Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (11 μέλη και 177 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.160
Πόντοι
45.465
τα αξιζει τα λεφτα της......απλα στους καλουςς πελατες φερεται πολυ καλα..........οχι σαν την καρμεν που αξιζει μονο το κωλαρακι της........που δε μου το εδωσε :2funny: :2funny:
την ξερω παρα πολυ καλα την ελενα την εχω γαμησει σε ολα τα σπιτια που εχει δουλεψει κ περσι ακομα κ στην θεσσαλονικη που τυχαια την πετυχα......καρμεν αλλη ιστορια τωρα για τον κωλο της 50ευρω στην λιοσιων.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
και 200 σε χοτελι...... :headbang: :headbang: :headbang:.ημαρτον :2funny: :2funny: :2funny:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Μετά από μακρόχρονη απουσία από τους χώρους της απόλαυσης, χθές τη νύχτα έκανα επιδρομή στη Φυλής. Εντόπισα νέο υλικό, ονόματι Αλεξάνδρα στο Φωκαίας 22 κάτω. Οι ενδιαφερόμενοι παίκτες μπορούν να διαβάσουν κριτική που έχω ανεβάσει εδώ:    
 

batigoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
282
Πόντοι
280
ξερει κανεις αμα δουλευει και το απογευμα η αννα στο 71β?
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
ρε παιδες αν και ξερω οτι υπαρχει αλλο ποστ για αυτα, αλλα εδω και καιρο βλεπω οτι λειπουν πολλα ονοματα απο τη φυλης και τα περιχωρα
πχ ξερει κανεις που βρισκεται η ντενισα απο ρεμουνδου?
η τζωρτζινα απο αχιλλεως?
αλλα αυτη που ψαχνω καιρο τωρα ειναι μια χριστινα που την ειχα βρει στο φωκαιας 27Α, ξανθια ρωσιδα , απιστευτη μεσα , την ειχα πετυχει προ ενα δυο μηνες , κανα δυο φορες πρωι και αλλες τοσες απογεμα.... αν ξερει κανεις κατι θα του ημουν υποχρεως
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
σημερα το μεσημερι ρεμουνδου Ντενισοσπιτο...
τσατσα :γεια σας.
εγω: γεια σας...
τσατσα: (φωναζει τη γκομενα...
εγω: ποια ειναι?
τσατσα: Βαλερια (νομιζω μουπε)
εγω:Ντενισσα?
τσατσα: δεν εχει γυρισει , εξαφανιστηκε , δεν ξερουμε τιποτα (θυμωμενα)
εγω:καλα ντε ... στωωωω
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
επειδή εγινε ψιλοπαρεξήγηση η οποία λύθηκε να τονίσουμε οτι ο φίλος και συναδελφος n.smirni76 μιλούσε για την Κάρλα (που είναι καυλα -το μότο της-) που δουλευε Φ71 πάνω απογευματινή βάρδυα και οχι για την Ιταλίδα Κάρλα στο Μαγνησίας.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

η καρλα η καυλα ητανε παντα Η ξεπετα...
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
η ντενιζα ηταν σε ενα στουντιο στην καρδιτσα και απο οτι εμαθα εφυγε για διακοπες τσεχια και μαλλον δεν
ξαναγυριζει αθηνα θα παει επαρχια. η ιδια τα ελεγε.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
η ντενιζα ηταν σε ενα στουντιο στην καρδιτσα και απο οτι εμαθα εφυγε για διακοπες τσεχια και μαλλον δεν
ξαναγυριζει αθηνα θα παει επαρχια. η ιδια τα ελεγε.

ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΛΑ .... ΠΟΛΛΕς ΦΥΓΑΝΕ ΓΙΑ ΕΠΑΡΧΙΑ ΑΛΛΑ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΠΙΣΩ
 

Επισκέπτης
παιδες για οποιον ενδιφερει η αννουλα η ρωσιδα (γελαω) απο την μολδαβια ή αλλιως αλιονα ηταν σημερα το πρωι στο 71 κατω!!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Οταν λέτε ντενίσα. Ξανθιά, κανονικού αναστήματος, αδύνατη με στεγνό μοντελέ σώμα και γλυκό πρόσωπο;
Νομιζω δουλετε στο 54Β

Εαν ναι ηταν βραδινή βάρδια στο φυλής 66Α  μαζί με την Σούζη το σάββατο!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Οταν λέτε ντενίσα. Ξανθιά, κανονικού αναστήματος, αδύνατη με στεγνό μοντελέ σώμα και γλυκό πρόσωπο;
Νομιζω δουλετε στο 54Β

Εαν ναι ηταν βραδινή βάρδια στο φυλής 66Α  μαζί με την Σούζη το σάββατο!

Οχι τυπε μου! Αλλη η Ντενισα αυτη (Ρουμανα) που ειναι επιπλο απο τα λιγα κι αλλο η Ντενισα (Τσεχα) που δουλευε Ρεμουνδου και εκανε γαμησι απο τα λιγα!
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
ρε μαστορα φαρκελι γραφε ποια τον μπαιρνει τον μποθτνζον αποτν γκωνλον ξεκαθαρα για να ξεροθμε ποθ θα παμε να τον δωσωμε !!!
γραψε η ταδε κεινο το αλλο οπωσ τα λεσ αλλα στο τελοσ βαλε η ταδε δεχετε γκαβλια στην πισω τρθπα !!
μασ δημιοθργεισ αποπροσανατολισμο γκωνλικοθ ερωτα απο πισω!!
 

Επισκέπτης
Μην το γελάς καθόλου farkeli.Ο Γειάσου δεν είναι για γέλια.Απηχεί την γραμμή του ιστότοπου...

Γειάσου, είσαι έξυπνο παιδί.Οι μακροσκελείς παραθέσεις δυσκολεύουν την ανάγνωση του νήματος.Ας κρατούσες δειγματοληπτικά μόνον μία παράγραφο του μηνύματος-farkeli για να αιτιολογήσεις την παρατήρησή σου.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Πορνοσυνάδελφοι καλημέρα,
μια μικρή ερώτηση :  ξέρει κανείς αν το γνωστό κοντοπούτανο Κατερινάκι (πρώην Φ66Δ, λίγο Φωκαίας22 και τελευταία Φ71γ) έχει επιστρέψει από την "άδεια" και σε ποιον οίκο εργάζεται ?
 

Valerius

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2011
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες αν και ξερω οτι υπαρχει αλλο ποστ για αυτα, αλλα εδω και καιρο βλεπω οτι λειπουν πολλα ονοματα απο τη φυλης και τα περιχωρα
πχ ξερει κανεις που βρισκεται η ντενισα απο ρεμουνδου?
η τζωρτζινα απο αχιλλεως?
αλλα αυτη που ψαχνω καιρο τωρα ειναι μια χριστινα που την ειχα βρει στο φωκαιας 27Α, ξανθια ρωσιδα , απιστευτη μεσα , την ειχα πετυχει προ ενα δυο μηνες , κανα δυο φορες πρωι και αλλες τοσες απογεμα.... αν ξερει κανεις κατι θα του ημουν υποχρεως

Η Τζωρτζινα που ρωτάς , δουλευε στο Αχιλλεως 40? μια λεπτη μελαχρινη με ισιο μακρυ μαλλυ?
 

tayrus

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα φίλοι μου
Δεν γράφω συχνά εδώ μέσα και συγγνώμη για αυτό ….
Ψάχνω απεγνωσμένα για την Άντζελα μια κοντή ξανθιά που δούλευε στο
Κωνσταντινουπόλεως 166Β …. Για αυτήν εδώ λέω
…. Ξέρει κανένας τίποτα να με βοηθήσει ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom