Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (10 μέλη και 186 επισκέπτες)

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1
Τωρα το μεσημερι στη φυλης

12β μιρελα,νεα αφιξη,προσχαρο καστανο πιπινι που αν είναι λιγο ενδιαφερον μεσα θα είναι καλη επιλογη.Ειναι μικρη όμως και δε μπορεις να ξερεις,πιο πολύ παντως δειχνει γλυκια παρα προστυχη

ειναι απο το studio Κατεχακη 8 ....θα ειναι στο Αγκυρας μεχρι και αυριο.....απλο προγραμμα....απο το Σαββατο επιστροφή στο Κ8
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Ευχαριστώ Νεοσμυρνιώτη. Πάντως καλή φαίνεται.
προσωπική άποψη για να μην κατηγορηθώ....την έχω πάρει πάνω απο δέκα φορές......
δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο....έχω κάτσει και 35 λεπτά....
θα σου πώ ένα tip να πας φρεσκοπλυμένος και φρεσκοξυρισμένος(γένια)θα περάσεις καλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Και πολλά κολοσκάμπιλα να της ρίξεις...τα γουστάρει τρελά...
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινη τα περισσοτερα ανοιχτα

μπηκα στο φυλης 66α οπου ηταν μια ψηλουλα μελαχρινη με οκ σωμα αλλα οχι καλο προσωπο

και στο φωκαιας 19 οπου ηταν η μελαχρινη καυλα τζουλιανα την οποια και τιμησα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Καταδρομική για 2η συνεχόμενη μερα στη Σάρα στο Φωκ25 υπόγα,δυνατό και τσαχπίνικο tubaneiros,έγραψα και χθές.Όλα σχεδόν ανοιχτά όσο είδα και λίγος κόσμος στο πέρα-δώθε..σε κανένα άλλο δεν πέρασα,μετά σε μασαζίδικο η συνέχεια..
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
και για μενα απογευματινο περασμα,οπου προτιμησα τα μιλφαδικα της διδυμου και περασα με την ειρηνη απο 18α.Σε γενικες γραμμες καλη με ωραια πιπα
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
ρε μάγκες τη αναδουλειά έχει πέσει στην φυλής.Μια τσατσά με τράβαγε με δύναμη απο το χέρι (κοντεψε να μου το ξεριζώσει η άτιμη)για να περάσω ,μια άλλη μου έκλεισε την πόρτα και δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα λεμε ειδα και επαθα να τους ξεφύγω
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
ρε μάγκες τη αναδουλειά έχει πέσει στην φυλής.Μια τσατσά με τράβαγε με δύναμη απο το χέρι (κοντεψε να μου το ξεριζώσει η άτιμη)για να περάσω ,μια άλλη μου έκλεισε την πόρτα και δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα λεμε ειδα και επαθα να τους ξεφύγω


Κ εμενα κατι παρομοιο στην Αλκιβιαδου, δυστυχως περασα και την πατησα
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
ρε μάγκες τη αναδουλειά έχει πέσει στην φυλής.Μια τσατσά με τράβαγε με δύναμη απο το χέρι (κοντεψε να μου το ξεριζώσει η άτιμη)για να περάσω ,μια άλλη μου έκλεισε την πόρτα και δεν με άφηνε να φύγω με τίποτα λεμε ειδα και επαθα να τους ξεφύγω
Πρέπει να πάμε με πλαστά χαρτονομίσματα ή καλύτερα χωρίς λεφτά...θα πάθουν γερή ήττα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.153
Πόντοι
14.565
Ας μην είναι σε μόνικα κεφαλαία και greeklish και ας βγάζουν νόημα, και δε θα σβήνονται.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.114
Πόντοι
45.465
Ασ μην σβηνονται αυτα που γραφο παρακαλω :rockon:
μπρατσαρά μου....είδες ότι δεν στην λέγαμε χωρίς νόημα όταν πρωτομπήκες...
κοίταξε το λίγο με το γράψιμο  σου ...και όλοι οι καλοί χωράνε  ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.886
Πόντοι
5.195
Καταδρομική πριν λίγο σε σπιτάκια στη Διδύμου
8Α Μαρία με τα κοτσίδια ένα ξανθό μιλφ με κομπινεζόν με τα βυζιά έξω  :new_shocked:
8Β Γιασμίν ξανθιά γυμνασμένη εκ Πολωνίας
16Α αδιάφορο μιλφ, αυτοαποκαλέστηκε "το καλύτερο τσιμπούκι της Αθήνας"
18Α Αλιόνα η χούβερ
18Β Τζούλια ξανθιά εκ Ρωσίας, τούμπανο, σε καμία περίπτωση χοντρή ετιμήθηκε  :thumbsup:
πύρκαυλος στο δωμάτιο με έστειλε αδιάβαστο :rockon:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Καταδρομική πριν λίγο σε σπιτάκια στη Διδύμου
8Β Γιασμίν ξανθιά γυμνασμένη εκ Πολωνίας

Tυπικό γαμήσι τελείως, μπήκα λόγω κώλου, μέγα σφάλμα.

Θέλει να έχει συνέχεια το πάνω χέρι και δεν αφήνει και πολλά πολλά, τον πούλο δεν θα με ξαναδεί.
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Μια Ντανα απο γεωργια νομιζω ξανθια που δουλευε ιασωνος 20β πριν μηνες που εχει χαθει γνωριζει κανεις?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Tυπικό γαμήσι τελείως, μπήκα λόγω κώλου, μέγα σφάλμα.

Θέλει να έχει συνέχεια το πάνω χέρι και δεν αφήνει και πολλά πολλά, τον πούλο δεν θα με ξαναδεί.
Ανέβασε κριτική αν θες,να υπάρχει....................
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Πήγα σήμερα στην Τζωρτζιάννα. Κλασσικά, πουλάει αγαπούλες, είχα πιει 2 μπυρίτσες πιο πριν...
Η κοπέλα είναι τόσο χαλαρή στο δωμάτιο που ξεχνιέσαι...ποτέ δεν έκατσα λιγότερο από 13-15' μέσα και την έχω τιμήσει γύρω στις 7-10 φορές...
Η τσατσά λοιπόν χτυπησε 3-4 φορες, φώναζε, εγώ είχα ιδρώσει από το σφυροκόπημα και τίποτα...
Και ξέρετε όσο σου λέει η άλλη άντε τελείωνε, αυτό επιδράει αρνητικά γιατί σε αγχώνει να τελειώσεις...
Τελικά μετά από 18' δεν τελείωσα...ενώ ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα...
Πυρφόρισα για τουλάχιστον 3-4' σε πολύ έντονους ρυθμούς...

Τσακώθηκα στο τέλος με την τσατσά. ΟΚ, έκατσα πολύ ώρα, έλα στην καφετέρια και διώξε τον κόσμο που κάθεται αρκετή ώρα και δεν παραγγέλνει κάτι έξτρα, και δεν έχει τραπέζι για τον κόσμο που περιμένει...

7' είναι λέει...Ναι, ωραία, αλλά όταν τελείωνει ο άλλος στα 3' δεν νομίζω να επέστρεψαν ποτέ τα μισά λεφτά πίσω...
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Πήγα σήμερα στην Τζωρτζιάννα. Κλασσικά, πουλάει αγαπούλες, είχα πιει 2 μπυρίτσες πιο πριν...
Η κοπέλα είναι τόσο χαλαρή στο δωμάτιο που ξεχνιέσαι...ποτέ δεν έκατσα λιγότερο από 13-15' μέσα και την έχω τιμήσει γύρω στις 7-10 φορές...
Η τσατσά λοιπόν χτυπησε 3-4 φορες, φώναζε, εγώ είχα ιδρώσει από το σφυροκόπημα και τίποτα...
Και ξέρετε όσο σου λέει η άλλη άντε τελείωνε, αυτό επιδράει αρνητικά γιατί σε αγχώνει να τελειώσεις...
Τελικά μετά από 18' δεν τελείωσα...ενώ ήμουν μούσκεμα στον ιδρώτα...
Πυρφόρισα για τουλάχιστον 3-4' σε πολύ έντονους ρυθμούς...

Τσακώθηκα στο τέλος με την τσατσά. ΟΚ, έκατσα πολύ ώρα, έλα στην καφετέρια και διώξε τον κόσμο που κάθεται αρκετή ώρα και δεν παραγγέλνει κάτι έξτρα, και δεν έχει τραπέζι για τον κόσμο που περιμένει...

7' είναι λέει...Ναι, ωραία, αλλά όταν τελείωνει ο άλλος στα 3' δεν νομίζω να επέστρεψαν ποτέ τα μισά λεφτά πίσω...

σε εχω.. :2funny: :2funny: :2funny:
σοβαρα η τσατσα η ναντια εκει περα χτυπαει απο νωρις την πορτα καμια φορα και αλλες φορες δεν την χτυπαει καθολου...ισως το κανει οταν εχει κοσμο στο σαλονι δεν ξερω..
μια φορα ειχα κατσει μεσα γυρω στα 25-27 λεπτα και ειχε φωναξει πολλες φορες, μολις βγαινω μου λεει αντε παιδι μου μιση ωρα στο δωματιο...εγω εντωματαξυ νομιζα οτι ειχαν περασει 15 λεπτα το πολυ, κοιταω το κινητο μου και τελικα ειχε δικιο η τσατσα και εγω φευγω like a boss  :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom