Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (11 μέλη και 70 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Και πολύ παλαιότερα στο ξενοδοχείο "Βασιλικόν" (πίσω από το Δημαρχείο της Αθήνας) πριν βγει στην εκπομπή του Χαρδαβέλα και πριν κάνει την εγχείρηση ...  
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε jockerx,
πολύ καλό scouting και εύγε με μικρή παρατήρηση:
Φ71 κάτω το πρωί είναι η Λούνα που είναι πολύ ομόρφη, ψηλή με βυζάκι και έχει τσάτσο. Η ενοχλητική τσατσά είναι το απόγευμα. Πραγματικά ηλίθια, μου έλεγε τι κάνετε κλπ και μόλις έκανα να φύγω μου το γύρισε στον ενικό και μου είπε γιατί δεν μπαίνω και ότι με θυμάται κλπ (ενώ είχα να μπώ έστι και στο σαλόνι στον οίκο αυτό πάνω από 10 χρόνια).
 

Επισκέπτης
Φ71 κάτω το πρωί είναι η Λούνα που είναι πολύ ομόρφη, ψηλή με βυζάκι και έχει τσάτσο. Η ενοχλητική τσατσά είναι το απόγευμα. Πραγματικά ηλίθια...
Ξέρω οτι τα πρωϊνά είναι ο ισορροπημένος γηραιός κύριος και η Λούνα τον τελευταίο καιρό σταθερά.Το μπουρδέλο ανήκει στην Εύα;

Χθες το πρωί (Σάββατο) στα Ιάσωνος 1 είχαμε καινούργια φυντάνια.Τα οποία είχαν θεαθεί από Τρίτη-Πέμπτη.
Ιάσωνος 1Γ-Ρουσλάνα.Καστανό ανεπιτήδευτο κοράσιο κανονικού πάχους με απροσδιόριστο μυστήριο βλέμμα και λευκή επιδερμίδα.Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Β αριστερά-Εύα κατά δήλωση.Μελαγχροινή λεπτοκαμωμένη ενδιαφέρουσας εμφάνισης.Τα βασικά.

Ιάσωνος 1Β δεξιά-Λαρίσα από 1Α.Τα βασικά.
Ιάσωνος 1Α-Ελένη από Φυλής 109 κάτω.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Μοιάζει απόλυτα στην εγχειρισμένη Αφροδίτη-Βουλιαγμένης 83, Συγγρού 144-ξεπετοτριγγετοαλυσίδα.
αν εννοείς την αφροδίτη που δουλεύει στα στούντιο συγγρού, τριγγέτα κτλ. τα τελευταία χρόνια μάλλον εσύ έχεις μπλεχτεί γιατί δεν έχει καμία σχέση με την αφροδίτη από σαρρή (παλιά φ99) που είναι στη φωτογραφία πολλά χρόνια πριν.
για το βουλιαγμένης 83 έχω ακούσει αρκετά.. έχω την εντύπωση ότι η γνωστή τρανς που δούλευε παλιά εκεί (με μία άλλη νομίζω) δεν ταυτοποιείται με καμία από τις άλλες δύο. για το τελευταίο ομως πραγματικά δε γνωρίζω.
αυτά..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Kι εγώ  δεν νομιζω αυτή της τριγγετοαλυσίδας  να είναι η παλιά γνωστή- διοτι απο εκείνη την  φωτογράφιση του περιοδικού πέρασαν... τουλάχιστον .. 15 χρόνια .. :o :-
 

Επισκέπτης
αν εννοείς την αφροδίτη που δουλεύει στα στούντιο συγγρού, τριγγέτα κτλ. τα τελευταία χρόνια μάλλον εσύ έχεις μπλεχτεί...
Δεν έχω μπλεχτεί, ρωτάω.
Τα σίγουρα είναι τα εξής:
1.Η "κοπέλα" της φωτογραφίας μοιάζει απόλυτα στην εγχειρισμένη Αφροδίτη-Βουλιαγμένης 83, Συγγρού 144-ξεπετοτριγγετοαλυσίδα.
2.Η εγχειρισμένη Αφροδίτη-Βουλιαγμένης 83 μεταγράφηκε στην ξεπετοτριγγετοαλυσίδα.
 

kouv79

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες έκλεισαν τα ιδρύματα Διδύμου 8Α + 8Β ? Περνάω καθημερινά λόγω δουλειάς και τα βλέπω και τα 2 κλειστά. Έχει πάρει κανείς είδηση που δουλεύει τώρα το απόλυτο μιλφόνι το Μαράκι? :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
:tits2:
Ταχανε σφραγισει πριν καμμια  βδομαδα,μετα ανοιγουνε  ακανονιστα.Ειχα περασει δυο-τρεις φορες και κατεληξα  στην Αλιονα και την Αντριαννα στο  18α,με απιθανο ακάποτο και γλυφοκωλι και οι δυο...(δεν  αντεξα και παρεβην την υποσχεση μου να μην ξανακανω  τετοια)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Δεν έχω μπλεχτεί, ρωτάω.
Τα σίγουρα είναι τα εξής:
1.Η "κοπέλα" της φωτογραφίας μοιάζει απόλυτα στην εγχειρισμένη Αφροδίτη-Βουλιαγμένης 83, Συγγρού 144-ξεπετοτριγγετοαλυσίδα.
2.Η εγχειρισμένη Αφροδίτη-Βουλιαγμένης 83 μεταγράφηκε στην ξεπετοτριγγετοαλυσίδα.
να ξερεις μονο jocker αγορινα οτι η αφροδιτη απο οδος σαρρη-νικα τωρα πρεπει να ειναι κοντα η" πανω απο σαραντα,την ειχα παρει εκει τουλαχιστον πριν δεκαπεντε χρονια.
Την αφροδιτη απο βουλιαγμενης 83 και συγγρου 144 δε τη ξερω γιατι δεν πηγαινω σε αυτα τα studio λογω αποστασης ομως το 83 εφερνε εγχειρισμενες παλαιοτερα
Υ.Γ Η κοπελα της φωτο του observer επιβεβαιωνω οτι ειναι η αφροδιτη απο την οδο σαρρη-νικα στου ψυρρη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Παράθεση
σαρρη και λουκα-νικα στου ψυρρη...το τρανς αφροδιτη.παλια στο κουρμπετι και με φωτογραφιση στο περιοδιο max πριν πολλα χρονια
Η Αφροδίτη από Φυλής 104παλιό, Βουλιαγμένης 83 και ξεπετοτριγγετοαλυσίδα;

-----------
Ποστάρω μια photo της παλιάς  Αφροδίτης  Κουλή- Max,  μηπως  βοηθήσει  σε καποια διευκρίνιση --- :rolleyes:
Η συγκεκριμενη συνεχιζει να αγωνιζεται στο Λουκα Νικα ΣΚΔ απογευματα αν δεν κανω λαθος!
Κι εννοειται πως δεν εχει καμια σχεση με την Αφροδιτη της Τριγγετοαλυσιδας
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Η συγκεκριμενη συνεχιζει να αγωνιζεται στο Λουκα Νικα ΣΚΔ απογευματα αν δεν κανω λαθος!
Κι εννοειται πως δεν εχει καμια σχεση με την Αφροδιτη της Τριγγετοαλυσιδας
πες τα ρε αδερφέ γιατί θα με τρελάνει ο τζόκερχ!
η αφροδίτη της φωτογραφίας δεν έχει καμία μα καμία σχέση με αυτή που δουλεύει στην τριγγετοαλυσίδα. η αφροδίτη που δουλεύει ακόμα σ-κ-δ στη σαρρή έχει μεγαλώσει, είναι μαυριδερή στα χαρακτηριστικά και έχει τα βυζιά με τη μεγάλη ρώγα που φαίνονται στη φώτο του max.
η αφροδίτη της τριγγετοαλυσίδας είναι 27-30 ετών καστανόξανθη με ανοιχτά χαρακτηριστικά και είναι απόλυτα μουτζέ! ;)
στο βουλιαγμένης 83 δούλευαν η κλαίρη και η ιζαμπέλλα. όταν έφυγε για χ-ψ λόγους η κλαίρη που ήταν το όνομα του μαγαζιού είχε κάνει εκεί για κάποιο διαστημα μία αφροδίτη. δεν την είχα δει ποτέ..
αγαπητέ τζόκερχ προτίμησε τις ανταποκρίσεις από φυλής κ' μεταξουργείο..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
στο βουλιαγμένης 83 δούλευαν η κλαίρη
---
Tι μου  θύμισες  αγαπητέ,  :rolleyes: Β 83  ... Ο  πανικός με τη Κλαίρη --- ουρές μέσα , ουρές έξω , με την ημιδιαφανή πόρτα...

να τρεχει απο δωμάτιο σε δωματιο, να μισοαφήνει  τον έναν , να τελειώνει τον άλλον και  ξανάρχεται σε σενα κλπ  κλπ .
μετά  έβαλε αγγελίες ότι πήγε  καπου Αγ Νικολαο Αχαρνων , και μετά Ιουλιανού...? ή άλλη  Κλαιρη ήταν αυτή ?.... :think:
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα με καθυστέρηση,ξέρει κανείς που δουλεύει η Τζένη η Βουλγάρα από φυλής
92,73 και εννίοτε φωκαίας 22.
 

Επισκέπτης
πες τα ρε αδερφέ γιατί θα με τρελάνει ο τζόκερχ!
...στο βουλιαγμένης 83 δούλευαν η κλαίρη και η ιζαμπέλλα. όταν έφυγε για χ-ψ λόγους η κλαίρη που ήταν το όνομα του μαγαζιού είχε κάνει εκεί για κάποιο διαστημα μία αφροδίτη. δεν την είχα δει ποτέ..
αγαπητέ τζόκερχ προτίμησε τις ανταποκρίσεις από φυλής κ' μεταξουργείο..
Έγραψα οτι η Αφροδίτη-Σαρρή είναι η Αφροδίτη-Ξεπετοτριγγετοαλυσίδα;
Αντιθέτως έκανα ερώτηση επί αυτού.Την ερώτησή μου την εξέλαβες ως βέβαιη αναφορά από μέρους μου.
Τρελένεσαι μόνος σου χωρίς να υπάρχει λόγος.Άσε τις συστάσεις λοιπόν.

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε σημερινη τσαρκα στο Μεταξι εντοπίστηκε νεο ιδρυμα, στην οδο Δεληγιώργη 39.

:fuck1: :tits2: :kissass: :pipa1: :fuck2:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom