Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (31 μέλη και 240 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυλής 66δ  Λεβίς  μελαχρινή κοντή λεπτή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αλίσια ξανθιά λεπτή με σιλικονάτες τορπίλες και ωραίο κωλαράκι ,απλό πρόγραμμα.
Μετά από ρομαντική συνάντηση με τιμημένους συναγωνιστές 2η κατάθεση...στις παραπάνω! Να πω ότι η τσα2 είχε νέο όνομα για την Λεβίς -Ιζαμπέλα- (το είχε γραμμένο σε χαρτί γιατί δεν το θυμόταν  :2funny: :2funny: :2funny: ). Θα ανέβουν κριτικές!
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Μετά από ρομαντική συνάντηση με τιμημένους συναγωνιστές 2η κατάθεση...στις παραπάνω! Να πω ότι η τσα2 είχε νέο όνομα για την Λεβίς -Ιζαμπέλα- (το είχε γραμμένο σε χαρτί γιατί δεν το θυμόταν  :2funny: :2funny: :2funny: ). Θα ανέβουν κριτικές!
Με τις υγειες σου! ΑΞΙΟΣ!  :rolleyes:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σουπερ μινι ενημερωση,μεσα στους ανεμους τις αστραπες και την καταραχτοδη βροχη.,,Ιασονος 33 στο ποστο της μαριας ηταν μια ξανθια χονδρη αδιαφορη,Ιασονος 31β υπογειο στο ποστο της αλισιας ηταν μια αλλη πιτσιρικα εντελος μα παντελος στραβομενη κοντη μικρο βυζι κοντο μαυρο μαλλι και πολυ σκουροχρομη δεν συγκρατησα ονομα,πηγα κια σε κατι αλλα τρυγιρο εντελος αδιαφορες...Επιδρομη στην φυλης και εχουμε φυλης 69α μια τζουλιανα παχουλοκρεμαστη με πολυ γλυκο προσωπο και ωραιο χαμογελο,φυλης 65 μια εντελος αδιαφορη δεν συγκαρτησα ονομα...φυλης 66α η καρμεν οπου την τιμησα και ηταν πολυ καλη θανεβασο και κριτικη αυτα  :rockon:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
όντως ένα Σάββατο 4 η ώρα το πρώι ήθελα να περάσω και ήταν όλα πιασμένα και περίμεναν και 3 στο σαλόνι που έιχαν πληρώσει για να περάσουν.
Τόσο καλή είναι αυτή ρε φίλε;

Μήπως ήρθε η ώρα να πάω Μετάξι;;;
 

Επισκέπτης
Κατα πασα πιθανοτητα μουφα θα σου βγει οταν περασεις πρωτη φορα μαζι της... θα σου λεει οτι βαρεθηκε να της γαμανε τα μυαλα  :2funny:
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η Κάτια είναι ένα όμορφο, αδυνατούλικο μωρό, με βυζάκι στητό, και ωραίο κωλαράκι.
πρόγραμμα φουλ στα 20 ευρώπουλα.απο Εξηκίου 18Β :tits2:
:kissass: :kissass: :kissass: Λιοσίων
ξερει κανεις γιατι ειναι κλειστο εδψ και 2 μερες  :think: :think:

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
Τόσο καλή είναι αυτή ρε φίλε;

Μήπως ήρθε η ώρα να πάω Μετάξι;;;
κοίτα έχει κανονικό σώμα ωραίο στητό βυζί και το δυνατό τς σημείο είναι ο κώλος της , στην φάτσα μέτρια
μιά φορά την έχω πάρει και ήταν άνω του μέσου όρου.
όλα είναι θέμα γούστου , πάντως όσες φορές την έχω δει γινόταν λαϊκό προσκύνημα , τυχαίο ????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
Μετά από ρομαντική συνάντηση με τιμημένους συναγωνιστές 2η κατάθεση...στις παραπάνω! Να πω ότι η τσα2 είχε νέο όνομα για την Λεβίς -Ιζαμπέλα- (το είχε γραμμένο σε χαρτί γιατί δεν το θυμόταν  :2funny: :2funny: :2funny: ). Θα ανέβουν κριτικές!
η Αλίσια είναι πολύ δυνατό χαρτί , η Λεβίς αν και είναι ζυμαράκι(που μου αρέσουν)δεν μου έκανε κάποια αίσθηση εμφανισιακά.
 

black hunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2012
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια μηπως ξερετε που δουλευει και σε ποια βαρδια η Χριστινα η ψηλη ξανθια  που δουλευε πριν 2 Σαββατα στο ιασωνος 30α(και πιο παλια ιασωνος1 και περδικας στο δεξι)??
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
η Αλίσια είναι πολύ δυνατό χαρτί , η Λεβίς αν και είναι ζυμαράκι(που μου αρέσουν)δεν μου έκανε κάποια αίσθηση εμφανισιακά.
Το άλλο το γίδι,στην κριτική μου για Αλίσια γράφει ότι κόλλησα AIDS...... :jerking:
 

Επισκέπτης
Μολις γαμησα ενα απιστευτο τσουρκακι στο ιασωνος 20 γ τη ναομι. Αψεγαδιστο κορμι με μεση δαχτυλιδι μικρο αλλα πεταχτο προς τα πισω κωλαρακι και φυσικες απιστευτες βυζαρες για το σωματοτυπο της. Απο υπηρεσιες μετρια πραματα αλλα αυτο το κορμι το γαμας ολη μερα και ας ειναι έπιπλο....
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Χλεχλέκια ήταν έπιπλο δηλαδή;

Επί της ευκαιρείας , αυτή η άδικη επίθεση που έγινε στο Ν.Σμύρνη δείχνει τα μεγάλα κόμπλεξ που κουβαλάμε εμείς οι Έλληνες. Κατά ένα μέρος κατά τη γνώμη μου οφείλεται στην έλλειψη σεξ (αγαμία). Η Φυλής είναι άδεια ενώ στο Μετάξι υπάρχει κάθε φυλή εκτός από Έλληνες. Από έλληνες εμείς κι εμείς είμαστε στην πιάτσα. Ποτέ μου δεν μπόρεσα να καταλάβω πώς γίνεται άντρες να μην πηδάνε για πολύ μεγάλα χρονικά διαστήματα (ξέρω ότι πολλοί είναι χωρίς ταίρι για χρόνια , οπότε τα "είμαστε παντρεμένοι" ή "έχουμε όλοι γκόμενα" τα ακούω βερεσέ). Ποιος ξέρει πάλι πόσοι αύριο θα είναι μόνοι του Αγίου Βαλεντίνου; Το να είναι κάποιος μόνος το καταλαβαίνω , το να μην πηδάει δεν το καταλαβαίνω , και το να τη λέει και στους άλλους που θέλουν να πηδάνε , ε αυτό πια είναι αίσχος. Κόψτε ορισμένοι την πυρφορίαση , και για το "λεφτά δεν υπάρχουν" είναι εν μέρει παραμύθι , διότι πώς βρίσκεις κύριε λεφτά να πληρώνεις ένα κάρο βλακείες (κινητά , καφετέριες και ένα σωρό άλλα) αλλά δεν μπορείς να βρεις δέκα ευρώ για Μεταξουργείο (ή και είκοσι για Φυλής , σιγά τα λεφτά). Εντάξει , δεν είπαμε να πηγαίνεις κάθε μέρα. Αν όποιος δεν είχε γυναίκα στην Αθήνα πήγαινε στα σπιτάκια μια φορά το μήνα , τότε θα είχε τόσο κόσμο που θα σου κλείνανε ραντεβού πια αργά και από επίσκεψη σε παθολόγο του ΙΚΑ... Καλύτερα για μας βέβαια που δεν έχει κίνηση και πηδάμε όποτε θέλουμε και τόσο φτηνά , αλλά τα κόμπλεξ σε αυτόν τον τόπο δεν τα μπορώ άλλο.
Τους μόνους που δικαιολογώ είναι αυτούς που μένουν στην επαρχεία , εκείνοι πράγματι δεν έχουν επιλογές. Οι διαμένοντες στην Αθήνα για μένα δε δικαιολογούνται. Τουλάχιστον ας μη βγάζουν χωλή προς τους φυσιολογικούς (αυτούς που θέλουν να κάνουν σεξ εννοώ). 
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
σωστός ο πάνω. Εγώ αύριο θα είμαι μόνος και δεν θα κατεβώ κάν σε μπουρδέλο (κάτι που έκανα άλλες χρονιές). Βαριέμαι.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Συμφωνώ. Ο ΝΣ πλουτίζει το site με την παρουσία του.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μολις γαμησα ενα απιστευτο τσουρκακι στο ιασωνος 20 γ τη ναομι. Αψεγαδιστο κορμι με μεση δαχτυλιδι μικρο αλλα πεταχτο προς τα πισω κωλαρακι και φυσικες απιστευτες βυζαρες για το σωματοτυπο της. Απο υπηρεσιες μετρια πραματα αλλα αυτο το κορμι το γαμας ολη μερα και ας ειναι έπιπλο....
Έγχρωμη εννοείς? :cum:
 

Επισκέπτης
ρε Bill αυτα μονο οποιος δε με ξερει θα τα εγραφε...ΟΧΙ φυσικα, ειναι Ρουμανακι μελαχρινο με μακρια ισια μαλλια, απιστευτα στητα βιζια με πεταχτη ρογα, γλυκο προσωπακι, γυρο στα 20. Απιστυετο τσουρκακι. Μεσα για τον φιλο μου τον Ακη απλα δεν εχει καθολου εμπειρια, βαζει την καποτα σα καλτσα ξετυλιγμενη στο πουτσο, η πιπα της ηταν χειροτερη απο το να πιρφοριζω και τη σταματησα πολυ γρηγορα. Αλλα εχει ενα κορμι το ατιμο... δε μπορεις να αντισταθεις με τιποτα! Μαζι της ηταν και αλλο ενα καινουργιο τσουρκακι με παρομοια χαρακτηριστικα λιγο ποιο γεματουλα αλλα γαμευσιμο. Γενικα στο Μεταξυ βλεπεις και κανα καινουργιο τσουρκακι που και που, στη Φυλης ειναι τοσο στασιμα τα πραματα που με πιανει βαρεμαρα απιστευτη...

σσ. 15 ευρω η ταριφα σε αυτο το μαγαζι...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ρε Bill αυτα μονο οποιος δε με ξερει θα τα εγραφε...ΟΧΙ φυσικα, ειναι Ρουμανακι μελαχρινο με μακρια ισια μαλλια, απιστευτα στητα βιζια με πεταχτη ρογα, γλυκο προσωπακι, γυρο στα 20. Απιστυετο τσουρκακι. Μεσα για τον φιλο μου τον Ακη απλα δεν εχει καθολου εμπειρια, βαζει την καποτα σα καλτσα ξετυλιγμενη στο πουτσο, η πιπα της ηταν χειροτερη απο το να πιρφοριζω και τη σταματησα πολυ γρηγορα. Αλλα εχει ενα κορμι το ατιμο... δε μπορεις να αντισταθεις με τιποτα! Μαζι της ηταν και αλλο ενα καινουργιο τσουρκακι με παρομοια χαρακτηριστικα λιγο ποιο γεματουλα αλλα γαμευσιμο. Γενικα στο Μεταξυ βλεπεις και κανα καινουργιο τσουρκακι που και που, στη Φυλης ειναι τοσο στασιμα τα πραματα που με πιανει βαρεμαρα απιστευτη...

σσ. 15 ευρω η ταριφα σε αυτο το μαγαζι...
Πλάκα έκανα ρε........θα το εξετάσω από κοντά...... :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom