Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 229 άτομα (18 μέλη και 211 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
σήμερα λόγο κορεσμού είπα να κάνω μια βόλτα σε σπιτάκια που δεν πηγαίνω συχνά.....ξεκίνησα μόνος μου πηγαίνοντας
Κωνσταντινουπόλεως 166β Ευα ξανθιά ψηλόλιγνη μουνάρα με μικρά στητά βυζιά , ξανθιά με κοντό μαλλί φράντζα , ακα τελειωτικό.
Κωνσταντινουπόλεως 166α μελαχρινή χοντρή με 3αρια βυζιά ,με κώλο.
επικοινωνία με τον πρόεδρο και δώσαμε ραντεβού στην Αττική για να συνεχίσουμε μαζί.......ιστορικό απόγευμα στα δύο επόμενα σπιτάκια
έχω να πάω σχεδόν 15 χρόνια..............
Ξανθίππης 2 Λίλιαν ξανθό μίλφ με ωραία πιασίματα ,ακα τελειωτικό
Κωνσταντινουπόλεως 206 Μελίνα ξανθοκάστανη με μαλλί ώς τους ώμους , ασπρουλιάρα με χυτό κώλο και μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα ,θέλω να πώ ότι τα δωμάτια ήταν πολύ καλά περιπλανημένα και καθαρά ενώ η τσα τσα που δεν την γνωρίζω ήταν πολύ ευγενική μας χαιρέτησε τόσο κατά την είσοδο μας όσο και κατά την έξοδο μας.
συνέχεια..............
Περγάμου 27β Εύα ξανθιά χοντρή γκίλφ σε στυλ Μις Πίγκυ ακα και Φωτεινή τρομακτικό καστανό γκίλφ με κοντό μαλλί τούμπανο για την ηλικία της ,ακα
Αλκαμένους 113 Λίλιαν ξανθό γκίλφ με τεράστια κωλάρα και πεσμένα βυζιά ,ακα τελειωτικό.
Αλκαμένους 117 Μαρία ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή μπουτού με μεγάλα βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Ρεμούνδου 21α Αννα μελαχρινή κοπέλα με 3αρια φυσικά στητά βυζιά ,φουλ πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 21 Αννα(δεν είμαι σίγουρος δουλέυει πάντα έκει η κοπέλα)είνα πολύ ψηλή λεπτή ξανθιά με μικρά μητερά βυζάκια , ακα
Ρεμούνδου 20 Τάνια(απο φ66δ&φ61) νταρντάνα τσιγγανόφατσα , με ακα
Περγάμου 1πάνω Μικαέλα λεπτή μελαχρινή με ωραίο κωλαράκι άβυζι ,απλό πρόγραμμα και μασάζ!!!!
Αγιού Πέτρου 7 Λίλη μελαχρινή με μεγάλα μυτερά βυζιά με πτωτική τάση τσιγγανόβαλκάνια ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 200 Τζένη(απο φ59 κατω)μελαχρινή με κανονικό σώμα άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Πιπίνου 65β Λαρίσα . κοκκινομάλλα γκίλφ λεπτή ψηλή σε ολόσωμο κόκκινο διχτυωτό , με ακα
Φυλής 134β Ηρα(Ιρένα) ξανθιά με ωραία φάτσα μητερό στητό βυζί ,κανονικό σώμα με κάπως μεγάλο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Ανναμαριά(απο φ80&φ67)ψηλή λεπτή ,απλό πρόγραμμα(δεν ανακοινώθηκε κώλος),έχει ισιώσει το μαλλί και όταν της είπα ότι έτσι της πάνε μου λέει ναι πρίν μαλλιά μου σαν σκούπα.....  
Φυλής 134 Ελενα ξανθιά με ωραίο κώλο κανονικό σώμα μετρίου αναστήματος άβυζι ,απλό πρόγραμμα και Μαρία μελαχρινή με ωραίο κορμί και ακόμα  ποίο ωραίο κωλαράκι , μικρό βυζί απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Αννα "πίτσος" πολύ λεπτή μελαχρινή , απλό πρόγραμμα(μέσα αν είσαι καθαρός και ξυρισμένος κάνει και ακα)
Φυλής 109α Μόνικα λεπτή ψηλή μελαχρινή με ωραία πόδια και καπούλια , στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 92β Μαρία(απο φ71γ&φωκαίας22κάτω ) χοντρή με βυζάρες,φούλ πρόγραμμα.
Μονής Προδρόμου 16β μελαχρινή αδιάφορη ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Αντίνα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα μικρό στήθος ωραίο κώλο , φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 86β Καρολίνα μελαχρινή με ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα και Σαμάνθα λεπτή με άσπρες λατεξ πορνομποτες μεχρι το γονάτο στητό μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 84α Τζούλια κοντή μελαχρινή με ωραία βυζάκια ,φούλ πρόγραμμα.
Φυλής 59 Ναντια έντυπωσιάκη ξανθιά ψηλή με ωραία πιασίματα ,απλό  πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Αννα(με την ωραία φάτσα)απο φωκαίας 22δεξια ,μελαχρινή κοντή ωραίο κορμάκι , φούλ πρόγραμμα.
αυτά συναγωνιστές , η ένημέρωση ήταν μόνο για αυτα που μπηκα......                  
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
SOSSSSSSSSSSSS.....ΛΩΡΗ απο φωκαιας....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ακομα τα κλαιω τα λεφτακια μου. Δεν κανει για αυτη την δουλεια.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Πρωινή βάρδια υπάρχει κανένα καλό που να δίνει κωλαράκι;
Η Μιράντα τελικά δίνει το κωλί της ή το έκοψε;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
σήμερα λόγο κορεσμού είπα να κάνω μια βόλτα σε σπιτάκια που δεν πηγαίνω συχνά.....ξεκίνησα μόνος μου πηγαίνοντας
Κωνσταντινουπόλεως 166β Ευα ξανθιά ψηλόλιγνη μουνάρα με μικρά στητά βυζιά , ξανθιά με κοντό μαλλί φράντζα , ακα τελειωτικό.
Κωνσταντινουπόλεως 166α μελαχρινή χοντρή με 3αρια βυζιά ,με κώλο.
επικοινωνία με τον πρόεδρο και δώσαμε ραντεβού στην Αττική για να συνεχίσουμε μαζί.......ιστορικό απόγευμα στα δύο επόμενα σπιτάκια
έχω να πάω σχεδόν 15 χρόνια..............

Περγάμου 1πάνω Μικαέλα λεπτή μελαχρινή με ωραίο κωλαράκι άβυζι ,απλό πρόγραμμα και μασάζ!!!!

Φυλής 134β Ηρα(Ιρένα) ξανθιά με ωραία φάτσα μητερό στητό βυζί ,κανονικό σώμα με κάπως μεγάλο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Ανναμαριά(απο φ80&φ67)ψηλή λεπτή ,απλό πρόγραμμα(δεν ανακοινώθηκε κώλος),έχει ισιώσει το μαλλί και όταν της είπα ότι έτσι της πάνε μου λέει ναι πρίν μαλλιά μου σαν σκούπα.....  
                 
H Μικαελα εκ μεταξουργιου.Η Ηρα-Ιρενε απο Φ.71 ισογειο η ρωσσογαλιδα της ευας τσα,και οσο αφορα το μαλι γυναικες  :grin:.
 

Επισκέπτης
αν αναφέρεσαι σε εμένα
20 με 30 χρονια?
What is chronic hepatitis B?
A person is diagnosed with chronic hepatitis B if they test positive for the hepatitis B virus for longer than 6 months.  A chronic hepatitis B infection may stay with the person for a lifetime. About 10% of adults who contract hepatitis B will develop chronic hepatitis B.
...Σε 6 μήνες φιλε μου αφου κολησεις απο τους ηπατικούς δεικτες(εξετασεις αιματος) γνωρίζεις αν εισαι στο 10% των άτυχων χρόνιων η στο υπόλοιπο 90 με 95 με αυτοιαση.
Διάβασε παρακάτω link αν τα πας καλά με τα αγγλικά και την ιατρική ορολογία και αν δεν θέλεις ρώτα καλύτερα κανα γιατρό.
σορρυ admin

Ναι φίλε μου, 20-30 χρόνια κατά μέσο όρο χρειάζονται για να γίνει κάποιος χρόνιος φορέας χρόνιος πάσχων! Δηλαδή αυτό το 5-10% που αναπτύσσει χρόνια ηπατίτιδα β', θα νοσήσει κατά μέσο όρο σε 20-30 χρόνια από τη στιγμή της μόλυνσης. Το site που παραθέτεις τα λέει πολύ επιγραμματικά. Δες αυτό εδώ:

...Most individuals with chronic hepatitis B remain symptom free for many years or decades. During this time, the patient's blood tests usually are normal or only mildly abnormal....


Ας μην το συνεχίσουμε άλλο το θέμα εδώ, απλά δεν πρέπει να τρομοκρατούμε τον κόσμο!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Συγνώμη, βαριέμαι να γράφω κριτικές κι ενημερώσεις, αλλά μιας και είμαι σχεδόν κάθε μέρα στα μπουρδέλα, όλο και κάποια άποψη θα έχω να πω. Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΔΕΣ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΠΟΡΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ. ΦΤΥΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΕΛΛ(Ε)ΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ!   :rockon:

Έννοια σου παικτη και εσυ δεν ξεχνιεσαι ευκολα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
SOSSSSSSSSSSSS.....ΛΩΡΗ απο φωκαιας....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ακομα τα κλαιω τα λεφτακια μου. Δεν κανει για αυτη την δουλεια.
ανέβασε μια κριτική να μάθουμε λεπτομέρειες.........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
[size=24pt]ΕΙΠΑΜΕ! ΤΕΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ! ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ! Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΠΟΛΥΗΜΕΡΟ ΜΠΑΝΑΡΙΣΜΑ!!![/size]

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
τη βαλερια απο διδυμου 20 και αγκυρας...

Συμφωνώ και επαυξάνω!

Αν και στο σαλόνι δεν της φαίνεται, στο δωμάτιο μεταμορφώνεται.
Είναι όντως πολύ αισθησιακή.

Ελπίζω να περνάτε όμορφα μαζί της, όπως και εγώ.
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
εχει κανεις καμμια καλη προταση για τη δευτερη βαρδια στη φυλης??? thanks!!
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια συναγωνιστες καλησπερα...μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω αθηνα με το πιστολι γεματο(οι παλιοι θυμουνται και οι νεοι θα μαθουν)ολο αυτο το διαστημα
παρακολουθουσα σταδιακα τις ενημερωσεις σας και διαπιστωσα οτι μερικα τεμαχια βρισκονται ακομα στη θεση τους ετοιμα για πιτσιλιες και χυσοκυνηγητα...
καλα θα περασουμε τη καλησπερα μου στα παληκαρια της νεοτερης ενημερωσης....καλες χυσιες :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Αδερφια συναγωνιστες καλησπερα...μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω αθηνα με το πιστολι γεματο(οι παλιοι θυμουνται και οι νεοι θα μαθουν)ολο αυτο το διαστημα
παρακολουθουσα σταδιακα τις ενημερωσεις σας και διαπιστωσα οτι μερικα τεμαχια βρισκονται ακομα στη θεση τους ετοιμα για πιτσιλιες και χυσοκυνηγητα...
καλα θα περασουμε τη καλησπερα μου στα παληκαρια της νεοτερης ενημερωσης....καλες χυσιες :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Καλό αγώνα φιλε!
 

Επισκέπτης
Αδερφια συναγωνιστες καλησπερα...μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω αθηνα με το πιστολι γεματο(οι παλιοι θυμουνται και οι νεοι θα μαθουν)ολο αυτο το διαστημα
παρακολουθουσα σταδιακα τις ενημερωσεις σας και διαπιστωσα οτι μερικα τεμαχια βρισκονται ακομα στη θεση τους ετοιμα για πιτσιλιες και χυσοκυνηγητα...
καλα θα περασουμε τη καλησπερα μου στα παληκαρια της νεοτερης ενημερωσης....καλες χυσιες :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Ελα ρε αρχοντα foujim :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Θα λερωθουν πολλα προσωπακια με την επιστροφη σου :rockon: :rockon:
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
ομορφόπαιδα ξέρουμε τίποτες για Καλλέργη 33 ,το μπουρδελάκι με τα πλακάκια ,για κάποια Μιρέλα απο Ρουμανία που δουλευε Κυριακή βράδυ αργά ,καστανή με βυζί 3 ? Ισχύει τιμή 15 ολα ? Ευχαριστώ !
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αδερφια συναγωνιστες καλησπερα...μετα απο πολυ καιρο επιστρεφω αθηνα με το πιστολι γεματο(οι παλιοι θυμουνται και οι νεοι θα μαθουν)ολο αυτο το διαστημα
παρακολουθουσα σταδιακα τις ενημερωσεις σας και διαπιστωσα οτι μερικα τεμαχια βρισκονται ακομα στη θεση τους ετοιμα για πιτσιλιες και χυσοκυνηγητα...
καλα θα περασουμε τη καλησπερα μου στα παληκαρια της νεοτερης ενημερωσης....καλες χυσιες :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
τυπε φουτζιμ που εισαι ρε :rockon:
χυστες ολες δικε μου :rockon:
σε καμαρωνουμε :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom