Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 155 άτομα (8 μέλη και 147 επισκέπτες)

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
...κανοαι εκει που παω να πισω ρυθμο αρχιζει να μου χτυπαει τον κολο στο ασχετο και σε ρυθμο που χτυπούσε ο παπους μου με το βιτσι ενα γαιδούρι που ειχε τον Φίλιο...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
φωκ19- αμάντα κατεθεσα τις προάλες και τωρα με βρηκε στην πόρτα σχολαγε. Χαιρετισα, το επαιξα πως στεναχωρήθικα που εκλεισε και χαιρετησα. με ρουχα ειναι μουναρος. καπου εκει αρχησα να πιστευω οτι ο φουτζιμ μου βαζει ιδεες  :2funny:
:2funny: :2funny:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
...]Φυλής 84-86 άνω-κάτω-1ος-2ος-εντός-εκτός κι επί τ'αυτά: ΜΑΚΡΥΑ!!!
Πουλάνε ΦΟΛΕΣ!!!:
ΑΛΙΝΑ ΠΑΠΑΚΙ - ΝΤΕΛΙΑ - ΙΡΙΣ - ΣΑΜΑΝΘΑ - ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ - ΤΖΟΥΛΙΑ - ΑΝΝΑ ΠΟΛΩΝΕΖΑ - [size=20pt]ΝΤΑΡΙΑ η ΑΠΑΤΗ[/size] - ΧΡΙΣΤΙΝΑ η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ[/b][/font][/font]
...

Στις φόλες συγκαταλέγετε και τη Μαργαρίτα, κύριε jockerx;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απογευματινή τσάρκα στην Φυλής, περί τις 20.00.

Φυ71υπ - Ελβίρα
Φυ92νε - Τζένη η βυζαρού
Φυ & ΜΠ - η κοπέλα με το γατήσιο πρόσωπο
Φυ67 - μελαχρινό μπάζο
Φυ65κα - ο τσάτσος που δουλεύει με την Νέλλη στεκόταν απέξω
Φυ86πα - μια αρχοντομούνα μελαχρινή (την οποία έχω στην λίστα)
Φυ84πα - δύο κοπελίτσες καστανές, η μια με ακά η άλλη με πρωκτικό.

Εδώ κόλλησα. Ενώ βγήκα, το κάτω κεφάλι έστειλε σήματα ενδιαφέροντος για την μια από αυτές, η οποία είχε πολύ γλυκό/πρόστυχο μουτράκι. Ξαναγύρισα πίσω, έδωσα ένα πορτοκαλί εισιτήριο και πέρασα στο αγαπημένο μέσα δωμάτιο. Η κοπέλα ήρθε αμέσως μετά, αφού παρουσιάστηκε σε πελάτη που έκλεισε παρτούζα. Ξένια, από Καταλωνία (κατά δήλωση της), 21 ετών. Το μουτράκι ήταν όντως ενδιαφέρον, το σώμα με πολλά πιασίματα. Αν και είχε πολύ καλές αναλογίες, το βυζί ήταν πεσμένο και η περιφέρεια ήθελε συμμάζεμα. Περισσότερο παρατημένη θα την έλεγα, παρά μπάζο. Anyway. Ήταν αυτή με το ακά, το σκέφτηκα και της είπα να ξεκινήσει (δεν γαμιέται, τόσα έχουμε κάνει στην ζωή μας...). Πίπα μάλλον αδιάφορη, δεν το κατέχει το άθλημα. Βασικά πολύ δόντι, φοβήθηκα ότι θα μου τον έβγαζε κοτλέ. Εντάξει, δεν είμαι ευκολοφόρετος, αλλά με λίγη προσπάθεια κάθε καλός χωράει. Μετά το δεκάλεπτο, και ενώ την είχα ακόμα στην πίπα, μου έδειξε ότι έπρεπε να φύγει. Κούνησα το κεφάλι με συγκατάβαση, της είπα να κρατήσει ένα εικοσάρικο (δεν μου είχαν φέρει ρέστα) και να ξανάρθει.

Δεύτερος γύρος, μετά την παρτούζα. Πίπας συνέχεια, αυτή τη φορά χωρίς τα δόντια του καρχαρία (ίσως φταίω εγώ για την πρώτη φορά, δεν της είχα δώσει να καταλάβει). Επειδή δεν έβλεπα όμως χαΐρι, της είπα να φορέσει το λάστιχο (με έγδαρε με τα νύχια) και να ανέβει. Συνέχεια ιεραποστολικά, όπου σήκωσα τα πόδια της ψηλά, και μπήκα σιγά - σιγά. Πάτωσα, την είδα που τινάχθηκε και κινήθηκε σε αντίθετη κατεύθυνση. Επειδή ζοριζόταν, την άλλαξα άλλη μια φορά, στα τέσσερα, όπου μου ζήτησε να είμαι προσεκτικός. Την έβαλα να οριζοντιώσει τα πόδια σε πισομπρούμυτο, το οποίο αφενός προτιμώ μιας και αυξάνει την τριβή (επίσης, κρύβει τις ατέλειες στην περιφέρεια μιας και σφίγγει τον κώλο, ενώ σε μαλακό κρεββάτι επιτρέπει την συντήρηση δυνάμεων), αφετέρου αρέσει και στις περισσότερες κοπέλες μιας και μειώνει το μέγεθος διείσδυσης. Εδώ πιάσαμε ρυθμό (μια δυο φορές πάτωσα και έτσι), και αν δεν είχε βάλει το κεφάλι ανάμεσα στα κάγκελα, θα μπορούσα να μαρσάρω καλύτερα. Σε κάθε περίπτωση συμμετείχε ενεργά και με αληθοφάνεια, και ήρθε η ανακούφιση στο τέταρτο.

Η γενική μου εντύπωση είναι ότι ήταν αρκετά άπειρη, επίσης είναι το πιο στενό μουνί που έχω πηδήξει στην περιοχή, από τότε που ξεκίνησε η Μαρίνα. Αν την ξαναπετύχω, ίσως να την ξαναπάρω.

Συνέχεια σε Φυ66καιν - μια ξανθιά μαυρισμένη με ψιλοχάλια φάτσα
Φω22πα - η ξανθιά αλβανίδα της αλυσίδας
Φω22κα - το κήτος με τα γυαλιά

Πέρασα από Χωματιανού (πανω και κάτω) όπου είχε δύο ενδιαφέρουσες ξανθιές.

Η βραδιά τελείωσε με σουβλάκια που τσίμπησα από την Γευστική Γωνία στον Άγιο Παύλο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
jnr32 παρα πολύ καλή ενήμερωση!Μπράβο! :thumbsup:
Mε τις άβγαλτες κοπέλες μπορείς να περάσεις και γαμάτα πάντως!Απο την άποψη οτι δεν έχουν πονηρέψει ακόμα.Εγώ έχω περάσει η χάλια η παρα πολύ καλά.Το μυστικό πιστεύω με μία αρχάρια είναι να καταφέρεις να της επιβληθείς απο την αρχή.Η αναφορά με τον γαίδαρο είχε πολύ πλάκα.
jockerx thn Iωάννα απο Ιάσωνος 37 πρώην Κωλοκυνθούς 38 δεν την έχω δοκιμάσει δεν μου κάνει πολύ το click.
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αδερφια συναγωνιστες καλησπερα.ακολουθει μεγαλο πορνοσκαουτιν που εγινε σημερα το πρωι στη φυλης και περιξ με διαλογους
γελια τα γνωστα....
καταρχην γαμω την ατυχια μου πηρα ενα κοκκινο φορεματακι(απο το κινεζικο 7 ευρο και μου καναν τεμεναδες στην αχαρνων)για
να παω στην μιλφαρα στη διδυμου 8 πανω να της ζητησω να το φορεσει για να της το χυσω γιατι το δικο της εχει συναισθηματικη
αξια γιαυτην και βρηκα και το πανω και το κατω κλειστα σφραγισμενα με βουλοκερι και συγχηστηκα....
κατεβαινω διδυμου κατω στο υπογειο με τη μπλε πορτα τζουλια αυτοπαρουσιαζομενη ακα τελειωτικο πρωκτικο καλη φαινοτανε λιγο
μαγκακι αλλα γυμνη τελειως...της βγαζω το φορεματακι(λιγο μεγαλο γιαυτην)
_θα το φορεσεις να το χυσω?
-(πεθαινει στα γελια)α στο καλο σου παιδακι μου και φευγει
διπλα στ ισογειο η γνωστη αντριαννα(μια φορα την εχω χυσει οταν ηταν διδυμου 8 χωρις καλες εντυπωσεις)
πιο διπλα εμφανιζεται η ιβαννα με ενα λευκο σεξι babydall oλα τα λεφτα...εδω ειμαστε λεω σκαω το 20 και μπαινω στο δωματιο
-γεια σας(παντα ευγενικη η μιλφαρα)
-γεια σου ρε καυλα τι κανεις?(παιζω το καυλι μου γρηγορα και τη πλησιαζω χουφτωνωντας τη βυζαρα της βιαια)
-καλα ευχαριστω εσεις?(καθεται στο κρεβατι γονατιστη με το μαντηλακι στο χερι)
-εγω δε βλεπεις ετοιμος να σε χυσω ειμαι
-α ωραια και παει να με τσιμπουκωσει...της πιανω το κεφαλι την κραταω σε αποσταση και καθως βγαζει τη γλωσσα αρχιζω και τη χυνω τη πρωτη ριπη στο προσωπο και τις υπολοιπες ααααααπ στο στομα της μεσα...με κυνηγαγε με τη γλωσσα το πουτανακι χωρις
υπερβολη αφου κοντεψε να πεσειαπο το κρεββατι..καλο χυσιμο αλλα ψιλοστραβωσα γιατι δεν ηθελα στομα αλλα ριπες αλλου.αφου εφυγα αποφασισα να συνεχισω τηβολτα γιατι ημουν ανικανοποιητος.εχουμε και λεμε....
φωκαιας λαβυρινθος ενα γυφτακι να το πω πρεζακι να το πω τι σκατα να το πω βγηκε και παρουσιασε το προγραμμα μονη της...
τσιμπουκακι γυμνο μουνακιγυμνο κολαρακι γυμνο(τρεκλιζε)
-εχεις αλλεργια στη καποτα?
-οχι μονο πιπα(αλλα λογια ναγαπιομαστε)
στα διπλα απο την ιδια πλευρα(σορυ αδερφια δε θυμαμαι νουμερα)το κατω κλειστο με ανοιχτο το φως και στο πανω ενα ξανθο μωρο
ωραιο σωμα κοντο μαλλι τριβοταν κοιτωντας τον εαυτο της στους καθρεφτες ετοιμο να μαλακιστει με τη παρτη της....
στα απεναντι ολα μελαχροινα αδιαφορα και ανηφοριζω φυλης.
Φ59κα σαμπρινα μπηκα βγηκα
Φ59πα γλυκια μουνιτσα αχαρο γελακι βιαστικο σαλοναρισμα
φ80 ενα χαζοχαρουμενο πιτσιρικι μελαχροινο με ηλιθιο υφος καλο κορμακι αλλα μπα
πορνοενημερωσης συνεχεια σε λιγο.....

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα της εκανες της Ιβανας τυπε....
σε κυνηγουσε να σε καρπαζωσει?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
βραδυνη βολτα απο την Διδυμου αρχικα οπου δεν θα ηταν κ ασχημη ιδεα ο νεος δημαρχος να την ονομασει οδος μιλφ ή γκιλφ.
Στο 16 κατω Νταιανα,ξανθια,συμπαθητικη φατσουλα(δεν ειναι αυτη που ειχα δει στο Μ.Προδρομου 6 το ελαιοτριβειο,εκεινη ηταν 1.80 τουλαχιστον με καρε νταρντανα)
Διπλα στο 18 της Τζουλιας ενα μπαζο που σημερα με την αποκομιδη απορριματων θα επρεπε να ειναι σε καδο κ οχι εκει
Στο 18,της Αντριαννας το μπουρδελο,ηταν η Αλιονα,πρωτη φορα την εβλεπα κ ειναι εκει 4 μερες.Καυλοειδης φατσα με κωλαρα τουρλωτη,3 δωματια γεματα κ καθως στο σαλονι εμφανιστηκε μεσα στη λαγνεια,αποφασισα να περασω.Η τυπισα δεν παιζεται,φατσα μετρια,Ουκρανη,4 χρονια Ελλαδα με πολυ καλα ελληνικα,την ρωτησα αν ηταν στον χωρο κ πριν κ ειπε οτι εργαζοταν καθαριστρια!Μετα απο κοπλιμεντα αρχισε το @@ με τροπο τελειως πουτανιαρικο,δεν αντεξα,ανεβαινω απο πανω κ αρχιζει κ γλειφοkolada κ καπακι gag throat, :pipa1:γλυψιμο,gag throat,γλυψιμο,αυτη η δουλεια κανα 5λεπτο, :pipa1: :tits: :fuck2:της λεω να στηθει στα 4 παιζοντας με την απιστευτη κωλαρα κ εκει λεει να ξεκινησουμε  τον πηδουλο,αρνουμαι κ της λεω΄΄μονο τσιμπουκι κ χυσιμο στη μαπα΄΄ΟΚ λεει κ μετα απο λιγο της λεω να ξαπλωσει κ να κλεισει τα ματια για κατα ρυπας,εκει αρχιζει κ το παιζει ιστορια φοβουμενη προφανως το λουσιμο κ στηνει τα βυζια της βγαζοντας την γλωσσα,αρχιζω κ την χυνω απο το λαιμο κ κατω καθως εκατσε αβολα.
Μετα απο λιγο κουβεντα αποχωρησε.Συμπερασμα,καυλοειδες μιλφιδιο,πουτανιαρικη κ για σκισιμο,δεν την πηδηξα αλλα για την επισκεψη ειναι value for money
Μετα εκστασιασμενος κ οπως ανεβαινω προς Φυλης μπαινω στο καινουριο το 66α,εκει τσατσα μια επεισοδιακη φατσα με τσαμπουκα κ χιουμορακι κ εργαζομενη μια Τζεσυ,ξανθα μαλλια,φατσα στριππερ απο αυτες που βαριουνται να ειναι στο χωρο κ να τρωνε καυλια αλλα ειναι τυπικες,τι εννοω θα αναλυσω αμεσως,κουβεντα στο σαλονι.ωραιο σπιτακι τους ελεγα κτλ μαλακιες,το γκομενακι καθοταν κ μου ελεγε οτι ειναι καινουρια στη δουλεια,της λεω θα χρειαστω κανα 12 λεπτο για να παιξω μπαλα.Με τα πολλα μπαινει,μηδεν προκαταρκτικα,αρχισα να μυριζομαι την ιστορια,λεει το ποιημα να ξαπλωσω κ παω να δω τι σοι τρομπονι παιζει.Αρχιδια μυδια.Μηδεν εις το πηλικο,ασχετιδου.Σηκωνομαι απο το κρεβατι κ ορθιος κ γονατιστη αυτη διπλα στον καθρεπτη με πιπωνε,εμοιαζε το σκηνικο με τσιμπουκωμα σε τουαλετα κλαμπ καθως το μουνακι πιπωνε με τις υποδειξεις΄΄λιγο πιο βαθια,ετσι΄΄με αποτελεσμα να με κανει τουρμπο :pipa1:,μετα η τυπικοτητα της παει να εξαντληθει λεγοντας επι λεξη΄΄Θα κανουμε 1-2 στασεις κ θα μεινουμε εκει,θα περασεις καλα΄΄λες κ ηταν η ξεναγος μου στην Ακροπολη η Τσεχα(δεν ειναι ρουμανο-βουλγαρα παντως)
Τη στηνω στα 4 κ λεω''θα φας καλα τωρα΄΄/Αρχιζω κ σφυροκοπαω κανα 5λεπτο στο πισοκολλητο με τελειο σμιλεμενο κωλο κ χυτα ξανθα μαλλια.Με τα πολλα χυνω κ εκεινη τη στιγμη βαζει το χερι στον πουτσο μου κ το μουνι της.Της λεω ΄΄επειδη εισαι καινουρια να μαθεις να αφηνεις πρωτα να χυνει ο μαν κ μετα να τραβιεσαι'' Η απαντηση της΄΄Ξερω εγω τοσο καιρο..΄΄Της κοβω τον ειρμο κ τη ρωταω κανα 2 ασχετα,με λιγα λογια,τυπικο επιπλακι που ειναι ανεκτικο ομως,αραζει σε μια σταση κ παλουκωνε κρεας οσο θες φιλαρακι αναγνωστη.
Αυτα για σημερα.2 νεα test drive,ενα μιλφ κ ενα πιτσιρικι με τουπε κ ξερολιασηη στον εγκεφαλο.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
αετοφωλια- καταθεση και εδώ σε μια οδοντογλυφίδα  :2funny: μαστουριαρικο το γκομενακι, βυζάκι ανυπαρκτο εφηβικο :rockon:  και φατσα καλη. μου θυμιζει μια αλβανιδα που δεν μου καθοταν περσι, και εκεινη το ιδιο βούρλο τις ιδιες μαλακιες πετανε αλλα στα αρχίδια μας κιολας. το εβαλα ιεραποστολικα και του εσκισα το μουνοτρυπιδι. ξεκινησα να κοπαναω και μετα απο 7-8 λεπτα σφυροκόπημα το εχυσα. ιδρωσα και εδειξε δυσφορια, δεν την αδικω σε αυτο αλλα η καριέρα θέλει θυσίες :2funny:
Γαμάτη πορδελοενημέρωση  :headbang2: :headbang2:
Ποια κοπέλα εννοεις εδω? Την ξανθια πετιτ εμφανισιμη Στέλλα, ή το μελαχροινό που ειναι ακόμα πιο αδύνατο(δεν υπαρχει πιο αδυνατο  απο αυτο :sunglasses: )?

Η βραδιά τελείωσε με σουβλάκια που τσίμπησα από την Γευστική Γωνία στον Άγιο Παύλο.
Μεγαλε ανταποκριτη για πες περισσοτερα γιατι με ενδιαφερει καθε ειδους κρέας  :zfuck: :zfuck: στην περιοχη της φυλης...
Που ειναι αυτη η σουβλακερί? Εγω απο φυλης εχω φαει
στο ρουμανικο που ειναι επι της αχαρνων κοντα στην αγιου πετρου όπου ειναι οκ και πολυ φτηνό,
στο απεναντι όπου επισης εχει αξιοπρεπή γύρο,
στο άλλο που ειναι κοντα στα φυλης54 όπου ειναι επισης ανεκτο το κρεας του
καθως και αυτού στην γωνια μετά το φυλης73 πορδελάκι.
Εχω φαει και σε ενα που νομιζω ειναι παρακείμενο του στουντιου φυλης85, όπου εκει δεν τρωγεται με τιποτα...
Και φυσικά εχω τιμησει το κορυφαιο καταθετηριο  :shit: :2funny: :2funny: τορίνο στην περγαμου, όπου το μαγαζι καθως και το άθλιο κρέας του εκπέμπουν μεγίστη καλτίλα  :zfuck: :zfuck:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Είναι μακριά, κοντά στον σταθμό Λαρίσης. Έχει περπάτημα ή θα πρέπει να πας με όχημα.
Πάντως έχει ποικιλία, περιποιημένα πράγματα και καλές μερίδες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Είναι μακριά, κοντά στον σταθμό Λαρίσης. Έχει περπάτημα ή θα πρέπει να πας με όχημα.
Πάντως έχει ποικιλία, περιποιημένα πράγματα και καλές μερίδες.
Ο Σταθμος λαρισσης με τα πόδια, δίπλα ειναι για τους πορδελομαραθώνες!

Αν σκεφτεις οτι ενα βραδυ και περα απο την τσαρκα που ειχε προηγηθει, πηραμε το μετρό για γκάζι και από εκει με τα ποδια καναμε στουντιάδα στα κασσανδρας και φτασαμε πλατεία ομονοίας με τα πόδια!
Επίσης, πολλές φορες περπατάμε από μεταξι σε φυλής και τούμπαλιν, αμα δεν βρουμε κατι καλο  :grin:

Αμα μαθεις την διευθυνση την σουβλακερι, κοινοποίησε την αν θελεις  :)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ο Σταθμος λαρισσης με τα πόδια, δίπλα ειναι για τους πορδελομαραθώνες!

Αν σκεφτεις οτι ενα βραδυ και περα απο την τσαρκα που ειχε προηγηθει, πηραμε το μετρό για γκάζι και από εκει με τα ποδια καναμε στουντιάδα στα κασσανδρας και φτασαμε πλατεία ομονοίας με τα πόδια!
Επίσης, πολλές φορες περπατάμε από μεταξι σε φυλής και τούμπαλιν, αμα δεν βρουμε κατι καλο  :grin:

Αμα μαθεις την διευθυνση την σουβλακερι, κοινοποίησε την αν θελεις  :)

 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Απογευματινη ενημερωση (02/12/2010 18:00)
ειπα να ξεκινησω πρωτα απο διδυμου-φωκαιας αλλα τελικα ειπα ας αρχισω απο ιασωνος που ειμαι διπλα (ταυρος) και μετα ανεβαινω προς τα αλλα...
ετσι και εγινε και εκει σταματησα  :dancing:

πρωτη επισκεψη σε ιασονως 37α (επανω) οπου σταθερα η Μαρια η ρωσιδα πρεπει να κοιμαται κιολας εκει (της εδωσα δυο φορες την ευκαιρια τριτη δεν της δινω) αδυνατο,ξανθο,ψιλοαβυζο,και βιαστικο.μουνακι,κωλαρακι,τσιμπουκακι 15€

δευτερη επισκεψη σε ιασονως 30α (επανω) Βερονικα ειπε η υπηρεσια αφου πρωτα ειχε τσακωθει με εναν οπου οταν του ανελυε τις υπηρεσιες η τσατσα την ρωτησε ο τυπας (με ειρωνικο τροπο) μηπως η κοπελα εχει το μουνι της οριζοντιο γιατι του αρεσει ετσι.  :think: ο τυπας το συνεχισε και εδειχνε να το πιστευει και να το υποστηριζει το θεμα του,η τσατσα πειραχτηκε και εκει τελειωσε το θεμα.
Η βερονικα τωρα καστανο πουτανακι,κανονικου σωματος,μικρο βυζακι,βαριεστημενο υφος,με κωλαρακι στα 15€ (πολυ μπαγκλαντες,πακισταν,αιγυπτος κλπ...κλπ...)βεβαια εαν δεν εβρισκα κατι καλυτερο θα την δοκιμαζα,αλλα ηθελα και ειχα και ορεξη+χρονο για περαιτερω ενημερωσεις

τριτη επισκεψη ιασονως 30β (κατω-σπιτι Δημητρας)ΕΛΕΝΑ  :rockon: :thumbsup: :smitten: :bounce-glasses: :happy: επιτελους την βρηκα.... (γουστα ειναι αυτα βεβαια) μπορει καποιος να πει πολυς ντορος για το τιποτα,για εμενα παντος με αυτην την κοπελα την κατα-βρισκω.
Ιδια οπως ηταν παλια,ντροπαλουλα,σωματακι λεπτουλη ψιλοατσουμπαλο,μικρουλη βυζακι,χωρις βιασυνες στο δωματιο,παντα με διαθεση,ομορφη δεν την λες αλλα ειναι καλη,παντα οταν την παιρνεις εχει κλειστα τα ματια της (ισως επειδη ειναι ντροπαλουλα)(παλια για οσους θυμουνται ηταν σε κολοκυνθους)
για οσους ενδιαφερονται ειναι και θα ειναι στον παροντα οικο (μετα απο ερωτηση μου)


Φυσικα μετα απο αυτην την ανακαλυψη μου οι επισκεψεις ελαβαν τελος.
θα ακολουθησει κριτικη....
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
jnr32 παρα πολύ καλή ενήμερωση!Μπράβο! :thumbsup:
Mε τις άβγαλτες κοπέλες μπορείς να περάσεις και γαμάτα πάντως!Απο την άποψη οτι δεν έχουν πονηρέψει ακόμα.Εγώ έχω περάσει η χάλια η παρα πολύ καλά.Το μυστικό πιστεύω με μία αρχάρια είναι να καταφέρεις να της επιβληθείς απο την αρχή.Η αναφορά με τον γαίδαρο είχε πολύ πλάκα.
jockerx thn Iωάννα απο Ιάσωνος 37 πρώην Κωλοκυνθούς 38 δεν την έχω δοκιμάσει δεν μου κάνει πολύ το click.



Φίλε Προφεσορα  :rockon: συμφωνώ οτι με τα καινουργια μπορεις να περάσεις ωραια. τα προτιμω γιατι δεν πετάνε μαλακιες του στυλ γαμα την πουτανα σου, σκισε μου την μυτρα καυλιαρη κλπ. Τωρα για τον Φίλιο δεν θα ηθελα να ξαναπω κατι γιατι συγκινουμε  :2funny: :2funny:

 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Γαμάτη πορδελοενημέρωση  :headbang2: :headbang2:
Ποια κοπέλα εννοεις εδω? Την ξανθια πετιτ εμφανισιμη Στέλλα, ή το μελαχροινό που ειναι ακόμα πιο αδύνατο(δεν υπαρχει πιο αδυνατο  απο αυτο :sunglasses: )?



αδερφε μιλω για το μελαχρινο, οντως ειναι η πλεον αδυνατη εδω και καιρο στην περιοχη
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
κριμα ρε BNB γιατι αυτη η μαρια ιασ.37 πανω ειναι φοβερο μουνι...κανει και διαφορα στο σαλονι,δε σου φαινεται με τιποτα για ξεπετα...
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
κριμα ρε BNB γιατι αυτη η μαρια ιασ.37 πανω ειναι φοβερο μουνι...κανει και διαφορα στο σαλονι,δε σου φαινεται με τιποτα για ξεπετα...




:think:  φιλε hardcora γουστα ειναι αυτα,απο εμφανιση ΟΚ ειναι ψιλοκαλη, αλλα δυο που την τιμησα την Κα  ......    την μια φορα βρομαγε πααααααρα πολυ ομως (απο πισω)
και την δευτερη φορα ηταν αξυριστη (σε ποδια) σε βαθμο που εγδερνε,η τρυπα της οταν την αντικρισα χωραγε (χωρις υπερβολες) μπουκαλι coca-cola να της το βαλεις χωρις να το καταλαβει,επιπλεον οταν την επαιρνα με ρωτησε πανω απο 3φορες..τελειωσες -οχι      τελειωσες -οχι εεεεεεεεεεε αμα ρωτας με αποσυντονιζεις της λεω και δεν μπορω, μετα απο 20sec ξαναρωταει ..τελειωσες,δεν απαντησα συνεχισα και ενω τελειωνα τραβιεται και εμεινα ο μισος να τελειωνω εξω μονος μου.
Αυτη ηταν η εμπειρια μου απο την Κα.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η ψηλη η ξανθια δεν ειναι,που ειναι εκει τα απογευματα,η λες αλλη? τωρα βλεπω και μια προφατη κριτικη που εχει...λεει και αυτος οτι ειναι μουναρος...
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπέρα κόσμε!
ξέρει κάνεις κανένα καλό μαυράκι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom