Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 363 άτομα (38 μέλη και 325 επισκέπτες)

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οκ φιλε μου!!!
Νομιζα αλλη μαλλον το μυαλο μου αλλου...αν και Αντριαννα παντα αξια....αλλα για πιπα παω και γουσταρω την Ιβανα παρολω την μετρια φημη της...


Ιβανα μου την ειπε η τσατσα μια ξανθια δεν πολυ μιλφοφερνει.
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Οκ φιλε μου!!!
Νομιζα αλλη μαλλον το μυαλο μου αλλου...αν και Αντριαννα παντα αξια....αλλα για πιπα παω και γουσταρω την Ιβανα παρολω την μετρια φημη της...
Εγω πηγα Ευα στο 16 αλλα δεν ηταν τοσο καλη οσο περιμενα.Ηταν μια ανομαλη προσγειωση απο το χθεσινο στουντιοπου πηγα με ενα πιπινι  :grin: :grin:  Αλλα η γρια κοτα εχει το ζουμι :2funny:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

:2funny:  Αντριαννα παντα καλη σε ολα αυτην πηρα παρολο που πιπα για μενα φυσικα μονο Ιβανα....
Ξερει μηπως κανεις αμα Η Ντενισα απο Ρεμουνδου δουλευει?

Ευχαριστω...

Εγω πηγα Ευα στο 16 αλλα δεν ηταν τοσο καλη οσο περιμενα.Ηταν μια ανομαλη προσγειωση απο το χθεσινο στουντιοπου πηγα με ενα πιπινι  :grin: :grin:  Αλλα η γρια κοτα εχει το ζουμι :2funny:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Και ο τσατσος ο καυλιαρης αξιζει  :2funny: :2funny: :2funny: , αλλά και η λάουρα η ψηλη μελαχροινη μουναρα αν εννοεις αυτήν. Πολυ καλο κλεισιμο του ετους, μακαρι να την ειχα πετυχει κι εγω!
Έχει ωραιο τσιμπουκι και καλό σεξ.
Και εμενα δεν με αφησε να της χυσω τα βυζια, για να μην της μαγαρισω το φορεματακι της, αλλά το σήκωσε λιγάκι και δεχτηκε χυσιμο απο βουβωνική χώρα, έως τον αφαλό   :cheesy:

Είδα και Βασω, πολυ καλτ κοριτσι οντως  :o .Σκεφτηκα να την δοκιμασω, αλλά ηταν κι αλλος μαζι μου και θα μου κολλαγε την ρετσινια του μπαζογαμιά  :grin: .
Έπρεπε να την είχα δοκιμάσει και εγώ γιατί αυτή που πήγα στο Μετάξι ήταν ξινή.Για την Βάσω έπρεπε να είχες ακολουθήσει το ένστικτό σου.Τις τσάρκες θα πρέπει να τις κάνεις μόνος σου αν θέλεις κάποια ιδιαίτερη εμπειρία για να μην επιρρεάζεσαι απο τα σχόλια των φίλων σου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τις τσάρκες θα πρέπει να τις κάνεις μόνος σου αν θέλεις κάποια ιδιαίτερη εμπειρία για να μην επιρρεάζεσαι απο τα σχόλια των φίλων σου.

Συμφωνω και επαυξανω.
Καλυτερα μονος , γαμας οτι γουσταρεις
οπου το γουσταρεις και γλιτωνεις και τα σχολια.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Συμπληρωματική χρηστική πληροφορία απο την χθεσινή μου βόλτα.Στο σπιτάκι της Παιωνίου στη Λιοσίων εργαζόταν η μιλφ Βουλγάρα Έλενα κοντή κανονικών κιλών με μακρυά ξανθά μαλλιά.Είναι η γνωστή που δούλευε παλιά στα σπίτια στην Χωματιανού μεταμεσονύχτια βάρδια.Για όσους την ψάχνουν ελπίζω να βοήθησα.
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Σημερινη μινι πρωινη ενημερωση υπο δυνατη βροχη.
Φυλης 71κατω Λουνα 20ευρω με κωλαρακι
Φυλής 67 Μαρια ξανθια αλβανιδα,20ευρω με κωλαρακι
Φυλης 66 Λαουρα,κριμα που δεν ηταν η Ντενιζα να τιμηθει
Διδυμου 8κατω πρεπει να ηταν η Λιλιαν
Διδυμου 16 η Ευα
Διδυμου 18υπογειο Βερονικα,20 ευρω με κωλαρακι
Διδυμου 18 πανω Αντριαννα,μπορει απο φατσα να μην λεει αλλα απο υπηρεσιες το πιο στανταρ 20σαρικο.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
κωστα μου πηγα γυρω στης 10.30 τιμησα Αντριαννα (οπως παντα εγγυηση) αλλα το 20 ηταν κλειστω (αν και ανοιχτω την ιδια ωρα που τιμουσα την ΜΙΛΦ θεα Αντραιννα με Φωτεινη) μετα κατα 16.30 κλειστω σωστα???

Γυρευα την Ιβανα αλλα τιποτα



Σημερινη μινι πρωινη ενημερωση υπο δυνατη βροχη.
Φυλης 71κατω Λουνα 20ευρω με κωλαρακι
Φυλής 67 Μαρια ξανθια αλβανιδα,20ευρω με κωλαρακι
Φυλης 66 Λαουρα,κριμα που δεν ηταν η Ντενιζα να τιμηθει
Διδυμου 8κατω πρεπει να ηταν η Λιλιαν
Διδυμου 16 η Ευα
Διδυμου 18υπογειο Βερονικα,20 ευρω με κωλαρακι
Διδυμου 18 πανω Αντριαννα,μπορει απο φατσα να μην λεει αλλα απο υπηρεσιες το πιο στανταρ 20σαρικο.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ Για τα ελληνικα μου αγγλος ειμαι αλλα προσπαθω....


κωστα μου πηγα γυρω στης 10.30 τιμησα Αντριαννα (οπως παντα εγγυηση) αλλα το 20 ηταν κλειστω (αν και ανοιχτω την ιδια ωρα που τιμουσα την ΜΙΛΦ θεα Αντραιννα με Φωτεινη) μετα κατα 16.30 κλειστω σωστα???

Γυρευα την Ιβανα αλλα τιποτα
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.857
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Να σου πω την αληθεια φιλαρακι στη Διδυμου20 δεν πηγα καθολου αν και ειδα οτι ηταν ανοιχτο το φωτακι,γιατι πιστευα οτι θα ηταν η Ιβανα.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

:grin:  Ευχαριστω....θα δουμε αυριο οπως ειπα παω για πιπα :pipa3: εκει για σεξ παντα Αντριαννα.... :fuck1:
:fuck1:


Να σου πω την αληθεια φιλαρακι στη Διδυμου20 δεν πηγα καθολου αν και ειδα οτι ηταν ανοιχτο το φωτακι,γιατι πιστευα οτι θα ηταν η Ιβανα.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Η Αναστασια στο Διδυμου 16 ειναι η ιδια που παει και στο Καλυμνου 48 ?
Γιατι μια ειναι πρωινη και μια η τσατσα λεει στη Διδυμου οτι δεν ξερει ...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Στην δουσμανη πλατεια αττικης  ιμιυπογειο κουδουνι "μηρελα" μια νεα παρουσια  παιδια ανακαλυψα με υπηρεσιες στουντιου αλλα οικονομικης τιμης μονο 20 εικοσι εθρω απο 10 το πρωι εως 10 τ ο βραδυ πρεπει να τιμηθει
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στην δουσμανη πλατεια αττικης  ιμιυπογειο κουδουνι "μηρελα" μια νεα παρουσια  παιδια ανακαλυψα με υπηρεσιες στουντιου αλλα οικονομικης τιμης μονο 20 εικοσι εθρω απο 10 το πρωι εως 10 τ ο βραδυ πρεπει να τιμηθει
Για δωσε λεπτομεριες την εχεις τιμηση παιχτη?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ανοιξε καινουργιο μπουρδελακι?
ωραια μου μυριζονται βραδιες αγαθουπολεως
αλλα αυτη τη φορα στην δουσμανη πως την ειπες...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Kαινούριο δυνατό μωρό τώρα στο Φωκ.22 άνω..επιτέλους λίγη ανανέωση στη μεταμεσονύχτια :priest:
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα...Περασα απο Ρεμουνδου 20 κλειστο σημερα  ξερουμε αμα Η Ντενισα δουλευει αλλου?  Ευχαριστω πολυ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom