Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (15 μέλη και 222 επισκέπτες)

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
ε το καναν κι αλλοι κι ειπα να το κανω κι εγω..σορρυ..:(
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
καλη η Μονικα δε λεω...  :grin:
αλλα 10αρια ειναι υπερβολη σε ολους τους τομεις...
την πρωτη φορα που την πηρα ηταν παρα πολυ καλη
τη δευτερη μετρια  :-
κοιτα μιλαω για την δικια μου επαφη..η εμφανιση της ειναι μεταξυ 9-10 για μενα και η διαθεση της ηταν 10 με τονο...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
απο ποια αποψη δικε μου???
γιατι αν εννοεις σπαταλη ιντερνετικου χωρου, δεν τιθεται τετοιο θεμα σε να σαιτ που υποτιθεται ειναι για μπουρδελα αλλα 99 στους 100 καθονται και σπαμαρουν και μιλαν για οτι μαλακια τους κατεβει στο κεφαλι...  :jerking:
Ακριβώς.Αμέτρητες σελίδες γράφουν άλλοι χωρίς να λένε απολύτως τίποτα! Απορώ ο Αντισθένης γιατί το αφήνει αυτό...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Δεν κατακρινω το γεγονος οτι πολλοι ασχολουνται ΚΑΙ με θρεντ ασχετα με τη θεματολογια του σαιτ....
Απλα ρε γαμωτο ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ κλπ ....
βλεπω απειρους τσομπανους που ειναι ολη μερα εδω μεσα και ενα ποστ σε ενημερωση για πιατσες στουντιο μασαζ μπουρδελα κλπ δεν εχουν κανει...
για ποιο γαμημενο λογο γραφτηκαν εδω???
Εσύ για ποιο λόγο λες? Δεν σου περνάει κάτι από το μυαλό ποιος ο λόγος πολλοί να αλωνίζουν κάθε μέρα εδώ χωρίς να γράφουν τίποτα ενημερωτικό?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Δεν κατακρινω το γεγονος οτι πολλοι ασχολουνται ΚΑΙ με θρεντ ασχετα με τη θεματολογια του σαιτ....
Απλα ρε γαμωτο ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ κλπ ....
βλεπω απειρους τσομπανους που ειναι ολη μερα εδω μεσα και ενα ποστ σε ενημερωση για πιατσες στουντιο μασαζ μπουρδελα κλπ δεν εχουν κανει...
για ποιο γαμημενο λογο γραφτηκαν εδω???

άνοιξε θέμα και βάλε ψηφοφορία θα γίνει της πουτάνας :tooth: :tooth:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Εσύ για ποιο λόγο λες? Δεν σου περνάει κάτι από το μυαλό ποιος ο λόγος πολλοί να αλωνίζουν κάθε μέρα εδώ χωρίς να γράφουν τίποτα ενημερωτικό?
ποία είναι τα συμπεράσματα που έχεις βγάλει????
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
ποία είναι τα συμπεράσματα που έχεις βγάλει????
Κοίτα, δεν είναι δικό μου το site για να σου πω ότι πρέπει να γίνει ένα ξεσκαρτάρισμα. Όποιος παρακολουθεί το site, μπορει να καταλάβει.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δεν κατακρινω το γεγονος οτι πολλοι ασχολουνται ΚΑΙ με θρεντ ασχετα με τη θεματολογια του σαιτ....
Απλα ρε γαμωτο ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ κλπ ....
βλεπω απειρους τσομπανους που ειναι ολη μερα εδω μεσα και ενα ποστ σε ενημερωση για πιατσες στουντιο μασαζ μπουρδελα κλπ δεν εχουν κανει...
για ποιο γαμημενο λογο γραφτηκαν εδω???
Και λίγα λες.............. :dancing:
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Και λίγα λες.............. :dancing:
Αιματηρή ληστεία σε οίκο ανοχής

Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 20 Μαρτίου 2012, 09:11

Άγνωστος δράστης εισέβαλε στις 03.00 σήμερα τα ξημερώματα σε οίκο ανοχής στην οδό Φωκαίας 18 στην Αθήνα. Ο δράστης μαχαίρωσε την καθαρίστρια στο θώρακα και τα χέρια, απέσπασε άγνωστο χρηματικό ποσό και διέφυγε. Η παθούσα μεταφέρθηκε σε νοσοκομείο για παροχή των πρώτων βοηθειών.

Διεξάγεται αστυνομική έρευνα για τον εντοπισμό και τη σύλληψη του δράστη.

Επιμέλεια: Άννα Μορφούλη

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 20 Μαρτίου 2012, 09:14
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Αιματηρή ληστεία σε οίκο ανοχής

Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 20 Μαρτίου 2012, 09:11

Άγνωστος δράστης εισέβαλε στις 03.00 σήμερα τα ξημερώματα σε οίκο ανοχής στην οδό Φωκαίας 18 στην Αθήνα. Ο δράστης μαχαίρωσε την καθαρίστρια στο θώρακα και τα χέρια, απέσπασε άγνωστο χρηματικό ποσό και διέφυγε. Η παθούσα μεταφέρθηκε σε νοσοκομείο για παροχή των πρώτων βοηθειών.

Διεξάγεται αστυνομική έρευνα για τον εντοπισμό και τη σύλληψη του δράστη.

Επιμέλεια: Άννα Μορφούλη

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 20 Μαρτίου 2012, 09:14
Οχι εδω φιλε,υπαρχη αντιστοιχο θρεντ!!Διαβασται στον ρομαντισμο που κανω αναλυση!!
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Σημερα, 1η βαρδια, Διδυμου 20 η Τζινα απο το Studio Orchidea , υποβαθμισμενη και μετονομασμενη σε Γιαννα...Πιπα ακα - τελειωτικο και νορμαλ γαμησι...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Υποθέτω οτι στο στούντιο Αρχιδέα θα βαραγανε μύγες,οπως στα περισσότερα αλλωστε,και ετσι πήγε  η κοπέλλα στη Διδύμου...
Να που  η κρίση εχει και τα καλά της.
 

Επισκέπτης
Οχι εδω φιλε,υπαρχη αντιστοιχο θρεντ!!Διαβασται στον ρομαντισμο που κανω αναλυση!!
Παρακολουθω με ενδιαφερον τις χρησιμες ενημερωσεις των παιδιων αλλα εδω προεδρε σοτιροφ πρεπει να διαφωνησω μαζι σου.
Ληστεια με μαχαιρωμα δεν εχει καμμια σχεση με τον ρομαντισμο.Σπαει την ρομαντικη ατμοσφαιρα του "ρομαντισμος και μπουρδελα", ξενερωνει.Και επειδη προκειται για εντελως προσφατο γεγονος, οποιεσδηποτε αναφορες μπορουν να γραφονται εδω αλλά και στο θρεντ που ανοιχθηκε για αυτο το θεμα.
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπεραααααα το μιραντακι  [ μπισκοτακι ] εκτωσ απο το 71 στιν νυχτερινι βαρδια πεζει πουθενα αλου???????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
εγώ θέλω να πώ ότι ποτέ δεν έχω νιώσει "απειλή" στην μεταμεσονύχτια στη φυλής όποτε έχω πάει και μόνος.....
βέβαια μια φορά θα σου τύχει
Προσωπικά συμφωνώ...

Έχω βολτάρει πάρα πολλές φορές μόνος μου στη Φυλής περασμένες ώρες κ ποτέ δεν έχω αισθανθεί απειλή..Ίσως έχω άγνοια κινδύνου,ίσως είμαι τυχερός,πάντως ποτέ δεν μου έχει τύχει το παραμικρό σκηνικό...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Προσωπικά συμφωνώ...

Έχω βολτάρει πάρα πολλές φορές μόνος μου στη Φυλής περασμένες ώρες κ ποτέ δεν έχω αισθανθεί απειλή..Ίσως έχω άγνοια κινδύνου,ίσως είμαι τυχερός,πάντως ποτέ δεν μου έχει τύχει το παραμικρό σκηνικό...
To να βγεις βράδυ στη Φυλής, δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα σε κλέψουν ή θα σε χτυπήσουν.Απλά υπάρχουν σαφώς περισσότερες πιθανότητες απ'ότι την ημέρα, όπου κυκλοφορεί περισσότερος "απλός" κόσμος κι έχει περισσότερη κίνηση.Αυτό λέμε.Για ρωτήστε και κανέναν που να μένει στην περιοχή για τους κινδύνους.Το ίδιο ισχύει και για το αυτοκίνητο.Νύχτα σε ένα στενό, χωρίς κίνηση, είναι πιο πιθανό να σου το σπάσουν, παρά ημέρα.
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Προσωπικά συμφωνώ...

Έχω βολτάρει πάρα πολλές φορές μόνος μου στη Φυλής περασμένες ώρες κ ποτέ δεν έχω αισθανθεί απειλή..Ίσως έχω άγνοια κινδύνου,ίσως είμαι τυχερός,πάντως ποτέ δεν μου έχει τύχει το παραμικρό σκηνικό...
Το ιδιο ελεγαν και αυτοι που τους συνεβει, οταν τους συνεβει για πρωτη φορα....
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Δεν κατακρινω το γεγονος οτι πολλοι ασχολουνται ΚΑΙ με θρεντ ασχετα με τη θεματολογια του σαιτ....
Απλα ρε γαμωτο ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ κλπ ....
βλεπω απειρους τσομπανους που ειναι ολη μερα εδω μεσα και ενα ποστ σε ενημερωση για πιατσες στουντιο μασαζ μπουρδελα κλπ δεν εχουν κανει...
για ποιο γαμημενο λογο γραφτηκαν εδω???
Αν μπει ελαχιστο οριο 15 κριτικες, και απο κει και περα 3 το ελαχιστον μηνιαιως, για να εχει καποιος δικαιωμα αποστολης μηνυματος η σχολιου, να δεις για ποτε ξεσκαρταρει το site απο κοπελες, "κοπελες", κλωναρια (ποιος "δημιουργος" θα χαλαλισει 15 κριτικες για τον κλωνο) και ενα σωρο ασχετους εισβολλεις που δημιουργουν το χαος.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Παίδες....δε νομίζω να κάνει τίποτα "καμινιές" ο Καμίνης,αύριο πρωί....εεεεεέ??? Έχω ακούσει ότι γίνονται αυτά τις Πέμπτες......και θέλω να περάσω από Φυλής το πρωί.......δεν την παλεύω άλλο!!!!! :humpleg:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom