Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 361 άτομα (21 μέλη και 340 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
φιλε Φυστικη η Σονια ειναι Ρωσιδα μιλφ (45+) και τα βυζια της ειναι φυσικά 4αρια , μην σου πω 5αρια.
Εχει βυζαρες και πολυ ωραια ποδια.
Παλαιοτερα εκδιδοταν στο Αργος και μεχρι το καλοκαιρι για ενα μικρο διαστημα εκανα και ενα περασμα απο μασατζιδικα στην Αθηνα
ειναι καλη στο δωματιο
μονο που στο σαλονι με το σκοταδι που εχει δε μπορεις να τη δεις...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
44
Πόντοι
66
ναι σωστό αυτο...υπαρχει μια ρομαντικη συσκότιση στο σαλονι!
μονο που στο σαλονι με το σκοταδι που εχει δε μπορεις να τη δεις...
φιλε Φυστικη η Σονια ειναι Ρωσιδα μιλφ (45+) και τα βυζια της ειναι φυσικά 4αρια , μην σου πω 5αρια.
Εχει βυζαρες και πολυ ωραια ποδια.
Παλαιοτερα εκδιδοταν στο Αργος και μεχρι το καλοκαιρι για ενα μικρο διαστημα εκανα και ενα περασμα απο μασατζιδικα στην Αθηνα
ειναι καλη στο δωματιο
Είχε όντως πολύ σκοτάδι όπως πολύ σωστά έγραψε ο lust αλλά τόσο πολύ που αυτή η κοπέλα υπήρχε και άλλη έβλεπα εγώ; τόσο μεγάλη απόκλιση;
μάλλον το επόμενο στάδιο είναι να μην βλέπω ούτε τη μύτη μου...


Και να συμπληρώσω στην 1η βάρδια του Μεταξιού:

Κολ 15: Δεξιά 2 χοντρούλες και στο αριστερό μια γεματούλα ξανθιά.(Μανταλένα)

Κολ. 27 1ος: μια πακιστανή μακρομαυρομαλλούσα.
(Εσμεράλδα :huh:)

Κολ. 27 ισ.: μια νεαρά καλλίγραμμη, αλλά κρύα στο σαλόνι.
(σύμφωνα με τον Προφέσσορα δούλευε η Μπέλλα η οποία είναι ωραία παρουσία αλλά όχι και τόσο καλλίγραμη)

Ιας. 19 1ος: μια ξανθιά με κωλάρα, η οποία με το που βγήκε από το δωμάτιο, διέσχισε το σαλόνι και μπήκε αμέσως στον επόμενο. . . .
(τα πρωινά μόνιμα βρίσκεται εκεί η όμορφη Νικολέτα αλλά με ωραίο κωλαράκι και όχι κωλάρα όπως λες, εκτός αν με το κωλάρα εννοείς ωραίο κώλο και όχι μεγάλο ή εκτός αν εκτάκτως βρισκόταν άλλη κοπέλα)

Στο Διδύμου 7 στο αριστερό είχαμε 2 κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Ανδριάννα η οποία όπως φαίνεται επέστρεψε πίσω δριμύτερη και ανανεωμένη.Το μαλλί της το κόντυνε σε καρέ και το ξάνοιξε σε καστανό,φορούσε κοκκάλινα γυαλιά όπως πάντα σαν δασκάλα.Τα κιλά της ήταν τα ίδια,κανονικών κιλών προς το λίγο γεμάτο.
Αυτή που θα σταματούσε μόνιμα και σταμάτησε από το Δ.7Β (δεξιά); Αν πρόκειται για την ίδια να της οποίας το πρόσωπο είναι πολύ μέτριο έως αδιάφορο, για να μην πω άσχημο...(το είπα), να θυμίσω πως πριν από εκεί δούλευε στο Φ.134 όροφος.

Στο Φυλής 6971 στον όροφο ήταν κλασσικά η Άννι.Κοπέλα κανονικών κιλών με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους.Πρωκτικό.

Το ΜΑ 15 είχε δύο κοπέλες.Η πρώτη ήταν καινούρια με όνομα Άντζελα και ήταν ψηλή,νταρντάνα,με αρμονικά κατανεμημένα κιλά και ξανθό καρέ μαλλί και η δεύτερη ήταν το τρελοκομείο η ώριμη Φωτεινή Γκμοχ,κοντή,γεματούλα με ξανθά μαλλιά που προσφάτως εργαζόταν και στο Κολωνου 53.
νομίζω εξακολουθεί να δουλεύει στο Κολωνού 53 στην απογευματινή βάρδια.

Στο Κολωνού 53 2 καινούριες κοπέλες η μιλφΛάνα η οποία ήταν νταρντάνα και αυτή με καρέ ξανθά μαλλιά και αρμονικά κατανεμημένα κιλά
έχει περάσει και από το Φωκαίας 25Α (όροφος)

Στο Κολωνού 47 στο ισόγειο είχαμε και πάλι 2 καινούριες κοπέλες.Η πρώτη ήταν κοντή,ελαφρώς γεμάτη με καστανόξανθα μαλλιά καρέ.Και η δεύτερη ήταν μελαμψή,κανονικών κιλών,με μαύρα φλατ μαλλιά και με άσχημο πρόσωπο,πιθανον αθίγγανη.Απλό και για τις 2.
Τα Περδίκας 3 κλειστά με αναμμένα φώτα.Στον όροφο ήταν νέγρα γεμάτη με βυζάρες και μαύρο μαλλί αδιάφορη μαζί με την ημεδαπή Τζένη γνωστή και ως Στέλλα απο το ΜΑ 17 αλλά και το Κωλοκυνθούς 63.Καρέ καστανά μαλλιά,σώμα με πατσιές.Η νέγρα απλό και η Τζένη γυμνό τσιμπούκι στο δεκάρικο.
στον όροφο του Κολωνού 47 θες να πεις... ήταν νέγρα η επίσης Τζένη και αυτή που δουλεύει εκεί καιρό τώρα και την πετυχαίνεις και στην απογευματινή βάρδια!

Το Ιάσωνος 44 το αριστερό είχε την Σάντρα ή Αλεξάνδρα.Κοπέλα με καμπύλες,μελαμψή,με μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω,αθίγγανη γνωστή κυρίως απο το Ιάσωνος 46 όροφο αλλά και το Ιάσωνος 36 με την μεγάλη αυλή(Εξακολουθεί να δουλεύει μόνιμα καιρό τώρα στην απογευματινή βάρδια στο Ιάσωνος 36).Απλό.Στο δεξιό καινούρια κοπέλα,κανονικών κιλών με πλαδαρό σώμα,μακριά καστανομελί και αχένιστα μαλλιά.Απλό.
Μαρία, αδιάφορο έως άσχημο πρόσωπο και γενικά αδιάφορη νεαρής ηληκίας.
Στον όροφο του Ιάσωνος 46 η ίδια κοπέλα Τι εννοείς;,κοντή,με καστανά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους που σήμερα τα είχε λιτά ενώ συνήθως τα πιάνει αλογοουρά.Πρόσωπο στρογγυλό,ανοιχτοί οφθαλμοί,λευκό δέρμα.Μέτριας εμφανίσεως με απλό.


Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος είχαμε καινούρια κοπέλα.Και αυτή Ελληνίδα μιλφ,με ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω,σώμα συμπαθητικό με καμπύλες,μελαμψή πιθανότατα αθίγγανη,με τατού και μεγάλες τεσσάρες βυζάρες και τις οποίες μου αποκάλυψε.Ισπανικό στο δεκάρικο.Όπως φαίνεται τον τελευταίο καιρό η κρίση που αντιμετωπίζει η χώρα μας έχει διώξει όλες τις μουνάρες ξένες σε άλλες χώρες και έχει ωθήσει πολλές Ελληνίδες πάλι πίσω στα παραδοσιακά πορνεία,μαζί με Γ&Δ διαλογής Βαλκάνιες πόρνες που στο εξωτερικό δεν θα είχαν τύχη αλλά και πολλές αθίγγανες.
Πολύ σωστή η παρατήρηση σου και να προσθέσω προ 20-10ετίας είχαμε εδώ το "Προσεχώς Βουλγάρες", τώρα πλέον και στη Βουλγαρία λένε προσεχώς Ελληνίδες, αν δεν το έχουν πει ήδη!

Στο Κωλοκυνθούς 63 στο αριστερό ήταν Ελληνίδα που δούλευε και τις 2 προηγούμενες εβδομάδες.Μαλλί μακρύ καστανό,βυζάρες και σώμα γεμάτο.Κώλος στο δεκάρικο.
Ηλικία γύρω στα 30.
Στέλλα :huh:

Στο Ιάσωνος 37 ισόγειο ήταν η Μαρία απο Αλβανία.Κοντή,με καρέ ξανθά μαλλιά,κορμί προς το λίγο γεμάτο.Η Μαρία έχει περάσει και απο το Κεραμικού 15 ισόγειο καθώς και το Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο.Έχει αρχίσει και προσθέτει κιλά.Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Στον όροφο εμφανίστηκε μαύρα γαζέλα κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά ως τους ώμους.Συμπαθητικής εμφανίσεως.Απλό.
Βάση της περιγραφής σου μάλλον πρόκειται για την Τζούλια που δούλευε πριν λίγο καιρό στον ίδιο οίκο στην απογευματινή βάρδια...

Στο Ιάσωνος 27 κοπέλα ήταν η Κλαούντια,κοντή,με κοντά μαύρα μαλλιά,κανονικών κιλών με πλαδαρό αδιάφορο σώμα και πρόσωπο.Η Κλαούντια είναι καινούρια και είχε κάνει την εμφάνιση της στα Φώκαιας 25 αλλά ήταν ευνόητο ότι δεν μπορούσε με την εμφάνιση και το απλό πρόγραμμα που πρόσφερε να σταθεί στην Φυλής.Απλό στο δεκάρικο.
Την Κλαούντια την πετυχαίνεις και στο Ιάσωνος 44 αριστερό με τον μακρύ διάδρομο στην απογευματινή βάρδια!

Στο Λεωνίδου 28 η καινούρια κοπέλα που δούλευε και την προηγούμενη εβδομάδα.Ξανθά μαλλιά πιασμένα πίσω,κανονικών κιλών προς το λίγο γεμάτο,λευκό δέρμα και απλό πρόγραμμα.
και εδώ πρέπει να πρόκειται για την ίδια κοπέλα που δουλεύει και μαζί με την Χριστίνα στην απογευματινή βάρδια, των ίδιων κυβικών περίπου κοπέλες που ακόμη το όνομα της δεν έχουμε μάθει και αν δεν κάνω λάθος δεν έχει αναφερθεί από κανέναν... Αν κάνω λάθος ας με συγχωρέσει όποιος το έχει αναφέρει και να το επαναλάβει...


Καλό Σαββατοκύριακο!
Μεγάλο Respect για άλλη μία φορά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Εννοείται το ίδιο ισχύει και για τον Μέγα Φανούρη!!! :rockon: :rockon: :rockon:


επισης φυστικη,η υπηρεσια που λες οτι ειναι γαμευσιμη,μεχρι προσφατα εκδιδοταν!ειναι η γνωστη μιλφ μαρινα ,πρωινη στο τροφωνιου 13 αριστερα...
άλλη μία ενδιαφέρουσα πληροφορία! Από εντυπώσεις; υπάρχει καμιά κριτική; τώρα δεν εκδίδεται ποια;

στο βιργινιας μπενακη,η υπηρεσια ηταν ευγενικη σ εμενα σε αντιθεση με τη βικη που δεν την παλευε :jerking:
άλλη μία ενδιαφέρουσα πληροφορία! Από εντυπώσεις; υπάρχει καμιά κριτική; τώρα δεν εκδίδεται πια;

λάθος μου γιατί δε το διευκρίνισα ή διατύπωσα σωστά...
δεν ήταν αγενής η υπηρεσία σε σχέση με τη μπουχέσα Βίκη αλλά ήταν παράξενη η συμπεριφορά της, το ύφος της και το βλέμμα της, της μιλούσα και πάγωνε σαν άγαλμα, μετά από κάτι δεύτερα αναμονής μου απαντούσε, ήταν τρομακτική η συμπεριφορά της και όχι κακή, τα δε μάτια της γούρλωναν και ήταν έτοιμα να της βγουν έξω!
 

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
Επιστροφη πολυποθητη της ΑΝΚΑ στα γνωριμα της/μας λημερια :bounce-glasses:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
άλλη μία ενδιαφέρουσα πληροφορία! Από εντυπώσεις; υπάρχει καμιά κριτική; τώρα δεν εκδίδεται πια;
ε καλουτσικη ηταν,οχι τιποτα ιδιαιτερο.εγλειφε και κωλους!οταν την ειχα παρει εφαγα φλασια και νομιζα οτι ειναι εγχειρισμενη,αλλα μαλλον δεν ειναι :rolleyes:
επισης την ιδια[size=15pt] μαλακια[/size] ειχα πει καποτε για την αντριανα απο διδυμου :grin:

νωντας?
george-marks-man-pointing-to-himself-with-who-me-expression_i-G-56-5637-5SAMG00Z.jpg
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Είχε όντως πολύ σκοτάδι όπως πολύ σωστά έγραψε ο lust αλλά τόσο πολύ που αυτή η κοπέλα υπήρχε και άλλη έβλεπα εγώ; τόσο μεγάλη απόκλιση;
μάλλον το επόμενο στάδιο είναι να μην βλέπω ούτε τη μύτη μου...

Μεγάλο Respect για άλλη μία φορά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Εννοείται το ίδιο ισχύει και για τον Μέγα Φανούρη!!! :rockon: :rockon: :rockon:

άλλη μία ενδιαφέρουσα πληροφορία! Από εντυπώσεις; υπάρχει καμιά κριτική; τώρα δεν εκδίδεται πια;

λάθος μου γιατί δε το διευκρίνισα ή διατύπωσα σωστά...
δεν ήταν αγενής η υπηρεσία σε σχέση με τη μπουχέσα Βίκη αλλά ήταν παράξενη η συμπεριφορά της, το ύφος της και το βλέμμα της, της μιλούσα και πάγωνε σαν άγαλμα, μετά από κάτι δεύτερα αναμονής μου απαντούσε, ήταν τρομακτική η συμπεριφορά της και όχι κακή, τα δε μάτια της γούρλωναν και ήταν έτοιμα να της βγουν έξω!
την "καινουργια" ξανθια του λεωνιδου 28 την λενε αλινα και συναγωνιστες λενε οτι ειναι πολυ καλη μεσα...
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολη την παρεα, ηθελα να ρωτησω για την Ελενα που δουλευε πριν το καλο καιρι φωκαιας 24 , που μπορω να την βρω????  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
μπράβο σε όλους τους ενημερωτές για τις κορυφαίες ενημερώσεις. Λογάριαζα να κατέβαινα σήμερα στη Φυλής αλλά λόγω έκτακτης δουλείας στο γραφείο το απέφυγα. Πετάχτηκα όμως στο Μεταξουργείο και γάμησα την Γκαμπριέλα στο onlygreekάδικο. Θα ανεβεί κριτική.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.240
Πόντοι
3.425
Πρωινη διπλη καταθεση στην Βασσιλισα της πιπας Σονια(Βεργας 6).Με υποδεχτηκε στο σαλονι με τις βυζαρες εξω,τι να πω συναγωνιστες αυτη η γκομενα ειναι δυναμιτης εχει και μια απιστευτη κωλαρα ονειρο λεμεεεεε....
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλημερα σε ολη την παρεα, ηθελα να ρωτησω για την Ελενα που δουλευε πριν το καλο καιρι φωκαιας 24 , που μπορω να την βρω????  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Αν λες την Έλενα τη μικρούλα με το όμορφο πρόσωπο και τις βυζάρες, δουλεύει συνήθως Φωκαίας 27 στον όροφο, στην απογευματινή βάρδια.

Είχε χαθεί καμιά βδομάδα τώρα βέβαια, αλλά κάποιος έγραψε ότι δούλεψε πρωί στο Φωκαίας 27 στο υπόγειο χθες. Γενικά σε αυτή την αλυσίδα θα την πετύχεις, Φ24 ή Φ27. Αν δε δουλεύει εκεί, μάλλον δε δουλεύει καθόλου...  ;)
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Καλημερα σε ολη την παρεα, ηθελα να ρωτησω για την Ελενα που δουλευε πριν το καλο καιρι φωκαιας 24 , που μπορω να την βρω????  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Φίλε! Εάν μιλάς για την Έλενα την Γερμανίδα! Που δούλευε και Αγκύρας μετά. Αυτή έχει πάει Γερμανία. Δεν ξέρω άλλην! :dancing:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Αγαπητέ κ. john_fystykis,

ευχαριστώ για τις επισημάνσεις.

Έχουμε λοιπόν:

Κολ 15: Δεξιά 2 χοντρούλες και στο αριστερό μια γεματούλα ξανθιά.(Μανταλένα)

Κολ. 27 ισ.: μια νεαρά καλλίγραμμη, αλλά κρύα στο σαλόνι.
(σύμφωνα με τον Προφέσσορα δούλευε η Μπέλλα η οποία είναι ωραία παρουσία αλλά όχι και τόσο καλλίγραμη)
Σε σχέση με τις υπόλοιπες της περιοχής, την θεωρείς κάλλιστα καλλίγραμμη.

Ιας. 19 1ος: μια ξανθιά με κωλάρα, η οποία με το που βγήκε από το δωμάτιο, διέσχισε το σαλόνι και μπήκε αμέσως στον επόμενο. . . .
(τα πρωινά μόνιμα βρίσκεται εκεί η όμορφη Νικολέτα αλλά με ωραίο κωλαράκι και όχι κωλάρα όπως λες, εκτός αν με το κωλάρα εννοείς ωραίο κώλο και όχι μεγάλο ή εκτός αν εκτάκτως βρισκόταν άλλη κοπέλα)
Δεν θα το χαρακτήριζα "κωλαράκι" καθώς και τσουποτός και μεγαλούτσικος και αφράτος εστί, όπως επίσης και με κυτταρίτιδα.

Κολ. 27 1ος: μια πακιστανή μακρομαυρομαλλούσα.
Η Ρομπέρτα , λοιπόν.

Στο Κολωνού 27 όροφος είχαμε νέα άφιξη,Κοντή,αθίγγανη απο Ρουμανία,μελαμψή,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά,ηλικίας γύρω στα 28.Παχιά κόκκινα βαμμένα χείλη.Νοστιμούλα.Απλό πρόγραμμα.Δοκιμάστηκε και ήταν φιλότιμη αρκετά και ευγενική. Καλή εμπειρία συγκριτικά με το δεκάρικο που πλήρωσα.Λεπτομέρειες θα γραφτούν απο αύριο.Το όνομα της είναι Ρομπέρτα και ήταν η πρώτη της μέρα στην δουλειά.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Μεγάλο Respect για άλλη μία φορά!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Εννοείται το ίδιο ισχύει και για τον Μέγα Φανούρη!!! :rockon: :rockon: :rockon:

άλλη μία ενδιαφέρουσα πληροφορία! Από εντυπώσεις; υπάρχει καμιά κριτική; τώρα δεν εκδίδεται πια;
Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ! Για την υπηρεσία του Κων/πόλρως 166 ισόγειο το είχα αναφέρει προ πόλλου εγώ ότι ήταν εργαζόμενη.Για την κοπέλα του Ιάσωνος 46 όροφος ήθελα να πω ότι είναι η ίδια κοπέλα που δουλεύει συνήθως έκει τον τελευταίο καιρό.
 

Επισκέπτης
Θα με συγχωρέσεις που δεν απάντησα νωρίτερα αλλά τώρα είδα και ευτυχώς το σχόλιό σου από την απάντηση του σμύρνη καθώς μου είχε ξεφύγει μία σελίδα...
κοίτα συμφωνώ στο ότι αν όχι όλα σίγουρα και καμιά φορά και όλα δε λέω είναι υποκειμενικά, όμως το ίδιο ισχύει και για σένα καθώς λες γυφτομπάζο τη Λαρίσα η οποία αν ρωτήσεις οι περισσότεροι θα σου πουν πως αν ένα από τα δύο είναι γυφτομπάζο, δηλαδή μεταξύ Κορίνας και Λαρίσας, η απάντηση που θα έπαιρνες θα ήταν καθολική υπέρ της Λαρίσας χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω... πέρα από αυτό που ίσως να μην σου λέει κάτι και ας μην βάζουμε άλλους, ας πούμε και το πρόσωπο είναι θέμα γούστου, και για να είμαι σωστός προσωπικά δε λέω πως η Λαρίσα είναι το πικ(ερ) καλή ώρα, της ομορφιάς, υπάρχουν για μένα πολύ ομορφότερα πρόσωπα και δεν εννοώ στο Μεταξουργείο, αυτό έλλειπε, από αυτήν αλλά σε σχέση με της Κορίνα είναι μακράν καλύτερο, και ας μιλήσουμε για κορμιά τι σχέση μπορεί να έχει το κορμί της Λαρίσας με της Κορίνας; το μεν είναι λαμπάδα και το δε είναι χαλαρό με κιλάκια περιττά στα πλάγια!
Τέλος την απάντηση στη δίνει η ίδια η πραγματικότητα, δεδομένου πως και οι δύο είναι γενικά καλές μέσα με ίδιο πρόγραμμα, ποια από τις δύο έχει περισσότερη δουλειά και από προσωπική εμπειρία (είμαι αρκετά τακτικός στην περιοχή) μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φόρες που πήγα στο τσαρδί που δούλευε η Λαρίσα και δεν ήταν απασχολημένη καθότι σχεδόν πάντα είναι δωμάτιο, στο λόγο της τιμής μου, αντιθέτως την Κορίνα μια φόρα στο δωμάτιο δεν την πέτυχα!

Φιλικά πάντα...

Ας συμφωνήσουμε ότι όλα είναι υποκειμενικά. Εμένα προσωπικά δεν μου κάνει καμία αίσθηση να γαμήσω τη Λαρίσα, και μόνο που τη βλέπω ξενερώνω. Γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου οι έκφυλες φάτσες, θέλω να βλέπω πρόσωπα όσο γίνεται πιο παιδικά. Το μόνο σίγουρο είναι πως αν κάποια από τις δύο μοιάζει με γύφτισσα, αυτή είναι η Λαρίσα. Ε πώς να το κάνουμε τώρα? Η Κορίνα είναι λευκή ενώ η Λαρίσα είναι μελαψή. Και μου κάνει εντύπωση που σε καμία κριτική ή ενημέρωση δεν αναφέρετε ότι η Λαρίσα είναι τσιγγάνα, πάρα μόνο λέτε ότι η κοπέλα είναι ξανθιά. Πάει μετά ο άλλος και νομίζει ότι θα βρει καμία λευκή και γαλανομάτα. Γι' αυτό έγραψα πριν ότι δεν πρέπει να λαμβάνονται υπόψη οι περιγραφές αλλά θα πρέπει ο καθένας από μόνος του να πηγαίνει, να βλέπει και να κρίνει.

Φιλικά.  :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.724
Πόντοι
45.465
Δεν γνωριζω για τις επιδοσεις της τωρα, πιθανοτατα να εχει βελτιωθει, αλλα πριν 2-3 χρονια που την ειχα παρει στο Φυλης 69Β αν θυμαμαι καλα ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΟΛΑ! απο τις χειροτερες εμπειριες μου...
Παντως ειναι φοβερο μουνι  :cum:
συμφωνώ απόλυτα με το σχόλιο σου  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom