Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 236 άτομα (17 μέλη και 219 επισκέπτες)

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Ηταν στο Φ54 πριν πολυ καιρο και τωρα είναι μονο λιοσίων.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή βόλτα στη Φυλής όπου το ένα μπάζο διαδεχόταν το άλλο καραμπάζο.Μάλιστα στο Φ65 το κάτω μου ήρθε να βάλω τα γέλια από αυτό που είδα.Ήταν μια σαν τη θεία μου στο χωριό που την είχαν καμουφλάρει με ένα κάρο μαλακίες για να μασήσουμε.Φ65 το πάνω ένα ψιλοσυμπαθητικό ,Φ71 το πάνω ένα μελαχρινό αλβανογύφτικο,Φ69 το πάνω η Χριστίνα με τσατσα την κα Εύα ,Φ80 η Ρενάτα που την έχει δει και Φ59 στο κάτω η Βανέσα που βγήκε για 2 δευτερόλεπτα να τη δούμε με ύφος 1000 miss ΠΟΥΤΑΝΑ ΦΥΛΗΣ !!Kατέληξα στο Φ86 το πάνω όπου και ατύχησα με την ΕΛΊΝΑ,υπάρχει και σχετική αναφορά.Δυστηχώς έλειπαν οι σταθερές αξίες και κάπου έπρεπε να εκτονωθει το πυρ ανάμεσα στα σκέλια μου.Μήπως κανένας συναγωνιστής ξέρει τι παίζει το απόγευμα ή μήπως έχει δοκιμάσει ένα καινούργιο στο Φ65 το πάνω ?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Μεσημεριανη επισκεψη στη φυλης και αρχικα καταθεση στο φ59 κατω οπου ειναι η μελινα ξανθια γλυκια κοπελα και αγαπημενη μου,στο 84α ηταν μια κοπελα μελαγχροινη με ατσουμπαλο σωμα και μεγαλο στηθος που ηταν και στο 71 πανω καποια απογευματα σχετικα προσφατα,στο 86α η χριστινα
και στο 65 κατω η στελλα μετριο αναστημα,καστανομελαγχροινη,μετρια πραγματα οπως και στο 67.Τελος περασα απο αχαρνων 85 που ηταν η χριστινα και ξανα κατεθεσα στο αχαρνων 106 που ηταν η αλινα γνωστη καστανοξανθη ρωσιδουλα απο φυλης 134 πανω και φυλης 59.Παρολο που δεν ταιριαζουμε σεξουαλικα,δεν τη βρισκω και πολυ μαζι της να το πω απλα,ειναι πολυ ερεθιστικο το μαυρισμενο και σεξι κορμι της,ωστοσο σαν μαθημα απο σημερα ειναι η επιλογη να γινεται με γυναικες που πραγματικα ταιριαζει η χημεια,παντως δεν το μετανοιωσα που ξαναπηγα μαζι της γιατι θα το ειχα απωθημενο :rockon:
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινή βόλτα στη Φυλής όπου το ένα μπάζο διαδεχόταν το άλλο καραμπάζο.Μάλιστα στο Φ65 το κάτω μου ήρθε να βάλω τα γέλια από αυτό που είδα.Ήταν μια σαν τη θεία μου στο χωριό που την είχαν καμουφλάρει με ένα κάρο μαλακίες για να μασήσουμε.Φ65 το πάνω ένα ψιλοσυμπαθητικό ,Φ71 το πάνω ένα μελαχρινό αλβανογύφτικο,Φ69 το πάνω η Χριστίνα με τσατσα την κα Εύα ,Φ80 η Ρενάτα που την έχει δει και Φ59 στο κάτω η Βανέσα που βγήκε για 2 δευτερόλεπτα να τη δούμε με ύφος 1000 miss ΠΟΥΤΑΝΑ ΦΥΛΗΣ !!Kατέληξα στο Φ86 το πάνω όπου και ατύχησα με την ΕΛΊΝΑ,υπάρχει και σχετική αναφορά.Δυστηχώς έλειπαν οι σταθερές αξίες και κάπου έπρεπε να εκτονωθει το πυρ ανάμεσα στα σκέλια μου.Μήπως κανένας συναγωνιστής ξέρει τι παίζει το απόγευμα ή μήπως έχει δοκιμάσει ένα καινούργιο στο Φ65 το πάνω ?
της πλακας....
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
λοιπον ρεπορτο απο φυλης σημερα απογευματακι


φ40 ενα μελαχροινο με πιασιματα και σταση 69
διδυμου 8β η milf βικυ
φ54 πανω ενα ψιλο ξανθο με πολυ ωραιο σωμα και απταιστα ελληνικα.δεν ξερω αν ειναι αυτη η τσεχα που λετε εξαιτιας των ελληνικων που μιλουσε
φ66δ μι ωραια παρουσια αλλα δεν εβγαζε αυτοτο κατι για να περασεις
φωκ 17α η σαντρα με τα ωραια βυζακια που κανει 69
φωκ 17β η καρλα βλεπε κριτικη
φωκ22 μια λεπτη τιποτα το ιδαιτερο
φωκ 27 αυτο το παταρακι η μαρινα τιποτα καλο
το υπογειακι η γνωστη μαυρουλα
φωκ 25 πανω μια μαυρισμενη αδιαφορη.την εχω παρει και μακρια
φωκ 25 κατω ενα ωραιο μαυρισμενο μωρο που θα εχω στα υποψειν
φ59 ειδα μια ξανθια με ενα τατου πισω την πανω απο τον κ.. ενα αγγελο με φτερα.ειχα πολυ καιρο να την δω κατω για να μην πω χρονια.
φ80 ραμονα
φ134 εισογειο η νατασσα καινουρι μωρο πολυ μετρια
φ134 κατω ενα φοβερο μωρο ξανθο με φοβερο σωμα.παρακαλω οποιος εχει παρει να αναφερει εντυπωσεις
φ 134 πανω ενα κοντοπουτανο μετριοτατο
φ109 η γκλορια
φ 92 μια ρωσια χαλι που εκανε ακαποτο και με παραπανω χρηματα εκανε 69 και sex show.μπαζο ομως του κερατα
φ71 κατω βλεπε κριτικη
φ 69 κατω μα λεπτουλα γνωστη που κανει 69
φ 67 επεισης μαυρομαλλα λεπτη με 69.πολυ πεζει το 69 τελευταια αλλα δεν ξερω αν οντως το κανουν.
φ84 κατω το γνωστο ρωσιδακι
φ84 πανω ενα πολυ ωραιο μωρο ξανθο με σιλικονες αλλα καιπολυ τουπε κατι που συμαινει μακρια.


η σταρ ιεροδουλη της ημερας θα ελεγα η κοπελα στο 134 κατω.πραγματικα πολυ ωραια παρουσια.
 

lekes

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
lostrome εδωσες ρεστα παλι....
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα παιδια.κατεβαινω αθηνα και θα ηθελα να με ενημερωσετε για καποιες αποπιες που εχω.
1ον.η μαυρη η κλαρα απο φωκαιας εχει ξανθα μαλλια?υπαρχει αλλη μαυρη διπλα απο το μπουρδελο της κλαρας που να εχει ξανθα μαλλια?
2ον.η βανεσα τελικα που ειναι?φυλης 'η  καπου αλλου ?
3ον.γυρισε η σαμπρινα?
και 4ον.το σοφακι ειναι στη λιοσιων αλλα σε ποιον αριθμο? λιοσιων ποσο ?
ευχαριστω
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Η βανεσσα απο φ59 είχε θεαθει ιάσωνος μεταξ. αλλά μάλλον ξαναγύρισε. Η σοφια είναι βραδάκι μετα τις 9
 

lostromos

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
1.225
νομιζω στο υψος του σταθμου λαρισης εκει που εχει μια πλατειτσα.εκει ειναι δυο μπουρδελακια.
lekes ευχαριστω πολυ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ρε χιστες ψαχνω την Αννουλα , ξανθια λεπτουλα που ηταν στο 71 κάτω με την τσατσα την ευα. Ξερει κανεις που θα την βρω ;;;
 

Επισκέπτης
Ρε χιστες ψαχνω την Αννουλα , ξανθια λεπτουλα που ηταν στο 71 κάτω με την τσατσα την ευα. Ξερει κανεις που θα την βρω ;;;
Κύριέ μου έχει διακόψει προ 10μήνου το επάγγελμα (κατά δήλωσίν της).

Ακόμα αναζητώμεν αντικαταστάτρια της ολκής της
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κύριέ μου έχει διακόψει προ 10μήνου το επάγγελμα (κατά δήλωσίν της).

Ακόμα αναζητώμεν αντικαταστάτρια της ολκής της
Γιατι φιλτατε μπακαλη?Ηταν καλη και εις τας υπηρεσιας της??Την ειχα πετυχει τοτε(το προηγουμενο καλοκαιρι),αλλα γινοταν λαικο προσκυνημα και δεν εχω υπομονη να περιμενω,ασε που σκυλοβρωμουσε ολο το μπουρδελο,απο την μποχα των σκουροχρωμων αλλοδαπων.
Παντως,οντως απο τις ομορφοτερες παρουσιες.Και κατι ματαρες(αυτο μου εκανε εντυπωση θα μου πειτε?!!!!!!!).
Ποιο πολυ εντυπωση παντως,μου εκανε η τσατσα που ηταν κολαση(η ευα μαλλον)!!!!!!!!!!!!!
Ηθελα να της τον δωσω κατευθειαν...Αυτη εβαλε λεμε τις πυρκαγιες το περσινο καλοκαιρι!!!!!!!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ηταν απο τις καλυτερες υπηρεσιες που εχω συναντησει. Εκτος αυτου ηταν ενα κουκλακι κατα τη γνωμη μου και με καυλωνε οσο καμια αλλη. μονο με τη κοπελα μου εχω νιωσει τετοια ερωτικη ελξη.
 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το πρωί έλαβα αυτό το mail από φίλτατο συναγωνιστή και το ποστάρω. :boobies:
Καλημέρα φίλε, σου βρήκα την τέλεια γυναίκα.  Φυλής και Ιουλιανού (πρωινή βάρδια)  και το όνομα αυτής Λαρίσα από Ουκρανία. Κοντό  ίσιο ξανθό μαλλάκι, τέλειες αναλογίες και κωλαράκι κόλαση (σαν αυτές των στριπτιζάδικων).  Πίπα που συναρπάζει αλλά κυρίως κάποια πετάγματα ρυθμικά της λεκάνης της σε στέλνουν στον παράδεισο.  Αυτή η γυναίκα κριολεκτικά μου πήρε το χύσι με το έτσι θέλω. Φιλάκια και χάδια στό σώμα μου στο ξεκίνημα και κατάληλα διακριτικά λογάκια συμπλήρωσαν την ευτυχία μου. Δοκίμασέ την φίλε , θα ξεχάσεις το όνομά σου και την Σοφία σου.

( άν μπορείς ανέβασέ το στο  site,  εγώ δεν ξέρω πώς )
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το πρωί έλαβα αυτό το mail από φίλτατο συναγωνιστή και το ποστάρω. :boobies:
Καλημέρα φίλε, σου βρήκα την τέλεια γυναίκα.  Φυλής και Ιουλιανού (πρωινή βάρδια)  και το όνομα αυτής Λαρίσα από Ουκρανία. Κοντό  ίσιο ξανθό μαλλάκι, τέλειες αναλογίες και κωλαράκι κόλαση (σαν αυτές των στριπτιζάδικων).  Πίπα που συναρπάζει αλλά κυρίως κάποια πετάγματα ρυθμικά της λεκάνης της σε στέλνουν στον παράδεισο.  Αυτή η γυναίκα κριολεκτικά μου πήρε το χύσι με το έτσι θέλω. Φιλάκια και χάδια στό σώμα μου στο ξεκίνημα και κατάληλα διακριτικά λογάκια συμπλήρωσαν την ευτυχία μου. Δοκίμασέ την φίλε , θα ξεχάσεις το όνομά σου και την Σοφία σου.

( άν μπορείς ανέβασέ το στο  site,  εγώ δεν ξέρω πώς )

Αγαπητέ συναγωνιστή koko μήπως να πήγαινα και γω;  :2funny:  :think: :think: :think:

Αλλα το πρωί δε μπορώ ρε γαμώτο λόγο δουλειάς. Αν το ήξερα σήμερα που δε δούλευα μπορεί να είχα πάει. Κυριακές πρωί δουλεύει;

 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
:2funny:[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size][/size][size=10pt][move]Να ΜΗ πας, να ΜΗ πας, να ΜΗ πας, να ΜΗ πας, να ΜΗ πας....[/move][/size]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποια λαρίσα,η γνωστή?Δεν ειναι ρωσσιδα αυτη?
 

kokoss7

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω ιδέα, αν ξέρεις δώσε πληροφορίες :boobies:. Εγώ θα τσεκάρω από βδομάδα... :dancing:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Σήμερα το πρωί έλαβα αυτό το mail από φίλτατο συναγωνιστή και το ποστάρω. :boobies:
Καλημέρα φίλε, σου βρήκα την τέλεια γυναίκα.  Φυλής και Ιουλιανού (πρωινή βάρδια)  και το όνομα αυτής Λαρίσα από Ουκρανία. Κοντό  ίσιο ξανθό μαλλάκι, τέλειες αναλογίες και κωλαράκι κόλαση (σαν αυτές των στριπτιζάδικων).  Πίπα που συναρπάζει αλλά κυρίως κάποια πετάγματα ρυθμικά της λεκάνης της σε στέλνουν στον παράδεισο.  Αυτή η γυναίκα κριολεκτικά μου πήρε το χύσι με το έτσι θέλω. Φιλάκια και χάδια στό σώμα μου στο ξεκίνημα και κατάληλα διακριτικά λογάκια συμπλήρωσαν την ευτυχία μου. Δοκίμασέ την φίλε , θα ξεχάσεις το όνομά σου και την Σοφία σου.

( άν μπορείς ανέβασέ το στο  site,  εγώ δεν ξέρω πώς )
πως γινεται καποιος να μπορει να στειλει πμ και να μην μπορει να ποσταρει σε θρεντ? :think: :think:
θα τρελαθουμε τελειως :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom