Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Johnspeed

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά το 134β Φυλής(υπόγειο) μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις στο θέμα των κοριτσιών που επιλέγονται ώστε να εργαστούν εκει.Το επισκέπτομαι αρκετό καιρό,και δεν πρέπει να είναι τυχαίο το ότι πάντα συναντώ ευχάριστες εκπλήξεις,φρέσκα ομορφα κ καθαρα κορίτσια,κ έχω φύγει πάντα χαρούμενος από εκει.Ισως κάποιες φορές να μη βρεις την απολυτη επαγγελματια,αλλά τουλάχιστον ποτέ δεν ετυχε να δω κάποια που δεν είναι sexy,σώμα fitness,νεαρή,όμορφη κτλ.Ενα μπράβο από εμενα που με καλυπτει πληρως-έστω κ αν μιλάω για προσωπικά γούστα.
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
τα θερμά μου συγχαρητήρια στον κ.Τζούρα καθώς και στον κ.Lex80 και όλους τους συναδέλφους για τις ενημερώσεις τους.  :rockon: :rockon:
Και τα δικά μου συχαρίκια-ευχαριστίες σε όλα τα παιδιά για τις ενημερώσεις τους. :thumbsup:
Σ' ευχαριστώ φίλε Dawn και τη δική σου ενημέρωση τη βρήκα χρήσιμη. Οπως πάντα άλλωστε.
Απλά να συμπληρώσω κάποια ονόματα. Με κάθε επιφύλαξη... ;)

...
Ακομινάτου 2Β γεματούλα με φούλ πρόγραμμα και ακάποτο, pro-milf την έχω δεί και Ρεμούνδου.
...
Αυτή πρέπει να ήταν η Μαρία

...
Περδίκα 3...στο κάτω είχε μια μελαχρινή με χαλαρή κοιλίτσα, ωραίο πρόσωπο απο Πολωνία.
Η Αχάτα.

...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Α Δύο κοπέλες ξανθιά/μελαχρινή βαρέων βαρών και οι δύο, απο 10€ η μία και παρτούζα.
Η Βερόνικα και η Ανδριάνα.

...
Κολωνού 53 Δύο κοπέλες, μια ξανθιά γεματούλα μέτριας εμφάνισης και μια μελαχρινή με βυζάρες κάπως καλύτερα εμφανισιακά.
Η Φωτεινή και η Ανδριάνα αντίστοιχα.

...
Κολωνού 48 Ξανθιά γεματούλα με βυζάρες και μέτριο πρόσωπο.
Ισως η Αννα. Την είχα δει στην πρωινή τσάρκα του προπερασμένου Σαββάτου.

...
Κολωνού 27Α Ρωμαϊκό σαλόνι. Νεαρή αδύνατη καστανόξανθη με ωραίο πρόσωπο, την έχω ξαναδεί εκεί 10€ πρόγραμμα.
Η Ιλλυριά Ιωάννα. Μάλλον.

...
Κολωνού 47...Ισόγειο: gilf μελαχρινή, αδύνατη πρίν 20-25 χρόνια θα την γαμούσα, τώρα όχι...
Η Σοφία.

...
Λεωνίδου 28 όροφος: μελαχρινή milf, ωραία σχετικά αλλα ο χώρος δεν εμπνέει.
...
Εάν ήταν ψηλή, μάλλον επρόκειτο για τη Μίρκα από τη Ρουμανία.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Προσωπικά το 134β Φυλής(υπόγειο) μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις στο θέμα των κοριτσιών που επιλέγονται ώστε να εργαστούν εκει.Το επισκέπτομαι αρκετό καιρό,και δεν πρέπει να είναι τυχαίο το ότι πάντα συναντώ ευχάριστες εκπλήξεις,φρέσκα ομορφα κ καθαρα κορίτσια,κ έχω φύγει πάντα χαρούμενος από εκει.Ισως κάποιες φορές να μη βρεις την απολυτη επαγγελματια,αλλά τουλάχιστον ποτέ δεν ετυχε να δω κάποια που δεν είναι sexy,σώμα fitness,νεαρή,όμορφη κτλ.Ενα μπράβο από εμενα που με καλυπτει πληρως-έστω κ αν μιλάω για προσωπικά γούστα.

Μαστροπός επαγγέλεσθε;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φυλής 12/11/2012 στις 20:00

Φωτογραφίζοντας την φωτογραφία ή αναπαράγοντας αέναα τον εαυτό μας σε μια διαρκή αναζήτηση της μοναδιαίας και μοναδικής ικανοποίησης.

Ίσως για αυτό τον λόγο να βρισκόμαστε τόσο συχνά στα μπουρδέλα και όχι γιατί παραστρατήσαμε από την «καθωσπρέπει» ζωή που μας προόριζαν.

Ποιος ξέρει


%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10189.jpg


Φυλής 86 όροφος
Κάρλα ή καύλα χορεύοντας με το εαυτό της και με την κολώνα του σαλονιού δεδομένου ότι δεν υπήρχαν τριγύρω καθρέπτες, καστανόξανθα μαλλιά, χαμογελαστή αλλά με ταλαιπωρημένη βαλίτσα, περισσότερο γεμάτη από παλιά όπως είπαν αρκετοί συνάδελφοι, με τετράγωνο σωματότυπο, χορταστικά βυζιά και αδιάφορο γεμάτο κώ(ο)λο

Φυλής 84 ισόγειο
Σόνια με μελαχρινά ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους, υπερ-καυλαντισμένη όπως πάντα, μέτρια στο ύψος με ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες, αποδεκτά βυζιά και κώ(ο)λο σε υπερ-οπτική και υπέρ-οχη θέση

Μάλλον έπρεπε να την γαμήσω

Αγκύρας 12 γωνιακό
Νίκα με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, επιλέξιμη ώριμη και ήρεμη κοπέλα με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος με κανονικό σώμα και στρογγυλευμένο κώ(ο)λο

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10187.jpg


Αγκύρας 12 μεσαίο
Έλενα με σπαστά σκούρα μαλλιά καρέ, συμπαθητική αλλά μη επιλέξιμη ώριμη κοπέλα με προκλητική έκφραση στο σαλονάρισμα, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με μικρά (μάλλον) βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο

Φωκαίας 25 ισόγειο
Άννα σάντουϊτς (που λέει και ο Σοτιροφ) με ξανθά κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

Στην είσοδο του μπουρδέλου εντελώς συμπωματικά ήταν πεταμένο ένα διαφημιστικό για κάποιο σάντουϊτς

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10188.jpg


Φωκαίας 24 Λαβύρινθος
Βιολέτα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα αλλά χωρίς κάποιο προκλητικό χαρακτηριστικό εκτός από το tattoo στην ΟΜΣΣ, μάλλον μικρά βυζιά και φτενό κώ(ο)λο

Φωκαίας 27 υπόγειο
Βικτώρια από Αλκιβιάδου με κοντά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά αλλά και μάλλον μελαγχολικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς κοντή, κανονικό σώμα μέσα σε κορσέ και διχτυωτές κάλτσες (αν θυμάμαι καλά)

Διδύμου 7 αριστερά όπως χαζεύουμε τα μπουρδέλα
Μαρία με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μαζεμένα ψηλά (ως συνήθως), σχετικά προκλητική έκφραση, μέτρια στο ύψος, με αποδεκτά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο.

Σήμερα δεν πήδηξα γιατί δεν είχα έμπνευση.

Δεν το ήθελα με τίποτα να έχω την ανάμνηση από ένα (ακόμη) γαμήσι διεκπεραίωσης.

Ίσως και να έκανα λάθος

Ποιος ξέρει

Μέχρι την επόμενη πορνο-ενημέρωση να είστε όλοι καλά

Καλή εβδομάδα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Προσωπικά το 134β Φυλής(υπόγειο) μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις στο θέμα των κοριτσιών που επιλέγονται ώστε να εργαστούν εκει.Το επισκέπτομαι αρκετό καιρό,και δεν πρέπει να είναι τυχαίο το ότι πάντα συναντώ ευχάριστες εκπλήξεις,φρέσκα ομορφα κ καθαρα κορίτσια,κ έχω φύγει πάντα χαρούμενος από εκει.Ισως κάποιες φορές να μη βρεις την απολυτη επαγγελματια,αλλά τουλάχιστον ποτέ δεν ετυχε να δω κάποια που δεν είναι sexy,σώμα fitness,νεαρή,όμορφη κτλ.Ενα μπράβο από εμενα που με καλυπτει πληρως-έστω κ αν μιλάω για προσωπικά γούστα.

Όχι πολύ Παλιότερα ήταν άσυλο & άντρο αλλοδαπών. 
Όλοι οι κατατρεγμένοι Πάκιδες από την υπόλοιπη Φυλής , πήγαιναν εκεί.

Τώρα δεν ξέρω. . . .
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Όχι πολύ Παλιότερα ήταν άσυλο & άντρο αλλοδαπών. 
Όλοι οι κατατρεγμένοι Πάκιδες από την υπόλοιπη Φυλής , πήγαιναν εκεί.

Τώρα δεν ξέρω. . . .
Το συγκεκριμένο σπίτι γενικά έχει μέτριες επιλογές οι οποίες ωστόσο θα αποδόσουν όσο μπορούν. Γενικά έχω μείνει ευχαριστημένος όποτε το επισκέφθηκα αν και δεν ήταν ποτέ απο τις πρώτες μου επιλογές. Μόνο μια περίοδο πήγαινα επι τούτου όταν εργάζοταν η Στεφανία...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυλής 12/11/2012 στις 20:00

Φωτογραφίζοντας την φωτογραφία ή αναπαράγοντας αέναα τον εαυτό μας σε μια διαρκή αναζήτηση της μοναδιαίας και μοναδικής ικανοποίησης.

Ίσως για αυτό τον λόγο να βρισκόμαστε τόσο συχνά στα μπουρδέλα και όχι γιατί παραστρατήσαμε από την «καθωσπρέπει» ζωή που μας προόριζαν.

Ποιος ξέρει



Φωκαίας 25 ισόγειο
Άννα σάντουϊτς (που λέει και ο Σοτιροφ) με ξανθά κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

Στην είσοδο του μπουρδέλου εντελώς συμπωματικά ήταν πεταμένο ένα διαφημιστικό για κάποιο σάντουϊτς

%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B10188.jpg


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φωκαίας 24 Λαβύρινθος
Βιολέτα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα αλλά χωρίς κάποιο προκλητικό χαρακτηριστικό εκτός από το tattoo στην ΟΜΣΣ, μάλλον μικρά βυζιά και φτενό κώ(ο)λο
Γύρισα και την πήρα,δεν άξιζε,τελικά............... :knockinb:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Φυλής 12/11/2012 στις 20:00

. . . . . . . . . . . . . . . . . .  . . . . .

Καλή εβδομάδα
[/i]

Να προσθέσω και εγώ . . .

Φυλ. 71 ισ.: η Ευτέρπη
Φυλ. 69 ισ.: η Λάουρα. Σαν να αδυνάτισε λιγάκι αυτή . . .
Φυλ. 69 1ος: η Μάγια, άλλη μια μαγευτική κατάθεση
Φυλ. 59 ισ.: Τα δυο καινούργια μαυροτσούκαλα. Το ένα πολύ αδύνατο, άχειλο, άβυζο, αντισεξουαλικό και μια πιο καμπυλόγραμμη αλλά άχρωμη
Φυλ. 66α: Μόνη της η Ντενίσα. Ένα άχρωμο γαμήσι. Δεν θα επαναληφθεί.
Φωκ. 24: η Βιολέτα του Διδ. 8β
Φωκ. 27 1ος: η Ελενίτσα με τις βυζούμπες

Και μερικές πρωινές πινελιές:

Φυλ. 67: η Τζούλια
Φυλ. 69 1ος: η Τατιάνα
Φυλ. 86 1ος: μια Αντριάνα μέτρια.
Φυλ. 84 1ος: η Σιμέλα
Φυλ. 66δ: η Άννα με το φουλ
Φυλ. 66α: η Σοφία-Ρομπέρτα από . . .  .παντού
Φυλ. 134 υπ.: η Τζέση από δίπλα
Φυλ. 134 ισ.: η ζουμπουρλούδα μαυρομάλα που παίζει εκει, την ξέχασα . ..
Φυλ. 109 ισ.: η Άννα
Διδ. 8 1ος: η Μαρία η τρελοκοτσιδού.


Αυτά
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Και τα δικά μου συχαρίκια-ευχαριστίες σε όλα τα παιδιά για τις ενημερώσεις τους. :thumbsup:
Σ' ευχαριστώ φίλε Dawn και τη δική σου ενημέρωση τη βρήκα χρήσιμη. Οπως πάντα άλλωστε.
Απλά να συμπληρώσω κάποια ονόματα. Με κάθε επιφύλαξη... ;)

πάντα δεκτές οι παρατηρήσεις, ειδικά απο εξέχοντα μέλη. Προσωπικά δύσκολα συγκρατώ ονόματα πόσο μάλλον στο Μεταξουργείο που είναι η δεύτερη φορά που πάω μετα απο τρία σχεδόν χρόνια (και δεν έχω καταθέσει ακόμα).

Εδώ ας μου επιτραπεί μια μικρή παρατήρηση/εκμυστήρευση: όση λύπη νιώθω καμία φορά για τις κοπέλες που αναγκάζονται να δουλέψουν σε τέτοιες συνθήκες, διπλάσια νιώθω για κοπέλες όπως αυτές στο Μ.Αλεξάνδρου 28 που φαντάζομαι οτι αναγκάζονται να δουλέψουν και δυστυχώς δεν πληρούν τις "προϋποθέσεις" για μεγάλα σαλόνια όσο καλές υπηρεσίες και να προσφέρουν, μιας και η εμφάνιση τις προδίδει. Σαφώς και έχουν το δικό τους πελατολόγιο (άλλωστε γούστα είναι αυτά) αλλα υστερούν σε δυναμική σε σύγκριση με άλλες κοπέλες οπότε πολλές φορές αναγκάζονται να κάνουν υποχωρήσεις σε άλλους τομείς (να δέχονται πάκιδες ή να κάνουν ακάποτα κ.α.)...

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γύρισα και την πήρα,δεν άξιζε,τελικά............... :knockinb:
Λένε, να μην γυρίζεις ποτέ ... "πίσω" ... :cheesy:

lot%2527s%2Bwife.jpg


Παρεμπιπτόντως.
Ποιά από τις δυο πήρες;
Την Άννα "σάντουϊτς" ή την Βιολέτα ;
 

Επισκέπτης
Tιμημενε farkeli, καλα κανεις και γραφεις, οπως γραφεις μεχρι τωρα!Μην υποτιμας τον εαυτο σου!Θελει συγκεκριμενο τροπο σκεψης η γραφη σου!
Πουλαω ''φιδια'' σημαινει, πουλαω παραμυθια ...
Υ.Γ. Χθες δεν ειχα internet ... Γαμημενη WIND!Μονο τα euro μας θελουνε ...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Πρωινη καταδρομικη-οπως παντα δυστυχως-στα πορνοστενα..λιγα ηταν ανοιχτα και παρατηρησα να εργαζονται πυρετωδως στο Φυλης 56..μυριζομαι νεο πορνοοικημα εκει που μεχρι προτινος υπολειτουργουσε επικυνδυνη σουβλακερι.Κοβοντας βολτες με το μοτομπιτσιγκαν και περιμενοντας να ανοιξουν οι οικισκοι,πετυχα καποιες πορνοδεσποινες να πηγαινουν για να αναλαβουν βαρδια..Γιασμιν Διδ 8α,Μαρινα[με γυαλια] Αγκ 12α,Γκαμπριελα Φωκ 27υπ και μια λευκη εντυπωσιακη γαζελα να μπαινει στο Φωκ 24 [μαλλον η Βιολετα]..τελικα περνωντας εξω απο το Φυλης 69 ειδα απ το μισανοιχτο παραθυρο την Τατιανα να φτιαχνει τα μαλλια της,φορωντας μονο το σουτιενακι της κι αφηνοντας μια επιτηδευμενα πορνικη γλυκιτητα να βγει προς τα εξω.Το πορνοσκουτερ μου -μαθημενο πια- φρεναρε αποτομα..ωραιο βελουδινο και λυτρωτικο πρωινο ξεφορτωμα σε μια χαμηλων τονων,φιλοτιμη εργατρια του ερωτα..τα σεβη μου κυριοι..
 

abz

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά από την πρωτεύουσα της χώρας με τις τουλίπες (και πολυεθνικός πρόσφατα). Συνάδελφοι αν βρεθείτε ποτέ εκεί απλά μήν την πατήσετε και μπείτε στις βιτρίνες.Απίστευτη ξεπέτα για 50Ε. Μπροστά τους οι πόρνες της φυλής είναι λαμπερές ηλιαχτίδες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αναφορά από την πρωτεύουσα της χώρας με τις τουλίπες (και πολυεθνικός πρόσφατα). Συνάδελφοι αν βρεθείτε ποτέ εκεί απλά μήν την πατήσετε και μπείτε στις βιτρίνες.Απίστευτη ξεπέτα για 50Ε. Μπροστά τους οι πόρνες της φυλής είναι λαμπερές ηλιαχτίδες.
μας εχεις για τιποτα κοροιδα τυπε? :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom