Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.824
Πόντοι
5.195
....ξερει κανεις...η σεξοβομβα και μουναρα ελενα-αθηνα ειναι στο ποστο της?..κατι διαβασα τελευταια για φυλης 69..ισχυει?...εχω καιρο να τσαρκαρω στη πρωινη βαρδυα.
και εγώ την ψάχνω, σήμερα δεν ήταν πάντως
αμα σκάσει μύτη ρίξε σύρμα  :grin:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
....ξερει κανεις...η σεξοβομβα και μουναρα ελενα-αθηνα ειναι στο ποστο της?..κατι διαβασα τελευταια για φυλης 69..ισχυει?...εχω καιρο να τσαρκαρω στη πρωινη βαρδυα.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μια μίνι ενημέρωση από την 3η βάρδια της Φυλής (0:00-0:30) με therion. Από την 23:30 που φτασαμε ερημια, λες και ηταν χριστουγεννα, και τα περισσοτερα σπιτια κλειστα... Σύντομη συνάντηση με 2 βιαστικούς μύστες... Μετά την τσάρκα ακολούθησε επιτέλους "τσούκνισμα". Κάτάθεση από μένα δεν υπήρξε...

-Φυλής 71 πάνω: Γαβριέλα από το Φυλής 84 απόγευμα. Απλό.
-Φυλής 67: "Φρίνη". 40αρα καστανομάλλα με λεπτό σώμα, σκυλόφατσα, περαστική υποθέτω...
-Φυλής 86 κάτω: Αλίνα. Η καστανομάλλα με την αλοογοουρά, από απόγευμα. Ελεύθερο.
-Φυλής 86 πάνω: Μισέλ. Μελαχρινή Ρουμάνα σε απλό, από απόγευμα. Απλό.

-Φυλής 66: Ιωάννα. Το καστανό άλογο, αδύνατη πιτσιρίκα με αλογοουρά και πολύ μέτριο πρόσωπο. Απλό.
-Φυλής 54. Αουρόρα. Κατά 99% απλά την είδα που μπήκε, μάλλον για να πιάσει. Η καστανή τοσοδούλα με το ζυμαρένιο σώμα, αρκετά ομορφούλα. Απλό.

Δεν μπήκαμε σε Φυλής 80, Φυλής 71 κάτω, Φυλής 61, Φυλής 59 κάτω που ήταν επίσης ανοιχτά.

Από Φωκαίας τώρα:

-Φωκαίας 17 πάνω: Ελένη η "Αιγύπτια" με τα γυαλάκια, όμορφη κορμοστασιά, αλλά ξινισμένη... Απλό χωρίς 69.
-Φωκαίας 25 πάνω: Η γιαγιά Ελένη με φουλ.
-Φυλής 25 κάτω: Η Εμανουέλα από το Φ65, καστανόξανθη πιτσιρίκα με ωραία κορμοστασιά, στυλιάρι που λέμε. Απλό. Πέρασε ο therion...

-Φυωκαίας 24: Ροζαλίντα. Η ξανθιά μιλφάρα με τα πλαστικα βυζιά, ελεύθερο στοματικό.
-Φωκαίας 27 υπόγειο: Η Γαμπριέλα. Μελαχρινή τσιγγανορουμάνα, πολύ μπαμπάτσικη, καυλιάρικο μέτριο πρόσωπο, βυζάρες, σε απλό.
-Φωκαίας 27 ημιώροφος: Η Άνκα. Το νέο μελαχρινό πιπινάκι σε μέγεθος τσέπης με το ωραίο σωματάκι και το κουκλίστικο πρόσωπο. Σε απλό.
-Φωκαίας 27 όροφος (Αννόσπιτο): Πήγαμε με τον therion μήπως και γίνει λίγο τζέρτζελο, αλλά ατυχήσαμε γιατί η Αννούλα είχε ρεπό σήμερα... Μας υποδέχτηκε η τσατσά της που είχε κοπέλα την Εστέλλα ή αλλιώς Αλεξία από Μετάξι. Πολύ όμορφο μελαχρινό κορίτσι, από Αλβανία μάλλον, με ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά και μικρό κωλάρακι, απλό πρόγραμμα χωρίς 69. Θα έμπαινα, να ανέβαζα και κριτική, αλλά κάτι με προβληματίζει πάνω της... ίσως το χαζοεφετζίδικο στυλάκι της, πάντως είχα αίσθηση ότι δε θα πέρναγα καλά...

Τα 4 σπιτάκια που ανέφερα τελευταία είναι ανοιχτά μέχρι τις 8-8:30 για όποιον είναι πρωινός τύπος. Τα υπόλοιπα μέχρι τις 6-7 αν δεν κάνω λάθος.


Αυτά από τη Φυλής για απόψε για όποιον είναι καθοδόν και το σκέφτεται.  :grin:

Περάσαμε και από μετάξι πριν τη Φυλής, απλά θα πω πληροφορία από επιφανή τσάτσο και προσφάτως νέο χαζομπαμπά, Ιάσωνος 19 πάνω το απόγευμα, καινούριο όμορφο Αλβανάκι με όμορφο πρόσωπο και βυζαρές/κωλάρα, χωρίς να τη λες χοντρή, καλή και μέσα μου είπε...  ;)

Καλό ξημέρωμα σε όλους  :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μια μίνι ενημέρωση από την 3η βάρδια της Φυλής (0:00-0:30) με therion. Από την 23:30 που φτασαμε ερημια, λες και ηταν χριστουγεννα, και τα περισσοτερα σπιτια κλειστα... Σύντομη συνάντηση με 2 βιαστικούς μύστες... Μετά την τσάρκα ακολούθησε επιτέλους "τσούκνισμα". Κάτάθεση από μένα δεν υπήρξε...

-Φυλής 71 πάνω: Γαβριέλα από το Φυλής 84 απόγευμα. Απλό.

-Φυλής 25 κάτω: Η Εμανουέλα από το Φ65, καστανόξανθη πιτσιρίκα με ωραία κορμοστασιά, στυλιάρι που λέμε. Απλό. Πέρασε ο therion...

Α ρε Γαβριελάκι.....δώσε 69 στο λαό σου....... :grin:
Εμμανουέλα πρέπει να πάω και εγώ......πιστεύω να πέρασε καλά ο therion... :boobies:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Α ρε Γαβριελάκι.....δώσε 69 στο λαό σου....... :grin:
Εμανουέλα πρέπει να πάω και εγώ......πιστεύω να πέρασε καλά ο therion... :boobies:

εεε... όχι και τοσο, την επιασε το γνωστο συνδρομο της πουτανας που εχει στο ένα δωματιο στανταρ πελατη και στο επομενο καινουριο πελατη...  :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
:think: όλο έξτραδάκια δίνω ... θα της πάρω κ ένα στριγκάκι.

Δώσε εκεί ένα 10€,να δούμε αν δεχτεί..... :thumbsup:


εεε... όχι και τοσο, την επιασε το γνωστο συνδρομο της πουτανας που εχει στο ένα δωματιο στανταρ πελατη και στο επομενο καινουριο πελατη...  :grin:

Το μαλακισμένο.......καλόμαθε μου φαίνεται.....ας την αφήσω λίγο καιρό ακόμα να πάρει τα ίσια της..... :sunglasses:
Πριν λίγο καιρό μου έστελνε..... "Που χάθηκες μουρό μου"........ :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
εεε... όχι και τοσο, την επιασε το γνωστο συνδρομο της πουτανας που εχει στο ένα δωματιο στανταρ πελατη και στο επομενο καινουριο πελατη...  :grin:

Μήπως είσαι μπερδεμένος στήν άγοραπωλησία τού Αρτεμης 30 ??
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μήπως είσαι μπερδεμένος στήν άγοραπωλησία τού Αρτεμης 30 ??

:think: :think: :think:

δεν ξέρω τι εννοείς, αυτό που εγώ εννοώ είναι ότι ήταν βιαστική με το φίλο μου που είναι στάνταρ πελάτης της, γιατί είχε άλλο πελάτη μετά.  :S
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Αγαπητέ όρεστη .... δεν ύπαρχη πελάτης ή στάνταρ πελάτης ........

ύπάρχη τό 

αγαπητε amjik, αν και είναι off topic ενδεχομένως η κουβεντα, αν θελεις να το αναλυσουμε με χρηματικούς ορους, για τις κοπελες υπαρχει το σιγουρο 20αρικο και το επιφοβο 20αρικο. το σιγουρο 20αρικο είναι ο πελατης που εχει ξαναερθει και είναι αποφασισμένος να περασει και να περιμενει οσο χρειαστεί και που θα ξαναερθει ακομα κι αν η κοπελα μια φορα δεν είναι καλη, δεν είναι στη μερα της που λεμε. Και υπαρχει και το περιστασιακο 20αρικο, ο περιστασιακος πελατης που αν τυχον η κοπελα αργησει να ερθει μπορει να σηκωθεί και να φυγει, αν τυχον η κοπελα δεν είναι καλη, δεν προκειται να ξαναπερασει. νομιζω είναι απλο το σκεπτικο...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
αγαπητε amjik, αν και είναι off topic ενδεχομένως η κουβεντα, αν θελεις να το αναλυσουμε με χρηματικούς ορους, για τις κοπελες υπαρχει το σιγουρο 20αρικο και το επιφοβο 20αρικο. το σιγουρο 20αρικο είναι ο πελατης που εχει ξαναερθει και είναι αποφασισμένος να περασει και να περιμενει οσο χρειαστεί και που θα ξαναερθει ακομα κι αν η κοπελα μια φορα δεν είναι καλη, δεν είναι στη μερα της που λεμε. Και υπαρχει και το περιστασιακο 20αρικο, ο περιστασιακος πελατης που αν τυχον η κοπελα αργησει να ερθει μπορει να σηκωθεί και να φυγει, αν τυχον η κοπελα δεν είναι καλη, δεν προκειται να ξαναπερασει. νομιζω είναι απλο το σκεπτικο...

:d-spam: SORRY

Τό ίδιο πράγμα λέμε ......
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Το μαλακισμένο.......καλόμαθε μου φαίνεται.....ας την αφήσω λίγο καιρό ακόμα να πάρει τα ίσια της..... :sunglasses:
Πριν λίγο καιρό μου έστελνε..... "Που χάθηκες μουρό μου"........ :grin:
Προχτες ειχα ξαναπαει και ηταν καλη!Χτες ηταν βιαστικη από την αρχη!Μου λεει ότι όταν ερχομαι της φερνω κοσμο!Αυτο το χουμε ξαναπει και παλιοτερα,δεν παταει ο ανθρωπος στο μπουρδελο της και μολις ερχομαι εγω γαμιεται ο Διας.Χτες ενώ η φωκαιας ηταν αδεια,μα αδεια όμως..μολις μπηκα και περασα δωματιο,καπακι μπηκε καινούργιος πελατης και περιμενε στο διπλα.Αντι να μπει διπλα να ξεμπερδεύουμε,μπηκε σε μενα πρωτα.Φουλ βιαστικη διαθεση,και να με ρωτάει στο λεπτο..τι κανει το πουλάκι?...ενοειν καυλωσα από τα γλωσσοφιλα.
Της λεω από τώρα ρωτας?Και εκει καταλαβα ότι δεν θα τελειωνα.Καναμε δυο στασεις και εφυγε για τον καινουργιο πελάτη.Και ναι υπαρχει πελατης και στανταρ πελατης.Ο νεος πελατης θα τον περιποιηθουν για να ξαναερθει,ο παλιος πελάτης-μαλάκας  τον γραφουν στο μουνι τους γιατι ξερουν ότι θα ξαναερθει!Ολοι 20αρκο δινουν!Και μαλιστα ο παλιος,δινει περισσοτερα!
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Προχτες ειχα ξαναπαει και ηταν καλη!Χτες ηταν βιαστικη από την αρχη!Μου λεει ότι όταν ερχομαι της φερνω κοσμο!Αυτο το χουμε ξαναπει και παλιοτερα,δεν παταει ο ανθρωπος στο μπουρδελο της και μολις ερχομαι εγω γαμιεται ο Διας.Χτες ενώ η φωκαιας ηταν αδεια,μα αδεια όμως..μολις μπηκα και περασα δωματιο,καπακι μπηκε καινούργιος πελατης και περιμενε στο διπλα.Αντι να μπει διπλα να ξεμπερδεύουμε,μπηκε σε μενα πρωτα.Φουλ βιαστικη διαθεση,και να με ρωτάει στο λεπτο..τι κανει το πουλάκι?...ενοειν καυλωσα από τα γλωσσοφιλα.
Της λεω από τώρα ρωτας?Και εκει καταλαβα ότι δεν θα τελειωνα.Καναμε δυο στασεις και εφυγε για τον καινουργιο πελάτη.Και ναι υπαρχει πελατης και στανταρ πελατης.Ο νεος πελατης θα τον περιποιηθουν για να ξαναερθει,ο παλιος πελάτης-μαλάκας  τον γραφουν στο μουνι τους γιατι ξερουν ότι θα ξαναερθει!Ολοι 20αρκο δινουν!Και μαλιστα ο παλιος,δινει περισσοτερα!

απλα ο amjik ηθελε να τονισει ότι είναι θεμα χρηματων και όχι θεμα προσωπων, φανταζομαι...

καλα μην ορκιζεσαι ότι θα ηθελες να περιμενεις να παει πρωτα στον αλλον, γιατι μπορει να υπηρχε κι άλλος κι άλλος, κι άλλος και ξαφνικα να περιμενες μια ωρα σαν εμενα καποτε.  :grin:

σε ότι αφορα το γουρι, το εχω προσεξει και εγω, σε οποια μαλακω γινομαι πελατης μολις πηγαινω γεμιζει τα δωματια, κι αν τυχον κανω να φυγω την επομενη φορα μου λεει ότι της εφερα γρουσουζια που δεν μπηκα και σε ολη τη βαρδια κανανε μονο βολτα...

δεν τις πιανεις πουθενα τις καριολες...  :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.636
Κριτικές
61
Like
39.888
Πόντοι
22.785
:think: :think: :think:

δεν ξέρω τι εννοείς, αυτό που εγώ εννοώ είναι ότι ήταν βιαστική με το φίλο μου που είναι στάνταρ πελάτης της, γιατί είχε άλλο πελάτη μετά.  :S

Αγαπητέ όρεστη .... δεν ύπαρχη πελάτης ή στάνταρ πελάτης ........

ύπάρχη τό 
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Πρωινή στο Μετάξι ... πάλι απελπισία.
Τα σπίτια γεμάτα αδιάφορες με νεαρές κοπέλες και πολλά περιττά κιλά.

Εξαιρέσεις:
Ιασ. 44 μία ξανθιά, λεπτή 30+ με 2άρι στήθος και όρθιες ρόγες.
Ιασ. 1 ένας "παχύς σκελετός"
Κολωνού 11 κάτω - συμπαθέστατη με ωραίο σώμα και στήθος που μέσα από τον στηθόδεσμο εφάνταζε πλούσιο
Κολωνού 30 πάνω η Νατάσσα ξανθούλα νέα στην δουλειά ομοίως λεπτή με στήθος που μέσα από τον στηθόδεσμο εφάνταζε πλούσιο - κατάθεση
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, έχει περάσει κανείς τελευταία από Κων/λεως 166β που ήταν το Ευάκι και η Αννούλα ?
Τι κορίτσια έχει πλέον ? αξίζει κάτι,να μην κάνω ολόκληρο ταξίδι....Ευχαριστώ ..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ήμουν αχαρνών πριν λίγο απέναντι από την μεγάλη στοά των Αθηνών ... και ξαφνικά βλέπω απέναντι μια εντυπωσιακή ψηλή σχετικά ξανθιά κοπέλα, με σκουλαρίκι στο χείλος, με ροζ κολάν παντελόνι, μπουφανάκι με γουνίτσα, κρατούσε μια ωραία τσαντα και είχε τατουάζ πάνω από τον κώλο  :cum: :cum: ... την βλέπω και πάω απέναντι και την ακολουθώ διακριτικά από πίσω ... ήμουν σίγουρος από την πρώτη στιγμή πως είναι πόρνη και λεω παει μεταξουργείο για δουλειά, ήταν και ώρα αλλαγής βάρδιας, όλοι οι άντρες είχαν μείνει με το στόμα ανοιχτό για τον κώλο της ... φτάνει μεταξι και παει ιασωνος, εδω ειμαστε λεω, ανεβαίνει, παει κεραμεικού και μετα κολωνου οπου σταματαει εξω από το κολωνού 15 οπου εκατσε στο σκαλί και μιλαγε με μια αλλη τσουρκα κάνοντας τσιγάρο !!! ξέρεις κανείς ποιά κοπέλα είναι ;;;

Υ.Γ έχω και φωτο από την πίσω πλευρά της ... επιτρέπεται να την ανεβάσω ;;;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εφοσον δεν δειχνει προσωπο, βαλτην.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom