Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (29 μέλη και 283 επισκέπτες)

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
κώλος ντροπαλός=ντρόπ αλ ως=ντρόπ ιτ + all (ολα μεσα)+ ως (εκ τουτου)= ντροπαλός κωλος ειναι ο κώλος που χωρις πολλα λόγια χωράει τα πάντα και ως εκ τουτου πρεπει να τον βατέψεις πάραυτα.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
κώλος ντροπαλός=ντρόπ αλ ως=ντρόπ ιτ + all (ολα μεσα)+ ως (εκ τουτου)= ντροπαλός κωλος ειναι ο κώλος που χωρις πολλα λόγια χωράει τα πάντα και ως εκ τουτου πρεπει να τον βατέψεις πάραυτα.

Μπα, μη το λες...

Δες και αυτόν τον κώλο π.χ.  Τι να βατέψεις απο δαύτον?
(και μη νομίζεις, ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ είναι, Λίλα λέγεται ο κύριος!)

Σωστός είσαι Τσινουκο, αυτό το "ντρόπ ιτ + all" μου θύμισε εκείνο τον ασφαλιστή, που πήγε στο Λονδίνο για συσκέψεις και τον σύστηναν, και οι Εγγλέζοι χαμογέλαγαν...

Condom in ass τον λένε, Κοντομηνάς δηλαδή.
 

Συνημμένα

  • gg 010-a.jpg
    gg 010-a.jpg
    122,6 KB · Εμφανίσεις: 18
  • vlcsnap-2010-11-23-06h04m54s131.jpg
    vlcsnap-2010-11-23-06h04m54s131.jpg
    250,5 KB · Εμφανίσεις: 40

Επισκέπτης
Ντροπαλός κώ(ο)λος είναι ο κώ(ο)λος που ντρέπεται να αναδειχθεί, να επιδειχθεί, να κουνηθεί και (προφανώς) να πηδηχτεί πετυχημένα ...  :2funny:

και όπως λέει και ο Πύρκαυλος "κοκκινίζει" εύκολα ... :2funny:

Την καλημέρα μου και καλή εβδομάδα
Επίσης στρατηγέ, επίσης  :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Σύντομη βόλτα εχθές το βράδυ κατά τις 23:30 στη Φυλής:

69Α (πάνω): Αντί Χριστινάκι, μελαχρινό, ψιλοαδιάφορο και κάπως βαριεστημένο, μάλλον λόγω του ότι τελείωνε η βάρδια, εθεάθη λίγο αργότερα ντυμένη με πολιτικά να συζητάει στο δρόμο με τσατσά(?).

59 κάτω: Σακίρα κι άλλη μία που ήταν στο δωμάτιο, αλλά δεν τους έκανα την τιμή να περιμένω.

59 πάνω: Σορένα με κότσο, Τζούλη καρέ μαύρο μαλλί. Σεξ σόου στο σαλόνι, δεν έμεινα να δω πόσοι μείνανε.

66 Δ(δεξιά): Περιμένοντας την Σούζη, ψηλή, ξανθιά, ωραίο σώμα, στα βασικά, μπαίνει παρέα 2 ατόμων κι αρχίζει ο ένας τις μαλακίες και τις προκλήσεις τραβώντας για αρχή την κουρτίνα εκεί όπου καθόταν η τσα2 χωρίς λόγο. Παρατήρηση 1η. Φωνασκούσε και ζητούσε επιτακτικά αναπτήρα αν και τον είχε στην τσέπη του. Μπαίνουν 2 Αφρικανοί και τους διώχνει η τσα2 με τη δικαιολογία "Only Greeks" και διαμαρτύρεται ο εν λόγω λέγοντας ότι είναι κι αυτός ξένος κι αν είναι να φύγει κι αυτός. Δεν τον διώχνει. Συνεχίζει τις βόλτες πέρα-δώθε στο σαλόνι και αρχίζει να τραβάει τις κουρτίνες προς τους χώρους που είναι τα δωμάτια (αν έφτανε στις πόρτες, στάνταρ θα τις χτύπαγε). Η τσατσα γίνεται έξαλλη και του ζητάει να φύγει, ενώ αυτός της απευθύνει ερώτηση για το εάν δε θέλει τα λεφτά του. Αποχωρεί μαζί με το φίλο του. Στη συνέχεια η τσα2 κατένειμε χωροταξικά τους πελάτες για να μπορεί να περάσει άνετα η κοπέλα, τραγούδησε ρώσσικα karaoke (πάνω από τα λόγια και τη μουσική), προσπάθησε να τσιμπήσει γνώμες για το γεγονός με το φασαριόζο και βρήκε πρόσχημα να διώξει 2 περίεργες (όχι ύποπτες, μάλλον ήταν Άραβες) φάτσες λέγοντας ότι το μαγαζί είναι prive και δουλεύει μόνο με ραντεβού, τη στιγμή που στο σαλόνι ήμαστε γύρω στα 8 άτομα χώρια τους συγκεκριμένους. Η Σουζη πάντως δεν έδειξε καμία βιασύνη, η τσατσά δε χτύπησε πόρτες, ούτε δυνάμωσε τη μουσική.
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδινή και μεταμεσονύκτια ενημέρωση για Λιοσίων και άλλες οδούς γαμησίων- ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ  :uglystupid:

Χωματιανού κάτω
Δε θυμάμαι όνομα, αλλά έχει κλείσει ενάμιση χρόνο εκεί, την ίδια λέμε,
γύρω στο 1.70 καστανόξανθη, ευγενέστατη και βολικότατη μέσα
Χωματιανού πάνω
Αναστασία, το γένος Σκορπιού
Λ 76 κάτω
Ρωσίδα κατά δήλωση (μπααα...) μελαχρινή και, κυρίως, μπάζο
Λ 76 πάνω
Μιλφ ντουέτο με το ύφος της. Όταν η ανορεξία χτυπάει τη γυναίκα, είτε στο σώμα είτε στη διάθεση, η λίμπιντο παίρνει δρόμο (τη Λιοσίων συγκεκριμένα).
Και άβυζη.
Όλ' αυτά στη συγκλονιστική τιμή των 20€.
Εξηκίου 18
Ελληνίδα κανονικού ύψους και βάρους.
Η συγκεκριμένη μελαχρινή με κοτσίδα είχε ένα σεξ άτιτιουντ, αλλά οι τσαμπουκαλεμένες στιχομυθίες στο σαλόνι με πελάτες
μου θύμισαν (έντονα) αλήστου μνήμης  πλέον εποχές
προ της καθόδου των βορειοευρωπαϊκών φύλων στον ερωτικά χειμαζόμενο Νότο.
Και ενώ ο Βορράς έχει σηκώσει τόσο ψηλά τον πήχυ, οι άλτριες της εθνικής μας πηδάν κανονικά από κάτω και στα @@ τους.
Αδάνων
Παχουλή βαλκάνια για πολλά άκυρα.
Στο νέο της αποχώρησής μου ο τσατσός λαφησε μακρόσυρτο αναστεναγμό ποίου τινός συναισθηματικού βάθους.
Ο συγκεκριμένος τσατσός δεν είναι gay, αλλά πούστης.
Η ιερόδουλη εγέλασε.
Λ 91
30άρα σκουροβουλγάρα συνοδευόμενη από άλλη βαλκάνια μετριότητα με πιασίματα- πού 'σαι, Γιάννα, να ιδείς τα χάλια μας (Λετονία μάλλον).
Τροφωνίου 11 κάτω
Μελαχρινή, γύρω στο 1.70 χωρίς βυζί
Τροφωνίου 11 πάνω
Η αιώνια βουλγαροτζίπσι "τσιμπουκάτσι" (ex Φωκαίας 27 και ακόμα πιο ex Καλλέργη), αρνητική στα ενδότερα
Τροφωνίου 13 κάτω
Θεία Όλγα, αθώο θύμα της αύξησης των ορίων ηλικίας συνταξιοδότησης
Τροφωνίου 13 πάνω
Μετρίου αναστήματος τσαντιροειδής με πιασίματα και φουλ



Και μια αύρα Μεταξιού
(αυτή η αδιάκριτη κατουρίλα κάθετος μασχαλίλα παύλα κατσαριδοκτονίλα, που εκτοξεύει την υποχθόνια σεξουαλικότητα σε εβερέστια ύψη)
Mαραθώνος 59 A
Η -κοντομάλλα μιλφ με κάτι γκόθικ στο βάψιμο του ματιού- ιερόδουλος καθόταν σε στάση κατουρήματος στο κατώφλι μιλώντας ημίγμνη στο κινητό.
Μα, είναι να μην τους αγαπάμε μετά;
Αχιλλέως 51
Χοντρή με ενοικιαζόμενο κώλο αναπόφευκτα χοντρό
Κωλοκυνθούς 63 στο βάθος οίκος
Τραγικοβουλγάρα με κώλο
Ιάσωνος 37 Β
Τζίπσι των Uriah Heep με βυζιά και χαμόγελο.
Στα μπιχλώδη ενδότερα αυτού του Ναού
(σιγά: ξωκκλήσι και πολύ του είναι)
της Αφροδίτης εξυπηρετούσε τους 3 χιλιάδες μπαγκλαντεσιανοελληναράδες επισκέπτες του σαλονιού.
Για τον David Byron από 'κει που είναι, καλή.
Ιάσωνος 36
Μαύρη με έμπολα.
Ιάσωνος 30 Β
Ψηλή μελαχρινή με γυαλιά και ωραίο στήθος.
Η φυσιογνωμία του υπηρέτη προσφέρεται για εμβριθή φυσιογνωμική: σταθερό βλέμμα και λευκό μουσάκι καπετάνιου, που προϊεδάζει για μια ζωή αγώνων στη θάλασσα,
εντύπωση η οποία πνίγεται στο κύμα των λιγωμένων καταλήξεων, με τις οποίες καλλωπίζει τον λόγο του.
Λεωνίδου 28 & Ιάσωνος κάτω
Λεπτή ξανθή με φουλ.
Και με φουλ τατού, που με ξενερώνουν στις γκόμενες
(πλην, όμως, ξέρουμε τίποτα γι' αυτή;)
Λεωνίδου 28 & Ιάσωνος απάνω
Μπαζομίλφ με τατού στο μπράτσο, που, παραδόξως έβγαινε από δωμάτιο.
Αυτά, ώρα Ελλάδος 2:05΄.



Catch you later on.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
66 Δ(δεξιά): Περιμένοντας την Σούζη, ψηλή, ξανθιά, ωραίο σώμα, στα βασικά, μπαίνει παρέα 2 ατόμων κι αρχίζει ο ένας τις μαλακίες και τις προκλήσεις τραβώντας για αρχή την κουρτίνα εκεί όπου καθόταν η τσα2 χωρίς λόγο. Παρατήρηση 1η. Φωνασκούσε και ζητούσε επιτακτικά αναπτήρα αν και τον είχε στην τσέπη του. Μπαίνουν 2 Αφρικανοί και τους διώχνει η τσα2 με τη δικαιολογία "Only Greeks" και διαμαρτύρεται ο εν λόγω λέγοντας ότι είναι κι αυτός ξένος κι αν είναι να φύγει κι αυτός. Δεν τον διώχνει. Συνεχίζει τις βόλτες πέρα-δώθε στο σαλόνι και αρχίζει να τραβάει τις κουρτίνες προς τους χώρους που είναι τα δωμάτια (αν έφτανε στις πόρτες, στάνταρ θα τις χτύπαγε). Η τσατσα γίνεται έξαλλη και του ζητάει να φύγει, ενώ αυτός της απευθύνει ερώτηση για το εάν δε θέλει τα λεφτά του. Αποχωρεί μαζί με το φίλο του. Στη συνέχεια η τσα2 κατένειμε χωροταξικά τους πελάτες για να μπορεί να περάσει άνετα η κοπέλα, τραγούδησε ρώσσικα karaoke (πάνω από τα λόγια και τη μουσική), προσπάθησε να τσιμπήσει γνώμες για το γεγονός με το φασαριόζο και βρήκε πρόσχημα να διώξει 2 περίεργες (όχι ύποπτες, μάλλον ήταν Άραβες) φάτσες λέγοντας ότι το μαγαζί είναι prive και δουλεύει μόνο με ραντεβού, τη στιγμή που στο σαλόνι ήμαστε γύρω στα 8 άτομα χώρια τους συγκεκριμένους. Η Σουζη πάντως δεν έδειξε καμία βιασύνη, η τσατσά δε χτύπησε πόρτες, ούτε δυνάμωσε τη μουσική.

Έμεινες ικανοποιημένος από την κοπέλα; Την προτείνεις;;;;
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Χθεσινοβραδινή και μεταμεσονύκτια ενημέρωση για Λιοσίων και άλλες οδούς γαμησίων- ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ  :uglystupid:

Αφού είναι χθεσινοβραδινή και μεταμεσονύκτια πως προλαβαίνουμε;;;;

Πολύ ωραία ενημέρωση ξανά...  :sunglasses:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Σύντομη αλλά πιστεύω χρηστική ενημέρωση απο Διδύμου,Αγκύρας και Αλκιβιάδου κατά την xθεσινή βραδινή μου επιστροφή απο weekend κάπου παραθαλάσσια.                   Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήταν 2 κοπέλες,η μιλφ Νάταλυ μαζί με την μιλφ Πατρίτσια,με γυμνό τσιμπούκι αμφότερες.Στο Διδύμου 16 ήταν η γκράνυ Σοφία από Αλκαμένους 113 &117 παλιότερα.Στο Διδύμου 18 υπόγειο ήταν σταθερά η Σύλβια με τα piercing με full και στο ισόγειο η μιλφ Αλιόνα με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι. Στο Διδύμου 20 ήταν καινούριο μιλφ η Εβελίνα κοντή με ξανθά κοντοκουρεμένα μαλλιά με αρκετά φαρδιά καπούλια.Μέτριας εμφανίσεως.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό. Τα Διδύμου 25 και 27 ήταν αμφότερα κλειστά.Στο Αγκύρας 12 το αριστερό ήταν η Βικτώρια με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,απλώς συμπαθητική και προτείνεται για δοκιμή.Στο δεξιό ήταν η Μινέλα όπου και πέρασα για δεύτερη φορά μαζί της και πέρασα καλά όπως και την προηγούμενη φορά.Το θετικό ήταν οτι δεν είδα στο πόστο της την τσατσά που μάλωσα την προηγούμενη φορά.                                                     
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Μολις γυρισα απο συντομη επισκεψη...

ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ... Οπως λεει και ο OPETH

Φ.25 πανω. πηγα να δω πια ειναι αυτη η αντριαννα, δεν μου αρεσε εμφανισιακα, η τσα2 ανακοινωσε φουλ προγραμμα που επισης ειχε και σεξ σοου με δονητες και οποιος ηθελε και αυταρχικο !

Στη συνεχεια πηγα Φυλης 71 στο κατω , βγηκε η ευα ελεγε τα δικα της και εμφανιζεται ενα μελαχροινο κουκλι με piercing στο ανω χειλος, μικρο στηθος αλλα απιστευτη κωλαρα !! Τζουλια την ειπε η ευα, Τζουλιανα μου συστηθηκε μεσα, δεν ρωτησα απο που ειναι αφου κατα 99% ειμαι σιγουρος οτι ξερω (Την εκανα για Ρουμανα).
Στο σεξ τωρα αλλαξαμε 3 στασεις, πολυ καλο το κοριτσι με αγκαλιες και γενικα gfe συμπεριφορα (στα πλαισια φυλης παντα) . Επειδη παντος μου αρεσε παρα πολυ εμφανισιακα ειμαι σιγουρος οτι θα ξαναπαω.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έμεινες ικανοποιημένος από την κοπέλα; Την προτείνεις;;;;

Δεν πέρασα, αλλά θα την έχω υπ'όψιν. Στο σαλόνι φάνηκε πρόσχαρη. Κριτικές συναγωνιστών έχει εδώ:

www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A3%CE%BF%CF%8D%CE%B6%CE%B7/listingid:6089/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:%CE%A3%CE%BF%CF%8D%CE%B6%CE%B7/listingid:6089/[/url]
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Λεωνίδου 28 & Ιάσωνος κάτω
Λεπτή ξανθή με φουλ.
Και με φουλ τατού, που με ξενερώνουν στις γκόμενες
(πλην, όμως, ξέρουμε τίποτα γι' αυτή;)

εγω ειχα παρει στον ιδιο οικο και ιδια βαρδια, μια ξανθια με πλατινε μαλλι ρουμανα ,νομιζω Χριστινα την λεγανε , κλασσικες-αδιαφορες οι παρεχομενες υπηρεσιες

βεβαια δεν ειχε τατου οποτε δεν ξερω αν ειναι η ιδια...ή μπορει να εκανε στο μεσοδιαστημα και να ειναι οντως η ιδια  ;)
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
εγω ειχα παρει στον ιδιο οικο και ιδια βαρδια, μια ξανθια με πλατινε μαλλι ρουμανα ,νομιζω Χριστινα την λεγανε , κλασσικες-αδιαφορες οι παρεχομενες υπηρεσιες

βεβαια δεν ειχε τατου οποτε δεν ξερω αν ειναι η ιδια...ή μπορει να εκανε στο μεσοδιαστημα και να ειναι οντως η ιδια  ;)
Δύσκολο, γιατί είχε μουτζουρώσει χέρια, πόδια, κορμό- τόσος ζήλος πια;
Τα δε ξανθά ήταν και μακριά.
Είναι αδύνατη, πράγμα το οποίο εκτιμώ ιδιαιτέρως και το οποίο πρέπει να με υπέβαλε.

Αρκετός ο κόσμος, πάντως, χθες, ειδικά στην Ιάσωνος.
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Απογευματινή βόλτα στη Φυλής και καμιά νέα παρουσία (πλην του 65 ισόγειο , μια μελαχρινή όμορφη ρουμάνα , αναζητούνται πληροφορίες). Από τα είκοσι σπίτια στα δύο ή τρία η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο , τα συμπεράσματα δικά σας. Η βόλτα ήταν σύντομη αφού δε χρειαζόταν να περιμένω στο σαλόνι. Τελικά κατέθεσα στη Νάταλι ( Αλκιβιάδου 16Γ). Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Πάντως πολύ αναδουλειά στο Φυλής τον Αύγουστο απ' ότι κρίνω. Τα κορίτσια και οι τσατσάδες έχουν τα νεύρα τους.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ας ρίξουν τις τιμές να έχουν λίγο δουλειά. Αλλοι δουλεύουν για 3€ την ώρα και αυτές για 20€ τα 7'.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απογευματινή βάρδια στο δρόμο του μεταξιού (της Αθήνας, όχι της Ασίας).

Ια43 - πήγα μήπως και έβρισκα την Χριστίνα. Αντ' αυτής μια πολύ μέτρια μελαχροινή με φουλ πρόγραμμα. Λέτε να την ξεκώλιασε ο Πίπης;
Ια46Β (δεξί) - περίμενα περίπου ένα επτάλεπτο. Επειδή όμως η κοπέλα είχε ανοίξει ολόκληρη συζήτηση μέσα, την κοπάνησα.
Ια46Α (μεσαίο) - μελαχροινό μπάζο. Θα ήταν φάκαμπλ αν ήταν είκοσι πόντους ψηλότερο και είκοσι κιλά λεπτότερο
Ια46 (πάνω) - βαρέθηκα τις σκάλες και δεν ανέβηκα
Ια44 - δυο πολύ μέτριες, η μια με φουλ

Ια37κα - η γνωστή μέτρια μελαχροινή
Ια37πα - ομοίως οι σκάλες ήταν πολλές
Ια33 - το μελαχροινό μπαζομίλφ που δουλεύει απέναντι τα πρωινά. Φουλ πρόγραμμα
Ια31κα - γνωστό και ως φούρνος εβραίων. Φυσικά δεν πήγα, πιθανώς γιατί θα είχε τον απογευματινό μαυρό καζαμπούμπου.
Ια30κα - Τζουλιάνα η δασκάλα/γραμματέας του Νότι Αμέρικα

Ια30πα - με μεγάλη χαρά ανακάλυψα την Λώρα που εκδιδόταν στο κάτω πριν περίπου ένα χρόνο (αυτό με την απροσδιορίστου φύλου υπηρεσία). Τρόμαξα βέβαια να την γνωρίσω. Την θυμήθηκα, είχα κάνει αρκετά καλά γαμήσια μαζί της και φυσικά τώρα ήταν και τρελό VFM στα 10 ευρώ. Δυστυχώς με θυμήθηκε και αυτή, και μου επέστρεψε τα χρήματα, λέγοντας μου επιστρέψω όταν θα έχει ανοίξει.

Λεω28κα - κλειστό
Λεω28πα - βαρέθηκα ν' ανεβαίνω σκάλες
Ια20Γ (δε) - μελαχροινή μέτρια (η Χριστίνα; )
Ια20Β (πα) - μελαχροινό επίσης μέτρια
Ια20Α (αρ) - τρίτο μελαχροινό μέτριο

Κομμαντική διέλευση στα Ιάσωνος 1, εν μέσω τελειωμένων πρεζακίων,
οι κοπέλες ήταν καλούτσικες γενικά. Ξεχώρισε ένα ξανθό στο μεσαίο/αριστερό.
Το αριστερό και το μεσαίο/δεξί ήταν κλειστά.

Κο11κα - μελαχροινό μέτριο, μου υποσχέθηκε εις μάτην έξτρα αρχιδοπεριποίηση
Κο47κα - ξανθιά μέτρια
ΜΑ22κα - ξανθιά μέτρια προμιλφ με φουλ
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Απογευματινή βάρδια στο δρόμο του μεταξιού

Ια43 - πήγα μήπως και έβρισκα την Χριστίνα. Αντ' αυτής μια πολύ μέτρια μελαχροινή με φουλ πρόγραμμα. Λέτε να την ξεκώλιασε ο Πίπης;

Ια46 (πάνω) - βαρέθηκα τις σκάλες και δεν ανέβηκα

...και εγω κατα' κει πηγα μια βολτα εχτες αλλα ειδα και εγω οτι δεν προκειτε για την κοπελα των τελευταιων περιγραφων.
φευγωντας ηταν κατι 3 πιτσιρικια και ρωτησαν την τσα2 ποσα δωματια ηταν αδεια. οποτε λεω του πιτσιρικα.
- ....ρε μπείτε ολοι σε ενα.
οποτε μου απανταει ο πιτσιρικας.
-...λες φιλε !

στο απεναντι που βαρεθηκες να ανεβης, ηταν μια μελαχρινη περιπου στο 1,70 οπου φαινοταν προς τσιγγανοκατασταση αλλα απο αυτες που ειναι οκ και εμφανισημες. φορουσε θυμαμε ενα κοκκινο βρακακι και ειχε φουλ προγραμμα με 15€.
το κακο ηταν οτι με το που μπαινω στο σαλονι, η κοπελα ηταν στην πορτα διοτη μολις ξεπροβοδισε αλλους συναγωνιστες, με συνεπεια να την δω αμεσως με πολυ δυσκολια ομως μιας και δεν ειχα προσαρμοστει στο σκοταδι του σαλωνιου. το λεω αυτο μιας και εχω την εντυπωση πως μπορει και να έμπαινα....
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
iάσωνος 30 Β
Ψηλή μελαχρινή με γυαλιά και ωραίο στήθος.

Σερβισ καλο και για 15 ευρω τι περισοτερο να παρεις...
καποιοι θα πουν κωλο ε για αυτο πηγαινα αλλα δεν προευκυψε να μου αρεσει καποια
που εκανε..

παντως για το μεσο ορο της περιοχης αστερι
 

jimmmy

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2006
Μηνύματα
271
Like
6
Πόντοι
1
Μεσημβρινή αναλαμπή, πράγμα αδύνατο μέρα μεσημέρι, ντάλα Καλοκαίρι με καύσωνα, αλλά δεν πειράζει

Εκείνη η Ντάνα, κοντούλα με μακριά μαλλιά, εξ Ουκρανίας ορμώμενη,
που έπαιζε απογευματινή στο Κων/πόλεως 166 Β, όταν η Σαμπρίνα ήταν πρωινή στο σχολείο,
έχει φανεί καθόλου;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom