Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (20 μέλη και 229 επισκέπτες)

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Ότι είδα την απάντηση και ευχαριστώ και αν την πετύχω θα δοκιμάσω εννοεί η φατσούλα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ότι είδα την απάντηση και ευχαριστώ και αν την πετύχω θα δοκιμάσω εννοεί η φατσούλα.

ο.κ.

Λέω και εγώ, θα το γυρίσω τώρα στα γεραμάτα ?

Καλά να περάσεις. . .
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
καλημερα παιδια περασμα απο μεταξι πριν λιγα λεπτα και στο Κολωνου11Β υπογειο δουλευε το μελαμψο στυλιαρι Εσμεραλντα(κολομβιανη) πληροφορια που ισως ενδιαφερει τον φιλο billy13 λιγοστος κοσμος κυκλοφορουσε.Επισης θα ηθελα να αναφερθω στην τσεχα Μαργαριτα που δουλευε Λιοσιων76Β φοβερη κορμαρα αγαλματινο σωμα απο τα καλιτερα αλλα πολυ ψυχρη στο σαλονι καλο ξημερωμα σε ολους
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια δωστε προτασεις  για ωραιοπροσωπες  κοπελες που να τα παιρνουν στη μαπα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
καλημερα παιδια περασμα απο μεταξι πριν λιγα λεπτα και στο Κολωνου11Β υπογειο δουλευε το μελαμψο στυλιαρι Εσμεραλντα(κολομβιανη) πληροφορια που ισως ενδιαφερει τον φιλο billy13 λιγοστος κοσμος κυκλοφορουσε.Επισης θα ηθελα να αναφερθω στην τσεχα Μαργαριτα που δουλευε Λιοσιων76Β φοβερη κορμαρα αγαλματινο σωμα απο τα καλιτερα αλλα πολυ ψυχρη στο σαλονι καλο ξημερωμα σε ολους

Ευχαριστώ φίλε,αλλά της έχω πει 10 φορές να πλυθεί  :grin: ...αυτή τίποτα... :shower:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ευχαριστώ φίλε,αλλά της έχω πει 10 φορές να πλυθεί  :grin: ...αυτή τίποτα... :shower:
Δεν φταιει η κοπελα ρε εκει στην κολομβια ειναι λιγο το νερο και κανουν μπανιο μια φορα την βδομαδα
ετσι εχει μαθει μαλλον. :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Δεν φταιει η κοπελα ρε εκει στην κολομβια ειναι λιγο το νερο και κανουν μπανιο μια φορα την βδομαδα
ετσι εχει μαθει μαλλον. :grin:
Σιγά μην είναι και από Βενεζουέλα ρε τύπε
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Εγω ηξερα οτι δουλευει σε μπουρδελο στη Γερμανια...
Τωρα γυρισε Ρουμανια;

Η τελευταία πληροφόρηση μου ήταν για Ρουμανία,για ρώτα πάλι να είμαστε 100%... :rockon:

Δεν φταιει η κοπελα ρε εκει στην κολομβια ειναι λιγο το νερο και κανουν μπανιο μια φορα την βδομαδα
ετσι εχει μαθει μαλλον. :grin:

Γυφτο/Ρουμάνα είναι ρε,μαν... :)

 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.143
Κριτικές
81
Like
7.252
Πόντοι
6.265
Αδελφοί εν πόρναις,θα μπορούσε να μου πεί κάποιος αν δουλεύει η Πωλίνα απο Καλύμνου 48Β ακόμα;;;Ευχαριστώ πολύ.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Live
Ιασωνος 37 ισογειο ΚΑΜΕΛΙΑ πρωην ΕΛΕΝΗ 7/10 ΑΠΛΟ
Ιασωνος 19 οροφος ΤΖΕΣΣΙΚΑ απο Φωκαιας  ΑΠΛΟ 7/10
Ιασωνος 20β οροφος ΑΝΝΑ ΑΠΛΟ+69  6/10
Ιασωνος 10 ισογειο ΝΙΝΑ ΑΠΛΟ+69  7/10
οροφος ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ απο Ρεμουνδου 21 ΑΠΛΟ 7/10
Ιασωνος 1γ δεξια ΧΛΟΗ απο Χωματιανου ΑΠΛΟ 6/10
Κολωνου 32α γωνιακο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 32γ ημιυπογειο ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΠΛΟ 7/10
Κολωνου 27 ισογειο ΜΙΡΕΛΑ το πλειμομπιλ ΑΠΛΟ 6/10
Κολωνου 23 ημιυπογειο Μια μουναρα ξανθια με μοντελε κορμι.Εχει δουλεψει και τον Χειμωνα.Δεν θυμαμαι το ονομα της :idiot: ΑΠΛΟ 8/10
Λεωνιδου 28 οροφος ΛΕΙΛΑ η Τουρκαλα ΑΠΛΟ 7/10

Φωκαιας 24 ΜΑΞΙΜ (οχι εκεινη που εδινε κωλο) ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 7/10 και ΒΙΟΛΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ 5/10
Φωκαιας 27α υπογειο ΕΛΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ+ΚΩΛΟΣ 8/10
Φωκαίας 27Β ισογειο η μιλφ ΝΑΤΑΛΙΑ πρωην ΝΑΤΑ απο Αλκιβιαδου ΦΟΥΛ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ 6/10
Φωκαίας 27Β οροφος ΑΛΕΞΙΑ ΑΠΛΟ+69  8/10 και ΑΝΝΑ ΑΠΛΟ+69  7/10
Στη Φυλης τα περισσοτερα κλειστα.
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα σημερα και γω 3η βαρδυα βολτα. Φτανω Βεργας βρισκω μια Βανεσα μου λεει ακα πιπα, φαινοταν και λιγο προστυχη ειχε ωραιο δερμα κατι που προσεχω ερχεται καθεται πανω μου και μου λεει "θα περασεις μωρο?". Ετοιμος ημουν την ρωταω αν κανει και ακα τελειωτικο και με μια ξυνιλα μου λεει "οκι αγκορι μου" και σηκωνεται φευγει. "Α την πουτανα" λεω απο μεσα μου...  :cheesy:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Αυτό το "όκι αγκόρι μου" τελικά πολύ ξενέρωμα!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια ενημερωση και απο εμενα ειναι η πρωτη που κανω και ισως ειναι λιγο ελλιπης.


Φυλης 54β: Η γνωστη σε πολλους πιστευω με τις τεραστιες βυζαρες της Ορορα.
Φυλης 66: Απιστευτη γκομενα δεν εχω λογια για αυτην την κοπελα με τρελαινει απιστευτα. Πολυ ωραιο δερμα ξανθια ειχε ισιωσει το μαλλι της σημερα, τατου πανω απο την μεση κωλαρα προστυχο βλεμα μεσαια βυζακια η Αννα απο Χωματιανου.
Φυλής 72: Μια κοπελα με μαυρα μαλλια  ασπρη πουδρα κοκκινο κραγιον πιρσινγκ καλος κωλος δεν θυμαμαι ονομα.
Φυλης 59: Μια κοντουλα με μαυρα μαλλια λεπτοκαμωμενη αδιαφορη τελειως μετριο κωλο δεν ενδιαφερθηκα να ρωτησω ονομα.
Φυλης 61: Συμπαθητικη κοπελα με κατσαρα μαλλια μετρια βυζακια Νικη νομιζω το ονομα.
Φυλης 80: Ο τσατσος λες και δουλευει χρονια στην λαχαναγορα "εδω το καλο μας το κοριτσι 20 ευρω". Βγηκε απο το δωματιο μια αδυνατη κοπελα με κοντο καστανο μαλλι  με ωραιο κωλαρακι και κατι βυζαρες  :tits: Δεν εμαθα ονομα.
Φυλης 71α: Η Στεφανια νταρνανοειδες ψηλη αδυνατισμενη μου φανηκε καστανομαλλα με κατι κινεζικα τατου κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης.
Τα υπολοιπα ηταν κλειστα...

Φωκαιας 24: Η τσατσα πολυ εξυπηρετικη ανακοινωσε κατι ακα τελειωτικα στοματικα και απο τις 2 κοπελες που ειχε και ανεφερε οτι και οι 2 ειναι φωτια απιστευτες στο κρεβατι. Η μια κοπελα Μαξιμ ξανθο μαλλι κοντο ωραιο σωμα με τουμπανακι σιλικονε βυζι που ειναι αδυναμια μου. Βιολετα η αλλη λιγο ατσουμπαλο σωμα μαυρα μαλλια αδιαφορη.
Φωκαιας 27α:  Μια Ελενα την οποια περιμεναμε κανα τεταρτο να βγει απο το δωματιο μαυρο μαλλι ωραιο μεσαιο βυζι μαυρο μαλλι.
Φωκαίας 27Β ισογειο: Επισης πολυ εξυπηρετικη η τσατσα. Κοπελα η Ναταλια 30-35 σε ηλικια ωραιο αδυνατο κορμι δεν την προσεξα κατα τα αλλα.
Φωκαίας 27Β οροφος: 2 κοπελες Αλεξια και Αννα η μια ελληνιδα ειπε η τσατσα η οποια καθοταν μαζι μας και εβλεπε με αλλους 10 συναγωνιστες τσοντα στο welcome room :p Χαρακτηριστικα για τις κοπελες δεν θυμαμαι.

Λιοσιων 76: 2 κοπελες τσατσα δεν πηρε το ματι μου. Ανεβαινω τις σκαλες ανοιγω την πορτα βλεπω την Ναταλια με τις παντοφλες και με τα εσωρουχα φωναζε κατι δεν ξερω που. Μπαινει στο dress room φοραει τις γοβες της με αγκαλιαζει  και μου λεει "συγγνωμη μωρο αλλα ειναι νομος να φοραω γκοβες". Μου ειπε το προγραμμα της και οτι υπαρχει και αλλη κοπελα μεσα. Μπηκε στο dress room τραγουδαγε καπνιζε σε μια στιγμη την φωναζω να την ρωτησω η αλλη κοπελα τι προγραμμα κανει και μου λεει φουλ και ακα πιπα και τελειωτικο και κωλο. Της λεω "δεν θελω κωλο" "και τι θες εσυ μωρο μου?" λεω "σκετο ακα πιπα" (ξεχασα να πω και ακα τελειωτικο ο μαλακας >:( ) μου λεει "θα στο κανω εγκω μωρο μου". Τελοσπαντων η Ναταλια  ειναι μετριου αναστηματος χωρις τις γκοβες με καστανο μαλλι οχι πολυ μακρυ, μικρα βυζακια,καλο κωλο και κατι σαν ουλη που ειχε απο τον αφαλο μεχρι το κατω εσωρουχο, σε κανει να νιωθεις ανετα οτι εισαι σπιτι σου χωρις πολλα χουφτωματα κατι λογικο δηλαδη για να πιασει πελατη. Η Μελινα λιγο μεγαλυτερη σε ηλικια μαυρο μακρυ μαλλι φουσκωτο γερασμενο κωλι.
Εξηκιου 18β: Μια γυφτισα με μικρο βυζι μεγαλη  ρωγα αδιαφορη.
Βεργας 3 δεξια: Η προστυχη Βανεσα με το καρε μαυρο μαλλι η οποια εχει πολυ ωραιο δερμα ωραιο κωλαντερο να της το δωσεις στο χερι και τατου στην μεση. Μικρο προς μετριο βυζακι ψηλη φανηκε με τις γοβες. Ειπε οτι κανει ακα πιπα και την ρωταω "κανεις και ακα τελειωτικο?" με μια ξυνιλα απαντησε πως "οκι αγκορι μου"
Βεργας 3 αριστερα: Μια κοπελα ψηλη με ισιο μαυρο μαλλι σαν τραβελι την ειδα τρομαξα  σηκωθηκα και εφυγα :Ρ
Βεργας 2α: Μια ξανθια χοντρουλα μεγαλη σε ηλικια.

Συνεχεια πηγα Σταθμο Λαρισης περιμενα το νυχτερινο λεωφορειο 790 και πηγα Μεταξουργειο.
Κολωνου 53: Η τσατσα μου ειπε εχει 2 κοπελες Ρωσσιντες πολυ καλες. Βγηκαν 2 μεγαλες  σε ηλικια γλυκητατες κυριες παχουλουλες  Μπαμπουσκες ομως :)
Μεγαλου Αλεξανδρου 15: Η ιδια περιπτωση με το Κολωνου 53.
Κολωνου 48: Μια κυρια γυρω στα 40 με ζαρτιερες για την ηλικια της καλα κρατιοταν αλλα δεν φαινονταν και πολλα για να σας πω.
Κολωνου 32α γωνιακο: Αλεξανδρα νορμαλ υψος μαυρο ισιο μαλλι δυνατο κωλι.
Κολωνου 32γ ημιυπογειο: Ναταλια δυνατη γκομενα μικρο αλλα καλο κωλι μεγαλο βυζι ωραια γκομενα ξανθια αστερι :)
Κολωνου 23β: Μια ξανθια κοπελα κοντο μαλλι τουμπανοκωλαρα 10 ευρα αξιζε.
Κολωνου 23: Η καυλιαρα ξανθια Λαρισα με το στητο σιλικονε βυζι τα τατου της το υπεροχο δερμα της και το ωραιο κωλι της. Οσο μαρεσει αυτη η κοπελα αλλο τοσο το σκεφτομαι να περασω μαζι της οχι επειδη μου βγαζει κατι σε ξεπετα απλα σαν να κωλωνω μαζι της αν μπορει καποιος να με βοηθησει καλως. Μαζι της και μια αλλη κοπελα με κοντο μαυρο μαλλι πρωην χορευτρια ειπε ο τσατσουλης φοραγε ζαρτιερες αξιολογη οχι πολυ μεγαλη σε ηλικια αλλα νοστιμουλα ωραιο προσωπο.
Κολωνου προς τα πανω οι κοπελες μου ηταν τελειως αδιαφορες...
Ιασωνος 10 ισογειο: Ωραια κοπελιτσα ωραιος και ο χωρος που ηταν κατι διαφορετικο στο μεταξι και ξεχασα να δω την κοπελα παρα μονο μια ματια.
Ιασωνος 10 οροφος: Κοπελα με ωραιο κωλο και μικρο βυζακι μυτερο, κοντουλα σχετικα ειχε μπει να κανει μπανιο οταν μπηκα και την πετυχα να βγαινει ειχε παρατησει τις γοβες της εξω απο το μπανιο.
Ιασωνος 20 δεξια: Μπηκα μεσα προς στιγμην χεστηκα απανω μου ο τσατσος ειναι ιδιος το αφεντικο μου. Μεσα ειχε μπει μαζι μου και ενας πιωμενος πατριωτης Αλβανος μεγαλος σε ηλικια που ηθελε να πιασει κουβεντα με ολους μας και ελεγε μαλακιες οταν βγηκε η κοπελα της επιασε τον κωλο και ο τσατσος τρελαθηκε :Ρ . Η κοπελα ηταν η Αντριανα μουναρα απιστευτο δερμα και κωλος στα 15 ευρα μαυρο μαλλι πολυ ωραιο προσωπο.
Λεωνιδου 28 πανω αριστερα: Ανοιξα την πορτα λιγο ειδα την Λειλα που χορευε και προσπαθουσε να ψαρεψει καναν πελατη. Η λειλα ειναι προστυχοφατσα αδυνατη καλο βυζι ωραιος κωλος μαυριδερη τσιγγανα τουρκογυφτισα :Ρ
Ιασωνος 30 ισογειο: Η Τζουλια μαυρη ωραιο κωλο ωραιο δερμα κατσαρο μαλλι μεγαλα μαυρα ματια.
Ιασωνος 36: Ειδα καμια 20αρια ατομα να μπαινουν μαζι μεσα στο δελο και οπως διεσχιζαν τον μεγαλο διαδρομο ξαφνικα γυρισαν προς την εξοδο γιατι η κοπελα αποχωρησε ειπε η τσατσα μαζι και εγω.
Ιασωνος 37α: Μπηκα μεσα στο οικημα εκατσα στον καναπε ηρθε διπλα μου η τσατσα μου ειπε για την κοπελα οτι ειναι πολυ καλη κοιταω διπλα μου ειχε βγει η κοπελα μια μαυρουλα με μαλλι αφανα δεν προσεξα τα υπολοιπα χαρακτηριστικα.
Ιασωνος 37β: Ομορφη κοπελα ξανθια με μεγαλο βυζι ωραιο σωμα αδυνατη καλο κωλαρακι. Οπου την πετυχαινω παντα με τον ιδιο τσατσο ουτε γκομενος της να ηταν :Ρ
Ιασωνος 43: Εκει 3 κοπελες. Μια ξανθια με μακρυ μαλλι ασχημη κατανομη κιλων στο σωμα κυτταριτιδα σε μπουτια και κωλο ωραιο προσωπακι. Ενα τρανσφορμερσ ξανθο με κοντο μαλλι Εμμανουελα με μεγαλουτσικο βυζι καλουτσικο κωλαρακι. Ενα τσιγγανακι ωραιο κωλαρακι και μικρο βυζι μαυρο μαλλι συμπαθητικο προσωπο.  

Αυτα παιδια!!!
 

salal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η τελευταία πληροφόρηση μου ήταν για Ρουμανία,για ρώτα πάλι να είμαστε 100%... :rockon:

Γυφτο/Ρουμάνα είναι ρε,μαν... :)



Την Νικολεττα που δουλευε Φυλης λετε; Ξανθος κοντος αγγελος με piercing στο χείλος;
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μια ενημερωση και απο εμενα ειναι η πρωτη που κανω και ισως ειναι λιγο ελλιπης.


Αυτα παιδια!!!
αν και πρώτη ενημέρωση....πολύ ωραίος και περιεκτικός!! γύρισε η Μαξίμ?? μια χαρά...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μια ενημερωση και απο εμενα ειναι η πρωτη που κανω και ισως ειναι λιγο ελλιπης. Μια χαρά τα πήγες. Μπράβο σου και καλορίζικος !

Φυλής 72: Μια κοπελα με μαυρα μαλλια  ασπρη πουδρα κοκκινο κραγιον πιρσινγκ καλος κωλος δεν θυμαμαι ονομα. Νάντια
Φυλης 59: Μια κοντουλα με μαυρα μαλλια λεπτοκαμωμενη αδιαφορη τελειως μετριο κωλο δεν ενδιαφερθηκα να ρωτησω ονομα. Μάλλον το γνωστό χόμπιτ Φλόρα.
Φυλης 80: Ο τσατσος λες και δουλευει χρονια στην λαχαναγορα "εδω το καλο μας το κοριτσι 20 ευρω". Βγηκε απο το δωματιο μια αδυνατη κοπελα με κοντο καστανο μαλλι  με ωραιο κωλαρακι και κατι βυζαρες  :tits: Δεν εμαθα ονομα. Νάνσυ από Φ.74. 

Αυτα παιδια!!!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Η Αλέξια ΔΕΝ προσφέρει 69 (δυστυχώς) . . .
Οταν δουλευε στο ισογειο με τσατσα την Ευα ανακοινωνονταν 69.Και εγω οταν την ειχα γαμησει ειχε δεχτει.Χθες η τσατσα δεν ανακοινωσε προγραμμα και υπεθεσα οτι η κοπελα κανει.Γενικα η Αλεξια δεν κανει πλεον την καυλαντα που εκανε παλια στο σαλονι.Απλως εκανε μια περιστροφη γυρω απο τον στυλο και γυρισε στο κουζινακι.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Οταν δουλευε στο ισογειο με τσατσα την Ευα ανακοινωνονταν 69.Και εγω οταν την ειχα γαμησει ειχε δεχτει.Χθες η τσατσα δεν ανακοινωσε προγραμμα και υπεθεσα οτι η κοπελα κανει.Γενικα η Αλεξια δεν κανει πλεον την καυλαντα που εκανε παλια στο σαλονι.Απλως εκανε μια περιστροφη γυρω απο τον στυλο και γυρισε στο κουζινακι.

Καλά, θα στείλω τον Billy13 για επιβεβαιωση . . . .  . .   :grin:  :grin:  :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom