Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 180 άτομα (5 μέλη και 175 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ελα ρε Προφεσσορα  :rockon: :rockon:
Νταξει οχι και υπερβαρη η Αλεξανδρα.. Εισαι σχετικα αδυνατη πανω με μικρο στηθος και εχει φοβερες μπουταρες-κωλαρα με ωραιες καμπυλες και πολυ ομορφα κατανεμημενα κιλα.. Χθες που την ειδα οπως εφευγα και ειχα καρφωθει στη ΚΩΛΑΡΑ της επεσα πανω στον τοιχο  :2funny:
Οσο για την καταγωγη της και μενα Ελληνιδα μου ειπε οτι ειναι και ξενερωσα λιγο  :-

Αν γνωριζει καποιος για τις υπηρεσιες της ας ενημερωσει..

Παλι μπραβο για την ενημερωση  :rockon:
την αλεξάνδρα που νιαουρίζει δε λέτε?κάποιος είχε γράψει πρόσφατα κριτική,νομίζω ο dawn
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ναι οντως

Υπαρχουν απο κατω και αλλες 2 κακες κριτικες για καποια Αλεξανδρα αλλα ειναι απ το 2011 και δεν νομιζω να μιλανε για την Αλεξανδρα που γραφει ο Dawn
έχω κι εγώ κριτική τροφωνιου 11,δουλευε πολύ καιρό εκεί.στα σχόλια ο νέα σμυρνη είχε πει ότι είναι ρουμανα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ελα ρε Προφεσσορα  :rockon: :rockon:
Νταξει οχι και υπερβαρη η Αλεξανδρα.. Εισαι σχετικα αδυνατη πανω με μικρο στηθος και εχει φοβερες μπουταρες-κωλαρα με ωραιες καμπυλες και πολυ ομορφα κατανεμημενα κιλα.. Χθες που την ειδα οπως εφευγα και ειχα καρφωθει στη ΚΩΛΑΡΑ της επεσα πανω στον τοιχο  :2funny:
Οσο για την καταγωγη της και μενα Ελληνιδα μου ειπε οτι ειναι και ξενερωσα λιγο  :-

Αν γνωριζει καποιος για τις υπηρεσιες της ας ενημερωσει..

Παλι μπραβο για την ενημερωση  :rockon:
Εγώ δεν την είχα ξαναδεί και μόλις την είδα φατσικά αλλά άκουσα και τα Ελληνικά της που ήταν άπταιστα κατάλαβα ότι είναι Ελληνίδα και μάλιστα την ρώτησα για να το παραδεχτεί.Η Αλεξάνδρα πάντως δεν κάνει εξτρά και δεν ξέρω αν σε καλύψει. Μιας και σου αρέσουν οι μπαμπάτσικες απότι βλέπω για τσέκαρε και την άλλη την Αλεξάνδρα την ξανθιά στο υπόγειο της Διδύμου 18. Μπορεί να εργάζεται και αύριο το πρωί.Αυτή κάνει φουλ και μάλλον θα σε καλύψει.
Τα θερμά μου συγχαρητήρια και για την χθεσινή σου μεγάλη και αναλυτική ενημέρωση!Να είσαι πάντα καλά!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
έτσι , είναι πολύ σημαντικό η ενημέρωση να γίνεται όσο ισχύει η βάρδια ακόμα...

ok σημαντικό είναι αλλά για εμένα οχι τόσο
και να εξηγηθω...
η ενημερωση θα πρεπει να ειναι και ποιοτικη
δηλ ο ενημερωτης να περιγραφει αντικειμενικα και με λιγα λογια την κοπελα και το προγραμμα
βλεπω πολλες φορες ενημερωσεις του στυλ Αλκιβιαδου 16 α η Πατριτσια, Αλκιβιαδου 16 Β η Ειρηνη" κτλ....
δηλ δεν γινεται καμια απολυτως αναφορα ουτε στην εμφανιση, αλλα ουτε στις υπηρεσιες των εκδιδομενων...
οποτε τι να το κανω εγω να διαβασω μονο οτι στο ταδε μπουρδελο δουλευει η Σουλα????δεν με βοηθα, εκτός και αν την γνωριζω και τρεξω να την προλαβω στην βαρδια...

Επίσης εμενα προσωπικα οι ενημερωσεις ειδικα του Προφεσορα , αλλα και των xilnik- Φανουρη Τζουρα με εχουν βοηθησει περισσοτερο απο αλλους ενημερωτες και ας ειναι μια φορα την εβδομαδα και ετεροχρονισμενες, δηλ εχουν γραφει μετα το τελος της βαρδιας.
Και αυτο γιατι αυτοι oi ενημερωτες περιγραφουν τις κοπελες παντα αναλυτικα και αντικειμενικα και παντα περιγραφουν και το προγραμμα. Επισης ο Προφεσορας παει την ενημερωση ποιοτικα ενα βημα παραπερα, γιατι παντα θυμαται και αναφερει αν μια κοπελα εχει εργαστει παλαιοτερα σε αλλα σπιτια και με τι ονομα εργαστηκε.
Αυτο βοηθαει παρα πολυ.
και στην τελικη επειδη συνηθως σε καποια (οχι ολα) σπιτια οι βαρδιες ειναι σταθερες για καποιες κοπελες ξερουμε οτι οταν γραφτει σημερα μια ενημερωση για την πρωινη πχ βαρδια , το πιο πιθανο είναι την επομενη η ιδια κοπελα να ειναι στην ιδια βαρδια , στο ιδιο σπιτι.

Οποτε καλη και χρησιμη ειναι η live ενημερωση, αλλα δεν ειναι το παν....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.469
Πόντοι
45.465
δεν είπα ότι είναι το πάν , έιπα ότι είναι πολύ πιο χρήσιμη...
να εξηγηθώ πχ είμαι σπίτι και θέλω να κατέβω για συγκεκριμένη κοπέλα , αν έχει κάνει κάποιος live γλυτώνεις χιλιόμετρα...
γιαυτό εδώ και ενάμιση χρόνο όλες μου οι ενημερώσεις είναι μέσα στην τρέχουσα βάρδια...αυτό δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιπες
δεν είναι χρήσιμες , αν είναι δυνατόν...έτσι κι αλλιώς αυτό που θέλουμε είναι περισσότερους ενημερωτές.
όπως έγραψες και εσύ όλες οι κοπέλες είναι οι ίδιες και σχεδόν πάντα στην ίδια βάρδια με μικρές αποκλίσεις ,
τις  έχουμε περιγράψει τόσες φορές όλοι , άρα και απλά η αναφορά του ονόματος βοηθάει.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
δεν είπα ότι είναι το πάν , έιπα ότι είναι πολύ πιο χρήσιμη...
να εξηγηθώ πχ είμαι σπίτι και θέλω να κατέβω για συγκεκριμένη κοπέλα , αν έχει κάνει κάποιος live γλυτώνεις χιλιόμετρα...
γιαυτό εδώ και ενάμιση χρόνο όλες μου οι ενημερώσεις είναι μέσα στην τρέχουσα βάρδια...αυτό δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιπες
δεν είναι χρήσιμες , αν είναι δυνατόν...έτσι κι αλλιώς αυτό που θέλουμε είναι περισσότερους ενημερωτές.
όπως έγραψες και εσύ όλες οι κοπέλες είναι οι ίδιες και σχεδόν πάντα στην ίδια βάρδια με μικρές αποκλίσεις ,
τις  έχουμε περιγράψει τόσες φορές όλοι , άρα και απλά η αναφορά του ονόματος βοηθάει.

ναι ναι ναι θελουμε περισσοτερους ενημερωτες γιατι για την ωρα μονο εσυ εισαι και ο προφεσορ και ο φανουρης μονο καθε σαββατο ......

εχει και μερικους ακομη (καμια 10αρια) αλλα μεχρι εκει ......


μηπως θα επρεπε επιτελους να προσλαβει επισημα ο παρων ιστοτοπος καποιους για ενημερωτες ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
δεν είπα ότι είναι το πάν , έιπα ότι είναι πολύ πιο χρήσιμη...
να εξηγηθώ πχ είμαι σπίτι και θέλω να κατέβω για συγκεκριμένη κοπέλα , αν έχει κάνει κάποιος live γλυτώνεις χιλιόμετρα...
γιαυτό εδώ και ενάμιση χρόνο όλες μου οι ενημερώσεις είναι μέσα στην τρέχουσα βάρδια...αυτό δεν σημαίνει ότι οι υπόλοιπες
δεν είναι χρήσιμες , αν είναι δυνατόν...έτσι κι αλλιώς αυτό που θέλουμε είναι περισσότερους ενημερωτές.

το ιδιο σχεδον λεμε  ;)

όπως έγραψες και εσύ όλες οι κοπέλες είναι οι ίδιες και σχεδόν πάντα στην ίδια βάρδια με μικρές αποκλίσεις ,
τις  έχουμε περιγράψει τόσες φορές όλοι , άρα και απλά η αναφορά του ονόματος βοηθάει.

μην θεωρεις δεδομενο οτι ολοι οσοι διαβαζουν μπορουν να εχουν την ιδια εμπειρια με εσενα , ετσι ωστε να καταλαβουν αμεσως κατι για την κοπελα μονο απο το ονομα, πολλοι δεν εχουν ουτε χρονο, ουτε τα χρηματα να πηγαινουν τοσο συχνα οσο εσυ και καποιοι αλλοι στα σπιτια.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Πολλά Συγχαρητήρια στους n.smirni76, BMWPOWER (super ενημέρωση), ΠΥΡΑΥΛΟΣ, lustforlife, gauleouras, dreamtraveller, Beverlys (συνεχόμενες live ενημερώσεις), Professorx για τις ενημερώσεις τους... Προκαταβολικά επίσης και για τον Φανούρη Τζούρα τον οποίο αναμένουμε!

ιασωνος 44 το δεξια ειχε μια ξανθια αδυνατη πολυ εντελως εξω απο τα γουστα μου Σόνια

ιασωνος 46 στο μεσσαιο ειχε ενα γκομπλιν γυφτισα δεν καθησα καν να δω περισσοτερες λεπτομερειες το μονο που προσεξα ητανε οτι τις λυπαν καποια δοντια ετσι μπροστινα....
Μαρία

τωρα στο Διδύμου 8β δουλευουν η Λαουρα και η Μαρια
η Μαρια εχει ξανθοκοκκινο καρε μαλλι κανονικο σωμα ωραια μεγαλη κωλαρα και 2.5αρι βυζι. ,τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη ,η κοπελα ειναι στο σωματοτυπο που αρεσει στιν μπεμπα
Λαουρα πρόκειται για την Λαρισα Λαβίνια απο Φωκαίας 27α και Διδυμου 27 ξανθια λεπτη κοντη πιτσιρικά με μικρο βυζι και τατου χαμηλα στη μεση
κανουν και παρτουζα με 30 ευρω
Είσαι ο κορυφαίος ενημερωτής και γνώστης της πιάτσας και της ευρύτερης αυτής. Το γνωρίζεις καλά και στο αναγνωρίζουμε όλοι ή σχεδόν όλοι, γιατί κάποιοι ίσως να ζορίζονται λίγο. Συμφώνω απόλυτα με ότι σου είπε o BMWPOWER, και για το καλό παιδί ακόμα και ας μην σε ξέρω προσωπικά!
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Για μένα το βασικό που με ενδιαφέρει σε μια ενημέρωση είναι να καταλαβαίνω σε ποια κοπέλα αναφέρεται ο ενημερωτης σε κάθε περιγραφή του.τι με νοιάζει αν στο κολωνου 30 ισόγειο δουλευει μια καστανή αδύνατη με δυάρι βυζι αν δεν ξέρω ποια είναι...
Επίσης είναι σημαντικό να nai καλογραμμένη και να χει στυλ...
Και φυσικά πολλές φορές το να είναι της τρέχουσας βάρδιας μπορεί να βοηθήσει πολύ...
Και btw τις καλύτερες ενημερώσεις τις κάνω εγώ. :sunglasses: (αυτές που γράφω σε υπολογιστή βέβαια,γιατί τώρα έχω μείνει χωρίς και γράφω συνήθως από κινητό,όπου τι ενημέρωση να γράψεις)
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
μηπως θα επρεπε επιτελους να προσλαβει επισημα ο παρων ιστοτοπος καποιους για ενημερωτες ?

Έχει γίνει νύξη στον υπουργό διοικητικής μεταρρύθμισης κ. Κυριάκο Μηστοτάκη για το θέμα, αλλά είπε ότι επί του παρόντος υπάρχουν μνημονιακές δεσμεύσεις απέναντι στην τρόϊκα που δεν επιτρέπουν προσλήψεις εκτός από ορισμένες (μόνο) κατηγορίες ειδικοτήτων.

Μέσα σ' αυτές δεν περιλαμβάνονται οι ενημερωτές, δυστυχώς.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Επίσης εμενα προσωπικα οι ενημερωσεις ειδικα του Προφεσορα , αλλα και των xilnik- Φανουρη Τζουρα με εχουν βοηθησει περισσοτερο απο αλλους ενημερωτες ...
...

Ο κ. xilnik, από τότε που χειροτονήθηκε ρεπόρτερ, δεν μας μιλάει πια.

Μας κοιτάει από ψηλά.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Η πιατέλα[/size]

12010110894_824c8dcd00.jpg


Εμεις (οι θαμώνες των μπουρδέλων) κρατάμε ολάκερη την πιάτσα στα χέρια μας, σαν μια πιατέλα!
Και τί έχει μέσα η πιατέλα;
Λογιών λογιών μεζέδες! Ξανθές, μελαχρινές, κοκκινομάλλες, όμορφες, άσχημες, με μεγάλα βυζιά, με μικρά βυζιά, ψηλές, κοντές, χοντρές, λιπόσαρκες, απ' όλα τα σχέδια! Το λοιπόν, ποια είναι η δουλειά μας εμάς;
Αφού δώσουμε το αντίτιμο να τσιμπάμε! Τσιμπάμε τη μία, τσιμπάμε την άλλη, αλλά το ωραίο είναι πως η πιατέλα δεν αδειάζει ποτέ, εμείς τσιμπάμε και η πιατέλα ξαναφουρνίζει μεζέδες!

Από το Kn_HsRaP8Lk[/MEDIA]] 7:40


17:41-20:40

Κωνσταντίνου Σχοινά 2: Η ελληνογερμανίδα γεροδεμένη milf Αλεξάνδρα. Απλό στα 25.
Δροσοπούλου 97: Η ξανθιά milf Ντιάνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Θάσου 13: Η νεαρή μελαψή βραζιλιάνα Αντζελίνα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά πιασμένο σε αλογοουρά, μέτριο χαμογελαστό πρόσωπο με ανάγλυφα χείλη, μεγάλα βυζιά (φορούσε εφαρμοστό εσωφόρι), κωλάρα και χοντρές μπουτάρες με αρκετή κυτταρίτιδα. Σε απλό.
Δροσοπούλου 98: Η ρωσίδα milfogilf Φωτεινή, από Αλκιβιάδου 16Α, με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο φαρδύ πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) καλοθρεμμένο σώμα με χοντρά σφυρά. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ (στόμα, στήθος).
Φυλής 200: Η νεαρή Ελένη˙ με ίσιο καρέ καστανό μαλλί πάνω απ' τους ώμους με λίγες ανταύγειες, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο κάπως κρεμασμένο στήθος, αδύνατο κορμάκι με ωραίο κωλαράκι. Σε απλό, 69, ισπανική και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Φυλής 136: Η νεαρή Μαρία˙ με μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, έκφυλο προσωπάκι, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί με μία διάστιξη στην οσφύ και δεξιά στη μέση, καλλίπυγη. Σε απλό.
Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο): Η νεαρή Κατερίνα˙ με καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, αψηλή και αδύνατη, με μικρό στήθος. Σε απλό.
Φυλής 134 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η επίσης νεαρή Αννα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ερωτικό σώμα με πιασιματάκια. Σε απλό.
Φυλής 134 δεξιά (όροφος): Αλλη μία νεαρή, η ρουμάνα Αλεξάνδρα, από Ακομινάτου, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλατη, έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κορμί με πιασιματάκια. Σε απλό. Μαζί της η επίσης νεαρή, ξανθιά, καλλίγραμμη και αρμονική Τζέσσικα. Σε απλό και οι δύο.
Μαγνησίας 1 (με το καμπανάκι): Η gilf Ντιάνα˙ με κατάξανθο ίσιο κοντό μαλλί, πολύ μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος (φορούσε εσωφόρι) γεματούτσικο κορμί, ενώ τα πόδια της ήταν μάλλον στραβά. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΚΩΛΟΣ.
Καλύμνου 48 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Παρουσιάστηκε μία νέα ευτραφής γυναίκα με φαρδύ πρόσωπο και μεγάλο στήθος που πρόσφερε απλό πρόγραμμα.
Καλύμνου 48 δεξιά (όροφος): Η ξανθιά Κατερίνα. Σε απλό.
Καλύμνου 36: Η Νανά˙ με καστανό σπαστό μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, κανονικό σώμα (φορούσε μεσοφόρι και εμφανίστηκε στιγμιαία). Σε ΦΟΥΛ.
Πιπίνου 54: Η ενεργοπαθητική τρανσέξουαλ Μαρία˙ με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, πρόσωπο έντονα βαμμένο, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι), γεμάτο κορμί. Στα 30 ευρώ.
Σημείωση: Η επίσης ενεργοπαθητική τρανσέξουαλ Χριστίνα θα είναι αύριο το πρωί.
Φυλής 99 (με το ρόπτρο): Η pre-op αψηλή τρασέξουαλ Δέσποινα. Στα 25 ευρώ.
Φυλής 71 μεσαίο (ισόγειο): Η νεαρή μελαχρινή Τατιάνα˙ με μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, πρόστυχα υπερτονισμένα χαρακτηριστικά προσώπου από το βαρύ μακιγιάζ, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Σε απλό.
Φυλής 71 αριστερά (όροφος): Η νεαρή Νέλλυ˙ με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, ομορφούλα, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμάκι, καλλίκωλη. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 69 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η νεαρή Νικόλ˙ με καστανό καρέ μαλλί στο ύψος του σαγονιού, γλυκό πρόσωπο, καλογραμμένο μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί και κώλος-μπούτια με λίγα πιασιματάκια. Σε απλό.
Φυλής 69 αριστερά (όροφος): Η Χριστίνα από το Καζακστάν. Σε απλό.
Φυλής 67: Η νεαρή Αλίσια˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, όμορφη, αδύνατη και αψηλή. Σε απλό.
Φυλής 65 δεξιά (ισόγειο): Μία επίσης όμορφη, νεαρή μακρυμαλλούσα μελαχρινή, που καυλάντιζε με μία παρέα πιτσιρικάδων. Απλό πρόγραμμα είπε ο τσάτσος.
Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο): Η νεαρή Ελένη˙ με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι τη μέση, μέτριο προσωπάκι, μεσαίο στήθος, καλό σωματάκι. Σε απλό.
Φυλής 84 αριστερά (1ος όροφος): Η φιλήδονη Τζίνα, σε απλό.
Φυλής 86 δεξιά (όροφος): Η 21ός ετών καλοσχηματισμένη Ανδριάνα. Σε απλό.
Φυλής 86 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η πιτσιρίκα Αλίνα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, καλοδεμένο κορμί με ωραία κωλάρα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Αγκύρας 12 αριστερά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Εβελίνα˙ με ξανθό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο γεροδεμένο κορμί. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ (επιλεκτικά).
Αγκύρας 12 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Ελενα˙ με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη, χαμογελαστό πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μάλλον μεγαλο, καλογραμμένο στήθος, ωραία κωλάρα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ (επιλεκτικά).
Αγκύρας 1: Η post-op ξανθιά τρανσέξουαλ Μπάρμπι. Στα 30 ευρώ.
Αχαρνών 104 (το προεδρικό): Ηταν ανοιχτό. Η υπερωκεάνια Ελλη πρόσφερε απλό στα 30 και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ στα 60.
Αχαρνών 106: Η milfogilf Σόνια˙ με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί. Απλό στα 30 και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα 50.
Εμοιαζε πολύ με την Αναστασία από το Καλύμνου 48.
Φυλής 61: Δύο κοπέλες: Η μελαχρινή, βυζαρού, τσουπουτή Αννούλα και η ξανθιά, μικρόστηθη, αδύνατη Αλεξάνδρα. Αμφότερες σε απλό.
Φυλής 59 ισόγειο: Η νεαρή Ντίνα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τη μέση, όμορφη, καλλίστηθη, με φιδίσιο κορμί. Σε απλό.
Φυλής 59 όροφος: Μία νεαρή μελαχρινή με το μαλλί της πιασμένο σε αλογοουρά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο γυμνασμένο σώμα. Σε απλό.
Φυλής 74 δεξιά: Η Μαρία˙ με ίσια σκούρα κόμη μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟΣ.
Φωκαίας 17 δεξιά (όροφος): Η Ξένια˙ νεαρή με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, ομορφούλα, με μικρό προς μεσαίο στήθος, ωραίο σώμα, καλή κωλάρα. Σε απλό.
Φωκαίας 19: Η νεαρή ρουμάνα Χριστίνα˙ με μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, μελαχρινό άγριο πρόσωπο, μικρό στήθος, αψηλό κορμί, ωραίο κωλαράκι, χυτές ποδάρες. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο σώμα και ΚΩΛΟΣ.
Πληρώθηκε...

12016903134_1d19fb2459_c.jpg


12016924644_91b5941ecd_c.jpg


12016916784_291a797730_c.jpg


12016558355_74c4e393e8_c.jpg


Λεπτομέρεια στον καθρέφτη πάνω από τον λαβομάνο

Φωκαίας 25 αριστερά (όροφος): Δύο καυλιάρες πιτσιρίκες˙ η Πάολα και η Τζέσσι (πιο όμορφη), με μακριά μαλλιά, μικρα στήθη και ωραία σωματάκια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος και οι δύο.
Φωκαίας 25 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ξανθιά καυλιάρα Ανκα. Σε απλό.
Φωκαίας 27 αριστερά (ημιυπόγειο): Η ουκανή Βικτώρια, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα, στα βυζιά και ΚΩΛΟΣ.
Φωκαίας 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Ιζαμπέλα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μεχρι την πλάτη, φιλήδονη, με μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο κορμί, θεσπέσιο κωλαράκι. «Κωλαράκι μόνο δεν κάνει η μικρή!».
Φωκαίας 24: Δύο κοπέλες: Η 21ός ετών ξανθιά Λαβίνια, με το ίσιο μαλλί της να φτάνει μέχρι την πλάτη ψηλά, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί με μία δερματοστιξία στην οσφύ, ωραίο κωλαράκι, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος και η νεαρή Αντελίνα˙ με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό σώμα μ' ένα ταττού στην κοιλιά αριστερά, δυνατά καπούλια, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα βυζιά και ΚΩΛΟ.
Φυλής 66 αριστερά: Η μελαχρινή Μπιάνκα. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 66 δεξιά: Μία νεαρή Ρουμάνα, η Ιωάννα, με καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, αψηλή και αδύνατη. Σε απλό.
Φυλής 56: Η νεαρή Πατρίτσια˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, γλυκιά, με μικρό στήθος, καλλίγραμμο κορμί, καλλίπυγη. Σε απλό.
Φυλής 54 αριστερά (ισόγειο): Η 19άχρονη Αουρόρα˙ με ίσιο σκούρο μαλλί με λίγες ανταύγειες μέχρι τους ώμους, γλυκιά, με μεσαίο προς μεγάλο στήθος, χαμηλού αναστήματος, με αφράτο κωλαράκι. Σε απλό.
Φυλής 40: Η νεαρή ρωσίδα Ελενα˙ με ανοιχτόχρωμο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, καλοσχηματισμένο κορμί, ωραίο κωλαράκι. Μ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.
Διδύμου 8 δεξιά (όροφος): Μία πιτσιρίκα με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο προσωπάκι, μάλλον μεσαίο στήθος, καλό κορμάκι. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.
Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο): Δύο κοπέλες: Η Λαρίσα˙ με ίσιο σκούρο μαλλί μέχρι την πλάτη, ομορφούλα, με μικρό προς μεσαίο στήθος, καλλίγραμμο κορμάκι, και η Μαρία˙ με ίσιο κοντό ξανθωπό μαλλί, φιλήδονο προσωπάκι, μάλλον μεγάλο στήθος. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Διδύμου 7 αριστερά: Η νεαρή Ελενα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί με ταττού 4-5 αστεράκια στην οσφύ, ωραίος κώλος, όμως όχι τόσο καλοσχηματισμένα πόδια. Σε απλό.
Διδύμου 7 δεξιά: Η διοπτροφόρος νεαρή Ανδριάνα. Σε απλό.
Διδύμου 16: Η Λίλιαν και η Ειρήνη.
Διδύμου 18 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Λάουρα, από το ισόγειο της Φυλής 86 και τον όροφο της Φωκαίας 25, με ίσιο ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί, μέτριος κώλος. ΚΩΛΟΣ και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Διδύμου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Αλιόνα.
Διδύμου 20: Η Νίκα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλό προσωπάκι, μεσαίο κάπως κρεμασμένο στήθος, κανονικό σώμα. «Στοματικο (ελεύθερο;...) φιλάει, χαϊδεύει, 20 ευρώ».
Διδυμου 27: Η Χριστίνα˙ μία Ρουμάνα που δεν μιλούσε ελληνικά, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, έκφυλο μέτριο πρόσωπο με μεγάλα μάτια (βαμμένα) και εύσαρκα χείλη (γελούσε συνέχεια), μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) βαρύ κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟ.
Ελλης 3: Η Αλεξάνδρα, από το υπερυψωμένο ισόγειο της Ιάσονος 44 και το ημιυπόγειο της Διδύμου 18, με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος με προπετείς θηλές, καλοζωισμένο κορμί με κωλάρα και χοντρές μπουτάρες. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα βυζιά, ΚΩΛΟ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.

Κάθε φορά που γαμεί ο κ . Φανούρης, είναι κοσμικό γεγονός: σχόλια, κριτικές, διαβουλεύσεις, άρθρα, δημοσιεύσεις, κλπ κλπ
Χε χε χε, να 'στε καλά, αλλά νομίζω πως υπερβάλλετε κάπως αγαπητέ κ. ΠΥΡΑΥΛΕ.

αυτή είναι ενημέρωση μπράβο.
Σ' ευχαριστώ φίλε Σμύρνη!
Μπράβο και σε σένα για το φωτορεπορτάζ σου www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5174914#msg5174914]εδώ[/url]

Ένα μπράβο σε Dawn,Φανούρη,Beverlys και Φυστίκη για τις ενημερώσεις τους!
[...]
Και σε σένα φίλε Προφ!

Νά 'σαι καλά!

Ένα μεγάλο μπράβο & ευχαριστώ, στους ακούραστους μαχητές της καύλας και ενημέρωσης . . .. !  !  !  
:thumbsup:

Καταρχάς συγχαρητήρια σε όλους τους πορνικούς αγωνιστές για τις ενημερώσεις/τσάρκες τους.
[...]
Σ' ευχαριστώ απ' τη μεριά μου!

Ελα!

[...]
εμένα μου φάνηκε pro-milf (Η Ζανέτ από Φυλής 136), δηλαδή κάπου λίγο πιο πάνω από τα 30. Βέβαια ο φωτισμός ήταν χαμηλός!
[...]
Μπορεί να ήταν και προ-μίλφ φίλε Dawn, μπορεί.

[...]
αν λές μια ξερακιανή ξανθιά (στο ημιυπόγειο της Φυλής 134) μου την σύστησαν σαν Έλενα, αλλά νομίζω ότι το Άννα είναι το σωστό.
[...]
Ναι, εμένα η υπηρεσία μού είπε Αννα, και όταν στη συνέχεια απευθύνθηκα στην κοπέλα με αυτό τ' όνομα δεν με διόρθωσε.

Να πω παιδιά...ότι δεν κάνω συχνά ενημέρωση λόγω αντικειμενικών δυσκολιών
[...]
Οταν κάνεις όμως, όπως www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5171698#msg5171698]εδώ[/url], δεν αφήνεις τίποτα!  :thumbsup:

[...]
Ωραίος Φανούριε....
Tnx!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ναι ναι ναι θελουμε περισσοτερους ενημερωτες γιατι για την ωρα μονο εσυ εισαι και ο προφεσορ και ο φανουρης μονο καθε σαββατο ......

εχει και μερικους ακομη (καμια 10αρια) αλλα μεχρι εκει ......


μηπως θα επρεπε επιτελους να προσλαβει επισημα ο παρων ιστοτοπος καποιους για ενημερωτες ?

ρε μαν, όσοι ενημερώνουν και στον βαθμό που ενημερώνουν το κάνουν καθαρά και μόνο για σκοπούς μπουρδελικής συναδελφικότητας. Κανείς δεν πληρώνεται, ούτε είναι υποχρεωμένος να ενημερώνει. Σαφέστατα και θα ήταν θετικό να χωθούν και άλλοι πορνο-ρεπόρτερς αλλά δεν μπορείς να υπογράψεις και συμβόλαιο.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Τελικά στο τροφωνιου ήταν όντως η βαλερια? :think:
 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Πριν απο λιγο:
Περγαμου 27Β Ολγα και Καιτη για ΒΒW καταστασεις
Αλκαμενους 113 Αλινα και Νικη οι δυο ξανθιες milf
Πιπινου 107 Μαρια η τρολοκοτσιδου μαζι με την πληθωρικη Καρολινα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.009
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Πιπινου 107 Μαρια η τρολοκοτσιδου μαζι με την πληθωρικη Καρολινα

χθες το μεσημερι το Πιπινου 107 ηταν κλειστο λογω λαικής αγοράς, οπως και ενα απο τα 2 Περγαμου 27.
Σημερα λειτουργει κανονικα (το 107) με 2 κοπέλες!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
[size=11pt]Η πιατέλα[/size]

12010110894_824c8dcd00.jpg


Εμεις (οι θαμώνες των μπουρδέλων) κρατάμε ολάκερη την πιάτσα στα χέρια μας, σαν μια πιατέλα!
Και τί έχει μέσα η πιατέλα;
Λογιών λογιών μεζέδες! Ξανθές, μελαχρινές, κοκκινομάλλες, όμορφες, άσχημες, με μεγάλα βυζιά, με μικρά βυζιά, ψηλές, κοντές, χοντρές, λιπόσαρκες, απ' όλα τα σχέδια! Το λοιπόν, ποια είναι η δουλειά μας εμάς;
Αφού δώσουμε το αντίτιμο να τσιμπάμε! Τσιμπάμε τη μία, τσιμπάμε την άλλη, αλλά το ωραίο είναι πως η πιατέλα δεν αδειάζει ποτέ, εμείς τσιμπάμε και η πιατέλα ξαναφουρνίζει μεζέδες!

Οταν κάνεις όμως, όπως www.bourdela.com/forum/index.php?topic=26.msg5171698#msg5171698]εδώ[/url], δεν αφήνεις τίποτα!  :thumbsup:
Tnx!

Άψογος και πάλι......να είσαι καλά,όσο μπορώ θα βοηθώ και εγώ από τη μεριά μου.....με κριτικές....στοχευμένες απαντήσεις σε ερωτήματα συναγωνιστών....ενημερώσεις...κτλ... :thumbsup:

Πρωινη καταδρομικη σε Φυλης/Λιοσιων και περιξ.. Ειχα καιρο να επισκεπτω την 1η βαρδια και ομολογω οτι εμεινα πολυ ευχαριστημενος.. τοσο ευχαριστημενος που τελικα δεν γαμησα  :tooth: .. ο λογος ειναι οτι ειχα μονο 20ευρω πανω μου και δεν μπορουσα να αποφασησω σε ποια να μπω.. θα ξανακατεβω αυριο στοχευμενα ομως σε μια απο τις 3-4 που εχω στο μυαλο μου..

ΠΙΠΙΝΟΥ
32 η Συλβια ηταν το ξανθο τρομακτικο ετοιμοθανατο γκρανυ με σαπια φατσα και σαπιο σωμα. Δεν μου εκανε την τιμη να μου ανοιξει φωναζοντας μου με κλειστη πορτα οτι το μαγαζι δεχεται πελατες μονο με ραντεβου

Μικρέ φοβερός...... :boobies:

Πολλά Συγχαρητήρια στους n.smirni76, BMWPOWER (super ενημέρωση), ΠΥΡΑΥΛΟΣ, lustforlife, gauleouras, dreamtraveller, Beverlys (συνεχόμενες live ενημερώσεις), Professorx για τις ενημερώσεις τους... Προκαταβολικά επίσης και για τον Φανούρη Τζούρα τον οποίο αναμένουμε!
Είσαι ο κορυφαίος ενημερωτής και γνώστης της πιάτσας και της ευρύτερης αυτής. Το γνωρίζεις καλά και στο αναγνωρίζουμε όλοι ή σχεδόν όλοι, γιατί κάποιοι ίσως να ζορίζονται λίγο. Συμφώνω απόλυτα με ότι σου είπε o BMWPOWER, και για το καλό παιδί ακόμα και ας μην σε ξέρω προσωπικά!

Φυστίκης,σε χάσαμε εσένα φίλε.......... :hmm:


Kαλησπέρα σας!
Η καθιερωμένη βόλτα στα σπιτάκια της χαράς έγινε Φυλής και πέριξ,λίγο στην Λιοσίων και λίγο στην Αττική.Έγιναν 2 καταθέσεις σε 2 καινούριες κοπέλες και γενικά έμεινα ικανοποιημένος και λόγω της ανανέωσης αλλά και λόγω των υπηρεσιών.Ας πάμε όμως να δούμε τι συνάντησα σήμερα στην βόλτα μου.
Στο Εξηκίου 20 είδα για δεύτερη φορά την ώριμη Μαίρη απο την Βουλγαρία.Γεματούλα με μελαμψό δέρμα,αθίγγανη,με μαύρα μαλλιά φλατ πάνω απο τους ώμους.Απο τις πιο άσχημες εργαζόμενες γενικά.
Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε συναγωνιστές!
Μπράβο για την ενημέρωση.... :tits2:


Στη Φυλής τώρα-ενημερωση μέσω κινητού...

73:Φώτα και πόρτα ανοικτή αλλά κοπέλα...γιοκ!

Σπαστικό να ανάβει φωτάκι και να είναι κλειστά..... :S


τωρα στο Διδύμου 8β δουλευουν η Λαουρα και η Μαρια
η Μαρια εχει ξανθοκοκκινο καρε μαλλι κανονικο σωμα ωραια μεγαλη κωλαρα και 2.5αρι βυζι. ,τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη ,η κοπελα ειναι στο σωματοτυπο που αρεσει στιν μπεμπα
Λαουρα πρόκειται για την Λαρισα απο Φωκαίας 27α και Διδυμου 27 ξανθια λεπτη κοντη πιτσιρικά με μικρο βυζι και τατου χαμηλα στη μεση
κανουν και παρτουζα με 30 ευρω

Έχουμε ανάγκη,να συνεχίσεις έτσι (όσο μπορείς)..... :thumbsup:


Πρωινή ζώνη στα λαϊκά μπουρδέλα των Αθηνών.
Αν ωστόσο δεν συγκρατήσει - περιορίσει τα κιλά της, σύντομα τη βλέπω να πέφτει κατηγορία. Τέρας εργατικότητας, δεν λογαριάζει χρόνο παραμονής στο δωμάτιο συνουσιών.

Όντως,πάει για την κατηγορία "μπουχέσα"..... :cool2:


σμυρνη  :rockon: :rockon: :rockon:

πολυ λιγα πραγματα απο το μεταξι σημερα το πρωι...

Ωραίος ο lustforlife.... :rockon:

Τιμήθηκε η Άντζελα από Ιάσωνος 43,τα υπόλοιπα στην κριτική μου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom