Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (28 μέλη και 258 επισκέπτες)

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο 37Α λες δυο κοντοπουτανα που μοιαζουν?Μαλλον Αλβανακια πρεπει να ναι αλλα είναι ο ορισμος του κοντοπουτανου.Απλα μαλλον θα είναι αβγαλτες μεσα ετσι τις εκοψα...

Ναι φιλε αυτες αβγαλτες σιγουρα δεν εβγαζαν κουβεντα μονο αχ και αχ εκαναν και τους ακουγε ολο το μεταξουργειο
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μινι απογευματινη ενημερωση τωρα στη λιοσιων
Βεργας
3 αριστερα ιωαννα,ψηλη λεπτη μελαγχροινη ουκρανεζα στα ορια του skinny
Billy πρεπει να την δεις οπωσδηποτε
Δεν προκειται για την γνωστη γιαννα από φωκαιας και μαραθωνος
3 δεξια ορνελα ψηλη μελαγχροινη νταρντανα ουκρανεζα
Φοβαμαι πως πρεπει να εχει παρει καποια κιλα παραπανω ξεφευγοντας από τα ορια της αρμονιας
2 κλειστο
6α αλινα,ξανθια gilf ουκρανεζα με δυνατο στηθος
6β σοφια ,νταρντανα ξανθια με κοντο μαλλι και μεγαλο στηθος,γνωστη από αγκυρας 12 αλλα και τροφωνιου
Εξηκιου 18 οροφος αλεξανδρα,πολύ ωραια ξανθια mlf,εμφανιστηκε με υπεροχο σετ εσωρουχων
Δυστυχως δεν μπορουσα να παραβω τον νομο του picker καθως ειχα καταθεσει χτες
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ενα μικροσκοπικο μαυριδερο τσιγγανακι ειναι το πρωι στον οροφο του Ιασωνος 33, αλλα εχω ακουσει οτι ειναι φολα μεσα. Κατα τα αλλα κοντο πιπινι που γαμησα προσφατα και εμεινα ικανοποιημενος ειναι η Ελενιτσα στο Ιασωνος 10 ισογειο, πρωι και απογευμα αν δεν κανω λαθος. Επισης, συμπαθητικο μινιον πιπινι ειναι η Ζωη καπου στα Κολωνου 11 νομιζω παιζει μπαλα. Ειναι ομως λιγο εως πολυ μπαζακι / γαριδακι.


Αποψε εκανα τσαρκα στη βραδυνη βαρδια, ο κοσμος πολυς και το επιπεδο των κοριτσιων ανεβασμενο, σε σχεση ειδικα με τα χαλια που θυμαμαι. Οτι θυμαμαι προχειρα:

Μπράβο ρε εγγραφή.... :rockon: :rockon: :rockon:


μικρή βόλτα(19.30-20.05) στη δεύτερη βάρδια πριν από λίγο  

Μαραθώνος 59 Ευα μελαχρινή με πιασηματάκια περισσότερο στην περιοχή της κοιλίας 3άρια βυζιά , με ακα.

Η φίλη μας η Γιάννα - γλυφοκωλο/Ουκρανή,εργάζεται σε αυτόν τον οίκο...?  :)

Μινι απογευματινη ενημερωση τωρα στη λιοσιων
Βεργας
3 αριστερα ιωαννα,ψηλη λεπτη μελαγχροινη ουκρανεζα στα ορια του skinny
Billy πρεπει να την δεις οπωσδηποτε

Δεν προκειται για την γνωστη γιαννα από φωκαιας και μαραθωνος
3 δεξια ορνελα ψηλη μελαγχροινη νταρντανα ουκρανεζα
Φοβαμαι πως πρεπει να εχει παρει καποια κιλα παραπανω ξεφευγοντας από τα ορια της αρμονιας
2 κλειστο
6α αλινα,ξανθια gilf ουκρανεζα με δυνατο στηθος
6β σοφια ,νταρντανα ξανθια με κοντο μαλλι και μεγαλο στηθος,γνωστη από αγκυρας 12 αλλα και τροφωνιου
Εξηκιου 18 οροφος αλεξανδρα,πολύ ωραια ξανθια mlf,εμφανιστηκε με υπεροχο σετ εσωρουχων
Δυστυχως δεν μπορουσα να παραβω τον νομο του picker καθως ειχα καταθεσει χτες

Ευχαριστώ για την πληροφορία...και μπράβο για τις συνεχής ενημερώσεις... :rockon:
 

z750

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
115
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους γνωριζει κανεις ποτε επιστρεφει η Αλιονα και η Πωλινα??
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Απο φάτσα έλεγαν τίποτα;  :think:

Εμενα μου θυμισαν διαφορα μικρα πουτανακια που ποζαρουν στο φεισμπουκ.Οι φατσες τους ειχαν νεανικη πουτανια αλλα και αθωοτητα συγχρόνως καλος συνδυασμος.Οπως και να χει είναι πειρασμος να τα σκισεις δειχνουν τοσο μικρα και αβγαλτα.Κανουνε και διδυμο στο δωματιο.Οσο για βαρδια εγω εχτες τις πετυχα στην απογευματινη....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465
Ειναι 2 καινουργιες Ιασωνος αλλα δεν θυμαμαι αριθμο γυρω στο 30κατι. Κοντοπουτανα ακριβως με θεσπεσια κωλαρα μικρες παιζει να ειναι και αδερφες ειναι ιδιες. Αν παω αυριο μεσημερακι θα σου πω το νουμερο  ;)
στο 37 στον όροφο
 

strobenxr!

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2013
Μηνύματα
39
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.
Βρε παιδια μηπως ξερει καποιος τι εγινε με τη Μαρια απο Ιασωνος 30Α στον οροφο;Μια ξανθια με 2.5 αρι στοιθος .ηταν για τα γουστα μου παντα .μια καλη επενδηση......10 ευρω ηταν αξιζε....αν ξερει καποιος κατι ας μου στειλει και πμ η εδω...ευχαριστω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465
Αποψε εκανα τσαρκα στη βραδυνη βαρδια, ο κοσμος πολυς και το επιπεδο των κοριτσιων ανεβασμενο, σε σχεση ειδικα με τα χαλια που θυμαμαι. Οτι θυμαμαι προχειρα:



Α και δυο σημειωσεις απο την πρωινη βαρδια σχετικες με τσατσαδες:
- Ακρως γαμευσιμη μελαχρινη τσατσα στο Κολωνου 30 οροφο, πως θα γινει να τη γαμησουμε αυτην ρε τυποι  :helpplea:
έλα ρε συ και ενημέρωση??  :rockon: :rockon: :rockon:

για την συγκεκριμένη τσατσα έχουμε γράψει πολλές φορές
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.307
Πόντοι
45.465
Στην 2η βαρδυα οι κοπελες!

Ναι λενε και πολυ μαλισταν . Εχουν αυτο το αθωο αλλα και προστυχο μαζι προσωπο που σε βαζει σε ανωμαλες σκεψεις :Ρ
απο την προχθεσινή μου ενημέρωση

Ιάσωνος 37α δύο νέες παρουσίες Ισαβέλλα ξανθογυφτοπούλα με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Μαρία ξανθογυφτοπούλα με κατσαρό μαλλί λεπτή με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
απο την προχθεσινή μου ενημέρωση

Ιάσωνος 37α δύο νέες παρουσίες Ισαβέλλα ξανθογυφτοπούλα με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Μαρία ξανθογυφτοπούλα με κατσαρό μαλλί λεπτή με 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
ρε ασε τις ενημερωσεις,και πες που θα βρω κανενα καλο μαγιο,σε χαμηλη τιμη?......
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σε ολους.
Βρε παιδια μηπως ξερει καποιος τι εγινε με τη Μαρια απο Ιασωνος 30Α στον οροφο;Μια ξανθια με 2.5 αρι στοιθος .ηταν για τα γουστα μου παντα .μια καλη επενδηση......10 ευρω ηταν αξιζε....αν ξερει καποιος κατι ας μου στειλει και πμ η εδω...ευχαριστω.

Πριν από 1-2 βδομάδες την είχα πάρει στο Κολωνού 15 αριστερά ένα μεσημεράκι.
 

prosoxi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Μινι απογευματινη ενημερωση τωρα στη λιοσιων
Βεργας
3 αριστερα ιωαννα,ψηλη λεπτη μελαγχροινη ουκρανεζα στα ορια του skinny
Billy πρεπει να την δεις οπωσδηποτε
Δεν προκειται για την γνωστη γιαννα από φωκαιας και μαραθωνος
3 δεξια ορνελα ψηλη μελαγχροινη νταρντανα ουκρανεζα
Φοβαμαι πως πρεπει να εχει παρει καποια κιλα παραπανω ξεφευγοντας από τα ορια της αρμονιας
2 κλειστο
6α αλινα,ξανθια gilf ουκρανεζα με δυνατο στηθος
6β σοφια ,νταρντανα ξανθια με κοντο μαλλι και μεγαλο στηθος,γνωστη από αγκυρας 12 αλλα και τροφωνιου
Εξηκιου 18 οροφος αλεξανδρα,πολύ ωραια ξανθια mlf,εμφανιστηκε με υπεροχο σετ εσωρουχων
Δυστυχως δεν μπορουσα να παραβω τον νομο του picker καθως ειχα καταθεσει χτες


Βέργας 2 no
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom