Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 110 άτομα (4 μέλη και 106 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γιατι φιλτατε μπακαλη?Ηταν καλη και εις τας υπηρεσιας της??Την ειχα πετυχει τοτε(το προηγουμενο καλοκαιρι),αλλα γινοταν λαικο προσκυνημα και δεν εχω υπομονη να περιμενω,ασε που σκυλοβρωμουσε ολο το μπουρδελο,απο την μποχα των σκουροχρωμων αλλοδαπων.
Παντως,οντως απο τις ομορφοτερες παρουσιες.Και κατι ματαρες(αυτο μου εκανε εντυπωση θα μου πειτε?!!!!!!!).
Ποιο πολυ εντυπωση παντως,μου εκανε η τσατσα που ηταν κολαση(η ευα μαλλον)!!!!!!!!!!!!!
Ηθελα να της τον δωσω κατευθειαν...Αυτη εβαλε λεμε τις πυρκαγιες το περσινο καλοκαιρι!!!!!!!!!!

Σας παραθέτω συνδεσμους
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δεν έχω ιδέα, αν ξέρεις δώσε πληροφορίες :boobies:. Εγώ θα τσεκάρω από βδομάδα... :dancing:
Εγω μια λαρίσα,ειχα παρει στη φυλης,για την οποια εχει γινει ντορος στο σαιτ στο παρελθον.
σωματαρα και κωλαρα απιστευτη εχει,και πολυ καλα στησιματα.Ξανθια,αρκετα ομορφη.δεκτικη και καλη στο κρεβατι.Αλλα λιγο στα ψεματα...δηλαδη λιγο βογκητα δηθεν κτλ,καλη...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ρε χιστες ψαχνω την Αννουλα , ξανθια λεπτουλα που ηταν στο 71 κάτω με την τσατσα την ευα. Ξερει κανεις που θα την βρω ;;;

Φίλε κάνε μια βόλτα απογεύματα στο 134 ισόγειο.Έχει βάψει τα μαλλιά της μαύρα-καστανά.Από Βουλγαρία είναι αυτή που λέω και είμαι κατά 99% σίγουρος ότι ήταν στο 71 ισόγειο.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Φίλε κάνε μια βόλτα απογεύματα στο 134 ισόγειο.Έχει βάψει τα μαλλιά της μαύρα-καστανά.Από Βουλγαρία είναι αυτή που λέω και είμαι κατά 99% σίγουρος ότι ήταν στο 71 ισόγειο.

Άλλη Αννούλα λέει το παλικάρι συναγωνιστή, μια με σούπερ κορμί 0% λιπαρά
ξανθιά φυσική, πολύ καβλιάρα και βιαστική στο πήδημα, σε ξεπέταγε σε χρόνο Δτ αλλά το φχαριστιώσουνα, που προσπαθούσε να μην βγάζει το σουτιέν στο δωμάτιο γιατί ενώ είχε κορμάρα γενικά τα βυζιά της ήταν χάλια πεσμένα αν και μικρούλα (έπρεπε οπωσδήποτε να κάνει σιλικόνη κατ΄εμέ), και όντως γινόταν πανικός κάθε μέρα γιατί τους άντρες τους βίαζε κυριολεκτικά το μωρό, πολύ καβλιάρα αλλά το μουνάκι της από το πολύ γαμίσι κι επειδή της άρεσαν οι πούτσες είχε ανοίξει πολύ, εγώ ως μικρομεσαίος τις λίγες φορές που την πήδαγα της έπερνα τα πόδια πίσω τέρμα για να σφίγγει λίγο το πηγάδι της. Η τσατσά η Εύα είχε να το λέει για την Αννούλα γιατί είχαν κονομήσει τρελλά τότε. Επίσης, στο σαλόνι η Αννούλα έπιανε και λίγο πούτσο από τους συναγωνιστές και τους κάβλωνε για να την πάρουν, όπως αργότερα έκανε και το μπαζάκι το κοντοπούτανο που αναφέρεις η Άννα η Βουλγάρα (άλλη αυτή). Αυτά από μένα ως συνεισφορά στην ενημέρωση του ...φιλοθεάμονος κοινού. Α, επίσης, εκείνη την Αννούλα την όμορφη με την κορμάρα 0% λιπαρά, την είχα πάρει και μερικά γλυφομούνια και ήταν πολύ καβλιάρα λέμε, επίσης έγλυφε μπάλες και το καβλί χωρίς καπότα στον κορμό όχι όμως στο πουτσοκέφαλο, δηλαδή το ίδιο στύλ που αργότερα εφάρμοζε και η Μιλένα :-) ...Ελπίζω να έλυσα απορίες...χεχεχε
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα πήγα για τσαρκούλα προς Φυλής το απογετυματάκι κατα της 8 παρα αλλά κλείσανε λόγο μπατσικών μετά ξανα περνάω κατα της 9 και 30 και πάλι κλειστά . Αλλά δεν με ένοιαξε γιατι πήγα στην Πάολα .
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Περιμένω επιβεβαίωση...
Δείτε κριτική μου για το Φ59
Επίσκεψη Πέμπτη 12-2-08 μεσημέρι.
Τι να πώ συμμαχητές, ότι και να πώ θα είναι λίγο.
....................
.............
Στο τέλος μου είπε ότι είναι η γνωστή Μιλένα απο το 71α. Τώρα άλλαξε όνομα και λέει Μύριαμ. Μόνο που είχε ειπωθεί ότι είναι Σλοβένα, εμένα όμως μου είπε Τσέχα.Δεν την είχα πετύχει τότε, κάποιος που την ήξερε αν θέλει ας πάει να το ελέγξει. Οχι τίποτε άλλο αλλα να μου λυθεί και μένα η απορία, μιας και δεν ειχα πετύχει ποτέ την διάσημη Μιλένα!
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Χτες απόγευμα, κατά τις 18:00, είπα να επισκεφθώ το Φ40, μετά από πληροφορίες συναγωνιστών, ότι εκεί παίζει κουλούρι.
Εμφανίζεται ψηλό, μελαχροινό, νόστιμο, με ωραίο στητό μετρίου μεγέθους βυζάκι, και ωραίο κωλαράκι. (Μάλλον Ρουμάνα?)
Σκέφτομαι ότι αυτό το μωρό δεν θα δίνει κουλούρι και ετοιμάζομαι να την κάνω.
Αρχίζει η τσατσά το menu και "ώ του θαύματος" ακούω την μαγική λέξη "κωλαράκι".
Σκάω το εικοσάρικο και μπαίνω.

Ερχεται μετά από λίγο η 'τάνα και εκεί τελείωσαν όλα.

Προσπαθεί -ανεπιτυχώς- να μου βάλει το προφυλακτικό (ενώ μου είναι μισοσηκωμένη). Μετά από δική μου βοήθεια τα καταφέρνει, αλλά δεν μπορεί να την κατεβάσει κάτω από το κεφάλι. Αρχίζει, λοιπόν, έτσι  την πίπα (ημιακάποτο ???).

Μακράν η χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ ( και μου έχουν κάνει πολλές στα 30 χρόνια της "γαμοκαριέρας" μου)

Μόνο το κεφάλι στο στόμα, σφιγμένα δόντια που μου έγδερναν την τσαπού (όπως διαπίστωσα σήμερα το πρωί)και ένα γρήγορο πάνω κάτω του κεφαλιού της που δημιουργόυσε σε μένα πονοκέφαλο (φαντάσου σε εκείνη).

Αφού δεν βλέπω να μου σηκώνεται καλά έτσι (μάλλον θα μου έπεφτε τελείως) την σταματάω και την γυρίζω στα τέσσερα.

Πάω να της το βάλω στο μουνί και μου αρχίζει το σφίξιμο (λές και προσπαθούσε να τον βγάλει έξω). Αφού μπαίνω μέσα και την αρχίζω στο γρήγορο, άρχισε να τραβιέται, να καμπουριάζει την πλάτη (για να μην μπαίνει πολύ μέσα) και διάφορες τέτοιες μαλακίες.
Αρχίζω να τα παίρνω στο κρανίο, αλλά δεν το βάζω κάτω. Την γυρίζω στο ιεραποστολικό και εκεί έρχεται το κερασάκι στη τούρτα!

Γονατίζω και πάω να της σηκώσω τα πόδια.Μου έσπρωχνε τα χέρια. Της λέω να έχει τα πόδια της λυγισμένα και να πατάει στο κρεβάτι.
Εκείνη τα είχε τεντωμένα και με πίεζε για να μην μαπίνω πολύ μέσα.

Κάπου εκεί το παίρνω απόφαση ότι δεν θα γαμήσω κώλο και αρχίζω να ετοιμάζω την εκδίκησή μου.

Ρίχνω ένα δίλεπτο "κομπρεσεράτο" (σε όσο "βάθος" με άφηνε) τραβιέμαι, βγάζω το προφυλακτικό και της τα αμολάω.

Μούρη, στόμα, μαλλιά, βυζιά και μία γκόμενα να βρίζει και να φωνάζει.

Δεν λέω είχε την πλάκα του, αλλά θα ποτιμούσα ένα αξιοπρεπές γαμήσι κώλου.

Υ.Γ  Και βέβαια το αυτονόητο : ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ!!!

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
το pitsilises δηλαδη το κοριτσακι κουλουρακια για τιμωρια και παραδειγματισμο,για δοκιμασε και στο 92 το υπογειο το πρωι,τωρα τελευταια εχει και εκει
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
χθες έδωσε ρέστα η γνωστή Σοφία απο Φ54 που είναι Λιοσίων πλέον. Πιτσιλισμα σε πρόσωπο και ότι πήγε στο στόμα το ήπιε... αυτό θα πεί καύλα. :dancing: :dancing:
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
χθες έδωσε ρέστα η γνωστή Σοφία απο Φ54 που είναι Λιοσίων πλέον. Πιτσιλισμα σε πρόσωπο και ότι πήγε στο στόμα το ήπιε... αυτό θα πεί καύλα. :dancing: :dancing:
εχθές ήταν σε φόρμα εμένα μου έπαιρνε τα χύσια από το πουτσοκέφαλο και τα άλειφε στα χείλια της σαν κραγιόν... 
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Η πρώτη μου ενημέρωση

Πολεμικό ανακινωθέν
Φ. 54 Μαιρη-τιποτα
Φ. 66δ μικροκαμωμένο κοντό ομορφούλικο μάλλον η κατερίνα
Φ. 59 πάνω Ντανιέλα πολύ σεξυ
Φ. 59 κάτω μούναρος ξανθό μπορεί και η μυριαμ που αναφέρει ο συναθλητής αλλά όχι δεν είναι η Μιλένα
Φ. 65 κάτω Άντζελα, μελαχροινό ψιλογεμάτο αλλά δε μου λεγε τίποτα
Φ 67 αδύνατο φοβερό σώμα τατου πίσω τα κανε όλα (έτσι είπε) και 69 μελαχροινό (αυτή είναι ρε παιδιά η Ραμόνα;;)
Φ 71 κάτω νέα παρουσία ξανθό πολύ καλό σώμα και φάτσα
Φ 71 πάνω μελαχροινό και αυτό πολύ καλό αλλά κάτι μου λεγε μην (πάντως λεέι και 69)
Φ 84β νέο ξανθό κοντό χαριτωμένο
Φ. 134 υπογειο ρενάτα-ξινισμένη
Φ 134 ισόγ μελαχροινό γνωστό αδύνατο αλλά τίποτα

Έκτακτο παράρτημα
Φ 200 η άννα-βουλγαρία με καύλες (από φ 134 ισόγ)

Αλκαμ. 117, νέα παρουσία πολύ όμως γομάρι

Αυτα τα ολίγα
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Η πρώτη μου ενημέρωση

Πολεμικό ανακινωθέν
Φ. 54 Μαιρη-τιποτα
Φ. 66δ μικροκαμωμένο κοντό ομορφούλικο μάλλον η κατερίνα
Φ. 59 πάνω Ντανιέλα πολύ σεξυ
Φ. 59 κάτω μούναρος ξανθό μπορεί και η μυριαμ που αναφέρει ο συναθλητής αλλά όχι δεν είναι η Μιλένα
Φ. 65 κάτω Άντζελα, μελαχροινό ψιλογεμάτο αλλά δε μου λεγε τίποτα
Φ 67 αδύνατο φοβερό σώμα τατου πίσω τα κανε όλα (έτσι είπε) και 69 μελαχροινό (αυτή είναι ρε παιδιά η Ραμόνα;;)
Φ 71 κάτω νέα παρουσία ξανθό πολύ καλό σώμα και φάτσα
Φ 71 πάνω μελαχροινό και αυτό πολύ καλό αλλά κάτι μου λεγε μην (πάντως λεέι και 69)
Φ 84β νέο ξανθό κοντό χαριτωμένο
Φ. 134 υπογειο ρενάτα-ξινισμένη
Φ 134 ισόγ μελαχροινό γνωστό αδύνατο αλλά τίποτα

Έκτακτο παράρτημα
Φ 200 η άννα-βουλγαρία με καύλες (από φ 134 ισόγ)

Αλκαμ. 117, νέα παρουσία πολύ όμως γομάρι

Αυτα τα ολίγα
ξέχασες τα περί Μονής Προδρόμου....
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
είμαι απαραδεκτος, ζητώ συγνώμη

Και κάτι άλλο, ρε παιδιά σίγουρα τα παίρνει το σοφάκι στη μάπα. Γιατί σε μένα πολύ καλή βέβαια, αλλά όχι τέτοια περιποίηση.....
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
είμαι απαραδεκτος, ζητώ συγνώμη

Και κάτι άλλο, ρε παιδιά σίγουρα τα παίρνει το σοφάκι στη μάπα. Γιατί σε μένα πολύ καλή βέβαια, αλλά όχι τέτοια περιποίηση.....
πρέπει να ξέρεις την κρυφή της ημέρα.....

δεν τα κάνει πάντοτε....
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Ρε παιδιά από τότε που αναφέρατε ότι το Σοφάκι πήγε Λιοσίων δεν έχει πεί κάποιος το ρημαδονούμερο και τι βάρδια είναι το κορίτσι.
Κάντε το καλό και ενημερώστε και τους υπόλοιπους.
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Η πρώτη μου ενημέρωση

Πολεμικό ανακινωθέν
Φ. 54 Μαιρη-τιποτα
Φ. 66δ μικροκαμωμένο κοντό ομορφούλικο μάλλον η κατερίνα
Φ. 59 πάνω Ντανιέλα πολύ σεξυ
Φ. 59 κάτω μούναρος ξανθό μπορεί και η μυριαμ που αναφέρει ο συναθλητής αλλά όχι δεν είναι η Μιλένα
Φ. 65 κάτω Άντζελα, μελαχροινό ψιλογεμάτο αλλά δε μου λεγε τίποτα
Φ 67 αδύνατο φοβερό σώμα τατου πίσω τα κανε όλα (έτσι είπε) και 69 μελαχροινό (αυτή είναι ρε παιδιά η Ραμόνα;;)
Φ 71 κάτω νέα παρουσία ξανθό πολύ καλό σώμα και φάτσα
Φ 71 πάνω μελαχροινό και αυτό πολύ καλό αλλά κάτι μου λεγε μην (πάντως λεέι και 69)
Φ 84β νέο ξανθό κοντό χαριτωμένο
Φ. 134 υπογειο ρενάτα-ξινισμένη
Φ 134 ισόγ μελαχροινό γνωστό αδύνατο αλλά τίποτα

Έκτακτο παράρτημα
Φ 200 η άννα-βουλγαρία με καύλες (από φ 134 ισόγ)

Αλκαμ. 117, νέα παρουσία πολύ όμως γομάρι

Αυτα τα ολίγα
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ενημέρωση! Μπράβο.
Αν έχεις την καλωσύνη πές μας και βάρδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom