Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (16 μέλη και 255 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Κατά καιρούς εργαζόταν στα Κολωνού 30 άνω (παλαιότερα) και Κολωνού 11 ισόγειο πρόσφατα.
Σαν τις μαλακισμένες Ελληνίδες πουτάνες της δεκαετίας του 1980.
Κάνε χωροταξική περιγραφή του μπουρδέλου για να καταλάβουμε.
μαλακια μου που δεν κρατησα αριθμο..απλα θυμαμαι οτι μπηκα μεσα και κατεβηκα κατι σκαλακια και στο κεντρο ειναι το χωλακι,αριστερα εβγενε η τσατσα(αν και την πρωτη φορα αυτη συστηθηκε) και στα δεξια ηταν τα δωματια(αυτο που μπηκα εγω δεν ειχε πορτα κανονικη αλλα αυτη την φυσαρμονικα.(ξανθια,ψηλη,με piercing στο πανω χειλος,σωματαρα και ειχε tattoo πισω στην μεση της)
 

Επισκέπτης
Πριν από λίγο:

Ιάσωνος 1Α-η χοντρή καστανή με το πρωκτικό.
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Ρόξι η Ροξάνα, η γνωστή του Ιάσωνος 1.Όμορφη καστανόξανθη ψηλή χωριατοπούλα.Τα βασικά και άν...'Εχει κριτική.Το απέναντι κλειστό.
Ιάσωνος 1Γ-Κλεοπάτρα πάλι.Τα βασικά.Αδιάφορη ψηλή κανονικού πάχους.
Ιάσωνος 44-Καστανή αδιάφορη παχουλή.
Ιάσωνος 46 ισόγειο δεξιά-Δύο κοπέλες.Μιχαέλα χαμογελαστή καστανόξανθη με λίγα παχάκια στην κοιλιά καλυπτόμενα με το κομπινεζόν.Η άλλη είναι αδιάφορη ευτραφής νταρντάνα.
Αχιλλέως 40-Αθιγγανοειδής εύσωμη αδιάφορη.Τα βασικά.

Αχιλλέως 48 & Μαραθώνος-Καστανό με καρέ μαλλί λεπτεπίλεπτο άβυζο νυμφίδιο αυτοπαρουσιαζόμενο με ελεύθερο στοματικό.Τελευταία εσοδεία;
Μαραθώνος 59-Καστανή χαριτωμένη λεπτή κοπέλα τύπου Άντζελας Ζήλιας.Τα βασικά.
Κων/λεως 166 ημυπ-Άννα και αυτή.Καστανό λεπτό αξιοπρόσεκτο κοράσιο.Τα βασικά.Ολίγον τι βαριεστημένο.Όχι η Άννα η Ουκρανέζα.
Κων/λεως 166ισ-Βιεννέτα του καταστήματος.Καστανή με λίγα παχάκια στην κοιλιά.Τα βασικά.

Ρεμούνδου 21 κάτω-Δύο κοπέλες.Μελίνα ξανθό καβλοράπανο διπλοβάρδια από το άνω-πρωί και μία αδιάφορη μελαγχροινή.Τα βασικά.
Ρεμούνδου 21 άνω-Επίσης δύο κοπέλες.
Αλίνα ξανθιά λεπτή "Ρωσίδα", διπλοβάρδια από το κάτω-πρωί με ελεύθερο στοματικό.
Λάουρα.Καστανή λεπτή συνηθισμένη κοπέλα.Τα βασικά.
Αγ.Πέτρου 7-Αλίνα πρέπει να είπε.Καστανή χαμογελαστή κοπέλα κανονικού πάχους.Τα βασικά.

Έπεται συνέχεια.
 

Επισκέπτης
μαλακια μου που δεν κρατησα αριθμο..απλα θυμαμαι οτι μπηκα μεσα και κατεβηκα κατι σκαλακια και στο κεντρο ειναι το χωλακι,αριστερα εβγενε η τσατσα(αν και την πρωτη φορα αυτη συστηθηκε) και στα δεξια ηταν τα δωματια(αυτο που μπηκα εγω δεν ειχε πορτα κανονικη αλλα αυτη την φυσαρμονικα.(ξανθια,ψηλη,με piercing στο πανω χειλος,σωματαρα και ειχε tattoo πισω στην μεση της)
Ήταν υπόγειο η ημιυπόγειο;
Πες οδούς.Φυλής και ανάμεσα σε ποιες καθέτους;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Πριν από λίγο:

...

Αχιλλέως 48 & Μαραθώνος-Καστανό με καρέ μαλλί λεπτεπίλεπτο άβυζο νυμφίδιο αυτοπαρουσιαζόμενο με ελεύθερο στοματικό.Τελευταία εσοδεία;

...

Δυστυχώς οι γλουτοί του εν λόγω θήλεος είναι διάστικτοι από σπυριά, τα οποία γίνονται ευδιάκριτα όταν ευρίσκεται σε στάση πρηνή.
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς οι γλουτοί του εν λόγω θήλεος είναι διάστικτοι από σπυριά, τα οποία γίνονται ευδιάκριτα όταν ευρίσκεται σε στάση πρηνή.
Προσοχή λοιπόν.Γράψατε για την νεαρή;

δε πιστευω να λετε για τη νικη?
Όχι.

Το τελευταίο βράδυ-συνέχεια:
Φυλής 71 άνω-Βίκυ η "Πολωνέζα"
Μ.Προδρόμου 16 υπόγειο-Φλόρι σταθερά.
Φυλής 86 κάτω-Ροξάνα-Ντανιέλα-Ολίβια.Μία και η αυτή.
Φυλής 67.Δύο κοπέλες."Η Ζωζώ και η Ζουζού" είπε η υπηρέτρια.Η μία ήταν η χαμογελαστή καστανόξανθη χαριτωμένη Μαρία-Μαγνησίας 1-Φυλής 61.Η άλλη της έμοιαζε.Ελεύθερο στοματικό.
Φυλής 54 κάτω-Ντενίσα το μοντέλο.Τι κάνεις εκεί κορίτσι μου;
Φυλής 54 άνω-Δύο κοπέλες.Ενδιαφέρουσα ήταν η ξανθιά με τα σαρκώδη χείλη κανονικού πάχους με πιασίματα.Πρέπει να είναι η Χριστίνα με ακάποτο από Αγαθουπόλεως 54 πρόσφατα.Η άλλη ήταν καστανή αδιάφορη.

Φώκαιας 25 άνω-Τζούλια η "Πολωνέζα" είπε η υπηρέτρια.Στο κάτω η Νάντια η "Πολωνέζα".
Φώκαιας 24-αδιάφορη μελαγχροινή.
Φώκαιας 22 άνω-1η.Αλέξια η λεπτοκαμωμένη καστανή με το στρογγυλό προσωπάκι, τσίτσιδη στο σαλόνι.Όχι η Αλέξια-καλτσοδέτα.2η.Τατιάννα μάλλον λέγεται.Αδιάφορη με ατσούμπαλο σώμα.Από Φώκαιας 25άνω και Φυλής 92νέο πρόσφατα.Το κάτω κλειστό.

Διδύμου 8 κάτω-Ξανθιά ευτραφής μεσήλικη.Όχι η Λίλιαν.Το πάνω κλειστό.
Διδύμου 16-Ρίτα από Βέργας 6.Έχει κριτική.
Χωματιανού 11 κάτω-Κλαούντια.Το καινούργιο καστανό λεπτό πιπίνι.Τα βασικά.


 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Συμπληρώνοντας ...  :thumbsup:

Φυλής 17/1/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 21.30’

Το κρύο που επικρατούσε σήμερα είχε περιορίσει κατά ένα ποσοστό την συσσωρεμένη καύλα, όμως δεν είχε  δοθεί οριστική λύση.

Το σπέρμα είχε πετρώσει μέσα στα αρχίδια, προκαλώντας πόνο.

Η μόνη διέξοδος ήταν η επίσκεψη στα πορνο-καταστήματα για την διενέργεια κατάλληλης θεραπευτικής αγωγής.


51496906811238824855.jpg


ΦΥΛΗΣ 92 ΑΡΙΣΤΕΡΑ
Ρόξυ μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες πιασμένα στο πλάι όπως στο παλιό κοριτσίστικο περιοδικό «Μανίνα», απύθμενο ύφος με λαϊκίζουσα πουτανιά, λεπτή, μάλλον κοντή με μικρά βυζιά και αδιευκρίνιστο κώ(ο)λο 

ΦΥΛΗΣ & ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΒΑΠΟΡΙ)
Δυο κοπέλες
Αντριάννα με μελαχρινά μαλλιά πιασμένα σε κότσο, βουκολικό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, νταρντάνα και γεματούλα παραπάνω από αυτό που χρειάζεται σύμφωνα με τα κοινώς αποδεκτά κριτήρια, ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο σε ακάπωτο και κουλουράκι (νομίζω) στα 20e
Άννα (νέα κοπέλα) με σκούρα καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με έκδηλη την έλλειψη άνεσης στο σαλονάρισμα όπως η κοκκινοσκουφίτσα στην αναμέτρηση της με τον κακό λύκο, μάλλον ψηλή, αρκετά λεπτή με μικρά βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 84 ΟΡΟΦΟΣ
Μαργαρίτα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου με έντονα μάτια, κανονικό σώμα με κάπως μικρά αλλά στητά βυζιά και τεντωμένο κώ(ο)λο σε κανονικές διαστάσεις

ΦΥΛΗΣ 84 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ξένια με σπαστά μαλλιά (σχεδόν αφάνα) μέχρι τους ώμους, πορνίσιο βλέμμα με βουκολική αίσθηση, μάλλον μέτρια προς κοντή, λίγο γεματούλα, αποδεκτά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο
Ακάπωτο στα 20e

ΦΥΛΗΣ 80
Μπιάνκα μελαχρινή με κοντά μαλλιά καρέ, προκλητικά και ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, αποδεκτά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε αρμονικές αναλογίες σύμφωνα με τα κοινώς αποδεκτά κριτήρια 

ΦΥΛΗΣ 59 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ελένη μελαχρινή χωρίς τα extensions, καμπίσιο βλέμμα, περισσότερο γεματούλα από πέρσι τέτοιο καιρό, με χορταστικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 109 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλίνα από Φυλής 71 ισόγειο και παλαιότερα από Φυλής 134 ισόγειο, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον μέτρια προς ψηλή, λίγο γεματούλα, αποδεκτά βυζιά και κώ(ο)λο που δεν θυμάμαι την μορφή του παρότι τον είχα παρακολουθήσει σε πισω(ο)-κω(ο)λλητό

ΦΥΛΗΣ 134 ΟΡΟΦΟΣ ΔΕΞΙΑ
Αντριάννα από Ιάσωνος 30 όροφος με σκούρα (πλέον) μαλλιά μέχρι τους ώμους, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου σε συνδυασμό με τυπική πρόκληση, μάλλον μέτρια προς ψηλή, μικρά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 134 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ναταλί μελαχρινή με μαλλιά πιασμένα πίσω, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με κανονικό σώμα και συμπαθητικό κώ(ο)λο
Μόνο περιποίηση που λόγω της επείγουσας κατάστασης στην οποία βρισκόμουν δεν μπορεί να αποτελέσει σημείο κριτικής και αξιόλογων αναφορών


 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.829
Πόντοι
34.267
Παρακαλώ όποιος γνωρίζει που δουλεύει η Μαρία η Βουλγάρα (ήταν παλαιότερα στο Φ80), να μου δώσει τα φώτα του. Πρόκειται για επιθυμία καλού μου φίλου κ πελάτη της, επί σειρά ετών, ο οποίος μου ζήτησε να ρωτήσω μέσω του thread, αφού δεν είναι ενεργό μέλος για να μάθει.
Κι εγώ απέχω από το χώρο των μπουρδέλων, τακτικά εδώ κ έτη, επομένως ούτε τη γνωρίζω, ούτε ξέρω που εργάζεται.
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά. ;)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ξερει κανεις που ειναι τωρα η μπελα απο την σιγγαπουρη που ήταν κλαυθμόνοσ.
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καμιά μαύρη ρε παιδιά?????
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.865
Πόντοι
6.745
αυτη σου κανει? :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • imagesCAQVLAD7.jpg
    imagesCAQVLAD7.jpg
    6,3 KB · Εμφανίσεις: 18

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
καμιά μαύρη ρε παιδιά?????
ωραιο μιγαδακι φιλε ειχε μονης προδρομου 16β στο υπογειο κυριακη πρωι με μαλλι μαριας σολωμου οταν ηταν σγουρομαλλα,γλυκο χαμογελο,κοντοπουτανο με καλο σωματακι
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από λίγο πηγαίνοντας για την Αννούλα από Μολδαβία άκουσα δύο συναγωνιστές βγαίνοντας από το 65 β να επεφημούν μία Μαρίζα λέγοντας ότι είναι πολύ δύναμη και μεγάλη κάβλα βέβαια δεν αποσαφήνισαν εάν την πήραν παρτούζα.πρόκειται για μία μελαχρινή με στεγνό σώμα και κοντό μαλλί συμπαθητική πρόσωπο με κανονικό πρόγραμμα. Ο λόγος που δεν μπήκα ήταν η αναμονή και μου έκανε εντύπωση.εάς μας διαφωτίσει κάποιος σχετικά.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Πηγαινα επισκεψη για μιχαελα σημερα και ετσι περασα από φυλης
65β οπου η μαριζα που αναφερει ο συναγωνιστης είναι η μαρια από φωκαιας 19 τα απογευματα,η λεπτη αδυνατη με το κοντο μαλλι και το αδυνατο σωμα
65α ηταν  η φλοριντα
67,δυο κοπελες,η καστανοξανθουλα μαρια(όχι αυτή με το πρωκτικο)που ειχα παρει μονης προδρομου και ειδα και κριτικη της στη φωκαιας 25α και η αντινα ,το μελαγχροινο mlf
80 μια νεα ξανθια εντυπωσιακη παρουσια με ζαρτιερες,μονικα,κατοπιν ωριμου σκεψης περασα μεσα,καταθεση,δεν το μετανοιωσα καθολου,το αντιθετο εφυγα αναζωογονημενος από τη συναντηση και ευχαριστημενος που ρισκαρα με την επιλογη μου,θ ακολουθησει κριτικη
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Πηγαινα επισκεψη για μιχαελα σημερα και ετσι περασα από φυλης
...
Και εγώ, αρκετές φορές έτσι την παθαίνω. Εντελώς τυχαία ...  :cheesy:

...
80 μια νεα ξανθια εντυπωσιακη παρουσια με ζαρτιερες,μονικα,κατοπιν ωριμου σκεψης περασα μεσα,καταθεση,δεν το μετανοιωσα καθολου,το αντιθετο εφυγα αναζωογονημενος από τη συναντηση και ευχαριστημενος που ρισκαρα με την επιλογη μου,θ ακολουθησει κριτικη
Κάποια συνοπτική περιγραφή (αν μπορούσες) θα ήταν χρήσιμη ...  ;)
 

Επισκέπτης
Iάσωνος 37, (αυτό με τα σκαλάκια και το χαμηλοτάβανο σαλονάκι-τιμηθέν με φωτο farkeli παλαιότερα): Ξανθιά, νεαρή, μαλλιά να πέφτουν στους ώμους, μετρίου αναστήματος, σχετικά μικρό στήθος ικανοποιητική περιφέρεια και γενικώς μανουλοειδές και καυλιάρικο. Ξέρει κανείς;

Kολωνού 30α ή 30β (δε θυμάμαι, ένα με ροζ τοίχους είτανε σε όροφο) η όμορφη μικρή ολλανδεζα Λάουρα με τα άκρως καυλιάρικα  :boobies: και το απαλό δέρμα. Υπέκυψα και πέρασα. Είχα ξαναμπεί παλαιότερα, υπάρχει και κριτική. Ισχύει και τώρα. Plain services, αλλά αν δεν είστε πολύ απαιτητικοί, όπως δεν είμαι και εγώ, μάλλον θα ευχαριστηθείτε το δροσερό αυτό πλασματάκι που εκδίδεται για δεκαπέντε ευρώ (ποιός τη χάρη μας). Οι απαιτητικοί ας μην περάσουν για να μη με βρίζουν μετά :uglystupid:.

Για απόγευμα μιλάμε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom