Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Χθες βραδυ ήμουν περαστικός από την πλατεία Αττικής και συνάντησα τον bakalhs που μετέφερε φορτίο με χειροποίητα βορειοελλαδίτικα λουκάνικα.

Στον επί της οδού Πιπίνου Οίκο, επιδείχθηκε αλλοδαπή με κωμική εμφάνιση: Ανεπτυγμένος κορμός στηριζόμενος επί ισχνών ποδών.

Στο επί της οδού Περγάμου 27 ανώγειο, αλλοδαπή πολική άρκτος.
Στο ισόγειο, ετέρα αλλοδαπή πολική άρκτος, Εύα.

Αλκαμένους 117, νοτιοαμερικάνα με καμπύλες και καμάρες, ωστόσο με δυσανάλογα μικρούς μαστούς.
Εγαμεύθη διαδοχικά από αγέλη νεαρών, από έναν στρατιωτικό, από έναν τύπο με καράφλα - σαγιονάρες και απά τον bakalhs, ο οποίος με άφησε να προσέχω τα λουκάνικα.

Στο ισόγειο της οδού Ρεμούνδου, συφοριασμένη αλλοδαπή.
Στον όροφο, μικρή το δέμας νεαρή αλλοδαπή, σχεδόν ραχιτική. Ασιάτις υπηρέτρια.

Περγάμου 1, λεπτή μελαχρινή, με αθλητικό παράστημα, δεκτική και πρόσχαρη. Παρά την κενότητα του δωματίου αναμονής και επιδείξεων, η χαμερπής υπηρέτρια σύντομα άρχισε να χτυπά την πόρτα, με αποτέλεσμα τη διακοπή της σε εξέλιξη συνουσίας.
Με τους όρχεις πεπρησμένους, σε τυμπανιαία κατάσταση, κατέφυγα κατεσπευσμένα στον παρακείμενο Οίκο επί της οδού Αγίυ Πέτρου, όπου διοχέτευσα την σπερματέγχυση στη νεαρά αλλοδαπή Αλεξάνδρα.
Ρουμάνα κατά δήλωση, εκδιδόμενη συνήθως στην οδό Φυλής αρ. 200.
Πρόκειται για ολίγον υπέρβαρη μελαχρινή μακρυμαλλούσα, η οποία αποκαλεί τον πεοθηλασμό "κλαρίνο".
 

Επισκέπτης
και απά τον bakalhs, ο οποίος με άφησε να προσέχω τα λουκάνικα.
Δεν είναι υπέροχο το κλίμα ομόνοιας και συναδέλφωσης που έχουμε αναμεταξύ μας; Να γιατί λατρεύω αυτό το site :rockon:
Σου έδωσε κανένα για τον κόπο σου τουλάχιστον;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Δεν είναι υπέροχο το κλίμα ομόνοιας και συναδέλφωσης που έχουμε αναμεταξύ μας; Να γιατί λατρεύω αυτό το site :rockon:
Σου έδωσε κανένα για τον κόπο σου τουλάχιστον;

Πραγματικά, μου έδωσε ένα μεγάλο που το έβαλα στο ψυγείο και θα το φάω μεθαύριο.
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα Ξερει κανεις που δουλευει η ΤΖΕΝΗ το γυφτακι και πια βαρδια
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Η Σπάρτη και η Τρίπολη είναι οι επόμενοι πορνοσταθμοί μου. Έχω ετοιμάσει και κάτι φωτογραφίες για τον Αντισθένη...
Γι΄αυτο ειχες γραψει οτι στον ερχομο για πρωτευουσα εκανες στασεις στους οικους των δυο νομων; Για να ξερεις που θα βαδιζεις. Συναγωνιστη ησουνα πολυτιμος ενημερωτης. Χαρικα που τα ειπαμε καποιες φορες και ελπιζω να κρατησεις καποια επικοινωνια. Καλα να περνας
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Συναγωνιστές σας ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σας. Να είστε όλοι καλά. Jopino η φωτογραφία θα μπει wallpaper...  :cheesy:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Σε μπουρδέλο στη Φυλής με Ρωσία τύπου: ΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΧ ΜΩΡΟ ΜΟΥ , ΓΚΑΜΙΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ
Λοιπον ενω γαμαγα και εφτανα στο τέλος ενω μου είχε σπάσει τα νεύρα με τα συνεχή αχ βαχ μωρό μου που προανέφερα :
ΕΓΩ: Δωσε μου τον κώλο σου τώρα
ΡωσσιδακΙ: Δε γκαμάει κώλο μωρό μου
ΕΓΩ: Έλα δώσε μου τον κώλο σου γιατι οχι?
Ρωσσίαδακι: Μουνί ειναι για γκαμίσι κώλο δεν ειναι για γκαμίσι.
ΕΓΩ: Και γιατι είναι τότε?
Ρωσσιδακι: Για να χέσω μωρο μου...
χαχαχαχα αστείο αλλα σηκώνει και κράξιμο . Στούντιο και πα΄λι στούντιο ρε συναγνωιστές και πληρώνεις περισσοτερα
 

Επισκέπτης
Ἡ Μικαέλα κοσμεῖ μὲ τὸ ἦθος της καὶ τὸν ἀθόρυβον ἐπαγγελματισμὸν της τὴν σκηνὴν τοῦ ἀθηναϊκοῦ ἐπὶ χρήμασι ἔρωτος ἐπὶ μίαν τριετίαν ἀδιαλείπτως
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
στο Φύλης 134ισ η Μαρία η οποία πιθανώς ελέγχθηκε από τον Επιθεωρητή Πουαρώ
Ναι Jockerx της ειχα κανει ελενχο πιθανοτατα οταν ειχε πρωτοερθει. Δυστυχως δεν μου ειχε επιτρεψει να κανω πληρη σωματικο, αρκετη κρεμα και γενικα δεν εγκριθηκε και δεν ανταποκριθικε στις προσδοκιες μου, Αποτελεσμα, να περναω να την βλεπω οταν κατεβαινω φυλης γιατι ειναι καλο κοματι με πολυ ωραιο κωλαρακι (για τα γουστα μου) αλλα μεχρι το σαλονι οχι πιο μεσα ξανα
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Παίδες μια κοπέλα με το όνομα Τζόρτζια, μελαχρινή αδύνατη χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες με ένα πίρσινγκ κάτω από το χείλος, σήμερα ήταν απόγευμα στο Φυλής 65Β με μια άλλη μελαχρινή επίσης!  :)
Που μπορώ να τη βρω ξανά?  :think:
Ρώτησα την τσατσά αλλά μου είπε ότι δεν ξέρει και επέμενα αλλά τελικά τίποτα!  :tickedoff:
Σήμερα δεν μπορούσα να πάω μαζί της και για αυτό ενδιαφέρομαι να μάθω που μπορώ να τη ξαναβρώ!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τις ευχές μου στον συναγωνιστή Opeth.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
Παίδες μια κοπέλα με το όνομα Τζόρτζια, μελαχρινή αδύνατη χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες με ένα πίρσινγκ κάτω από το χείλος, σήμερα ήταν απόγευμα στο Φυλής 65Β με μια άλλη μελαχρινή επίσης!  :)
Που μπορώ να τη βρω ξανά?  :think:
Ρώτησα την τσατσά αλλά μου είπε ότι δεν ξέρει και επέμενα αλλά τελικά τίποτα!  :tickedoff:
Σήμερα δεν μπορούσα να πάω μαζί της και για αυτό ενδιαφέρομαι να μάθω που μπορώ να τη ξαναβρώ!
Εγω Κυριακή τη πήρα στο ίδιο σπίτι πρωί .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom