Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (16 μέλη και 201 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και εγώ το ίδιο σκέφτηκα  ;)

Δεν καταλαβαίνω όμως γιατι τώρα ανοίγουν συνέχεια νέα μπουρδέλα ενώ παρατηρείται ότι σε αυτά που ήδη υπάρχουν έχει πέσει η "κίνηση" ...

Διὰ τὸν ἴδιον λόγον διὰ τὸν ὁποῖον ὀλίγον πρὸ τῆς οἰκονομικῆς κρίσεως ἐσημειώθη ἡ μεγαλυτέρα τιμὴ τοῦ ὄγκου νεοανεγειρομένων οἰκοδομῶν...:(
 

Επισκέπτης
Και με περιορισμένη κίνηση αποτελούν ακόμα εξαιρετικά κερδοφόρες επιχειρήσεις. Εκεί που πριν 2 χρόνια έβγαζε 900 ευρώ το μαγαζί καθημερινά, πλέον θα βγάζει 400. Πάρα πολλά!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Διὰ τὸν ἴδιον λόγον διὰ τὸν ὁποῖον ὀλίγον πρὸ τῆς οἰκονομικῆς κρίσεως ἐσημειώθη ἡ μεγαλυτέρα τιμὴ τοῦ ὄγκου νεοανεγειρομένων οἰκοδομῶν...:(

Δηλαδή;
 

Επισκέπτης
Πρὸ τῆς καταρρεύσεως παρατηρεῖται ἡ μεγαλυτέρα ἀπόδοσις
 

Επισκέπτης
Πρὸ τῆς καταρρεύσεως παρατηρεῖται ἡ μεγαλυτέρα ἀπόδοσις
Διάβαζα σε άρθρο της Ελευθεροτυπίας, ότι σε χώρες που αρχίζουν να ξεπροβάλλουν ουρανοξύστες είναι ισχυρή ένδειξη ότι η οικονομία βρίσκεται στην απαρχή σοβαρής κρίσης.
Παρόλα αυτά, η βιομηχανία του σεξ είναι παρόμοια μ' αυτήν της υγείας, δλδ ΑΝΑΓΚΑΙΑ! Ο κόσμος όσο και να μειώσει το σεξ δεν πρόκειται να το κόψει. Ακόμη κι αυτός που δεν έχει χρήματα μόλις καλύψει φαγητό και στέγη θα κοιτάξει να καλύψει και τη σεξουαλική ικανοποίηση. Δεν είναι τυχαίο που ακόμα υπάρχουν μαγαζιά που σε καλές μέρες παίρνουνε και 40 πελάτες.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Είναι πολύ απλό φίλτατοι τα παλιά μαγαζιά διατηρούν τα ενοίκια πολύ ψιλά ενώ τα νέα δίδονται εάν όχι στους ίδιους που εκμεταλεύονται τα παλιά ή σε νέα φιντάνια στη μισή τιμή και ακόμα πιο κάτω.όπως καταλαβαίνετε κάποιος που έχει καλό έμψυχο δυναμικό και πολύ λιγότερα λειτουργικά έξοδα από τους άλλους δεν ρισκάρει πολλά! Προσωπικά πιστεύω πως εάν τα καινούρια σπίτια κατέβαζαν και την τιμή στα 15 ευρώ θα δούλευαν τέρμα γκάζι! Δεν είμαι λάτρης του μεταξουργείου αλλά εκεί πιστεύω το έχουν Πιάσει το νόημα και με τις τιμές και με τις κοπέλες .δυστυχώς και ντρέπομαι που το λέω αλλά το Πακιστάν,ισλαμαμπαντ και όλο το κακό συναπάντημα πηδάει καλύτερες γκόμενες εκεί και είναι και πιο απαιτητικοι γιατί τα 15 ευρώ γί αυτούς  είναι περιουσία !!!!
 

Επισκέπτης
Προσωπικά πιστεύω πως εάν τα καινούρια σπίτια κατέβαζαν και την τιμή στα 15 ευρώ θα δούλευαν τέρμα γκάζι!
Αν έχουν καλές υπηρεσίες και όμορφα κορίτσια δεν χρειάζεται να κάνουν μείωση ούτε κατά ένα ευρώ για να έχουν δουλειά.
Πριν κάνα μήνα και λιγότερο είχα επισκεφτεί το Μεταξουργείο πρώτη φορά στη ζωή μου προς αναζήτηση κορασίδας που παλαιότερα δούλευε Φυλής. Στην ερώτησή μου αν πρόκειται να ξαναεπιστρέψει Φυλής (επειδή δεν μ' αρέσει το Μεταξουργείο), η απάντηση ήταν αρνητική. Ο λόγος ότι στη Φυλής είχε κατά μέσο όρο 10 πελάτες τη μέρα, ενώ στο Μ. τους διπλάσιους. Χαρακτηριστικά μου ανέφερε ότι στη διπλοβάρδιά της κάνει περίπου στους 40-45 πελάτες. Να σημειωθεί ότι το κορίτσι δουλεύει με 20 ευρώ.
Γιατί, λοιπόν, να κατεβάσει τιμές; Ερωτώ εγώ.
Απλά η κοπέλα είναι όμορφη και προσφέρει καλές υπηρεσίες για τα δεδομένα του Μ.
Στη Φυλής επισκιαζόταν από άλλες πιστεύω.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πρὸ τῆς καταρρεύσεως παρατηρεῖται ἡ μεγαλυτέρα ἀπόδοσις

Όμως οι περισσότερες οικοδομές έγιναν (όπως είπες και συμφωνώ) πριν την οικονομική κρίση ενώ τα νεα μπουρδέλα γίνονται μετά ...
 

Επισκέπτης
Όμως οι περισσότερες οικοδομές έγιναν (όπως είπες και συμφωνώ) πριν την οικονομική κρίση ενώ τα νεα μπουρδέλα γίνονται μετά ...

Φαίνεται ὅτι ἡ ἀγορὰ γενετησιασμοῦ ἔχει διαφορὰ φάσεως μὲ τὴν τῶν ἀκινήτων
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Φαίνεται ὅτι ἡ ἀγορὰ γενετησιασμοῦ ἔχει διαφορὰ φάσεως μὲ τὴν τῶν ἀκινήτων
Θα ήταν (αξιο)περίεργο αν ακολουθούσε τις ίδιες νόρμες ...  ;)


Παρότι έχει συζητηθεί αρκετά (νομίζω) το ζήτημα Μεταξουργείο Vs Φυλής (υπάρχει και αντίστοιχο θρεντ) να σημειώσω δεδομένου ότι το παρόν θρεντ κύρια αναφέρεται και βασίζεται σε "φρέσκιες" ενημερώσεις ότι ο διαχωρισμός εκτός των κτιριακών εγκαταστάσεων είναι πλασματικός κατα μια έννοια.

Και αυτό γιατί οι ίδιες κοπέλες που δούλευαν στο Μεταξουργείο πριν απο τρια-τέσσερα χρόνια, τώρα δουλεύουν στη Φυλής και αντίστροφα.

Μαρίνα από Ιάσωνος 20 όροφος στο (ιδιόκτητο) Φωκαίας 19 με την ευκαιρία να σημειώσω ότι έχει έρθει από Πολωνία αλλά δεν έχει ακόμη ξεκινήσει...(αναμονή)
Βανέσσα από Ιάσωνος 20 ισόγειο στο Φυλής 59 κλπ κλπ (που δουλεύει τώρα;)
Σαπρίνα από Φυλής 71, Φυλής 59 στο Ιάσωνος 46 ισόγειο
Σοφία από Αγ Πέτρου 7 στο Ιάσωνος 1Α (σύντομα θα επιστρέψει και αυτή)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Όσοι συνάδελφοι κοιτάζουν τώρα TV ας επιλέξουν το ALTER.

Μια ηθοποιός, Μπρουκ Σιλντς, έχει ίδια (σχεδόν) βυζιά με την Σοφία από την Αγ. Πέτρου ...  :tits:

Κοίτα φίλε μου κάτι συμπτώσεις ώρες-ώρες ...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

Ναι!

Με τα μπουρδέλα όμως, τίποτε δεν είναι σίγουρο ... :grin:
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Είναι πολύ απλό φίλτατοι τα παλιά μαγαζιά διατηρούν τα ενοίκια πολύ ψιλά ενώ τα νέα δίδονται εάν όχι στους ίδιους που εκμεταλεύονται τα παλιά ή σε νέα φιντάνια στη μισή τιμή και ακόμα πιο κάτω.όπως καταλαβαίνετε κάποιος που έχει καλό έμψυχο δυναμικό και πολύ λιγότερα λειτουργικά έξοδα από τους άλλους δεν ρισκάρει πολλά! Προσωπικά πιστεύω πως εάν τα καινούρια σπίτια κατέβαζαν και την τιμή στα 15 ευρώ θα δούλευαν τέρμα γκάζι! Δεν είμαι λάτρης του μεταξουργείου αλλά εκεί πιστεύω το έχουν Πιάσει το νόημα και με τις τιμές και με τις κοπέλες .δυστυχώς και ντρέπομαι που το λέω αλλά το Πακιστάν,ισλαμαμπαντ και όλο το κακό συναπάντημα πηδάει καλύτερες γκόμενες εκεί και είναι και πιο απαιτητικοι γιατί τα 15 ευρώ γί αυτούς  είναι περιουσία !!!!
Συμφωνώ για το λόγο εμφάνισης νέων καταστημάτων. Το γεγονός αυτό θα οδηγήσει σύντομα σε πτώση της τιμής των ενοικίων στα παλαιότερα.
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
200χιριαρικα μισθοσ 2 χιλιαρικα το μαμισι
        τωρα
700ευρο ο μισθοσ 20ευρο το μαμισι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.733
Πόντοι
6.925
Μ. Πρ. 16: ένα γεματούλικο ξανθό μπαζάκι
Φυλ. 69 άνω: η Άννα που έχει πάρει μερικά κιλάκια.
Φυλ. 65 κάτω: Η Νέλλυ, νταρντάνεψε και αυτή
Φωκ. 17 κάτω: Μια γεματούλα ξανθιά που έπαιζε & Φ.69 κάτω, Φ.66., Αδιάφορη

Η αναδουλειά τις πάχυνε  :(
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί στο Μεταξουργείο:

Μ.Αλεξάνδρου 22 κάτω-Σταθερά η αδιάφορη ευτραφής σκουρόχρωμη με ακάποτο και κώλο.
Ιάσωνος 37 κάτω-Καστανή παχουλή με ακάποτο.
Ιάσωνος 20 1ος-Καστανόξανθη προς το καστανό, λεπτή, κοντή με εκτιμητέο κωλαράκι.

Ιάσωνος 20 κάτω δεξιά-Ναταλί."Μολδαβέζα".Όμορφη γλυκειά κοπέλα κανονικού πάχους.
Δεν νομίζω να πρόκειται για την ΦΟΛΑ-ΑΠΑΤΗ ΝΑΤΑΛΙ από Κεραμεικού 15 άνω;
Επειδή μοιάζουν.

Ιάσωνος 1Α-Κλειστό
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Ρουσλάνα το καστανό πιπίνι του γάλακτος από το 1Γ.Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β δεξιά-Ρωξάνη η γνωστή του κτιρίου, βαμμένη καστανή.Εργάστηκε και στα Φυλής 200,134ισόγειο.Τα βασικά.Έχει κριτική αποφυγής, μάλλον στο Ιάσωνος 1Α.
Ιάσωνος 1Γ-Εύα.Καστανή -απλά χαριτωμένη- λεπτή κοπελίτσα.Τα βασικά.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
παιδες καλησπερα!μηπως περασε κανεις απο αλκιβιαδου και ξερει αν η σονια ειναι στο ποστο της να παω να την ποτισω; :2on1:
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
παιδες καλησπερα!μηπως περασε κανεις απο αλκιβιαδου και ξερει αν η σονια ειναι στο ποστο της να παω να την ποτισω; :2on1:

Συνήθως είναι πρωινή βάρδια. Δεν ξέρω αν κάνει και απογεύματα.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
27
Like
3.921
Πόντοι
4.895
Η Αγνη του θησεως 35, φανταζομαι δεν εχει καμια σχεση με μια Αγνη που επαιζε παλιοτερα στο Κεφαλληνιας 75 (νομιζω)?

Αυτή η Αγνή που λες φίλε (Πολωνέζα με πράσινα μάτια) είχε σταματήσει πέρσι αλλά πρόσφατα βλέπω ξανά φωτό στο Athens Ladies που τις μοιάζουν, μάλλον αυτή είναι. Αν είναι έτσι θα την επισκεφτώ κάποια στιγμή, ήταν από τις αγαπημένες μου :fuck1: , μεγάλη τέχνη στο  :pipa1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom