12A μια με φουλ πρόγραμμα, κώλο και ακά δεν την έχω ξαναδεί, χοντρούλα, νοικοκυρά φάση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom