Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (22 μέλη και 264 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
:rockon: :rockon: :rockon:
Aν πούμε ότι αλληλεγγύη είναι : "να ενημερώνει και ο ένας και ο άλλος" θα παρεξηγηθούμε με μερικούς ή θα το παραδεxτούν ;
Πολύ καλή ενημέρωση !!!

Πες μας και ποιο  μπουρδέλο (σαλόνι) είναι στην φωτογραφία.
Εσύ, που έχεις χαρτογραφήσει όλη την πορνο-Αθήνα, δεν επιτρέπεται να μην το ξέρεις ...  :booty:

λογικα ειναι το φυλης 71....
Φυλής 71 ισόγειο

Πρωινή τσάρκα στην περιοχή της Φυλής. Προλαβαίνετε!!!!!!!!!!
...
Για αυτό σε παραδέχομαι!  :rockon:
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Ξερει κάποιος τι παιζει τωρα πρωι και απογευμα σε Διδύμου 16-27, Αλκβιαδου και Αγκύρας?
 

nacro77

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οποιος ενδιαφερεται, η τρελοκοτσιδου ειναι σημερα αλκαμενους 113 μετα τις 5.30 κ  κυριακη πρωι.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Φυλής/Φωκαία σήμερα στις 13:00
Σχεδόν οι ίδιες γκόμενες όπως πάντα με προσέλευση ελληνικού κοινού
Φωκαίας 22 Κατερίνα πολύ κοντή κοπέλα με μακριά μαύρα μαλλιά. Απλό πρόγραμμα
Φακαίας 19  Δύο κοπέλες πανύψηλες, η μία πάνω από 1,80 άγνωστη για εμένα και η άλλη βλαχορουμάνα μελαχρινή αδύνατη από Μονής Προδρόμου υπόγειο. Απλό πρόγραμμα
Φακαίας 17 επάνω Η Αννα . Εμφανίσιμη κοπέλα με σκούρα μαλλιά και την έχω δει και στο 17 ισόγειο. Κατά τα λεγόμενα της υπηρέτριας κατά λέξη κάνει ελεύθερο στοματικό γλύφει και πιπιλάει αρχίδια κάνει 69 κλπ. Ότι πρέπει για τους μερακλίδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
Φωκαίας 17 ισόγειο Αλμπίνα από Φυλής 69 ισόγειο. Απλό πρόγραμμα. Αν και μουνάρα η κοπέλα δεν ακούγεται για προσέλευση κόσμου και θετικές κριτικές. Κανείς δε τη παίρνει; Ας ανεβάσει και κάποιος κριτική να δούμε τι γίνεται μ΄ αυτή
Φυλής 59 ισόγειο Ντουέτο με μία λιγνή σχετικά ψηλή Αλβανίδα, νομίζω η Μόνικα με ελεύθερο στοματικό και ελεύθερο χύσιμο στα βυζιά. Έχει καρέ μαύρα μαλλιά. Η άλλη ήταν μία πανύψηλη γκόμενα εξ ίσου με μακριά μαύρα μαλλιά και γάντια μέχρι τους αγκώνες. Κι΄ αυτή κάνει το ίδιο πρόγραμμα με την αλβανίδα. Εκτός τούτου παίζει και παρτούζα.
Φυλής 59 πάνω Η Σορένα. Άκυρη γκόμενα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Φωκαίας 17 ισόγειο Αλμπίνα από Φυλής 69 ισόγειο. Απλό πρόγραμμα. Αν και μουνάρα η κοπέλα δεν ακούγεται για προσέλευση κόσμου και θετικές κριτικές. Κανείς δε τη παίρνει; Ας ανεβάσει και κάποιος κριτική να δούμε τι γίνεται μ΄ αυτή
Διόρθωση. Η κοπέλα δεν ήταν η Αλπμίνα αλλά η Αλεξάνδρα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
-ιασωνος 30 κατω,2 κοπελες,μια μελαχροινη ψηλη,και ενα κοντουλι μελαχροινο με φοβερο κολο και μονο 10 ευρω...εδω εχει ερθει ενας ασπρομαλλης ελληνας πουστοτσατσος μορφη που τη πεφτει μονο σε αγορακια οχι αντρες,χα χα...

Πω πω!
Ελα ρε φιλε?

Εκανε την επανεμφανιση του ο ΜΕΓΙΣΤΟΣ???
Πρεπει να περασουμε να γελασουμε λιγακι!!!  :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
-αχ.48/μαραθωνος,η καρλα του speed...δε μ΄αρεσε,παχουλη για τα γουστα μου...

Κλεισε τα ματια σου και μπες!
Θα περασεις super!

Ειναι ο,τι καλυτερο κυκλοφορει σε πιπα, DoggyStyle και Cow Girl!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
θα το κανω...και συ μιας και πηρες τη μελαχροινη στο ιασ.44 παρε και τη ξανθια με τις ματαρες να δεις τη διαφορα...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
θα το κανω...και συ μιας και πηρες τη μελαχροινη στο ιασ.44 παρε και τη ξανθια με τις ματαρες να δεις τη διαφορα...

Ρε φιλε την εχω στα υπ'οψην την ξανθια αλλα δεν τις βρηκα τις καριολες το Σαββατο που κατεβηκα!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τη κυριακη ηταν και οι δυο...
ρωταγαμε το τσατσο μορφη στο ιασ.30 κατω πως κανει πιπα η κοπελα με προφυλακτικο η χωρις...και μας λεει "για αυτη δε ξερω τι κανει εγω παντως χωρις,τι το λαστιχο θα γλυφω..."
χα χα χα...τετοιες μορφες μονο στο μεταξι φιλε...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
τη κυριακη ηταν και οι δυο...
ρωταγαμε το τσατσο μορφη στο ιασ.30 κατω πως κανει πιπα η κοπελα με προφυλακτικο η χωρις...και μας λεει "για αυτη δε ξερω τι κανει εγω παντως χωρις,τι το λαστιχο θα γλυφω..."
χα χα χα...τετοιες μορφες μονο στο μεταξι φιλε...

Φιλε τα ιδια λεει σε ολους και ο,τι καταφερει να τσιμπησει!

Σκεφτομαι να τον αφησω να μου τον πιασει μπας και γαμησω τζαμπα κανενα πουτανακι!  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.811
Κριτικές
31
Like
12.447
Πόντοι
5.097
Oχι ρε ενταξι! Ειπαμε!  :2funny:

.....ή μηπως εχω να τον δω καιρο?  :huh:
στανταρακι θα φοραει την ασπρη μπλουζα τομυ χιλφιγκερ αν δε κανω λαθος
θα κουνιεται πανω στο σκαμπο και θα μιλαει συνεχεια για πουτσες :2funny:
εμενα παντως ετσι ασπρα μαλλια και ασπρο γενακι παπα μου θυμισε :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Κωνσταντινουπόλεως 166, υπόγειος Οίκος συνουσιών.

Αντικρίζοντας τη λεπτή φύση της Πολωνής Άννας, ενώ πριν δυο μέρες στις Τζιτζιφιές είχα  συνεύρεση με  την ευμεγέθη Στεφανία, η αντίθεση ήταν έντονη, σα να έφυγες απ’ το βουνό και να πήγες στη θάλασσα…

Οι μαστοί της Άννας είναι ευειδείς, πλούσιοι, καλαίσθητοι, ερεθιστικοί, άνευ εγχειρητικών προσθηκών, άριστα εναρμονισμένοι με το λεπτό κορμό της, με εντυπωσιακές θηλές σε κωνικές απολήξεις.

Επιδερμίδα πάλλευκη, καθαρή, άτριχη, με δυο δερματοστιξίες, μια στον ώμο και μια στη μέση. Άκρα λεπτά, αρμονικά δεμένα με τους γλουτούς.

Κινήσεις ηδυπαθείς, σταθερές και ακριβείς.

Φιλάρεσκο θήλυ, ακκιζόμενο,  ναρκισσευόμενο στον καθρέπτη, ευχάριστο, ευπροσήγορο, μειδιόν…

Αποτριχωμένη πρωκτο-αιδοιακή περιοχή καλοσχηματισμένη, ελκυστική.

Μετά ολίγων δευτερολέπτων πεοθηλασμού, το κουρασμένο πέος ανένηψε πλήρως, υπερδιεγέρθηκε, υπερδιογκώθηκε, έζεε ενέργεια.

Σε στάση πρηνή, ο επαρκής και ευχάριστος φωτισμός του δωματίου συνουσιών αποκάλυπτε τον εμφανώς ρεκτιφιαρισμένο πρωκτό του θήλεος, ο οποίος είχε την ίδια ακριβώς ροζ απόχρωση με το αιδοίο.

Σπερματέγχυση σαν ονείρωξη.

Τη ρώτησα για τις δερματοστιξίες της, με ξενάγησε…
Στη μέση του σώματός της, τρία ουράνια σώματα… γη, σελήνη, ήλιος..
Στην ωμοπλάτη, κερασφόρο βοοειδές, έμβλημα του ζωδίου της.

Το πορνείο αυτό είναι υπόγειο, χαμηλοτάβανο, σωστό κιβούρι.
Παρά το ότι είναι ανακαινισμένο, ο εξαερισμός του γίνεται μόνο κάθε φορά που μπαινοβγαίνει πελάτης, με αποτέλεσμα αρκετές φορές να παρατηρείται δυσοσμία.
Μερικοί σιχαμένοι βρωμάνε σα σκύλοι στη βροχή.

Ήταν η πρώτη φορά που εξυπηρετήθηκα στο μεγάλο δωμάτιο συνουσιών, καθότι συμπτωματικά όλες οι άλλες φορές ήταν στο μικρό.
Διαπίστωσα λοιπόν, ότι   και στα δυο δωμάτια ο νιπτήρας απέχει πολύ από το δάπεδο. Επίσης, ο καθρέπτης του νιπτήρα είναι κι αυτός ψηλά.
Με δεδομένο ότι πολλές φορές η επιλογή των θέσεων των ειδών υγιεινής γίνεται με κριτήριο τις σωματικές διαστάσεις του εκάστοτε  υδραυλικού – εγκαταστάτη, πιθανολογώ ότι ο υδραυλικός του πορνείου είναι ψηλό παιδί.


 

Συνημμένα

  • DSC00075.JPG
    DSC00075.JPG
    41,9 KB · Εμφανίσεις: 32

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Για μια ακόμη φορά, πολύ ωραίο το κείμενο του ΠΥΡΑΥΛΟΥ !!!
Τι να λέμε τώρα ...
Ο συνάδελφος είναι μοναδικός ...  :rockon:

σαν παπας δε μοιαζει ο πουστης :grin:
Και για την ακρίβεια Καθολικός ...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom