Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (29 μέλη και 274 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
γενικα μαγκες ξερετε σε ποια σπιτια παιζει πιο πολυ μποτα? φυλης η μεταξι?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
40
Like
3.379
Πόντοι
4.587
Ξέρουμε καμιά κοπέλα στη περιοχή Φυλής με σκουλαρίκι στη γλώσσα; Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε μία πολωνή (νομίζω Άννα) ξανθιά στρουμπουλή στο Φωκαίας 25 πάνω και στη ξεπετοαλυσίδα Φυλής 84 ισόγα που είχε σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκανε σπέσιαλ πίπα με (προφύλαξη). Άυτή έχει εξαφανιστεί από τη πιάτσα. Υπάρχει καμιά άλλη;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Ξέρουμε καμιά κοπέλα στη περιοχή Φυλής με σκουλαρίκι στη γλώσσα; Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε μία πολωνή (νομίζω Άννα) ξανθιά στρουμπουλή στο Φωκαίας 25 πάνω και στη ξεπετοαλυσίδα Φυλής 84 ισόγα που είχε σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκανε σπέσιαλ πίπα με (προφύλαξη). Άυτή έχει εξαφανιστεί από τη πιάτσα. Υπάρχει καμιά άλλη;

Σιγά - σιγά ανεβάζετε τον πήχυ κ. Larson...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ξέρουμε καμιά κοπέλα στη περιοχή Φυλής με σκουλαρίκι στη γλώσσα; Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε μία πολωνή (νομίζω Άννα) ξανθιά στρουμπουλή στο Φωκαίας 25 πάνω και στη ξεπετοαλυσίδα Φυλής 84 ισόγα που είχε σκουλαρίκι στη γλώσσα και έκανε σπέσιαλ πίπα με (προφύλαξη). Άυτή έχει εξαφανιστεί από τη πιάτσα. Υπάρχει καμιά άλλη;
η μονικα με τα αστερακια ειχε...δεν την εχω δει τελευταια,αλλα καποιοι ειπαν οτι καπου δουλευει...
 

patoooos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες φυλης 92Α ηταν η μπαρμπαρα (μικρη μαυρομαλλα τρελλο κωλο).
Ξερουμε αν ειναι ακομα εκει? αλλιως που μεταφερθηκε?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Ε ναι  ;) Μάλλον αυτήν είδες
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
γενικα μαγκες ξερετε σε ποια σπιτια παιζει πιο πολυ μποτα? φυλης η μεταξι?
Εαν θυμαμαι σωστά πριν καιρό είχα δει με μποτα την μονικα που νιαουριζει απο το φωκαιας 25 ισογειο. Δεν νομιζω οτι φοραει συνεχεια αλλα μπορεις να δοκιμασεις να δεις!
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
40
Like
3.379
Πόντοι
4.587
η μονικα με τα αστερακια ειχε...δεν την εχω δει τελευταια,αλλα καποιοι ειπαν οτι καπου δουλευει...
Δε πιστεύω να εννοείς τη Μόνικα στο Φωκαίας 25 ισόγα, γιατί κι΄ αυτή αστεράκια τατού στη κοιλιά έχει, αλλά για σκουλαρίκια δε νομίζω. Εκτός εάν κοτσάρισε κανένα τώρα πρόσφατα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Χθες κατά τα μεσάνυχτα στο Μεταξουργείο παγωνιά, μπόχα και δυσωδία. Και πολλοί περίεργοι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν τέσσερις τέσσερις και πέντε πέντε. Αφού στην Κεραμεικού με το που πάρκαρα έρχονταν πένε από τη μία και άλλοι τόσοι από την άλλη και ξαφνικά περνάει ένα μπατσικό και οι λαλάκες στέκονταν και κοιτούσαν εμένα  >:(. Λίγο μετά, στη Μεγάλου Αλεξάνδρου, τρία άτομα περιφέρονταν και κοιτούσαν εντελώς προκλητικά μέσα στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα, προφανώς για κανένα ξεχασμένο αντικείμενο, ενώ υπήρχαν κάμποσα γυαλιά στο οδόστρωμα. Συστήνω προσοχή σε όλους. Στα κορίτσια που είδα δεν αναφέρομαι καθόλου. Πάχος, ξινίλα και βαρεμάρα  :tickedoff:. Τελικά κατέθεσα στο Ιάσωνος 37Α, στη Μαρία. Σε λίγο θα ανέβει κριτική, οι ποδολάγνοι  :humpleg: ας ρίξουν μια ματιά.

:boobies: :boobies:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Δε πιστεύω να εννοείς τη Μόνικα στο Φωκαίας 25 ισόγα, γιατί κι΄ αυτή αστεράκια τατού στη κοιλιά έχει, αλλά για σκουλαρίκια δε νομίζω. Εκτός εάν κοτσάρισε κανένα τώρα πρόσφατα.
αλλη εννοω μαλλον :think:δεν ξερω,μπερδευτηκα :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
:Sλες?

ειχα να τη δω και να :fuck1: 2,5 χρονια βασικα...τοσο πολυ την εχω ξεχασει? :huh:
Και εγω εκει πετυχα προχτες την ΜονικοΣτελλα τυπε, στο φυλης72 ή 74πόσο λεγεται αυτο τελος παντων, στο πολυκαταστημα-διπλο μπορδελο  :cum: :cum:

Εχει απιστευτο σωμα η γκομενα, μου ειπε οτι το εχει φτιαξει με πους-απς  :rockon: :rockon:
Βυζι απιστευτο, σφιχτο και ζουμερο, ωραιες καμπυλες. Πολυ στητο σωμα και κωλαρακι.Εχει και πιρσινγκ.Μεχρι και οι καταξανθες τριχες της στην πλατη που ειχε με εφτιαχναν  :kissass2:


Γεια σας μάγκες. Χθες κατά τα μεσάνυχτα στο Μεταξουργείο παγωνιά, μπόχα και δυσωδία. Και πολλοί περίεργοι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν τέσσερις τέσσερις και πέντε πέντε. Αφού στην Κεραμεικού με το που πάρκαρα έρχονταν πένε από τη μία και άλλοι τόσοι από την άλλη και ξαφνικά περνάει ένα μπατσικό και οι λαλάκες στέκονταν και κοιτούσαν εμένα  >:(. Λίγο μετά, στη Μεγάλου Αλεξάνδρου, τρία άτομα περιφέρονταν και κοιτούσαν εντελώς προκλητικά μέσα στα παρκαρισμένα αυτοκίνητα, προφανώς για κανένα ξεχασμένο αντικείμενο, ενώ υπήρχαν κάμποσα γυαλιά στο οδόστρωμα. Συστήνω προσοχή σε όλους. Στα κορίτσια που είδα δεν αναφέρομαι καθόλου. Πάχος, ξινίλα και βαρεμάρα  :tickedoff:. Τελικά κατέθεσα στο Ιάσωνος 37Α, στη Μαρία. Σε λίγο θα ανέβει κριτική, οι ποδολάγνοι  :humpleg: ας ρίξουν μια ματιά.

:boobies: :boobies:
Εμενα μου φαινεται φυσικο οτι οι μπατσοι κοιτουσαν εσενα περιεργα...
Σου λεει, τί κΑνει ο μαλακας στο πακισταν, τρελος ειναι?

Και εγω ετσι αισθανθηκα προχτες...
Παιδια μακρια απο το μεταξι, οι γκομενες εχουν γινει υπερτατες ξεπετες οπότε δεν αξιζει να ρισκαρουμε να περναμε απο εκεινο το βοθρο με ολη την ασια και τα πρεζακια γυρω.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Και εγω εκει πετυχα προχτες την ΜονικοΣτελλα τυπε, στο φυλης72 ή 74πόσο λεγεται αυτο τελος παντων, στο πολυκαταστημα-διπλο μπορδελο  :cum: :cum:

Εχει απιστευτο σωμα η γκομενα, μου ειπε οτι το εχει φτιαξει με πους-απς  :rockon: :rockon:
Βυζι απιστευτο, σφιχτο και ζουμερο, ωραιες καμπυλες. Πολυ στητο σωμα και κωλαρακι.Εχει και πιρσινγκ.Μεχρι και οι καταξανθες τριχες της στην πλατη που ειχε με εφτιαχναν  :kissass2:
ναι εχει τελειο κορμακι...
και φοβερη ρωγα :tits2:

δεν την γνωρισα και λεω καμια ξεπετα θα ναι,ας μην το ρισκαρω...θα την  :fuck1: οσονουπω ομως...για τριτη φορα :zfuck:

παλια το μαλλι δεν το χε τοσο καταξανθο...

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
χθες νυχτεινη βαρδια

80 η αννα μαρια.γνωση και αγενης στο σαλονι αν δεν περασεις.

71 πανω η μιρανατα.
πιπινι με πολυ καλο κορμι και προσωπο.
αριστο τσιμπουκι και καλο γαμησι.
συστηνεται.

86 κατω η σελενα,
μουναρα απο εμφανιση μαπα απο γαμησι.

μονης προδρομου κατω ξανθια 35 αρα με κοντα μαλλια.
καλουτσικο κορμι

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
μονης προδρομου κατω ξανθια 35 αρα με κοντα μαλλια.
καλουτσικο κορμι
αυτη αν ειναι η τζοανα η ρουμανα...κανει φουλ προγραμμα...τα κανει ολα και συμφερει γενικα και δε βιαζεται ΚΑΘΟΛΟΥ στο δωματιο...εγω ημουν 16.30 λεπτα...η τσα2 τη φωναξε κανα δυο φορες και την εγραψε στο μουνι της...
δουλευει και πρωι και απογευμα...συνηθως κανει διπλοβαρδιες αν καταλαβα καλα...
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ρε παληκαρια μια τζωρτζινα ξανθια απο αχιλλεως 40 την εχει παρει το ματι κανενος? εχει εξαφανιστει απο το καλοκαιρι
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Παιδια μακρια απο το μεταξι[/size], οι γκομενες εχουν γινει υπερτατες ξεπετες οπότε δεν αξιζει να ρισκαρουμε να περναμε απο εκεινο το βοθρο με ολη την ασια και τα πρεζακια γυρω.
[size=14pt]Μην γράφεις "μακρυά από το Μετάξι" και γενικότερα "μακρυά" γιατί μπορεί να δυσανασχετήσει κανένας ΜΑΛΑΚΑΣ συναγωνιστής!!! [/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.854
Κριτικές
31
Like
12.504
Πόντοι
5.097
[size=14pt]Μην γράφεις "μακρυά από το Μετάξι" και γενικότερα "μακρυά" γιατί μπορεί να δυσανασχετήσει κανένας ΜΑΛΑΚΑΣ συναγωνιστής!!! [/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες του τα εγω δε παταγα εκει αυτος με παρεσυρε στους δρομους εκει και τωρα το παιζει υπερανω :tickedoff:
ξεχασες ακορεστουλη που ελεγες παλια μεταξι και μονο μεταξι :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom