Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (16 μέλη και 243 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Άσε φιλαράκι την Κυριακή πήγα φυλής  και έφαγα κάτι φόλες άστα να πάνε  δεν ξέρω έχασα τα στανταράκια
                                                                                        Αστα να πανε τυπε μου...να δουμε τι αλλο θα γινει... :think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καλές κριτικές = προαγωγη σε ιδρυμάτα του εξωτερικού με καλυτερες αμοιβες
                                                                                        Αυτο δεν το ειχα σκεφτη τυπε μου...Δηλαδη βαζουμε τα χερια μας..και βγαζουμε τα ματια μας... :headbang: :headbang: :headbang:Αμα ειναι να γραφουμε μονο κακες κριτικες για τις φολες..και τις καλες να τις κραταμε για παρτυ μας..αλλα και αυτο δεν ειναι δικαιο...εχω προβληματιστη τωρα  :think: καμια ιδεα;;
 

ΑΣΤΕΡΑΣ69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
καλές κριτικές = προαγωγη σε ιδρυμάτα του εξωτερικού με καλυτερες αμοιβες
Απ ότι ακούγετε  από της υπηρεσίες στους οίκους ότι τα καλά κομμάτια οδηγούντο προς το Ντουμπάι
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
αστα να πάνε...

                                                                                        Αυτο δεν το ειχα σκεφτη τυπε μου...Δηλαδη βαζουμε τα χερια μας..και βγαζουμε τα ματια μας... :headbang: :headbang: :headbang:Αμα ειναι να γραφουμε μονο κακες κριτικες για τις φολες..και τις καλες να τις κραταμε για παρτυ μας..αλλα και αυτο δεν ειναι δικαιο...εχω προβληματιστη τωρα  :think: καμια ιδεα;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ναι αλλα και να τα κραταμε για την παρτη μας δεν οδηγη πουθενα νομιζο..Η χριστινα απο την αρχη της καριερας της ειχε πολυ καλες κριτικες..αλλα εμεινε 6 χρονια πριπου στην φυλης..τι να πω ειμαι αρκετα προβληματισμενος για το τι πρεπει να κανω απο δω και περα οσο αναφορα τις κριτικες ενοω..Αλλα ρε γαμωτο δεν μπορω τις καλες στιγμες μου με κορασιδες να μην τις μοιραζομε μαζι σας.. :headbang:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
παιδες μην πτοϊστε !! και βεβαια πρεπει να το μοιραζομαστε οτι καλό αλλα και κακο αυτός ειναι ο σκοπός του σαιτ (νομιζω) και δεν πειραζει αν κανενας αραβας την παραγγείλει .... αλλωστε αυτη ειναι η μαγεία της οτσας .... ξεκινάς και όπου βγει ... αλλιως μεινετε με την ιδια γκόμενα foreva... και φυσικά τιποτα (καλο κυριως) δεν κραταει για παντα... 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
παιδες μην πτοϊστε !! και βεβαια πρεπει να το μοιραζομαστε οτι καλό αλλα και κακο αυτός ειναι ο σκοπός του σαιτ (νομιζω) και δεν πειραζει αν κανενας αραβας την παραγγείλει .... αλλωστε αυτη ειναι η μαγεία της οτσας .... ξεκινάς και όπου βγει ... αλλιως μεινετε με την ιδια γκόμενα foreva... και φυσικά τιποτα (καλο κυριως) δεν κραταει για παντα... 
                                                                                      Ειπες τις πιο σωστες κουβεντες τυπε μου [τιποτα (καλο κυριως) δεν κραταει για παντα...]Εγω συνεχιζω να γραφω τις καλες στιγμες μου με κορασιδες..και καλο θα ειναι και οι αλλοι να κανουν το ιδιο..και ας γινει οτι γινει,στο φιναλε ολα τελειονουν μια μερα..ειτε της παρει αραβας που ειπε ο φιλτατος ειτε σταματησουν μια μερα..τα στανταρακια ενοω οπως και γινετε .. :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Λοιπόν κύριοι,απογευματινή επέλαση με 3 καταθέσεις!!! (είχα να κατέβω 1 εβδομάδα)...... :knockinb:

Φυλής 66Α       Βιολέτα
Φυλής 65Β       Αλεξάνδρα
Φυλής 69Α       Μάγια (Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 15 λεπτά,πολύ καλή)....
Φυλής 67        Τζούλια (με λο-κώ)
Φυλής 71Β       Άννα (Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 15 λεπτά,καλή)...
Φυλής 84Α       Μπάρμπαρα/Ίχαααααα....(Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 20 λεπτά,το καλύτερο μωρό για εμένα... :smitten:)

Υ.Γ: Να πω στον γιδοβοσκό που το απόγευμα τράβηξε απότομα τα μαλλιά της Άννας (Φυλής 71Β),ότι είναι τελείως καραγκιόζης και εξηγούμαι! Όταν πας σε μπουρδέλο φίλε,δεν θα κάνεις τέτοια και χαλάς την ψυχολογία της κοπέλας "γκέγκε"....??? Μετά πάει ο άλλος να κάνει SEX και πρέπει να ακούει τις βλακείες που έκανε ο προηγούμενος....... :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Παρασκευη η Σαββατο μεταμεσονυχτια βαρδια , πηγα σε ενα στο Βεργας, δεν θυμαμαι νουμερο θα το δω ομως και θα ενημερωσω ... ηταν μολις μπηκα απο λιοσιων το 1ο αν δεν κανω λαθος, ειχε και ντουζιερα μεσα στο δωματιο. κοπελα δεν θυμαμαι ονομα , με μαλλι σε στυλ κλεοπατρας μελαχροινη. οι υπηρεσιες μηδενικες απλα προφυλασω απο πεταμενα 20αρικα . Το ιδιο βραδυ ειχα περασει απο φυλης και ειχα μπει στο 59 κατω ο τσατσος ελεγε θα περασετε πουδρα ... θα περασετε βερικοκο και κατι μαλακιες , ειχε βγει ενα πολυ ωραιο μωρο ψηλο με κωλαρα αλλα επειδη ειχα κακια εμπειρια με αλλη στην απογευματινη βαρδια εκει και με τον ιδιο τσατσο δεν μπηκα
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Λοιπόν κύριοι,απογευματινή επέλαση με 3 καταθέσεις!!! (είχα να κατέβω 1 εβδομάδα)...... :knockinb:

Φυλής 66Α      Βιολέτα
Φυλής 65Β      Αλεξάνδρα
Φυλής 69Α      Μάγια (Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 15 λεπτά,πολύ καλή)....
Φυλής 67        Τζούλια (με λο-κώ)
Φυλής 71Β      Άννα (Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 15 λεπτά,καλή)...
Φυλής 84Α      Μπάρμπαρα/Ίχαααααα....(Τιμήθηκε - δεν θα ακολουθήσει κριτική - την έσκισα 20 λεπτά,το καλύτερο μωρό για εμένα... :smitten:)

Υ.Γ: Να πω στον γιδοβοσκό που το απόγευμα τράβηξε απότομα τα μαλλιά της Άννας (Φυλής 71Β),ότι είναι τελείως καραγκιόζης και εξηγούμαι! Όταν πας σε μπουρδέλο φίλε,δεν θα κάνεις τέτοια και χαλάς την ψυχολογία της κοπέλας "γκέγκε"....??? Μετά πάει ο άλλος να κάνει SEX και πρέπει να ακούει τις βλακείες που έκανε ο προηγούμενος....... :knuppel: :knuppel: :knuppel:
να ξεκαθαρισω  επειδη και γω την πηρα νωριτερα οτι δεν ημουν εγω ο γιδοβοσκος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ωραιος billy!!
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Πρωινη καταθεση στη Βιολετα στο φυλης 66α.. δεν ειναι πια διδυμου 8.. απ τις καλυτερες μπουρδελοκαταθεσεις μου με ανεση χρονου παρολο που ειναι εκει η τσατσα που κραζετε.. ειπαμε διαφορα κ τη συμπαθησα κ σαν τυπακι..  ενας συναγωνιστης που περασε κατα τη 1 κ ρωτησε αν η κοπελα εχει δουλεψει κρητη ειναι απο δω?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Λοιπόν κύριοι,απογευματινή επέλαση με 3 καταθέσεις!!! (είχα να κατέβω 1 εβδομάδα)...... :knockinb:

Υ.Γ: Να πω στον γιδοβοσκό που το απόγευμα τράβηξε απότομα τα μαλλιά της Άννας (Φυλής 71Β),ότι είναι τελείως καραγκιόζης και εξηγούμαι! Όταν πας σε μπουρδέλο φίλε,δεν θα κάνεις τέτοια και χαλάς την ψυχολογία της κοπέλας "γκέγκε"....??? Μετά πάει ο άλλος να κάνει SEX και πρέπει να ακούει τις βλακείες που έκανε ο προηγούμενος....... :knuppel: :knuppel: :knuppel:

κανονικά θα έπρεπε ο τσοπάνης να αποζημιώσει τον επόμενο πελάτη σε περίπτωση κακής κατάθεσης.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
κανονικά θα έπρεπε ο τσοπάνης να αποζημιώσει τον επόμενο πελάτη σε περίπτωση κακής κατάθεσης.
Της λέω...."Δεν του είπες τίποτα του μλκ"....???
-"Τι να του πω",μου απάντησε.... Πάλι καλά που με ξέρει και δεν μάσησε....πέρασα καλά! Αν ήταν άλλος,δεν ξέρω........ :think:
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
καλησπερα φιλαρακια ! εχετε να προτεινετε καποια καλη κοπελιτσα για απογευματινη βαρδια μεταξι..? με μιλφακι δεν εχω παει ποτε μου,οποτε αν ξερετε και μιλφακι προτεινετε :P
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Aπογευματινη εξορμηση στη φυλης
Βεργας
2β η αλεξανδρα του zero
6α η ξανθια ριτα,50+
Διδυμου
8α γιασμιν,αποτομη αλλαγη του βαρους της,δεν ειναι κακη,αλλα το κορμι που ειχε το καλοκαιρι ηταν πιο λεπτο και πιο σφριγηλο,ιδιως στη περιφερεια
7β μαρια,ξανθια πολυ ενδιαφερουσα,τσιγγανορουμανα πιθανον,εντυπωσιακη με τα ψηλοτακουνα,απλως νοστιμη χωρις αυτα
Αλκιβιαδου
16α η αντριαννα απο διδυμου 18
16β πατριτσια,ξανθια με κοντο μαλλι,διχτυωτο φορεμα και προσεγμενη εμφανιση.Ειμαι σιγουρος οτι καποιος της ανεφερε τη κριτιη του zero..
16γ η ξανθια ανιτα
20 η μινιον ξανθια γλυκια αλεξανδρα
Αγκυρας
12α λορα,καστανοξανθη mlf,αρκετα προσεγμενη εμφανιση,αριστοκρατικη κυρια θα ελεγε καποιος αν τη συναντουσε σ ενα ρεστοραν του κολονακιου.Μετρια προς κοντη στο υψος
12β αννα,η προταση της ημερας για το συναγωνιστη που ρωτα.Λεπτη,ψηλη και εκφυλη..


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Αλκιβιαδου

16β πατριτσια,ξανθια με κοντο μαλλι,διχτυωτο φορεμα και προσεγμενη εμφανιση.Ειμαι σιγουρος οτι καποιος της ανεφερε τη κριτιη του zero..


χαχαχα ρε άτιμε! :2funny:
εαν δεν έχει βάλει καινούργια δόντια στη θέση των σάπιων -μαυρων δοντιών που έχει , τότε κανείς δεν της έχει πει ακόμα τίποτα... :grin:
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
μετα απο μια τσαρκα στο μεταξι πολυ μετρια πραγματα....τα συνηθησμενα και χειροτερα...η καλυτερη βαρδια για εμενα πλεον μεταξι ειναι η πρωινη με σχετικα μερικα καλα κοριτσια...εννοωντας ομορφα προς το δικο μου γουστο και με ικανοποιητηκες επιδοσεις...

τελικα επειδη δεν ηθελα να παρω ταξακι για φυλης και επειδη δεν κρατιομουνα...(3 μαλακιες απο το πρωι+ 1 καταθεση να φανταστειτε) κατεθεσα στην μαιρη(οπως μου συστηθηκε) απο Κολωνού 11Β...ενταξει η πιπα της κοπελας δεν περιγραφεται...ιδια και καλυτερη απο οτι γραφουν στις κριτικες τους....χαιρομε που την τημισα( πιο πολυ και απο περιεργια ) και σε αυτο το σημειο να ευχαρηστησω για ακομη μια φορα οσους κανουν τον κοπο να γραφουν κριτικες...

παρενθεση...στα μισα σπιτια που επισκεφτηκα η τιμη που ανακοινωθηκε στο μεταξι ηταν 15 και οχι 10....τι γινεται...πανε να το καθιερωσουν σε 15 απλο τελικα...?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Γαμάμε απο καθήκον

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1006.jpg


Κολωνού 48

28/10/2012 στις 19:00

Μαρία

Ιστορικά στοιχεία

Όπως έχει καταγραφεί, το συγκεκριμένο μπουρδέλο αναπτύσσει ενδιαφέρουσα δραστηριότητα στις αλλαγές των πορνο-δέσποινων τα τελευταία χρόνια χωρίς λογικά ή και φυσιολογικά, αυτές οι αλλαγές να είναι ποιοτικά επιλέξιμες!

Εγώ, ως εκ τούτου αλλά και από κεκτημένη πορνο-ταχύτητα με συνέχεια και με συνέπεια, επισκέπτομαι το πορνο-σάλονο μήπως και συναντηθώ με κάποια αντικειμενικά ή προσωπικά επιλέξιμη πορνο-δέσποινα.

Όλα αυτά όμως έχουν σχετική ισχύ και νομοτέλεια, δεομένου ότι οι κανόνες των μπουρδέλων υπάρχουν με απώτερο σκοπό να μην εφαρμόζονται.

Σωματικά χαρακτηριστικά

Η πορνο-δέσποινα ονομάζεται Μαρία (ενώ την προηγούμενη φορά η τσατσά την παρουσίασε ως Αντριάνα).

Έχει μακριά μαλλιά αφάνα μέχρι τα κω(ο)λομέρια που δεν φαίνονταν αλλά σίγουρα κάπου εκεί θα υπήρχαν σε κανονικές σωματικές αναλογίες.

Διαθέτει ιδεολογία και έκφραση μεσοπολέμου, μέτρια στο ύψος με χυμένο σώμα σε αποτυχημένες αναλογίες αλλά με ετοιμοπόλεμη διάθεση όπως αποδείχτηκε στο δωμάτιο.

Συνοπτική αναφορά στο δωμάτιο εργασίας

Υποψιάζομαι ότι όλες οι πουτάνες που είναι (σχετικά) χοντρές, ακολουθούν ίδια ή παρόμοια «εκπαίδευση».

Συγκεκριμένα

Όλες οι υπερ-γεματούλες πορνο-δέσποινες, παρέχουν πακέτο υπηρεσιών στο οποίο συμπεριλαμβάνονται ικανοποιητικά προκαταρκτικά σχεδόν πανομοιότυπα.

Γλείψιμο των κνημών, των αρχιδιών και του στήθους.

Βαθέως τύπου ρουφήγματα του πέους.

Πολύ καλή συνεργασία σε όλες τις στάσεις !!!

Σαφώς απαιτείται η ανοχή των σωματικών χαρακτηριστικών αλλά και η ενοχή των πράξεων ...

Ελληνικές απαντήσεις ...

 

wolfsad

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2005
Μηνύματα
54
Κριτικές
16
Like
14
Πόντοι
10
Σημερα το πρωι εγινε ντου στο μεταξι . Τα περισσοτερα μαγαζα ηταν κλειστα μεχρι τις 10:30 . Το Κολωνου 32 Β ( το επανω "μονο ελληνες" ) Ειχε θυροκολημενο χαρτι επανασφραγισματος το οποιο μια ωρα μετα ελλειπε αλλα ηταν ακομα κλειστο .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom