Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (37 μέλη και 312 επισκέπτες)

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες απο την πρωτευουσα! το πσκ που ακολουθει ετοιμαζω εκδρομη στο λεκανοπεδιο κ θα ηθελα τα φωτα σας για μια πληρη καταδρομη στα σπιτια του ερωτα. ενδιαφερομαι για πιπινοκαταστασεις...κατα προτιμηση κοντοπουτανα!!! ειμαι σιγουροσ οτι θα με κατατοπισετε. ευχαριστω εκ των πρωταιρων
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
καλησπερα συναγωνιστες απο την πρωτευουσα! το πσκ που ακολουθει ετοιμαζω εκδρομη στο λεκανοπεδιο κ θα ηθελα τα φωτα σας για μια πληρη καταδρομη στα σπιτια του ερωτα. ενδιαφερομαι για πιπινοκαταστασεις...κατα προτιμηση κοντοπουτανα!!! ειμαι σιγουροσ οτι θα με κατατοπισετε. ευχαριστω εκ των πρωταιρων

Να υποθέσω πως αν εύρισκες αυτές τις δυο, θα διάλεγες τη δεξιά, ορθόν?

07-tall-and-short.jpg
 

paok1981

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αδυνατα κοντοπουτανα να μπορεις να τα κανεις οτι θελεις  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αδυνατα κοντοπουτανα να μπορεις να τα κανεις οτι θελεις  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Ειναι 2 καινουργιες Ιασωνος αλλα δεν θυμαμαι αριθμο γυρω στο 30κατι. Κοντοπουτανα ακριβως με θεσπεσια κωλαρα μικρες παιζει να ειναι και αδερφες ειναι ιδιες. Αν παω αυριο μεσημερακι θα σου πω το νουμερο  ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
duskolieggrafi ωραία η ενημέρωση σου φίλε!
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Λαρισα απο Κολωνου λεει τιποτα παιδες; Τουμπανη ειναι εμφανισιακα αλλα μεσα δεν ξερω και δεν εχει πολλες κριτικες...
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.824
Πόντοι
1.710
Ιασωνος 44 δεξια: Ενα τσουπωτο ξανθο με βυζαρες, μυριζε λιγο φολιτσα αλλα οι βυζαρες βυζαρες

Πολυ σωστα μυρισες!Εκανα μπασιμο εγω και την εφαγα στα μουτρα την φολα.Την ειχα δει απο το Σαββατο τα ξημερωματα...και τοτε οπως και τωρα με τραβηξαν οι βυζαρες της!Ορθια πιπα του λεπτου και αμεσως σε ιερα σταση.Κοιτουσε πλαγιως τον τοιχο.Ζητησα πισωκολλητο και απλα εστριψε την λεκανη της και διπλωσε τα ποδια.Αυτη τη φορα ειχε κλεισει τα ματια της σε σημειο που νομιζα πως γαμουσα νεκρη.Καταθεση και αντιο.Το ονομα της Σελενα.Οπως εφευγα ειχε κλειδωσει την πορτα και παρατηρησα πως το φωτακι ηταν κλειστο.Τελος βαρδιας σκεφτηκα και ο λογος που το επαιζε κοιμησμενη η καλυτερα που με ξεπεταξε.


 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Ειναι 2 καινουργιες Ιασωνος αλλα δεν θυμαμαι αριθμο γυρω στο 30κατι. Κοντοπουτανα ακριβως με θεσπεσια κωλαρα μικρες παιζει να ειναι και αδερφες ειναι ιδιες. Αν παω αυριο μεσημερακι θα σου πω το νουμερο  ;)

Στο 37Α λες δυο κοντοπουτανα που μοιαζουν?Μαλλον Αλβανακια πρεπει να ναι αλλα είναι ο ορισμος του κοντοπουτανου.Απλα μαλλον θα είναι αβγαλτες μεσα ετσι τις εκοψα...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Αποψε εκανα τσαρκα στη βραδυνη βαρδια, ο κοσμος πολυς και το επιπεδο των κοριτσιων ανεβασμενο, σε σχεση ειδικα με τα χαλια που θυμαμαι. Οτι θυμαμαι προχειρα:
Ευγε για την ενημερωση σου τυπε μου , εχω να πω οτι στο ιασονος 33 το πρωι που λες μηπος φοραγε ξανθια περουκα και ειναι πολυ σκινι...αν ναι ειναι καλη μεσα τυπικη αλλα καλη...Οσο αναφορα στο 46αρι αριστερα αν λες για την Μαρια την φυλακοβια , διοτι μαλλον εκατσε και 3 βαρδια, χτες την πετυχα γυρο στις 22.00 και περασα τελεια...εχει κορμακι τελειο ρε τυπε ,το μονο που την χαλαει λιγο αγριο προσοπο και λοιπουν καποια δοντακια...κατα τα αλλα ειδικα σωμα ειναι πετρα  :rockon:
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Αποψε εκανα τσαρκα στη βραδυνη βαρδια, ο κοσμος πολυς και το επιπεδο των κοριτσιων ανεβασμενο, σε σχεση ειδικα με τα χαλια που θυμαμαι. Οτι θυμαμαι προχειρα:

Καλλεργη 33: Ενα κοντο μελαχρινο σαν την ξαδερφη του Κουασιμοδου
Κολωνου 53: Μια χοντρη με κοιλια σαν του θειου μου και μια αλλη ετοιμορροπη, εμετος
Κολωνου 47 ισογειο: Μια Τζουλια χοντρη με μασταρια και μια γιαγια, που νομιζω την πετυχαινα στο Μεγ.Αλεξανδρου 15 παλαιοτερα
:2funny: Μέχρι το τρίτο δέλο διάβασα,φοβερό επίπεδο ομολογουμένως.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επανερχομαι στο θεμα.... τσατσα...αν καποιος συνοδοιπορος γνωριζει καποια που να δεχετε συνευρεση στο δωματιο,ας στειλει πμ...μετα απο δυο τρεις αποπειρες στη τσατσα της ντενισας...στης βεργας αριστερα η επανω εναλλαξ που ειναι μια τουμπανατη μελαχροινη νεαρη...αλλα και σε μια στο λιοσιων 76....νυχτα....ολες αποτυχημενες.....αν ξερει κσποιος ας στειλει πμ....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Η Λαρισα απο Κολωνου λεει τιποτα παιδες; Τουμπανη ειναι εμφανισιακα αλλα μεσα δεν ξερω και δεν εχει πολλες κριτικες...

Εχω πολυ καιρο να την παρω αλλα τη θυμαμαι καλουτσικη. Νομιζω δε θα τα κλαψεις τα λεφτα σου.


:2funny: Μέχρι το τρίτο δέλο διάβασα,φοβερό επίπεδο ομολογουμένως.

βελτιωνοταν η κατασταση παρακατω  :grin:


με προσβαλεις τυπε :grin:

τυπε οποιος καταφερνει και την πηδαει αυτη πρεπει να παιρνει τον πρασινο μπερε αυτοματως


Εμενα να δεις τυπε μ πως με προσβαλε αν λεει για την μαρια.. :grin:

τυπε εισαι προτυπο καλτιλας  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εχω πολυ καιρο να την παρω αλλα τη θυμαμαι καλουτσικη. Νομιζω δε θα τα κλαψεις τα λεφτα σου.


βελτιωνοταν η κατασταση παρακατω  :grin:


τυπε οποιος καταφερνει και την πηδαει αυτη πρεπει να παιρνει τον πρασινο μπερε αυτοματως


τυπε εισαι προτυπο καλτιλας  :rockon:
  :grin: Τυπε μου , την εχω κανει στανταρακι μου , ειμαι μια φαση πριν απο το να την επισκεπτομε 3 φορες την βδομαδα...Ειναι μινιον , εχει βυζακι εφηβηκο...., εχει πολυ σφιχτο σωμα κοιλιακους ποδια κολο, εχει χερια μπρατσομενα με βλεβα, αλλα αδυνατα. και σε ολο αυτο το τελειο σκηνικο κατε με , δενη με Ενα αγριο προσωπο με πολυ λιγα δοντια...αλλα με μια ξηγημενη συμπεριφορα τι αλλο θελω  :rockon:
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Υπάρχει αντίστοιχο site για τα γερμανικά μπουρδέλα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom