Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (21 μέλη και 259 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Αλκιβιάδου 1/6/2012 και καλό μήνα στις 20.30’ (περίπου)

Υποσυνείδητα για δυο 24ωρα, τροφοδοτούνταν (νομίζω άθελα μου) η διαδικασία παραγωγής της τεστοστερόνης με αποτέλεσμα την υπέρμετρη συσσώρευση σπέρματος με ότι αυτό σημαίνει και συνεπάγεται.

:cheesy:

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1003.jpg


ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α (αριστερά όπως κοιτάζουμε τις πορνό-πορτες)
Κατερίνα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, στοργικό και πουτανίσο βλέμμα σπιτίσιας γκόμενας, ώριμη ηλικιακά και επαγγελματικά στη περιοχή των 50 ετών, συνειδητοποιημένη και συνεργάσιμη, μέτρια στο ύψος, γεματούλα υπερ-στρουμπουλό κώ(ο)λο.

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α (μεσαίο)
Δυο κοπέλες
Μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες και με γαλαζο-πράσινα μάτια, στην περιοχή των 30 ετών, συμπαθητικό πρόσωπο με κάπως γλυκά χαρακτηριστικά, μάλλον ψηλή, λίγο γεματούλα (ίσως οριακά στα ανεκτά όρια)
Καστανή με πολύ κοντά μαλλιά, ώριμη ηλικιακά στην περιοχή των 40 ετών και με πεδινή αντίληψη, μάλλον μέτρια στο ύψος και με συνηθισμένο σώμα

ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Γ (δεξιά όπως κοιτάζουμε τις πορνό-πορτες)
Δυο κοπέλες
Αλίντα με μαζεμένα μαλλιά, ανταύγειες, προκλητικό πρόσωπο, στην περιοχή των 30 ετών, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα αυστηρά όσο χρειάζεται με χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο
Βικτώρια με ανοιχτόχρωμα μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μέτρια προς κοντή, λεπτή με αποδεκτά βυζιά και μικροκαμωμένο στρογγυλό κώ(ο)λο



Φυλής 1/6/2012 στις 21.45’ (περίπου)

Στην συνέχεια και κατόπιν τυχαίας συνάντησης με μικρή ευέλικτη μονάδα ανιχνεύσεων επισημάνθηκαν τα εξής :

%CE%95%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1006.jpg


ΦΥΛΗΣ 74
Άννα από Φωκαίας 22 με καστανά (πλέον) μαλλιά μέχρι τις πλάτες, καλοσχηματισμένα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικές αναλογίες σώματος και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 80
Δυο κοπέλες
Άννα-Μαρία από Φυλής 67 με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά και ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος που φάνταζε ψηλή πάνω στους κοθόρνους της, σώμα με αρμονικές αναλογίες, μάλλον μικρά βυζιά και ζημιάρικο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο. Φορούσε κάτι διχτυωτά γάντια και κάτι άλλο που δεν μπόρεσα να τα δω καλά γιατί χάζευα τον κώ(ο)λο της.
Επιπλέον δεν πρόσεξα ούτε την άλλη κοπέλα

ΦΥΛΗΣ 71 ΟΡΟΦΟΣ
Σάντρα με έντονα χείλη, συνωμοτικό και σαγηνευτικό ύφος, κοντά μαλλιά, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με βυζιά σιλικόνης και συμπαθητικό κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΙΣΟΓΕΙΟ
Μαρία από Φυλής 67, Φυλής 80 κλπ, καστανά μαλλιά με ανταύγειες, μάλλον εξτένσιονς, χαμογελαστή κοπέλα στην αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι (της) μέτρια στο ύψος με αποδεκτό σώμα και συνεχώς κινούμενο και μετακινούμενο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 27 ΟΡΟΦΟΣ
Αντρέα νεαρό πορνο-κόριτσο με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, προκλητική έκφραση αλλά χαμογελαστή και πειθαρχική, μάλλον κοντή με μασίφ σώμα (by Hardcoras) και με ζημιάρικο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΥΠΟΓΕΙΟ
Καρίνα με καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους πιασμένα πίσω, συμπαθητικό πρόσωπο με προκλητική και χαμογελαστή διάθεση, μάλλον Ρωσίδα, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο

Αυτά τα λίγα για σήμερα γιατί δεν θυμάμαι άλλα

Και το σπουδαιότερο να είμαστε όλοι καλά μέχρι την επόμενη μπουρδελο-ενημέρωση ...


Παρεμπιπτόντως

Σε ποιο μπουρδέλο γράφτηκε το παρακάτω βιντεάκι ;

Νομίζω ότι πρέπει να είναι στο Ιάσωνος 20 ...    

[xhamster]
]

 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Ωραια ενημέρωση farkeli! Ευχαριστούμε και καλό βραδυνό υπόλοιπο!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Η οδός Φωκαίας είναι περιπετειώδης:

Προχθές τη νύχτα, στη μια άκρη της, στη διασταύρωση με την οδό Αλκιβιάδου, κάποιοι υπάνθρωποι είχαν σε λειτουργία ηλεκτρονικό σύστημα παρεμβολής immobilizer.
Δυστυχώς είχα παρκάρει εκεί, με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να μη μπορώ να κλειδώσω παρά μόνο με το μηχανικό κλειδί και μετά να μη μπορώ να ξεκινήσω για αρκετή ώρα, ώσπου κάποια στιγμή επικοινώνησε το κλειδί μου και ξεκίνησα...

Χθες τη νύχτα, στην άλλη άκρη της, στη διασταύρωση με την οδό Αριστοτέλους, υπήρχε έντονη οσμή από πυρόλυση ινδικής κάναβης σε ακτίνα 50 μέτρων.
Κοινώς, είχε ντουμανιάσει ο τόπος.

Στο ενδιάμεσο, στη γωνία με την οδό Αχαρνών, είχαμε ευχάριστη κλινοπάλη μετά της βραχυσώμου Αντρέα, με κατάληξη μεγαλειώδη σπερματέγχυση.
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6

Σε ποιο μπουρδέλο γράφτηκε το παρακάτω βιντεάκι     

[xhamster]
]


[/quote] μαγκες σιγουρα ειναι το κολωνου 30!!!!!!!!! παιζει να ναι η τζωρτζιαννα
 

Επισκέπτης
super-mini ενημερωση με μολις 2(!) σπιτια απο χτες απογευματινη βαρδια.

Διδυμου 18α: Φωτεινη με βυζαρες μιλφ με ιστορια στα τσιμπουκαδικα της περιοχης. εχω να την παρω απο οταν δουλευε στην αλκαμενους 117 πριν τουλαχιστον 5-6 χρονια!

Διδυμου 18β: Αλιονα, δεν την ειδα αλλα ειμαι σιγουρος οτι δουλευε ισως η πιο τιμια πορνη αυτη την στιγμη για εμενα. ειδικα αμα εισαι ψιλοσυχνος πελατης (1 φορα το μηνα οχι παραπανω) κανει παπαδες. αλλα και 1η φορα να πας παλι κανει οτι μπορει για να σε κανει να ξαναπας!

Διδυμου 20: Ελενη μαλλον αυτη που λενε τα παιδια "Μπελουτσι" πολυ ομορφη μελαχρινη ρωσιδα με πανεμορφο σωμα και βελουδινη μαυρισμενη επιδερμιδα. εννοειτε οτι κατεθεσα εδω καθως αυτην εψαχνα.
Η κοπελα ειναι παραπολυ καλη προσπαθει να σε κανει να περασεις καλα κανει καλη πιπα και γλυψιμο αρχιδιων για οση ωρα θες. καλο χυσιμο.
Αλλα εχει ενα μειων για εμενα το οποιο με χαλαει, ειναι πολυ αργη και αισθησιακη. αυτο ειναι ωραιο αλλα εγω συνηθως θελω γρηγορο και βιαιο γαμησι. δυνατη και ατσουμπαλη πιπα με κινδυνο να σου ξεκολησει κανα παπαρι και τετοια. και αυτη ειναι αργη και αισθησιακη. στους περισσοτερους θα αρεσει αυτο αλλα εμενα οχι..


αυτα απο εμενα keep it alive!!
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
συναδερφοι υπαρχουν δυο Αλιονες?
Πηγα στο φ84 με μιλφ εχει ευδιακριτο σιλικονατο και ειδα στο φ86 μια που κανει ακα τελιωτικο. :think:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.016
Η οδός Φωκαίας είναι περιπετειώδης:

Προχθές τη νύχτα, στη μια άκρη της, στη διασταύρωση με την οδό Αλκιβιάδου, κάποιοι υπάνθρωποι είχαν σε λειτουργία ηλεκτρονικό σύστημα παρεμβολής immobilizer.
Δυστυχώς είχα παρκάρει εκεί, με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να μη μπορώ να κλειδώσω παρά μόνο με το μηχανικό κλειδί και μετά να μη μπορώ να ξεκινήσω για αρκετή ώρα, ώσπου κάποια στιγμή επικοινώνησε το κλειδί μου και ξεκίνησα...

Χθες τη νύχτα, στην άλλη άκρη της, στη διασταύρωση με την οδό Αριστοτέλους, υπήρχε έντονη οσμή από πυρόλυση ινδικής κάναβης σε ακτίνα 50 μέτρων.
Κοινώς, είχε ντουμανιάσει ο τόπος.

Στο ενδιάμεσο, στη γωνία με την οδό Αχαρνών, είχαμε ευχάριστη κλινοπάλη μετά της βραχυσώμου Αντρέα, με κατάληξη μεγαλειώδη σπερματέγχυση.
Όλη η γύρω περιοχή είναι περίεργη κατά τη γνώμη μου...Ο Θεός να μας προσέχει...
 

Επισκέπτης
συναδερφοι υπαρχουν δυο Αλιονες?
Πηγα στο φ84 με μιλφ εχει ευδιακριτο σιλικονατο και ειδα στο φ86 μια που κανει ακα τελιωτικο. :think:

Η ιδια Αλιονα της Διδυμου ειναι  . Διδυμου απογευματινη-Φυλης 84Β βραδυνη βαρδυα
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Η ιδια Αλιονα της Διδυμου ειναι  . Διδυμου απογευματινη-Φυλης 84Β βραδυνη βαρδυα
Αδιαφορη εντελως αυτη με το ακα την ειδα φ84β.Αυτη που πηγα μικροτερη 4-5 χρονια,μιλφ με εντονο σιλικονατο και προστυχο προσωπο στο φ84α.Οπως και να εχει με την πρωτη δεν πηγαινα ουτε πρωτη φορα και ουτε δευτερη με τη δευτερη!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εχθες παντως κατα τις μια και τεταρτο η φυλλης ηταν κλειστη με μονο πεντε σπιτια ανοιχτα στη φυλλης και φωκαιας μαζι.Ειχαν σκασει μπατσοι και μαζευανε κοπελες.Ειδα τουλαχιστον δυο κοπελες που παιρνανε στο περιπολικο αλλα το κορυφαιο ηταν οτι γινοταν με τη συνοδεια καμερας.καποιο κωλοκαναλο ειχε ερθει μαλλον και πρεπει να τραβηξανε και μενα καθως περνουσα.μαλακες οι ανθρωποι μιλαμε
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
χθες πηγα δροσοπουλου αργα το βραδυ νομιζωντας πως θα ηταν ανοιχτο, παρκαρω βγαινω απο το αμαξι και διαπιστωνω πισω μου εναν μαυρο ... παω με πιο γρηγορο βημα απο πισω και αυτος... μου μιλαει, του λεω τι θες ; μου λεει κατι για σνιφ ... μαλλον ναρκωτικα ηθελε να πουλησει. φευγω προσπαθω να αποφυγω τους παντες γεματο μαυρους να πουλανε ναρκωτικα , ειχα χεστει πανω μου φτανω στο μπουρδελο και ειναι κλειστο... αντε τωρα να γυρισω πισω ... περπαταγα μες τη μεση του δρομου και παρακαλαγα να περνανε αυτοκινητα για να μη μου τη πεσουν ... ευτυχως καταφερα και γυρισα γρηγορα στο αμαξι εβαλα ασφαλεια και εφυγα με σπινιες
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
χθες πηγα δροσοπουλου αργα το βραδυ νομιζωντας πως θα ηταν ανοιχτο, παρκαρω βγαινω απο το αμαξι και διαπιστωνω πισω μου εναν μαυρο ... παω με πιο γρηγορο βημα απο πισω και αυτος... μου μιλαει, του λεω τι θες ; μου λεει κατι για σνιφ ... μαλλον ναρκωτικα ηθελε να πουλησει. φευγω προσπαθω να αποφυγω τους παντες γεματο μαυρους να πουλανε ναρκωτικα , ειχα χεστει πανω μου φτανω στο μπουρδελο και ειναι κλειστο... αντε τωρα να γυρισω πισω ... περπαταγα μες τη μεση του δρομου και παρακαλαγα να περνανε αυτοκινητα για να μη μου τη πεσουν ... ευτυχως καταφερα και γυρισα γρηγορα στο αμαξι εβαλα ασφαλεια και εφυγα με σπινιες
οι μαυροι χορτο πουλανε και δεν σε πειραζουν εκει και πουθενα.
Off topic
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Σε ποιο μπουρδέλο γράφτηκε το παρακάτω βιντεάκι     

[xhamster]
]


μαγκες σιγουρα ειναι το κολωνου 30!!!!!!!!! παιζει να ναι η τζωρτζιαννα

LOL τυπε ΟΥΤΕ ΚΑΝ να πουμε....φαινεται ουτε το κολωνου 30β ξερεις ουτε την τζωρτζιανα....καταρχην το δωματιο αυτο δεν ειναι στο 30Β σιγουρα, εχω μπει σε ολα τα δωματια. δευτερον η τζωρτζιανα ειναι εντελως διαφορετικη οπότε αστο..
 

Επισκέπτης
Αδιαφορη εντελως αυτη με το ακα την ειδα φ84β.Αυτη που πηγα μικροτερη 4-5 χρονια,μιλφ με εντονο σιλικονατο και προστυχο προσωπο στο φ84α.Οπως και να εχει με την πρωτη δεν πηγαινα ουτε πρωτη φορα και ουτε δευτερη με τη δευτερη!

πρεπει να ειδες τη Ζωη τη "Σσαλονικια"
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
LOL τυπε ΟΥΤΕ ΚΑΝ να πουμε....φαινεται ουτε το κολωνου 30β ξερεις ουτε την τζωρτζιανα....καταρχην το δωματιο αυτο δεν ειναι στο 30Β σιγουρα, εχω μπει σε ολα τα δωματια. δευτερον η τζωρτζιανα ειναι εντελως διαφορετικη οπότε αστο..
εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι το δωματιο με το που μπαινεις αριστερα διπλα στο κουζινακι???
 

abs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2012
Μηνύματα
98
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να ειδες τη Ζωη τη "Σσαλονικια"
αυτη που πηγα την ρωτησα - Αλιονα,και μετα βλεπω στην ημερησια ακα λαρυγγωτο,τελιωτικο!Αφου δεν ανακοινωθηκε,ουτε προσπαθησε σκεφτομαι :think:
Και παω μια βολτα κατα της 3 το βραδυ και βλεπω αλλη Αλιονα και ανακοινωνει ακα τελιωτικο.Δεν βαριεσαι... :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom