Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 328 άτομα (34 μέλη και 294 επισκέπτες)

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
αν και είσαι είρωνας και όλο απο χθές κάνεις μόνο ερωτήσεις.....
φυσικά και υπάρχουν γκίλφ....ειδικα στη Λιοσίων και πέριξ...
με τον όρο γκίλφ έννοω απο 45και πάνω.......
άντε περιμένουμε την επόμενη ερώτηση σου  :grin: :grin: :grin: :grin:
δεν ειρωνευομαι κανεναν φιλε στο ορκιζομαι..απλα ειχα πατησει φιλης πριν 10 μηνες και δεν ειχε τιποτα απο γκιλφ μια φορα  ειχα παει μαλιστα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
δεν ειρωνευομαι κανεναν φιλε στο ορκιζομαι..απλα ειχα πατησει φιλης πριν 10 μηνες και δεν ειχε τιποτα απο γκιλφ μια φορα  ειχα παει μαλιστα..
οκ , τα σπίτια που έκανα ενημέρωση έιναι απο Λιοσιών και πέριξ(εκτος απο τα πρώτα που έιναι φυλής και πέριξ)
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
  φωτο με τα χαρτια της κοπελας ποτε θα περασεις? :)
δέν είπα ότι θα περάσω φώτο με τα χαρτιά της κοπέλας....
είπα ότι θα ποστάρω το χειρόγραφο σημείωμα που ενημερώνει κάθε ενδιαφερόμενο  να τα ζητήσει....
τώρα την ανεβάζω στον ρομαντισμό....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Χθες , έξι και κάτι το απόγευμα τα μισά σπίτια της Φυλής ήταν κλειστά. Το Πιπίνου & Φυλής , το Φ134 ισόγειο , τα Φ109 , τα Φ92 και 94 , τα Μονής Προδεόμου , τα 71 κάτω και ισόγειο , το 65 πάνω , το 69 , το 74 , από τη Φωκαίας τα ζυγά όλα κλειστά επίσης ενώ από τα μονά το 19 και 25 ισόγειο. Σίγουρα ήταν και άλλα κλειστά που δε θυμάμαι τώρα. Από Διδύμου δεν πέρασα.
Ευτυχώς στο Μετάξι ήταν όλα ανοιχτά το απόγευμα εκτός από τα Ιάσωνος 1Β και 1Γ και Κολονού 48. Φυσικά οι πελάτες ήταν μόνο Πάκηδες (και εγώ  :cheesy: ).

Σα λαός είμαστε τραγικοί νομίζω. Δεν έφτανε η κρίση , με το Λοβέρδο τώρα θα κλείσει ότι έχει απομείνει. Μετά από καιρό θα θυμόμαστε ότι κάποτε υπήρχε ποικιλία και ποιότητα σε καλές τιμές αλλά τότε θα είναι αργά. Δεν πειράζει όμως , σαν Έλληνες είμαστε συνηθισμένοι στη  :jerking:

Μην πηγαίνετε στις πουτάνες με καπότα , θα κολλήσετε AIDS. Όταν πηδάτε την άλλη ακάποτα όμως , η οποία πηδήχτηκε (όνειρο ζωής της) από όλες τις τρύπες (ακάποτα) με το μπάρμαν ή τον πορτιέρη (ή και τους δύο μαζί), ο οποίος έκανε το ίδιο με άλλες εκατό , εκεί δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα , δεν κινδυνεύετε.

Νέα Σμύρνη , μπράβο για την ενημέρωση αν και αρχίζω να πιστεύω ότι κανείς πια δε διαβάζει ενημερώσεις. Respect από μένα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
Χθες , έξι και κάτι το απόγευμα τα μισά σπίτια της Φυλής ήταν κλειστά. Το Πιπίνου & Φυλής , το Φ134 ισόγειο , τα Φ109 , τα Φ92 και 94 , τα Μονής Προδεόμου , τα 71 κάτω και ισόγειο , το 65 πάνω , το 69 , το 74 , από τη Φωκαίας τα ζυγά όλα κλειστά επίσης ενώ από τα μονά το 19 και 25 ισόγειο. Σίγουρα ήταν και άλλα κλειστά που δε θυμάμαι τώρα. Από Διδύμου δεν πέρασα.
Ευτυχώς στο Μετάξι ήταν όλα ανοιχτά το απόγευμα εκτός από τα Ιάσωνος 1Β και 1Γ και Κολονού 48. Φυσικά οι πελάτες ήταν μόνο Πάκηδες (και εγώ  :cheesy: ).

Σα λαός είμαστε τραγικοί νομίζω. Δεν έφτανε η κρίση , με το Λοβέρδο τώρα θα κλείσει ότι έχει απομείνει. Μετά από καιρό θα θυμόμαστε ότι κάποτε υπήρχε ποικιλία και ποιότητα σε καλές τιμές αλλά τότε θα είναι αργά. Δεν πειράζει όμως , σαν Έλληνες είμαστε συνηθισμένοι στη  :jerking:

Μην πηγαίνετε στις πουτάνες με καπότα , θα κολλήσετε AIDS. Όταν πηδάτε την άλλη ακάποτα όμως , η οποία πηδήχτηκε (όνειρο ζωής της) από όλες τις τρύπες (ακάποτα) με το μπάρμαν ή τον πορτιέρη (οι και τους δύο μαζί), ο οποίος έκανε το ίδιο με άλλες εκατό , εκεί δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα , δεν κινδυνεύετε.

Νέα Σμύρνη , μπράβο για την ενημέρωση αν και αρχίζω να πιστεύω ότι κανείς πια δε διαβάζει ενημερώσεις. Respect από μένα.
χθές τα σπιτάκια απο ότι μου είπε η Καρολίνα απο Φυλής 86 άνοιξαν στις 19.00....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Ίσως είχε πέσει σύρμα από το πρωί και έμειναν κλειστά μέχρι νεωτέρας. Πάντως η Φυλής όπως την ήξερα δεν είναι  >:(
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Βικυ Κολωνού 27Β (υπόγειο) εχει εξαφανιστει;;;
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Χθες , έξι και κάτι το απόγευμα τα μισά σπίτια της Φυλής ήταν κλειστά. Το Πιπίνου & Φυλής , το Φ134 ισόγειο , τα Φ109 , τα Φ92 και 94 , τα Μονής Προδεόμου , τα 71 κάτω και ισόγειο , το 65 πάνω , το 69 , το 74 , από τη Φωκαίας τα ζυγά όλα κλειστά επίσης ενώ από τα μονά το 19 και 25 ισόγειο. Σίγουρα ήταν και άλλα κλειστά που δε θυμάμαι τώρα. Από Διδύμου δεν πέρασα.
Ευτυχώς στο Μετάξι ήταν όλα ανοιχτά το απόγευμα εκτός από τα Ιάσωνος 1Β και 1Γ και Κολονού 48. Φυσικά οι πελάτες ήταν μόνο Πάκηδες (και εγώ  :cheesy: ).

Σα λαός είμαστε τραγικοί νομίζω. Δεν έφτανε η κρίση , με το Λοβέρδο τώρα θα κλείσει ότι έχει απομείνει. Μετά από καιρό θα θυμόμαστε ότι κάποτε υπήρχε ποικιλία και ποιότητα σε καλές τιμές αλλά τότε θα είναι αργά. Δεν πειράζει όμως , σαν Έλληνες είμαστε συνηθισμένοι στη  :jerking:

Μην πηγαίνετε στις πουτάνες με καπότα , θα κολλήσετε AIDS. Όταν πηδάτε την άλλη ακάποτα όμως , η οποία πηδήχτηκε (όνειρο ζωής της) από όλες τις τρύπες (ακάποτα) με το μπάρμαν ή τον πορτιέρη (ή και τους δύο μαζί), ο οποίος έκανε το ίδιο με άλλες εκατό , εκεί δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα , δεν κινδυνεύετε.

Νέα Σμύρνη , μπράβο για την ενημέρωση αν και αρχίζω να πιστεύω ότι κανείς πια δε διαβάζει ενημερώσεις. Respect από μένα.

πες τα ρε μαγκα,ξαφινκα φταινε τα κοριτσια στα μπουρδελα για ολα.το ποσες γκομενες της διπλανης πορτας εχουν καταπιει τον αμπακο απο χυσια,και εχουν πιασει μυκητες στα βρωμομουνα τους δεν το λεει κανεις.η καποτα στα μπουρδελα ειναι υποχρεωττικη βεβαια,αλλα καλο ειναι να τα λεμε αυτα.γιατι δηλαδη,ποσες κανονικες γκομενες σας εδειξαν εξετασεις αιματος πριν τους τον δωσετε στον κωλο;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πες τα ρε μαγκα,ξαφινκα φταινε τα κοριτσια στα μπουρδελα για ολα.το ποσες γκομενες της διπλανης πορτας εχουν καταπιει τον αμπακο απο χυσια,και εχουν πιασει μυκητες στα βρωμομουνα τους δεν το λεει κανεις.η καποτα στα μπουρδελα ειναι υποχρεωττικη βεβαια,αλλα καλο ειναι να τα λεμε αυτα.γιατι δηλαδη,ποσες κανονικες γκομενες σας εδειξαν εξετασεις αιματος πριν τους τον δωσετε στον κωλο;
Γι'αυτό δεν πάμε με κανονικές γκόμενες φίλε(μόνο μπουρδέλο)...... Απλά πράγματα.......
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Γι'αυτό δεν πάμε με κανονικές γκόμενες φίλε(μόνο μπουρδέλο)...... Απλά πράγματα.......

και αν αποφασισουμε ποτε να κανουμε μονιμη σχεση,κι αυτη θα ειναι με ρουμανες,ρωσιδες και βουλγαρες μια και εχουμε αποκτησει την ειδικοτητα μετα απο τοσα χρονια σπουδων του ειδους
 

lordloud

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
βασικα Σ.Κ ιταν γιατι πηγα αλλα απο δευτερα δεν εχω ιδεα ... και δεν εχουμε και καμια ενημεροση απο μεταξι...
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
παιδες ξερω γιατι τα μπουρδελα εχθες στη φυλης ηταν κλειστα αλλα μεταξυ μας ε? μη βγει παραεξω επαναλαμβανω στη φυλης το εμαθα απο καιρια πηγη οι κοπελες θελουν να δουλευουν με 30 ευρω αντι για τα 20 που χρεωνουν μεχρι τωρα και αυτο βεβαια για λογους που εχουν να κανουν με τα τελευταια γεγονοτα ετσι αποφασισαν να απεργησουν ομαδικα
 

andy williams11

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1
η μπαρμπορα ειναι αυτη που ψαχναμε?γυρισε?
Αδάνων 2 Μπάρμπορα μελαχρινή αρκετάπαχουλή με σιλικονάτα βυζια έμφανίστκς χωρίς εσώρουχα , με κώλο(περασε συναγωνιστής)στο σαλόνι είχε χειρόγραφο σημέιώμα ότι η κοπέλα έχει χαρτια απο γιατρό και όποιος θέλει να τα ζητήσει...το τράβηξα φωτο(θα την ανέβάσω κάποια στιγμη γιατί είμαι έξω τώρα)
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
παιδες ξερω γιατι τα μπουρδελα εχθες στη φυλης ηταν κλειστα αλλα μεταξυ μας ε? μη βγει παραεξω επαναλαμβανω στη φυλης το εμαθα απο καιρια πηγη οι κοπελες θελουν να δουλευουν με 30 ευρω αντι για τα 20 που χρεωνουν μεχρι τωρα και αυτο βεβαια για λογους που εχουν να κανουν με τα τελευταια γεγονοτα ετσι αποφασισαν να απεργησουν ομαδικα

αμα δουν τα 30 ευρω να μου γραψουν,με την φτωχια που θα πεσει καλα θα ειναι να παιρνουν και 15.τα 30 ευρω ηταν για ορισμενες δυνατες γκομενες πριν απο 10 χρονια στην Φυλης που η φουσκα ηταν στο απωγειο της.για να μην αρχισουμε να θυμομαστε πριν 15 χρονια που η ταριφα ηταν 3000 δραχμες,δηλαδη ουτε 9 ευρω
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

Πέστα γιατι τώρα που θα γυρίσουμε στην δραχμή δεν βλέπω να μείνει και καμία.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Α, χθές μια τσατσά απο το 86 Ισόγειο μου έλεγε οτι η Νατάσσα που πιάσανε με HIV δεν έχει τίποτα και ότι είναι καλά. Έχει προσλάβει δικηγόρο και αναμένεται να τους γαμήσει τα ράμματα....
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

Πέστα γιατι τώρα που θα γυρίσουμε στην δραχμή δεν βλέπω να μείνει και καμία.

Τι άλλο θα ακούσουμε.

Α, χθές μια τσατσά απο το 86 Ισόγειο μου έλεγε οτι η Νατάσσα που πιάσανε με HIV δεν έχει τίποτα και ότι είναι καλά. Έχει προσλάβει δικηγόρο και αναμένεται να τους γαμήσει τα ράμματα....

παντως εμεις απο πουτανες δεν θα ξεμεινουμε.θα βγουν ολες οι φαντασμενες ελλεεινιδες που θελουν μεγαλη ζωη,και θα το ριξουν στην πουτανια.εξ'αλλου οπως εχω ξαναγραψει οι ελλεεινιδες ειναι οι καλυτερες πουτανες,οποτε δεν θα πεσει και το επιπεδο υπηρεσιων.οποια γκομενα σας πουλησε,να η ευκαιρια να την ξεκωλιασετε για 3000 δρχ μονο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom