Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (0 μέλη και 90 επισκέπτες)

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ιάσωνος

31 υπόγειο βρήκα το καλτομουνο που είχα ανάγκη.καρμεν.είχε μόλις τελειώσει τη βάρδια και μου παρουσιάστηκε με τα ρούχα.ψηλή τσιγγάνα μιλφ,με κοντό μαλλί,σώμα σανίδα,με χαλάρωση.γενικά στο στυλ θυμίζει λαουρα απο κολωνου 32 γωνία,αλλά πολύ πιο καλτ.και μέσα στο δωμάτιο έχει παρόμοια συμπεριφορά.δεν κάνει τίποτα φοβερό μέσα,αλλά τρώει την πουτσα κανονικά ,έχει ωραία αίσθηση το μουνί της,δε βγάζει σουτιεν,δε βιάζεται,γλείφει αρχίδια,κάνει καλό τσιμπουκι κι αν κατάλαβα καλά κάνει και ακα με έξτρα.μου διευκρινησε ότι δεν κάνει ακα σεξ ούτε με 1000 ευρώ...γενικά το ευχαριστηθηκα πολύ,αλλά δεν ξέρω σε ποιον θα την προτεινα.


Από σήμερα το βράδυ στο Μεταξουργείο,δίπλα στο άγαλμα του Προφέσορα,υπάρχει και η δική σου προτομή...

Ένας ακόμη Ήρωας της πιάτσας που πήρε την Κάρμεν!
Άξιος!!!


 

Επισκέπτης
Απογευματινή διπλή κατάθεση στη Φυλής και στη Διδύμου...πρώτη απόπειρα που στέφθηκε με αποτυχία ηταν στην Μπιάνκα στο Φ66Δ στη Μπιάνκα. Γλυκιά μελαχροινή, σκουρόχρωμη πιτσιρίκα με καλό σώμα και κώλο, φουλ πρόγραμμα.Στο δωμάτιο τυπική, άκαμπτη, δεν συμμετείχε και ήταν αρκετά άγαρμπη και βιαστική...έκανα φιλότιμες προσπάθειες αλλά το "εργαλείο" δεν ανταποκρινόταν σε όποια στάση και να την έβαζα.....την έστειλα και ντύθηκα κλαίγοντας ένα χαμένο 20άρικο...

Μετά από λίγο κατευθύνθηκα Διδύμου 18 στο ισόγειο όπου συνάντησα την Αλιόνα...Σήμερα ήταν πανέμορφη, χωρίς υπερβολή, με κόκκινο σετ εσωρούχων, διχτυωτές μαύρες κάλτσες, τα  :tits2: :tits2: σε κοινή θέα, ενώ και είχες κάνει ωραίο βάψιμο στα μάτια και το μαλλί της πιασμένα κότσο. Ωραίο γυμνασμένο κορμί...Μέσα στο δωμάτιο τα είδα όλα ανάποδα....Τόσο σάλιο στο τσιμπούκι είχα να δω από την  Κινκυ Κατερίνα στα στούντιο, γλείψιμο @@ σούπερ, λάγνες ματιές, 2 στάσεις στο σεξ, δεκτική και υπομονετική τελείωσα τρέμοντας από ηδονή φυσικά στο στοματάκι της που δεν άφησε να πάει χαμένη σταγόνα... :2on1: :2on1:

Τιμή και δόξα στα Καλοδιατηρημένα MILF!!! :rockon: :rockon:

Αν έχει γυμνασμένο κορμί η Αλιόνα, τότε εγώ είμαι ο Λούντβιχ Βαν Μπετόβεν ...
Γι' αυτό φοράει μονίμως ολόσωμο εσώρουχο στον κορμό της, για να κρύβει την χαλάρωση από τις δεκαετίες.
Άσε που 'χει αδυνατίσει κι άλλο από την τελευταία φορά που της τον έδωκα τσιμπούκι - τέλος Σεπτέμβρη - και έχει γίνει άκωλη τελείως.
Όχι ότι είχε και κανένα κώλο της προκοπής ποτέ η γιαγιά, αλλά λέμε τώρα ...
Βάλε και τα πλαστικά, θεόσκληρα, ψεύτικα βυζιά και έχεις το ολοκληρωμένο πακέτο της εξαπάτησης.
Έχει γίνει σα μούμια, πραγματικά, σώμα και πρόσωπο!

Ακόμα και η πίπα της, που ήταν το δυνατό της σημείο, τώρα είναι για κλάματα: Παλιότερα έγλυφε, ρούφαγε τον πούτσο με δύναμη και τέχνη, τελευταία προαναφερθείσα φορά, που την επισκέφθηκα, προσπαθούσε να κάνει deepthroat και στραγγάλιζε το πουτσοκέφαλό μου στον ουρανίσκο της!!!Κόντεψε να μου στραμπουλήξει τον πούτσο, αφού την έπιασα από το λαιμό για να σταματήσει ...
Με τα ζόρια έχυσα ...
Για εμένα, δεν το αξίζει το εικοσάευρο η Θείτσα.
ΥΓ:MILF ήταν πριν πολλά χρόνια, Grandmother είναι με τα όλα της!





 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Καλώς σας βρήκα...
Να το πεις γιατί αλλιώς μυρίζομαι διαγραφή!  :'(
καλός ήρθες και απο μένα , εμείς που είμαστε της πιάτσας σε ξέρουμε , δεν χρειάζεσαι ούτε υποστήριξη ούτε συστάσεις.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Από σήμερα το βράδυ στο Μεταξουργείο,δίπλα στο άγαλμα του Προφέσορα,υπάρχει και η δική σου προτομή...

Ένας ακόμη Ήρωας της πιάτσας που πήρε την Κάρμεν!
Άξιος!!!
μόλις διάβασα κριτική προφέσορα :rockon:
επίσης να πω ότι είναι πολύ σχολαστικη με το καθάρισμα με μαντηλακια και μαντέψτε με ποια φοράει το ίδιο άρωμα...με την αλιόνα!χαχα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.017
Πόντοι
45.465
Πριν από λίγο στην ήρεμη Φυλής. . .  .

Φυλ. 86 ισ.: η επιστροφή της πιπίνας φολάρας Αντριάνας, με διπλοβάρδια. χθες(08/01) δούλευε Φωκαίας 25
Φυλ. 74: Αρ. η Άννα με το μουστάκι, και δεξιά μια βυζαρού εμφανίσιμη με καστανοκόκινη καρέ κόμη Νάνσι
Φωκ. 19: η μπεμπέ Λιλή, που έλεγε και ο jockerx, που παίζει και στο Διδ 8β Ανίτα


Αυτά
ωραίος  :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Κατά τις 22.00 στο μετάξι

31 υπόγειο βρήκα το καλτομουνο που είχα ανάγκη.καρμεν.είχε μόλις τελειώσει τη βάρδια και μου παρουσιάστηκε με τα ρούχα.ψηλή τσιγγάνα μιλφ,με κοντό μαλλί,σώμα σανίδα,με χαλάρωση.γενικά στο στυλ θυμίζει λαουρα απο κολωνου 32 γωνία,αλλά πολύ πιο καλτ.και μέσα στο δωμάτιο έχει παρόμοια συμπεριφορά.δεν κάνει τίποτα φοβερό μέσα,αλλά τρώει την πουτσα κανονικά ,έχει ωραία αίσθηση το μουνί της,δε βγάζει σουτιεν,δε βιάζεται,γλείφει αρχίδια,κάνει καλό τσιμπουκι κι αν κατάλαβα καλά κάνει και ακα με έξτρα.μου διευκρινησε ότι δεν κάνει ακα σεξ ούτε με 1000 ευρώ...γενικά το ευχαριστηθηκα πολύ,αλλά δεν ξέρω σε ποιον θα την προτεινα .στην επόμενη βάρδια ήταν η τατιανα

Ωραίος,καλή ενημέρωση...έχω μια ερώτηση προς όλους όσους καταθέτουν Μετάξι....
Η Αλεξία στο Κολωνού 15 το δεξιά-Κολωνού 32β (ευχαριστώ τον Beverlys,επειδή δεν θυμόμουν που την είδαμε)....με το καυλωτικό σώμα/μαλλί,από ότι είδα προχθές είναι σούπερ μωρό με 15€....ο Beverlys και ακόμα ένα παλικάρι μου είπαν ότι είναι φόλα μέσα (φυσικά και τους άκουσα)...
Υπάρχει κάποιος που έχει περάσει καλά μαζί της? Πάντως θα την δοκιμάσω όπως και να έχει...... :sunglasses:

Πριν από λίγο στην ήρεμη Φυλής. . .  .

Φωκ. 25 1ος: η Ίρινα από το Φ.86 ις. (σαν να αρχιζει να αδυνατίζει)

Επιτέλους.....καιρός ήταν... :thumbsup:
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Μεταξουργείο ανάμεσα σε δεύτερη και τρίτη βάρδια- βόλτα σε λίγα μαγαζιά με Τherion  και Oresti kou ενώ στην πορεία προστέθηκε και ο Κύριος Μιζερόπουλος που αδημονούσε να καταθέσει!

Στο Κεραμεικού 15 ήταν μια απίστευτη κορμάρα,καστανή, αδύνατη πιπίνα, με ωραίο πρόσωπο που ακούει στο όνομα Άννα-Μαρία.

Στο Κολωνού 11 ισόγειο ήταν κλασσικά η Ζωή η μικρόσωμη μελαχροινή, αδυνατούλα, με την ελιά στα χείλη που δούλευε παλιά στα Ιάσωνος 30 και 33.

Στο Κολωνού 11 υπόγειο ο τσάτσος περίμενε μάταια την Ελληνίδα(από Αλβανία)μιλφ Μαρία με το τατουάζ λαγουδάκι του Play boy.

Τα Κολωνού 15 ήταν κλειστά και τα δύο.

Στο Κολωνού 32α ήταν η Άννα,καστανόξανθη γεματούλα πιτσιρίκα που παλιά δούλευε με το έπιπλο Ναόμι.

Στο Κολωνού 32γ η Μιρέλλα λείπει και το μαγαζί σχόλασε.

Στο Κολωνού 30 επάνω δούλευε η ξανθιά Όλγα με το γλυκό πρόσωπο και το ωραίο κορμί-επιστροφή από το 20άρικο της Ρεμούνδου στο 10ρικο της Κολωνού.

Στο Κολωνού 27α κλασσικά δούλευε η Χριστίνα το αλλοίθωρο πιπίνι ενώ στο υπόγειο μια καινούρια ξανθιά γεματούλα που δεν μιλούσε γρι Ελληνικά και που συστήθηκε σαν Μάγια.

Στο Κολωνού 23 η γνωστή σε όλους Λαρίσα με πολύ υφάκι και τουπέ και στο διπλανό 23α, ήταν το πολύ ωραίο ξανθό αλλά σκέτη φόλα που λέγεται Μελίσα.

Σ το Κολωνού 48 η  μιλφάρα Ρωσίδα Λάνα(από Ιάσωνος 1α)με φοβερό κορμάκι-εσώρουχο και Βαλέρια.

Στο Ιάσωνος 20α ήταν η μελαχροινή πιπίνα με το μικρό βυζί και το πολύ πεταχτό κωλαράκι που λέγεται Αντριάννα.

Στο  Ιάσωνος  19 κάτω ήταν η μελαχροινή γεματουλα με το ωραίο πρόσωπο που λέγεται Βερόνικα.

Στο Ιάσωνος 30 κάτω η μαύρη Τζουλιάννα μαζι με το ζωντόβολο την Ντενίσα.

Αυτά τα λίγα από ένα ψιλοέρημο Μεταξουργείο...

 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίος,καλή ενημέρωση...έχω μια ερώτηση προς όλους όσους καταθέτουν Μετάξι....
Η Αλεξία στο Κολωνού 15 το δεξιά-Κολωνού 32β (ευχαριστώ τον Beverlys,επειδή δεν θυμόμουν που την είδαμε)....με το καυλωτικό σώμα/μαλλί,από ότι είδα προχθές είναι σούπερ μωρό με 15€....ο Beverlys και ακόμα ένα παλικάρι μου είπαν ότι είναι φόλα μέσα (φυσικά και τους άκουσα)...
Υπάρχει κάποιος που έχει περάσει καλά μαζί της? Πάντως θα την δοκιμάσω όπως και να έχει...... :sunglasses:

Η Αλβανίδα Αλεξία(αδελφή της άλλης βυζαρούς της Μισέλ που δουλεύει και αυτή στα ίδια μαγαζιά)έχει περάσει και δυο-τρία φεγγάρια και από το Φωκαίας 27 ισόγειο με τσατσά την Εύα.

Όσο γι'αυτό που ρωτάς,θυμάμαι πρόχειρα μια κριτική του Σμύρνη που ανέφερε,πάνω κάτω,ότι μέσα ήταν μέτρια αλλά για το 10ρικο που είχε δώσει(αντί για 15 που έπαιρνε) συνέφερε...
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Παιρνω καμψεις με Κυριο Μιζεροπουλο  :rockon: :rockon:
Τεραστιος πορνος και πολυ χουβαρντας  :cum:

Και μάχιμος!
Δούλευε από το πρωί, σχόλασε 10 και το βράδυ και έπρεπε να τον δεις πως έκανε για να καταθέσει...
Λυσασμένος πόρνος!!!

Βέβαια δεν είχε φάει τίποτα όλη την ημέρα αλλά αυτά είναι συνηθισμένα χουβαρντηλίκια του Κυρίου Μιζερόπουλου...
Το πρωτοφανές θα ήταν αν είχε φάει!!!
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
Περιληπτικά από την απογευματινή (2η) βάρδια σε όσα μπήκα στο Μεταξουργείο...

Κολωνού
11Α όροφος: κλειστό
11Α ισόγειο: Ζωή (απλό)
11Β (υπόγειο): κλειστό
15 αριστερά: Άντρεα (απλό)
15 δεξιά: κλειστό
23 (ισόγειο): Λαρίσα (απλό)
23Β (υπόγειο): Μελίσα (απλό)
27Β όροφος: κλειστό
27Β (υπόγειο): μια νεαρή γεματούλα αδιάφορη ξανθιά εν ονόματι Μάγια αν θυμάμαι καλά (απλό)
27Α (ισόγειο): Ντενίσα
30Α (ισόγειο): δεν μπήκα αλλά από το πεζοδρόμιο άκουγα την μιλφΆννα (απλό)
30Β (όροφος): μια χοντρή με μεσοφόρι σχετικά νεαρή εν ονόματι Βιολέτα αν θυμάμαι καλά (απλό)
32Γ (υπόγειο): Ντάνα
32Α (ισόγειο): νεαρή Αννίτα από Κεραμεικού 15Β (απλό)
48: Βαλέρια (απλό)

Λεωνίδου
6: Ιονέλα (απλό)
28 ισόγειο: κουνούργια κοπέλα που πρώτη φορά είδα με ωραίο πρόσωπο, μαλλί ίσιο πιασμένο αλογουρά και ωραία κωλάρα (απλό) (όποιος την έχει πάρει ας δώσει ινφο)!
28 όροφος: Άννα-Μαρία (απλό)

Ιάσωνος
43: μιλφ Εμμανουέλα με μασέλα πλέον (φουλ)
37Β (ισόγειο): η μιλφ μελαχρινή Μπάρμπαρα από Ιάσωνος 43 και μαα αδιάφορη εντελώς καστανόξανθη πιτσιρίκα εν ονόματι Πάολα (απλό αμφότερες)
33: η καυλιάρα η Μαρία η μελαχρινή με τον ζουμερό της κώλο και μια άλλη ξανθούλα που δεν είδα πρόσωπο λόγο πανικού στο σαλόνακι (απλό αμφότερες)
31 (χόστελ): η Ελβίρα/Ελπίδα (απλό 10/κώλος 15)
27Α: κλειστό
19 ισόγειο: Βερόνικα, και ποιον δεν καυάντιζε! (απλό)
19 όροφος: Μόνικα με πολύ διάθεση και τρελά λικνίσματα και με δύο-τεις τρύπες στο μαύρο της καλσόν στο δεξί της πόδι (απλό)
20Α: Ρόζα/Ροζαλίντα από Μ.Α. 20/Κολωνού 11Α όροφο (κώλος)
20Γ: κλειστό

Δεληγιώργη
30: πάλι κλειστό...
39: Κλαούντια

Μεγάλου Αλεξάνδρου
15: γκιλφ Κατερίνα και μιλφ Άντζελα με μαύρο διχτυωτό (απλό νομίζω και για τις δύο)

Καλλέργη
33 η νεαρή Σουζάνα (άκα)

Τα Περδίκα κλασικά με αναμμένα τα φώτα αλλά κλειστά όπως και το Ακομινάτου το αριστερό.

Καλό ξημέρωμα!
 

tea15

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
η ανδριαννα απο το λεωνιδιου 6 που χαθικε ρε παιδια ???????????
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
μόλις διάβασα κριτική προφέσορα :rockon:
επίσης να πω ότι είναι πολύ σχολαστικη με το καθάρισμα με μαντηλακια και μαντέψτε με ποια φοράει το ίδιο άρωμα...με την αλιόνα!χαχα

Ο βήχας κι ο έρωτας δεν κρύβονται...

 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Στο Κολωνού 30 επάνω δούλευε η ξανθιά Όλγα με το γλυκό πρόσωπο και το ωραίο κορμί-επιστροφή από το 20άρικο της Ρεμούνδου στο 10ρικο της Κολωνού.

Οταν την ειδα στο ρεμουνδου 21 επειδη δεν την θυμομουν καλα τη ρωτησα αν εχει δουλεψει στο κολωνου 30 στο μεταξουργειο , ειπε και καλα οτι δεν ξερει που ειναι αυτο και οτι δεν εχει δουλεψει εκει :2funny:
 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Αυτη η Αντελινα απο Φωκαιας 24 λαβυρινθος τι λεει απο υπηρεσειες?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
"Το βασίλειό μου, για την Αλιόνα!", κραύγασε, έμπλεος πάθους, ο ερωτευμένος Βασιλεύς.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ο βήχας κι ο έρωτας δεν κρύβονται...

:grin:
Ωραίος,καλή ενημέρωση...έχω μια ερώτηση προς όλους όσους καταθέτουν Μετάξι....
Η Αλεξία στο Κολωνού 15 το δεξιά-Κολωνού 32β (ευχαριστώ τον Beverlys,επειδή δεν θυμόμουν που την είδαμε)....με το καυλωτικό σώμα/μαλλί,από ότι είδα προχθές είναι σούπερ μωρό με 15€....ο Beverlys και ακόμα ένα παλικάρι μου είπαν ότι είναι φόλα μέσα (φυσικά και τους άκουσα)...
Υπάρχει κάποιος που έχει περάσει καλά μαζί της? Πάντως θα την δοκιμάσω όπως και να έχει...... :sunglasses:

Επιτέλους.....καιρός ήταν... :thumbsup:
η αλέξια,όπως είχα πει και στην πρώτη μου αναφορά γι αυτήν στο πόστ με την εικόνα της φεράρι που έχει στουκαρει στην κολώνα,είναι ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο και η απόδοση της εξαρτάται απο το πως θα το χειριστεί ο πελάτης.ένα παιδί είναι,18 19 χρόνων ,που δεν έχει ούτε την επαγγελματική ευσυνειδησια να τιμήσει τα λεφτά του πελάτη,αλλά ούτε την αυτοπεποίθηση και την προσωπικότητα να φέρει αντιρρήσεις.η συμπεριφορά της δεν είναι επαγγελματική.εγώ όταν είχε ξεκινήσει την είχα πάρει 5 φορές σε λιγότερο απο ένα μήνα και εκτός απ την τελευταία που μπήκα χωρίς να την έχω ανάγκη και ήταν αποτυχία ,τις υπόλοιπες πέρασα σούπερ.
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
:grin: η αλέξια είναι ικανή για το καλύτερο και το χειρότερο και η απόδοση της εξαρτάται απο το πως θα το χειριστεί ο πελάτης.ένα παιδί είναι,18 19 χρόνων ,που δεν έχει ούτε την επαγγελματική ευσυνειδησια να τιμήσει τα λεφτά του πελάτη,αλλά ούτε την αυτοπεποίθηση και την προσωπικότητα να φέρει αντιρρήσεις.η συμπεριφορά της δεν είναι επαγγελματική.

Η φράση σου αυτή είναι όλη η ουσία...

Και η μη επαγγελματική ευσυνειδησία της ή ο μη επαγγελματισμός της, μπορεί να αποδειχθεί ότι καλύτερο αλλά και ότι χειρότερο για έναν πελάτη της.

Στη διάρκεια του χρόνου που δουλεύει ήταν πολλά τα περιστατικά που έκανε μανούρα μέσα στο δωμάτιο και πελάτες έβγαιναν και ζητούσαν τα λεφτά τους.

Οπότε χρειάζεται ειδικό χειρισμό-billy προχώρα... :grin:


Στα δικά σου τώρα...
Να σε ενημερώσω ότι η Αλιόνα διαβάζει και ήδη έχει πληροφορηθεί για την απιστία σου με την Κάρμεν-μη σου πω ότι εκνευρίστηκε που πέρασες τόσες φορές και τόσο καλά με την Αλεξία..

Ειλικρινά στενοχωριέμαι όσο σκέφτομαι τι σε περιμένει στην επόμενη συνάντησή σας...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ο έκδηλος μισογυνισμός σας, σάς κάνει να ζηλεύετε τους ερωτευμένους ανθρώπους...
    ζηλευει γιατί η τζούλια του ρίξε άκυρο για το χιονοδρομικο,με τη θεικότερη ατάκα όλων των εποχών μάλιστα 'όχι γιατί θα με γαμας συνέχεια και δεν θα προλάβω να δω το μέρος',ενώ ξέρει ότι εμένα η αλιονούλα μου δε θα μου το λεγε ποτέ αυτό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom