Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (21 μέλη και 241 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αξιοσημείωτη αναφορά...  

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ & ΦΥΛΗΣ (ΒΑΠΟΡΙ)
Κάμελ μελαχρινή με ίσια περιποιημένα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ωραία και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες μοντέλου, ικανοποιητικά βυζιά και πολυθερμικό κώ(ο)λο
:cheesy:
συνεχίζεται...

Συμφωνω με την περιγραφη του φιλτατου farkeli μονο να πω οτι οσον αφορα το στηθος ειναι αρκετα μικρο, παντα για τα δικα μου γουστα. Παντως σαν προσωπο ηταν ομορφη και ειχε στεγνο σωμα, μοντελε!

Εξωθερμικος, εσωθερμικος ή ισοθερμικός ο κώ(ο)λος;
Δεν το διευκρινησες στρατηγε μου!  :grin:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Στην ενημερωση μου πριν μια βδομαδα ειχα γραψει για την επιστροφη τησ ΚΑΡΜΕΝ στο βαπορι η αετοφωλια...!!!
Κανονικο προγραμμα με υπομονη και εμπειρια...κοπελα που δειχνει ψιλη εξαιτιας τα 20ποντα τακουνια..οταν τις εβγαλε ηταν γυρω στο 1,65...Καλη για μια,2φορες...στο μεσο ορο δηλαδη.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα πριν απο λίγο επίσκεψη στο φωκαίας 19 και συνέρευση με μία συμπαθητική παρουσία η οποία παρουσίαστηκε ως Κάρμεν από Ρουμανία , μελαχρινή με μικρό στήθος ,ωραίο πρόσωπο άπεχτο αλλά επικίνδυνο ελεύθερο στωματικό και πρωκτικό.Δεν ξέρω εάν οι συναγωνιστές αναφέρονται στην ίδια αλλά είχε και η συγκεκριμένη διακοσμίσει το σώμα της με αρκετά τατουάζ και δεν μιλούσε καθόλου ελληνικά και πολύ λίγα εώς καθόλου Αγγλικά!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Καλησπέρα πριν απο λίγο επίσκεψη στο φωκαίας 19 και συνέρευση με μία συμπαθητική παρουσία η οποία παρουσίαστηκε ως Κάρμεν από Ρουμανία , μελαχρινή με μικρό στήθος ,ωραίο πρόσωπο άπεχτο αλλά επικίνδυνο ελεύθερο στωματικό και πρωκτικό.Δεν ξέρω εάν οι συναγωνιστές αναφέρονται στην ίδια αλλά είχε και η συγκεκριμένη διακοσμίσει το σώμα της με αρκετά τατουάζ και δεν μιλούσε καθόλου ελληνικά και πολύ λίγα εώς καθόλου Αγγλικά!

Δυστυχώς χάθηκε η "Κάρλα η καύλα" από τη Φωκαίας τη νύχτα, που ήταν μια σταθερή αξία (για μένα τουλάχιστον) τις μεταμεσονύχτιες ώρες, και δε ψαχνόμουν εδώ κι εκεί.
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Φιλε STAM90 η Αννα η ρωσσιδα η ξανθια(πρωην ξανθια γιατι απο τις 4 Φλεβαρη τα εχει βαψει μαυρα τα μαλλια πλεον) μου ειχε πει οτι 13/2/2011 θα εφευγε για περιπου τρεις εβδομαδες(μηνες?) δεν θυμαμαι ακριβως...οποτε την αναμενουμαι να επιστρεψει....Ειναι πραγματικα βαρυ χαρτι για το χρηματηστηριο της Φυλης και περιμενουμε με την επιστροφη της νεο limit up του γενικου δεικτη αξιων ..Η χριστινα απο το 69Α ξερεται αν ειναι ακομα εκει,γιατι το προηγουμενο ΣΚ δεν την βρηκα στην απογ. βαρδια...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...

Φυλής – Φωκαίας 6/3/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 19.20’

Κατουρημένες γωνιές, χαλασμένα σπέρματα, ξοφλημένες γκόμενες και ασυνάρτητα τραγούδια μαζί με το απόβροχο του πορνο-δρόμου μας κρατούν παρέα σε αυτή την μπουρδελο-τσαρκα

84615295210327375957.jpg


Η παρέα ξεκίνησε με CHEYENNE, Lex80 και SPEED. Στη συνέχεια έτσι όπως τυχαία περπατούσαμε στη Φυλής, συναντήσαμε τους Pitsilistis και GangstaXZ που περνούσαν (επίσης) τυχαία από τα μπουρδέλα της Φυλής

ΦΥΛΗΣ & ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΒΑΠΟΡΙ)
Μάλλον δεν άκουσα σωστά το όνομα της κοπέλας. Λίγη σημασία έχει.
Με όλο τον σεβασμό δεν είπα ότι είναι νέα κοπέλα, αλλά ότι είναι αξιοσημείωτη.
Για να διευκρινιστεί το είδος του πολυθερμικού κώ(ο)λου της απαιτείται επίσκεψη.

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
Ρωξάνη η γυρολόγος χωρίς το σουτιέν της (απορώ πως το ξεκόλλησε) κοπέλα με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου που γίνεται ιδιαίτερα αντιπαθής αν δεν περνάς στο δωμάτιο, μέτρια στο ύψος με τυπικές αναλογίες που δεν φημίζεται για την ποιότητα των υπηρεσιών της 

ΦΥΛΗΣ 71 ΥΠΟΓΕΙΟ
Χριστίνα καστανομεζ καθημερινή κοπέλα με σχεδόν χαζοχαρούμενο ύφος, μέτρια στο ύψος, αδιάφορο σώμα.
Απλά σαν να μην βγήκε κοπέλα στο σαλόνι. Τόσο καλά

ΦΥΛΗΣ 71 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αντριάννα καστανή κοπέλα με ξανθές τούφες extensions μέχρι τις πλάτες, πορνικό βλέμμα, μέτρια προς ψηλή, αδύνατη, μικρά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε ενδιαφέρουσες αναλογίες

ΦΥΛΗΣ 80
Μαρία με ξανθά πλέον μαλλιά που υποστηρίζει ότι μοιάζει στην Πετρούλα (παλιότερα είχε μελαχρινά μαλλιά) πρόσωπο καθημερινής κοπέλας με χαρούμενο αλλά αθώο βλέμμα χωρίς την απαιτούμενη πουτανιά της ανάγκης, μέτρια στο ύψος με κανονικό σώμα χωρίς κάτι το εντυπωσιακό

[size=9pt]ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤ’ ΑΦΕΝΤΙΚΑ
ΜΙΚΡΑ-ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ
«ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΑ»
[/size]
και δίπλα η είσοδος του Φυλής 80
67242246946103832440.jpg


ΦΩΚΑΙΑΣ 25 ΙΣΟΓΕΙΟ
Λάουρα με σπαστά καστανά μαλλιά, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικό ύφος, μάλλον μέτρια προς κοντή στο ύψος, αδύνατη με μικρά βυζιά και μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε αρμονικές αναλογίες
Φορούσε ίσια παπουτσάκια, καρό κοντή φουστίτσα και κάτι κορδελάκια στα μαλλιά με προφανή σκοπό να φανεί ως μαθήτρια

ΦΩΚΑΙΑΣ 22 ΥΠΕΡΥΨΩΜΕΝΟ ΙΣΟΓΕΙΟ
Τάνια με κοντά ξανθά μαλλιά από Φυλής 71 υπόγειο, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος με κανονικό σώμα, ικανοποιητικά βυζιά και εγκληματικό κώ(ο)λο σε θέση εξωτερικού τόξου με υπερ-ενδιαφέρουσες αναλογίες
Εκτιμώ ότι θα την επισκεφθώ μόνο και μόνο για την θέα του κώ(ο)λου της   

ΦΩΚΑΙΑΣ 19
Κάτια μελαχρινή από την Ιταλία της Ρουμανίας με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ύφος υπαίθρου, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, αδύνατη με μικρά βυζιά (αν θυμάμαι καλά) και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 ΟΡΟΦΟΣ
Σελένα με μελαχρινά πλούσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, εντυπωσιακά μάτια και χορταστικά χείλια, μάλλον ψηλή με υπερ-ικανοποιητικά βυζιά, λίγο γεματούλα αυστηρά όσο χρειάζεται και στρουμπουλό χορταστικό κώ(ο)λο
Την παρακάτω «σύνθεση» (σταχτοδοχείο-βαζάκι με καραμέλες) ο CHEYENNE την χαρακτήρισε ότι μοιάζει με το κύπελο ΟΥΕΦΑ (και μόνο για αυτές τις πλάκες αξίζουν οι μπουρδελο-τσαρκες με πολύ καλούς φίλους… το έχω ξαναπεί) 

98776956752849352038.jpg


ΦΥΛΗΣ 136 ΟΡΟΦΟΣ
Αλίνα από Φυλής 71 ισόγειο (παλαιότερα) Πιπίνου 65 με σπαστά καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό πρόσωπο με χαρακτηριστική μύτη, μάλλον ψηλή με περιττά (πλέον) κιλά, αποδεκτά βυζιά και ψιλοκάβαλο κώ(ο)λο σε τριγωνική ανάποδη μορφή
Χαρακτηριστικό των υπηρεσιών της η μονότονη επαναλαμβανόμενη φράση… «έλα μωρό μου»…  «έλα μωρό μου»… «έλα μωρό μου»

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλίνα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο με ντροπαλό (σχεδόν) ύφος, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και τυπικό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ
Μελαχρινή μάλλον Ρουμάνα με ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αδιάφορο και απόμακρο ύφος, μάλλον ψηλή, αποδεκτό σώμα με αδιευκρίνιστα βυζιά (γιατί δεν προλάβαμε να τα καταγράψουμε) και συνηθισμένο κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση

89858373439975238950.jpg

 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
kalimera k xronia polla
θα ηθελα αν σας ειναι ευκολο καποιες προτασεις για ανεση χρονου κ καλη περιποιηση ανεξαρτητου ηλικιας κ εθνικοτητας για μεσημεριανες απογευματινες ωρες, σας ευχαριστω εκ των προτερων
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Εύγε παιδιά! Πάντα είχα την απορία όμως πώς τα θυμάστε όλα αυτά! Τα γράφετε κάπου? cameroula? Γιατί απέξω είναι αδύνατο!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Δυστυχώς χάθηκε η "Κάρλα η καύλα" από τη Φωκαίας τη νύχτα, που ήταν μια σταθερή αξία (για μένα τουλάχιστον) τις μεταμεσονύχτιες ώρες, και δε ψαχνόμουν εδώ κι εκεί.
τώρα για το δυστυχώς το συζητάμε :cheesy:
πάντως δε νομίζω ότι έχει σταματήσει απλά άλλαξε μπουρδέλα-περιοχή..
τσέκαρε προς λιοσίων μεριά,κάτι τέτοιο έχω ακούσει..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ειδε κανεις ρωξανα/ντανιελα αυτο το σαβ/κυριακο καθολου?

Την αννα μηπως απο φυλης 71β?  Την συλβια?

που στο διαολο πηγαν ολες ρε...  :jerking: :jerking:
Μετα την απογευματινη mega τσαρκα, πραγματοποιηθηκς αναλογη στο Μεταξι με τον SPEED και επιστροφη στην Φυλης.

Την Ρωξανη, δεν την ειδαμε ουτε το απογευμα οπως αναφερθηκε απο τον στρατηγο Ferkeli αλλα ουτε και στην βραδυνη μας τσαρκα την πετυχαμε καπου.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εύγε παιδιά! Πάντα είχα την απορία όμως πώς τα θυμάστε όλα αυτά! Τα γράφετε κάπου? cameroula? Γιατί απέξω είναι αδύνατο!

Και ομως.............


.....τιποτα δεν ειναι αδυνατο

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Εγω εχω mp3φωνο και κραταω σημειωσεις, τι, να μπερδεψω τιποτα και να χουμε ντραβαλα? 71 69 65 α β γ πανω ισογειο κατω, γαμησε τα, μονο αν το κανω δουλεια θα τα θυμαμαι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
κι ομως εχω δει συναγωνιστες με ντεφτερι στη φυλης και αναρωτιομουν ποιος να ναι :grin: :grin: :grin:

Δεν ειμασταν εμεις..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγω τουλαχιστιν οσον αφορα τα studio που πηγαινω σηνυθως, εχω στο μυαλο μου τον "χαρτη" και προσθετω τις κοπελες, που τις περισσοτερες πλεον, πανω κατω τις γνωριζω.

Εχω πει επανηλειμενα πως την ενημερωση απο τα μπουρδελα την θεωρω σαφως δυσκολοτερη, σχετικα με αυτη των studio.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
τώρα για το δυστυχώς το συζητάμε :cheesy:
Είναι θέματα γούστου αυτά, φίλε nick, δε συμφωνείς? Ναι, το παραδέχομαι, έχω κάποιο κόλλημα... Αλλά δεν πειράζω κανέναν έτσι?

πάντως δε νομίζω ότι έχει σταματήσει απλά άλλαξε μπουρδέλα-περιοχή..
τσέκαρε προς λιοσίων μεριά,  κάτι τέτοιο έχω ακούσει..
Αν επ' αυτού μπορείς να μου δώσεις κάποιο περισσότερο στοιχείο, θα ήμουν υποχρεωμένος.  Η Λιοσίων είναι πολύ μακρύς δρόμος, επί τρεις βάρδιες (δουλεύουν και βράδυ εκεί), πάει μακριά η βαλίστα...  Είπαμε, έχω κάποιο κόλλημα, αλλά όχι κι έτσι!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Μετα την απογευματινη mega τσαρκα, πραγματοποιηθηκς αναλογη στο Μεταξι με τον SPEED και επιστροφη στην Φυλης.

Την Ρωξανη, δεν την ειδαμε ουτε το απογευμα οπως αναφερθηκε απο τον στρατηγο Ferkeli αλλα ουτε και στην βραδυνη μας τσαρκα την πετυχαμε καπου.
Να διευκρινιστεί ότι άλλη κοπέλα είναι η Ρωξάνη(α)/Ντανιέλα και άλλη είναι η Ρωξάνη η γυρολόγος ...  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom