Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (6 μέλη και 106 επισκέπτες)

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Ας απαντησει ο ιδιος αν θέλει.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ανεξαρτητα της ηληκιας του πάντως ειναι ΜΕΓΑΛΟ κομάντο.......
δεν ρωτησα με κακια εννοια.συνηθως οι πιτσιρικαδες γουσταρουν μιλφ γιατι ειναι κατι διαφορετικο για αυτους
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
δεν ρωτησα με κακια εννοια.συνηθως οι πιτσιρικαδες γουσταρουν μιλφ γιατι ειναι κατι διαφορετικο για αυτους

Εδω ομως δεν μιλαμε για Milf!
Για Gilf λεμε!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

ΣΑΠΙΑ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΗΜΗΣΗ!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

berlusconicorna.jpg
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Επιλεκτική παρακμιακή τσάρκα σε gilf-σπιτα για χάρη του SPEED

Αγκύρας 12Α: Ζάνα. Η γνωστή πλέον milf του ιδρύματος, με το ελεύθερο τελειωτικό στοματικό.

Αγκύρας 12Β: Όλγα. Η νεαρή καινούργια Όλγα, όπως μας είπε η υπηρεσία. Νταρντάνα , με τα κιλάκια της, τις μπουταρες της, την κολάρα της. Extreme προγράμματα του τύπου ελεύθερο τελειωτικό στοματικό.


Πιπίνου 32Β(γατόσπιτο) : Ετελέσθη πολιτιστικό έγκλημα. Ανακαινισμένο, καθαρό και χωρίς καμία οσμή. Εργαζόμενο "κορίτσι" η Σουλα/Σίλβια. Καρά gilf με ελεύθερο στοματικό και κουλούρι. Την είχα «πρωτοσυναντησει το 1990. τότε που ήταν ακόμα milf……….

Καλύμνου 36Α : Εμυ. Μελαχρινή, με μακριά μαλλιά. σάπια, νεαρή συγκριτικά με τις υπόλοιπες που είδαμε. Η Νανά για την οποία ήρθαμε, τα απογεύματα. με μακριά μαλλιά.

Καλύμνου 48Α :Θεία Όλγα. Ξανθιά, αρχοντική Milf.

Καλύμνου 48Β : Βαλέριο. Επίσης γνωστό gilf, με θητεία και στο Τροφωνίου 11, πρόσφατα.

Μαγνησίας 1Α : Μία Ρουμάνα. Έτσι μας είπε ο τσάτσας, Τίποτα το αξιόλογο.

Μαγνησίας 11: Σουζάννα, Βραζιλιάνα milf με αρκετή κυτταρίτιδα και ζάρες.
Στον SPEED άρεσαν ΟΛΕΣ…………
-----
Eίστε απίστευτοι... Η  σύλβια  είναι πλεον GGILF  και βάλε-- βεβαια  το στήθος .. καπως κρατιέται-- την είχα δει την ανοιξη  (δεν πέρασα)
μου είπε ,  οτι ακόμα το "σπίτι"  το έχει ως ιδιοκτήτρια  η Χριστίνα ----
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Συναγωνιστες .....
κανεις απο εσας δεν ηταν την παρασκευη κατα τις 17:30 σε μεταξι,ιασωνος συγκεκριμενα ?

να δει τι εγινε ?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
τι απογευμα ηταν αυτο ?    :headbang:


ξεκινω για ιασωνος και παρκαρω μοτο (κλασικα σε πεζοδρομιο σε κολοκυνθους πριν απο το 38)
εκει βλεπω να πλακωνονται στο ξυλο δυο αλλοδαποι (πολυ ξυλο ομως,του ενος του ειχε ανοιξει η μυτη και ετρεχαν τα αιματα)
συνεχιζω με στοχο πρωτα το Νο 63 της κολοκυνθους οπου εκει(εξω απο το super market)βλεπω εναν ατυχο συνανθρωπο μας να φωναζει (βοηθεια παιδια κλεφτες) και στο καπακι δυο ατομα με κρανη επανω σε ενα παπι με τον συναγερμο να βαραει να φευγουν με ταχυτητα,πω ρε πουστη μου λεω παει το μηχανακι του ανθρωπου(προσοχη λοιπον συναγωνιστες γιατι τα μουνοπανα κλεβουν δεν σπανε μονο τζαμια αυτοκινητων)σε 3 σχεδον λεπτα απο το συμβαν ειχαν ερθει 3 ζιταδες ο ενας εκατσε με τον ιδιοκτητη και του μιλουσε και οι αλλοι δυο εφυγαν για ερευνα των δραστων.
Εν τω μεταξυ γυρναω να δω τι παιζει σε κολ.38 (σε 63 δεν ελεγε να μπεις γιατι ειχε μαζευτει πολυς κοσμος)και τα βλεπω κλειστα,ε λεω θα φοβηθηκαν που ηρθε μπατσαρια και εκλεισαν.
Συνεχιζω για ιασωνος....
εκει (εξω απο το Νο 37) βλεπω 2 αυτοκινητα και την τσατσα του οροφου ξαπλωμενη στο πατωμα
να φωναζει  :tickedoff:  πλησιαζω και την ακουω να λεει:  τι θελετε ρε παιδια ολα τα μαγαζια ετσι δουλευουν γιατι εσεις δεν το ξερετε ? λιγες εχουν χαρτια,αφου και εσεις τα παιρνετε,μπειτε και σε αλλα μαγαζια να δειτε,ολα ετσι ειναι (ααα μεγαλη ρουφιανα η Κα σκεφτηκα)οπως καταλαβατε ηταν ασφαλεια , πλησιασα τα αυτοκινητα και ειχαν απο 3 κοπελες το καθενα (σκουπα δηλαδη για 6 κοπελες)η μιση Ιασωνος εκλεισε,περιμενα λιγη ωρα μπας και ξανα-ανοιξει ...βαρεθηκα να περιμενω και την εκανα για σπιτι.

Λετε να αρχισε η επιχειρηση bourdela-stop ?

 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
καλα  :headbang: κανεις δεν ηταν παρασκευη απογευμα σε Ιασωνος ? αφου το ολο σκηνικο κρατησε καμια ωρα με τους μπατσους.   :think:

 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλα  :headbang: κανεις δεν ηταν παρασκευη απογευμα σε Ιασωνος ? αφου το ολο σκηνικο κρατησε καμια ωρα με τους μπατσους.  :think:
Σκουπες παντα γινονταν, τουλαχιστον 1 φορά την εβδομάδα.

Εγω εχω πετυχει μια φορα αρχή σκουπας, πριν το παρουν χαμπαρι και κλεισουν ολα τα μπουρδελα της Αθηνας, που πρωτα ειχαν ερθει 3-4 μπατσοι με πολιτικά ρουχα και αμάξι και συνελαβαν 4-5 κοπέλες μαζι με τσατσαδες, τις οποιες επιβιβασαν σε επερχόμενα τζιπ της αστυνομίας.
Κατι σαν πάρτυ το χουν οι καραγκιοζηδες με τη σκούπα  :idiot: :idiot: . Τις πανε μεσα, μπορει να τους ριχνουν και κανα πηδουλο και την αλλη μερα ελευθερες οι νομιμες, αλλά ακομα και παρανομες αν σπευσει το αφεντικο τους να τις βγαλει..
Το μονο που καταφερνουν ειναι να μην μας αφηνουν να γαμησουμε τα καριόλια  :jerking: :jerking: , μπράβο τους.
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Συναγωνιστες (οχι οτι θελω) αλλα μηπως εχει παει κανεις σας εκει που λεει ο τυπας με το αλληθωρο ματι (αυτος που συχναζει σε ιασωνος) καθε φορα μου πρηζει τα αρχιδια  :blahblah1:


 

Συνημμένα

  • ΓΥΛΟΣ.jpg
    ΓΥΛΟΣ.jpg
    17,8 KB · Εμφανίσεις: 16

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
:offtopic:[size=10pt]προσοχη παιδια στις moto σας και στα αυτοκινητα σας [/size] φυσικα.
εγω ο μαλακας εβαζα μονο συναγερμο και κλειδωνα το τιμονι.
Τωρα και κουλουρα και στο δισκοφρενο λουκετο(βεβαια αμα θελει το μουνοπανο να στο παρει,θα στο παρει)αλλα τουλαχιστον θα δυσκολευτουν τα ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Παιδιά εγώ ήμουν Κυριακή πρωί στην περιοχή του Μεταξουργείου, όχι όμως τσάρκα αλλά για επαγγελματικούς λόγους. Απο το παράθυρο του κτιρίου της εταιρείας που ήμουνα κατά τις 11 το πρωί περίπου είδα έντονη παρουσία αστυνομίας στην περιοχή. Σε κάποια φάση απο την Αγησιλάου κατέβαινε ολόκληρη διμοιρία, ενώ ακούσητκαν και κάποιες σειρήνες, από τι κατάλαβα απο Πειραιώς μεριά. Παρόλα αυτά από τι είδα, τουλάχιστον στα σπιτάκια που βρίσκοταν στην Κολωνού ανοιχτά, τα φωτάκια δεν έσβησαν. Δεν μπόρεσα όμως να βολτάρω και να επισκεφτώ κανένα μαγαζάκι, γιατί όπως είπα ήμουν για δουλειά στην περιοχή...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
σαββατο βραδυ περασα,ολα ησυχα ηταν...παρκαρισμα στην αχιλλεως παιδια,καλυτερα να σε παρει κανα ματι παρα να χασεις το αυτοκινητο σου...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σαββατο βραδυ περασα,ολα ησυχα ηταν...παρκαρισμα στην αχιλλεως παιδια,καλυτερα να σε παρει κανα ματι παρα να χασεις το αυτοκινητο σου...

στην φυλης εχεις τετοιο κινδυνο?
με αμαξι αν κατεβαινεις πχ ?
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
γνωριζει κανεις μια τανια ξανθια σε ποιο της κολωνου ειναι και αν αξιζει τον κοπο?απο εμφανιση παντως ηταν ωραια.
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
στην φυλης εχεις τετοιο κινδυνο?
με αμαξι αν κατεβαινεις πχ ?
εμενα ποτε δεν μου εχουν πειραξει το αμαξι στην φυλης και μαλιστα οταν κατεβαινω σχεδον παντα βρισκω να παρκαρω απ εξω πραγμα που μου ειχε κανει μεγαλη εντυπωση στην αρχη.η εξηγηση που δινω ειναι οτι οι κατοικοι δεν προτιμουν το παρκινγκ  σε εκεινο το σημειο γιατι αλλο να το αφησεις ολο το βραδυ και αλλο να παρκαρεις για καμια ωρα.ειδικα πρωι και απογευμα κυκλοφορει αρκετος κοσμος γιατι ειναι γειτονια και οσο και να σου φανει περιεργο υπαρχουν νταβαδες απ εξω απο τα σπιτια οι οποιοι αποτρεπουν τα κλεφτρονια.δεν τους ειναι ευχαριστο να δημιουργουνται τετοιες καταστασεις εκει κοντα υπο τον φοβο της αστυνομιας.γενικος δεν εχουν ακουστει κρουσματα και ειδικος σε εμενα δεν μου εχει τυχει τιποτα.στο μεταξουργιο παντως ειναι αλλη περιπτωση.εκει σε παρακολουθουν οταν παρκαρεις και συνηθως ειναι 2 η 3 που ο ενας βλεπει αν απομακρηνεσε και οι αλλοι στο ανοιγουν.εμενα μου εχει τυχει τετοιο σκηνικο οτν ειχα παει σε κλαμπακι στην περιοχη και οταν γυρισα ειχαν ανοιξει καμια 20ρια αμαξια στην σειρα.ειχαν ερθει μπατσοι και μας ειπαν οτι ειναι σπειρα και μαλιστα κανανε και χαβαλε του στυλ ¨¨εδω βρικατε να τα αφησετε?".
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom