Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (26 μέλη και 273 επισκέπτες)

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
το λαθος στην ενημερωση μου ηταν η λαουρα απο το 25β,μονο αυτο,και μου λετε οτι σας μπερδευω κιολας που απο παρασκευη ενημερωνω συνεχεια..
ρε δεν πατε να γαμηθειτε,απο δω και στο εξης θα παιρνετε τ αρχιδια μου στην ενημερωση κανονικα
Δεν σεβονται τιποτα πια! Ο Ανθρωπος ενα λαθακι εκανε...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
το λαθος στην ενημερωση μου ηταν η λαουρα απο το 25β,μονο αυτο,και μου λετε οτι σας μπερδευω κιολας που απο παρασκευη ενημερωνω συνεχεια..
ρε δεν πατε να γαμηθειτε,απο δω και στο εξης θα παιρνετε τ αρχιδια μου στην ενημερωση κανονικα
Σε παρακαλώ μην δίνεις σημασία σε δευτερεύοντα ζητήματα και συνέχισε τις ενημερώσεις. Τουλάχιστον εγώ (όπως και αρκετοί άλλοι συνάδελφοι) σε διαβάζουμε με ευχαρίστηση και με εκτίμηση
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Σε παρακαλώ μην δίνεις σημασία σε δευτερεύοντα ζητήματα και συνέχισε τις ενημερώσεις. Τουλάχιστον εγώ (όπως και αρκετοί άλλοι συνάδελφοι) σε διαβάζουμε με ευχαρίστηση και με εκτίμηση
συμφωνώ. άλλοι είναι αδιάφοροι.. :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μπερδεύεσαι και μόνος σου -φαντάσου πόσο μπερδεύεις τους άλλους:

25α άνω πρωι ηταν η ξενια με μινιον μελαγχροινο,απογευμα τωρα η λαουρα από το 25α άνω μαζι με την μονικα,το διδυμο αυτό φαινεται να εχει βρει τα πατηματα του και να συνεργαζονται αρμονικα
25β κάτω πρωι η λαουρα που ανεβηκε απογευμα διπλα στο πανω και τωρα απογευμα η καρλα ...


Δηλαδή η γλυκιά καστανή πιπίνα Λάουρα, το πρωί εργαζόταν σταθερά στο Φώκαιας 25β-κάτω όπως συνήθως και το απόγευμα ανέβηκε στο Φώκαιας 25α-άνω.
Εχω παρατηρησει οτι τελευταια συμπεριφερεσαι λες κ εισαι ο παντοκρατορας-δικαστης του site!
Χαλαρωσε..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Εχω παρατηρησει οτι τελευταια συμπεριφερεσαι λες κ εισαι ο παντοκρατορας-δικαστης του site!
Χαλαρωσε..
σταμάτα! όποιος κάνει τις πιο πολλές μπουρδελο-παρατηρήσεις
παίρνει βραβείο! :P
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
καλημερα σε ολους..ηρεμα μαγκες..δεν ειναι λογος να μαλωνουμε μεταξυ μας.. ειμαστε οι τελευταιοι αντρες που μαχονται..ας μη φαγωθουμε μεταξυ μας...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ο xilnik θυμίζει τον Νιόμπλια στον Παναθηναϊκό...
o νιοπλιας τζοκερ ηταν ενα χρονο προπονητης οταν ανελαβε τον παναθηναικο,δηλ νεος
Μην μπερδευεις τα πραγματα μ ενα μελος,δηλ εμενα που γνωριζω αυτο το χωρο απο μικρο παιδι,εχοντας περασει απ ολες τις κατηγοριες του αγοραιου ερωτα.Βλεπω τα παιδια που ασχολουνται με τα cg,τα χω φαει στη μαπα πριν 12 χρονια και για 5 χρονια περιπου,για τα μπουρδελα δε χρειαζεται να μιλησω
Πρεπει να καταλαβεις ενα πραγμα,οσο ειμαι στο σαιτ,και το χω ξαναπει ειτε αρεσει ειτε δεν αρεσει ο αρχοντας της ενημερωσης θα ειμαι εγω,ετσι απλα,και ξερεις γιατι..γιατι μπορω να το υποστηριξω
Απο κει και περα επρεπε να σεβαστεις τη μιση με μια ωρα που τρωω απ το χρονο μου οχι απλα για να ενημερωσω αλλα και για να ενημερωσω πανω στην βαρδια και οχι μετα.Οπως λοιπον εγω καθομαι και διαθετω το χρονο μου για να ενημερωσω καποια παιδια που περιμενουν με λαχταρα να πανε καπου που εχουν υποψιν τους ετσι και συ διεθεσε καποια δευτερολεπτα απ το χρονο σου να δεις που ειναι τα α και τα β τα πανω και τα κατω(ηταν η δευτερη παρατηρηση που ειχες κανει αλλα δεν σου απαντησα)
Απο κει και περα θα σου προτεινα να μη το συνεχισεις το εργο,δεν σε συμφερει,αν παλι θελεις,κανενα προβλημα,θα το συνεχισω και εγω
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, έλεος, μην κάνετε σαν πεντάχρονα.
Εντάξει έγινε μια παρεξήγηση. Ξεκαθαρίστε την με pm.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Επιμένω να συνεχίσουμε (την) χρήσιμη και ευχάριστη μπουρδελο-συζήτηση (μας) και να αφήσουμε τα "δευτερεύοντα".

Για να είμαι ειλικρινής και εμένα με στεναχωρούν (έστω και για λίγο) ορισμένες "άστοχες" (θα το έλεγα ευγενικά) παρεμβάσεις.

Όμως είμαστε "μεγάλα" παιδιά και πηγαίνουμε στα μπουρδέλα για να πηδήξουμε και όχι να πηδηχτούμε μεταξύ μας.

Την καλημέρα μου και εύχομαι κάθε επιτυχία στις μπουρδελο-αναζητήσεις μας...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαλημερα και απο μενα Αρχοντες !!! :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
παιδια αν και εχω τις λιγοτερες συμμετοχες σε αυτους τους χωρους απο τον τζοκερ η τον ξιλινκ και ολους τους αλλους που ειναι μονιμοι.... δεν μ αρεσει ο ανταγωνισμος και θεωρω πως χαλαει τους ανθρωπους... για αυτο λεγομαστε και συναγωνιστες  :grin:

μην κανουμε τωρα σαν τις παρεες με τους λουληδες και τις ελλεηνιδες που ανταγωνιζονται ποιος θα τις ριξει και τσακωνονται κτλπ και το λεω για ολους μας αυτο. Αυτα που κοροιδευουμε θα λουστουμε?
Υποτιθεται πως περα απο την καυλα μας εχουμε επιλεξει και αυτους τους χωρους για να γλιτωσουμε απο αλλες μαλακιες που γινονται στα καθιερωμενα μοτιβα της ελληνικης κοινωνιας

καλα να περνατε ολοι σας. Μια φιλικη παρεμβαση απο εναν αρχαριο των μπουρδελων  :2funny: :grin:

Π.Σ Αν εισαι ανταγωνιστης δεν θα εισαι φιλος μου. Οχι γιατι δεν μπορω να σε αντιμετωπισω αλλα γιατι με νευριαζει αυτη η σταση σε εναν κοσμο που εχει τα καλα και τα αγαθα για ολους.
 

colorcli

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
30
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Πίσω στην ενημέρωση
Του Αγίου Βαλεντίνου, χθες το μεσημέρι κατά τις 13:00
Κωλοκυνθούς 63 αριστερό ήταν καινούρια κοπέλα, η Μόνικα, κανονικών κιλών με μικρό μαύρο ολόσωμο μπροστά και στρίγκ πίσω να κρύβει την κυτταρίτιδα στην κοιλιά και χοντρά χείλη. Μαλλιά καστανόξανθα ίσια μέχρι τους ώμους. Ελεύθερο στοματικό για τους Έλληνες και πρωκτικό για όλους.
στο ίσια μπροστά ήταν μια μικρόυλα μελαχροινή αδιάφορη.
Η Νάντια με το ξανθο πανκ μαλλί, με το δαντελωτό ολόσωμο από αστραγάλους μέχρι καρπούς έφυγε από κει και εθεάθη στο Καλλέργη.
Στο νέο της Δεληγιώργη μια ταλαιπωριμένη ξανθιά ρωσίδα μιλφ που ήταν στο κολωνού 47 πάνω με 10 ευρώ και παλαίοτερα στο Καλύμνου 48κάτω.
Στα Ιάσωνος 1 τα γνωστά, Ρουσλάνα στο Γ, μια μελαχροινή ελαφρά στρουμπουλή το Β πάνω δεξιά, μια καστανή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτή αδιάφορη στο Β πάνω αριστερά, ήταν η Κλεοπάτρα; δεν είχε εντυπωσιακό ντύσιμο, μόνο με τα εσώρουχα, η Παμέλα στο Α υπέρβαρη, μόνο με το στριγκ και κώλο στο μενού, αν φόραγε το ολόσωμο δικτυωτό από το λαιμό μέχρι τα νύχια θα την προτιμούσα.
Στο ιάσωνος 20 αριστερά (ασανσέρ) η μελαχροινή τσαούσα αλβανέζα με μαύρο κορμάκι
και μπότες με αρκετά κιλά παραπάνω πλέον.
Στο γωνιακό της λεωνίδου και ιάσωνος.
Στο υπόγειο η γνωστή τροφαντή μελαχρινή έκανε σώου με ένα αθλητικό παπούτσι ανάμεσα στα σκέλια της.
Στο ισόγειο μια ξανθιά με άγριο βλέμμα και γωνιώδες πρόσωπο.
Στο πάνω με 10 ευρώ και κώλο, μελαχροινή νομίζω δεν την θυμάμαι.
στο ιάσωνος 46 αριστερά η Λαβίνια με δικτυωτές κάλτσες.
στο ιάσωνος 46 κάτω με τον μακρύ διάδρομο μια χοντρή μελαχροινή, το κρεας ξεχείλιζε από το στριγκ και τις μαύρες γόβες της.

Κολοκυνθούς 38κάτω αδιάφορη μελαχροινή.
Κολοκυνθούς 38άνω μελαχροινή μιλφ αποστεωμένη, με έντονες γωνίες στο πρόσωπο και μούτρα στο σαλόνι, είχε όμως κάτι το τραβηχτικό.

Κατάθεση στο Κωλοκυνθούς 63 αριστερό. Με τρέλανε στις αγκαλιές και στο φιλιά. Μετά από 10 λεπτά GFE θυμηθήκαμε τι έπρεπε να κάνουμε. Αγρια πίπα ακά, αλλαγή σε ιεαραποστολικό, αλλά γρήγορα σταμάτησα γιατί με τέτοιο GFE θα καθόμουν ερωτευμένος όλη μέρα μέσα στο δωμάτιο. είχε μαζέψει και κόσμο, οπότε γρήγορο πισωκολλητό τελείωμα τσιμπώντας τα πιασίματα στο κολαράκι της. Στο πισωκολλητό έδειξε ότι μάλλον πονούσε και γύρναγε λίγο για να έχω άλλη φορά διείσδυσης. Πρωκτικό δεν πρόλαβα...
απαιτείται επανεξέταση.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ειρηνη υμιν.........

:priest: :priest: :priest:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom