Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (9 μέλη και 126 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
  Καλησπέρα & καλό μήνα!

  Εύχομαι να έχετε υγεία & χαρά.

  Μετά από 56 μήνες στην Ξάνθη, μετακόμισα Αθήνα. Αν και, διάβασα τις πρόσφατες κριτικές, μπερδεύτηκα & δεν ξέρω σε ποια να πάω.

  Σας παρακαλώ, να μου προτείνετε κάποιες καλές κοπέλες. Σε λίγες ημέρες, που θα μάθω τα σπιτάκια, θα μπορώ να ενημερώνω κι εγώ.

  Σας ευχαριστώ!

Μπορείτε να ξεκινήσετε με μερικούς αυνανισμούς.

Ο αυνανισμός είναι καλός, είναι σεξ με κάποιον που αγαπάς.

Το σεξ διεκπεραιώνεται καλύτερα με τον αυνανισμό, είναι πιο εύκολο αντί να εξαρτάσαι από άλλους, είναι πιο καθαρό, πιο αποτελεσματικό, και συναντάς σοβαρότερους ανθρώπους.
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Μπορείτε να ξεκινήσετε με μερικούς αυνανισμούς.

Ο αυνανισμός είναι καλός, είναι σεξ με κάποιον που αγαπάς.

Το σεξ διεκπεραιώνεται καλύτερα με τον αυνανισμό, είναι πιο εύκολο αντί να εξαρτάσαι από άλλους, είναι πιο καθαρό, πιο αποτελεσματικό, και συναντάς σοβαρότερους ανθρώπους.

......μονο μην γινει συνηθεια  :2funny: :2funny: :2funny:
Τι τπυ λες του ανθρωπου;;;;Ηρθε πηγμενος απο την γκατζολια και θελει να.... :zfuck:
 

Επισκέπτης
πηγα φυλης 71β ισογειο σημερα στην απογευματινη βαρδια...

...πηγα καρφωτος για την τζουλι(πρωην αννα) μιας και μ εχει πιασει μια πιπινολαγνεια τελευταια...αλλα τελικα μου πε η ευα οτι δουλευε μια παολα βουλγαρακι...

ρωτησα κατι πιτσιρικαδες αλβανους που την ειχαν παρει αν ηταν καλη και τους ειδα ενθουσιασμενος...
...περιμενα λοιπον να τη δω...την ειδα και μπηκα...

εχω να πω...
1)το κοριτσακι ειναι ζαχαρη...22 χρονων μικροκαμωμενο πανεμορφο και καυλιαρικο...
2)στο δωματιο πολυ καλη και στα ορεκτικα και στο κυριως πιατο,υπομονετικη και δουλευταρου...
και last but not least...θελω να πω οτι η τσα2 ευα ειναι απ τις καλυτερες που υπαρχουν και απορω που μερικοι την κραζετε...
οταν ειναι τσα2 η ευα πραγματικα μου φτιαχνει τη διαθεση πριν καν δω την πουτανα...η τυπισσα εκτος του οτι ειναι καυλαρα και σου σηκωνεται μολις την βλεπεις...φτιαχνει πολυ ωραιο κλιμα στο μαγαζι της...
...επισης εγω δεν εχω φαει ποτε φολα με τσα2 την ευα...ουτε εχω δει να χτυπαει ποτε πορτα...

αυτα...

μαλλον ακουγομαι σαν προμοτορας...αλλα το φχαριστηθηκα πολυ το σημερινο γαμησακι και ηθελα να το πω...

υ.γ. η παολα εσκασε δωματιο με λιπαντικο(που επισης δε μπορω να καταλαβω γτ σας χαλαει τοσο μερικους...),αλλα τελικα δεν εβαλε...





Εντολή από τον λουστ....μου ζήτησε να παραθέσω το ποστ του,για να μη χαθεί -σόρρυ για το οφ τόπικ-
 

akis391

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η καρλα η καβλα που ειναι?
 

Επισκέπτης
Σύντομο διάλειμα.
Λιλίθ (του Collier) και πουτανάκι (του δρόμου).

Ακούγοντας το Caruso του Dalla:

è una catena ormai
che scioglie il sangue dint'e vene sai...
 

Συνημμένα

  • Lilith & Whore.jpg
    Lilith & Whore.jpg
    230,3 KB · Εμφανίσεις: 61

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
εφυγα καρφι για αλκαμενους 113 το πρωι για μαρια τρελοκοτσιδου...

τελικα δουλευει πρωινη τεταρτη/πεμπτη/κυριακη

ξενερωσα ασχημα οταν ακουσα οτι δε δουλευε :headbang:παρουσιαστηκε η τατιανα...(την ειχα ξαναδει περγαμου27β)...ενα ζουμπουρλουδικο κακασχημο 25+χρονο βουλγαρακι(σαν την πανδωρα και τον πλατωνα ειναιhttp://[URL unfurl="true"]www.minoas.gr/data/images.heros/hero_pandoraPlatwnas.jpg[/img[/URL]])μελαχρινο,με σφιχτο τσουπωτο σωμα και 3,5-4αρι ολοστρογγυλο εντυπωσιακο βυζι πεπονακι...

στα κοντινα σπιτια ηξερα τι παιζει και επειδη ημουν με αμαξι(γαμω τις απεργιες μου :banghead:)και βαριομουν να την κανω προς φυλης μπηκα στην τατιανα με μιση καρδια(μαλακια,το ξερω)

καλα γαμησα...γτ ειχα πολλες καυλες...

η κοπελα ειναι στον κοσμο της...στα "διαλειμματα" μεταξυ πιπας γαμησιου και στασεων,τραγουδουσε το εκαστοτε κομματι που επαιζε το ραδιο...

ειναι γενικως "αλλου" ολη την ωρα...οταν βεβαια μπαινει η πουτσα δυνατα και ορμητικα, την ακουει για τα καλα και επανερχεται...οταν βγει η πουτσα βεβαια πιανει παλι το τραγουδι :banghead:(ξεχασα και την πλειλιστ και ειχε πλακα :2funny:)
δε βιαστηκε καθολου...με τελειωσε με πιπα και χαιδεμα προστατη


στο περγαμου 27β θυμαμαι οτι την παρουσιαζαν με ελευθερο στοματικο στο προγραμμα,εγω της ειπα στο δωματιο οτι θελω με προφυλακτικο και μου ειπε "ναι ναι βεβαια,με προφυλακτικο"(σε στυλ εγω δεν κανω τετοιες απερισκεψιες)...(στο σαλονι η τσα2 δε μου ειχε ανακοινωσει προγραμμα,αφου μιλαγαμε για τη μαρια)

 

rigmo1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.
Ας μας πεί κάπιος please στο έλλης 3 πιά είναι? εφυγε η Αννίτα? Πρωι είναι η ισαβέλλα sorry μενω πάτρα όχι Αθήνα.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1
φιλε μ καλεσ κοπελλεσ εχει στο μεταξοθργειο μπορεισ να πασ με το τρολεθ η με το μετρο σταση μεταξοθργειο!
εκει ρωτα ποθ ειναι η οδοσ κωλοκθνθοθσ και πηγαινε στα πορδελλα τησ οδοθ !!μξιλαμε για ΦΟΘΛ ΠΑΝΤΣΙΟΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕ ΡΕΤΟΘΡ!
εκει καμοθν καλη ερωτικη πραξη και απο πισω και απο μπροσ και μετα τα παιρνοθν ολα γαργαρα!
αλλα να μην ξεχασεισ να ζητησεισ να σοθ βαλοθν και την γκαποτα στον μποθτνζον για ακαποτο τσιμοθκι!
επισησ εχει καλα πορδελλα και στη φθλησ στην οδο φωκαιασ το βραδι αλλα και στην οδο διδιμοθ!
στην φωκαιασ ειναι μια αννα το βραδι με βιζαρεσ και μποθτια ποθ γαμασ πισω τριπα και μπροσ και μετα τα βγαζεισ γκαποτα και τα παιρνει στη μαπα τα ριζογαλα για κρεμα νικτοσ !ενίοτε τα δεχετε και στο στομα ωσ ενναλλακτικη λθση αλλα και ενναλλαξ δηλ στη μαπα ενα ποσοστο 87% και ενα 10% στο στομα !επισησ εχει ωραια τριπα απο πισω στενη μεν αλλα εβριχωρη δε ωσ προσ ολα τα μηκη και τα πλατη πεων!!
α ξεχασα να σε πω να πασ στην οδο αλικιβιαδοθ για γθμνα τσιμοθκια στην κθρια Σονια!εκει θα σε γλθψει τα μπαλακια θα σε καμει καλο τσιμποθκι αλλα ντεαπ θροατ και μετα θα αδειασεισ ολα τα μπαλακια στο στομα τησ μεχρι να στραγγιξει το γκαβλι σ!
μετα παγαινε για ενα ταψι γαλακτομπορεκο στον αγ.νικολαο για σοθ ανεβει η ψηχολογια!
γοθελκαμ τοθ Αθενσ εντ χαβ ε ναισ ντεη!!!

ποθ χαθηκες ρε γιγαντα γιασοθ???
Κοντεψα να παθω καταθλιψη τοσο καιρο ποθ ελειπες!!
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το κατερινακι απο φυλης 134 α που ειναι ? :uglystupid:
χαθηκε? :huh:
κριμα :tickedoff:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε τυχαιο χθεσιnο περασμα απο την Λιοσιων, εντοπιστηκε νεο ιδρυμα στην οδο Εξικιου 16.

Δεν ειχα χρονο να μπω για περεταιρω πληροφοριες..

Οι ειδημονες του χωρου ας φροντισουν.........
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΝΤΕΝΙΣΣΑ Η ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Σε τυχαιο χθεσιnο περασμα απο την Λιοσιων, εντοπιστηκε νεο ιδρυμα στοην οδο Εξικιου 16.

Δεν ειχα χρονο να μπω για περεταιρω πληροφοριες..

Οι ειδημονες του χωρου ας φροντισουν.........

Τσεγεν, εσυ που τα βλεπεις ολα και ξερεις τα παντα  :grin:  μηπως γνωριζεις που ειναι η θεια Αλικη απο Περγαμου 27Α? Την εχει παρει το ματι σου σε καποιο αλλο σπιτακι?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τσεγεν, εσυ που τα βλεπεις ολα και ξερεις τα παντα  :grin:  μηπως γνωριζεις που ειναι η θεια Αλικη απο Περγαμου 27Α? Την εχει παρει το ματι σου σε καποιο αλλο σπιτακι?
Οι οποιες γνωσεις μου εστιαζονται κυριως στα studio.
Απο μπουρδελα ξερω απλα καποια πραγματα, μιας και απο εκει ξεκινησα και δεν ξεχναω τις "ριζες" μου. :2funny:

Ξερω για ποια κοπελα λες (την κοκκινομαλλα milf αν δεν κανω λαθος) αλλα δεν μπορω να βοηθησω.
Δεν ξερω κατι γι΄αυτην.

ΥΓ : Κανεις δεν ξερει τα παντα. ;)
 

Επισκέπτης
ΝΤΕΝΙΣΣΑ Η ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ?
Η Μπάρμπορα εδώ και μήνες είναι στο πόστο της εκτός από κάνα δεκαήμερο που έλειψε τον Αύγουστο.
Τώρα για ποια Ντενίσσα λες; Από Ρεμούνδου δεν έχει εμφανιστεί. Η άλλη η μουνάρα-έπιπλο δουλεύει απογεύματα στο Φυλής 54.
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Πρωινή κατάθεση στη Μιρέλλα του Φυλής 71 ισόγειο, όπου ο υπηρέτης διαφήμιζε πλήρες πρόγραμμα. Ίσως μια απ' τις χειρότερες ξεπέτες των τελευταίων ετών. ΜΑΚΡΙΑ!
Το Κατερινάκι (Φ66Δ κλπ), σύμφωνα με έγκυρη πηγή, ξαναρχίζει αύριο ή την Κυριακή αλλά δεν ξέρω πού  :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom