Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 148 άτομα (7 μέλη και 141 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Μεταξουργείο 28/11/2010 στις 12.30’ (πρωινή βάρδια)

Στα μπουρδέλα που συνήθισα,

τις πορνο-κορασίδες αντικρίζω με κουρασμένα μάτια…

την ζωή μου κεντάω με λεπτή κλωστή


P1010836.JPG






ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΕΞΙΑ
Δυο κοπέλες
Μελαχρινή (γνωστή από παλαιότερα στο ίδιο πορνο-κατάστημα, δεν θυμάμαι όμως το όνομα της) με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, καρέ ίσια μαλλιά, αρκετά περιποιημένη, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με ενδιαφέρουσες αναλογίες, μάλλον μικρά βυζιά και καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο σε συμπαθητικές διαστάσεις
Ξανθιά βουκολική με αδιόρθωτη αφέλεια σε πρόσωπο άοσμης καθημερινής κοπέλας, κοντά μαλλιά πιασμένα πίσω (και μάλλον άλουστα), μέτρια στο ύψος αλλά με άναρχα παχάκια και σχετική πλαδαρότητα ενώ απέχει χρονικά από τα όρια της εμμηνόπαυσης.

ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΟΡΟΦΟΣ
Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους (και αυτή γνωστή από παλιότερα στο ίδιο πορνο-κατάστημα), αποδεκτό πρόσωπο με χαζο-χαρούμενη έκφραση, μάλλον κοντή, μικρά βυζιά, λεπτή με ελαφρά κύφωση η οποία περιόριζε αισθητά την εμφάνιση του κώ(ο)λου, φορώντας αταίριαστα εσώρουχα και μια (μόνο) διχτυωτή κάλτσα

Περπατώντας στην Ιάσωνος και βλέποντας τα πορνο-καταστήματα δεξιά και αριστερά, ένοιωσα ότι «γνώριζα εκ των προτέρων» ποιες κοπέλες θα δούλευαν.

Οπότε τα προσπερνούσα απλά χαζεύοντας διάφορα ...


Δυστυχώς επάθαμε ζημιά με τις φωτογραφίες ...

peta.png


ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΥΠΟΓΕΙΟ
Στέλλα ή Ιζαμπέλα (ακόμη δεν έχει ξεκαθαρισθεί) νέα μελαχρινή κοπέλα με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο με ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά αλλά με την αίσθηση ότι παίζει κάποιο παιδικό παιγνίδι και όχι ότι εργάζεται ως ιερόδουλη (πιθανόν λόγω της βραχύβιας ενασχόλησης της δεδομένου ότι εργάζεται τέσσερεις μόνο ημέρες), λεπτή με μικρά βυζιά και χορευτικό αλλά μικροκαμωμένο κώ(ο)λο σε ενδιαφέρουσες αναλογίες

ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΟΡΟΦΟΣ
Αντριάννα από Κεραμεικού 13 ισόγειο (παλαιότερα, τότε που δεν γνώριζε Ελληνικά), στην συνέχεια Ιάσωνος 20 όροφος, μελαχρινά πλούσια μαλλιά μέχρι την κω(ο)λοτρυπίδα, συμπαθητικό πρόσωπο, αρκετά λεπτή με αποδεκτά βυζιά και περιορισμένο κώ(ο)λο σε θέση μικρού εσωτερικού τόξου πιθανόν λόγου τους βάρους των μαλλιών

ΚΟΛΩΝΟΥ 30 ΟΡΟΦΟΣ
Μόνικα ξανθά μαλλιά μέχρι την μέση με ανταύγειες (πιθανόν να φορά τρέσες)  ωραία χαρακτηριστικά προσώπου με πουτανίσια αύρα, μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα με αίσθηση μοντέλου, ικανοποιητικά βυζιά και κώ(ο)λο σε ενδιαφέρουσα συναρμολόγηση   
 
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οι 3 πιο ομορφες πουτανες που εχω γαμησει: Σοφια, Ελενα τρελοκαμπερω (οταν ηταν ξανθια με μακρια μαλλια) και Μονικα απο Περγαμου
Ποια Έλενα λες? Αυτή που δούλευε και Αγίου Πέτρου για ενα μεγαλο διάστημΑ?
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
για ηρακλειο γνωριζει κανεις κατι...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι...αφου ξεροχυσατε ολοι καλα καλα στην αντρεα τωρα τη βγαζετε σαπια...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
στο 92 αμα κανεις παρτουζα υπαρχει μεγαλη περιπτωση με τα κλειστοφοβικα δωματιακια που εχει να φρακαρεις και να σε βγαλει η πυροσβεστικη!!μιλαμε για μεγαλο ξεφτιλικι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:με τα πριονια;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ναι...αφου ξεροχυσατε ολοι καλα καλα στην αντρεα τωρα τη βγαζετε σαπια...
Κοιταξε εγω την Αντρεα θα την ελεγα μετρια εμφανισιακα προς το καλό, αλλά πολυ έκφυλη φατσα!
Κι αν ο φιλος εννοει την Ελενα που λεω απο Αγιου Πετρου, σόρρυ τότε, αλλά η Ελενα που λεει ειναι πολυ χειροτερη, αντικειμενικα μπάζο θα την χαρακτηριζα  :zfuck:
 

Επισκέπτης
Κοιταξε εγω την Αντρεα θα την ελεγα μετρια εμφανισιακα προς το καλό, αλλά πολυ έκφυλη φατσα!
Κι αν ο φιλος εννοει την Ελενα που λεω απο Αγιου Πετρου, σόρρυ τότε, αλλά η Ελενα που λεει ειναι πολυ χειροτερη, αντικειμενικα μπάζο θα την χαρακτηριζα  :zfuck:

Ναι, αυτη λεω και τη θεωρω κλασεις ομορφοτερη και γλυκυτερη απο την καραμπαζολα Αντρεα. Οι εκφυλες φατσες γενικως μου προκαλουν αποστροφη, ειναι θεμα γουστου μαλλον. Ευχαριστω παντως τους αρκετους συναγωνιστες που συμφωνουν μαζι μου.  :cool2:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι και εκφυλη φατσα η αντρεα ρε ακορεστε,τοτε η δημητρα τι ειναι...
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Πρωινη βαρδια στη Φυλης
Στο 59 κατω η αδυνατισμενη Σαμπρινα
Στο 59 πανω η Ινκα αν θυμαμαι καλα μελαχρινη με βυζι τουμπανο.. αξιογαμητη εμφανισιακα
στο 84 πανω μια αδυνατη μελαχρινη εμφανισιμη, συχνα εκει
στο 86 κατω μια ξανθουλα με κοτσιδα και με ωραια βυζια σιλικονατα νομιζω
στο 65 πανω μια ξανθια με τα παχακια της
στο 65 κατω μια Ναταλια ξανθια ειπε η τσατσα, ηταν στο δωματιο, νομισα οτι εννοουσε την Αμαλια και εφυγα
στο 67 μαλλον αυτη που λετε Μαρια, ξανθια αδυνατη με μικρο στηθος
στο 69 η μιλφ Τανια, καιρο στο συγκεκριμενο ιδρυμα
στο 69 πανω Η Αννα, ηταν στο δωματιο, και ηταν ολα τα δωματια γεματα
στο 71 πανω μια αδυνατη μελαχρινη  με στυλ μαγκα, προσωπικα το ολο συνολο μου φανηκε αποκρουστικο
στο 71 κατω μια πανυψηλη νταρντανα καστανομαλλα κατα περιοδους στο εν λοψω ιδρυμα
στο ΜΠ κατω δεν μπορω να θυμηθω πια ηταν, μαλλον αδιαφορη
στο βαπορι η Στελλα, η ξανθια αδυνατη με τα κοντα μαλλια και τα αστερακια
στο 92 το καινουριο αναμμενο φως αλλα κλειδωμενη πορτα
απεναντι στο 73 μια μελαχρινη  απαπα
Φωκαιας
στο 24 μια μελαχρινη με τατουαζ στη μεση
στο 22πανω μια αδυνατη σκουροχρωμη μελαχρινη τσιγγανορουμανα
στο 22 κατω αναμμενο φως κλειδωμενη πορτα
στο 25 κατω η Λαουρα το μελαχρινο πιπινακι, αξιογαμευτο
στο 25 πανω μελαχρινη κοντουλα γλυκια αλλα δεν μου βγαζει το κατι προστυχο
στο 19 μια μετρια μιλφ
τα 27 ειχαν κλειστα φωτα
στο 17 πανω αλλαζε το φως ο μαστορας και δεν μπηκα
στο 17 κατω το τρελλο μωρο ονοματι Μπιανκα, 24χρονο μελαχρινο ομορφο, τελειο σωματακι, ακριβως στα γουστα μου.. Περασα ωραια, ειχε αποδεκτη συμμετοχη, βεβαια τελειωσα σε αποδεκτα χρονικα πλαισια και δεν μπορω να εκφρασω γνωμη στον τομεα ανεση χρονου. Θα ξαναπηγαινα ανετα μαζι της. Την ειχα ξαναπετυχει στο 17κατω αλλα δεν την ειχα δοκιμασει..
Επισης αν και δεν μπηκα λογικα θα ηταν στο φ80 η Ρωξανα και στο φ86πανω η Μιχαελα.
Αυτα μαγκες.. Καλα γαμησια!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Για φρόνημα με την Αντρέα....μην το προσβάλετε το κορίτσι... :tits:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
και στο αχαρνών 106 η (ξανθιά) λολίτα γνώριμη παλαιότερα από μ.βόδα η οποία δουλεύει και στο κεφαληνίας 75, θησέως 35 κ' είναι μία ωραία και σέξυ παρουσία.. :pipa1:
:sunglasses:.
Νομίζω δεν είναι η Λολίτα από Μ.Βόδα...  :think:
Αυτή (του Βόδα) δουλεύει μόνο Αλκαμένους 117.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βολτίτσα απογευματινή στην Φυλής. Η πρώτη φορά εδώ και πολύ καιρό (ίσως και χρόνια) που έμεινα με το πουλί στο χέρι...

Φω22κα - Ρωξάνα
Φω22πα - μελαχρινή με πολύ λευκή επιδερμίδα, δούλευε Φυ92νε το πρωί
Φυ65πα - μελαχρινή αδιάφορη
Φυ65κα - Νέλη που πνίγει το κουνέλι (το δικό μου δεν το έπνιξε μιας και την βρήκα αδιάφορη)
Φυ67κα - Μαρία ξανθιά με φουλ (διπλοβάρδια)
Φυ69κα - Μπιάνκα η νέα (αν και μοιάζει με την παλιά), στα υπόψη
Φυ71νε - Ελβίρα και μπατζόλα
Φυ92νε - καινούργια μελαχρινή με γατίσιο πρόσωπο, διπλοβάρδια από το πρωί στο Φυ71νε
Φυ92κα - δυο μελαχρινές με φουλ πρόγραμμα και παρτούζα. Ψιλοαδιάφορες, επίσης διπλοβάρδια από το πρωί
Φυ & ΜΠ - κλειστό αν και το φως ανοιχτό
ΜΠ - μελαχρινή, καλό κομμάτι γενικά, αλλά με μύτη σαν του πένγκουιν
Φυ86κα - Ρωξάνη μελαχρινή καλούτσικη με φουλ
Φυ86πα - Λάουρα το πιπινάκι από Φω25κα
Φυ84πα - μελαχρινή αδιάφορη (εντελώς)
Φυ59νε - μελαχρινό μπάζο διπλοβάρδια από το πρωί
Φυ59κα - μελαχρινή με τεράστια πεσμένα βυζιά
Φυ59πα - Σακίρα η γνωστή

Αυτά.

Πρωί, πέραν των προαναφερθέντων, θυμάμαι επίσης

Φυ&ΜΠ - Στέλλα η αστεράτη
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αδερφια καλησπερα τελικα αν παραγνωριζεσαι με καποια και αποκτας οικιοτητα στο τελος γινεσαι και μαλακας διαβαστε
τι επαθα....κατεβαινω καυλωμενος και με λιγο χρονο χθες στη φυλης οποτε παω καρφι στο γνωστο κομοδινο τη ντενισα
για να τη ξεροχυσω..μπαινω μεσα η τσατσα χαμογελαει (τα δωματια αδεια)
-ελα κοριτσι μου ηρθε ο φιλοσ μας και βγαινει το ντενισακι με ενα μαυρο διαφανο ετοιμος να τη χυσω στο σαλονι....
_ελα ρε καυλα τι ομορφιες ειαι αυτες?
-ελα μεσα και θα δεις
-δε χρειαζεται να μου το πεις αφου ξερεις.....μονο καυλα μην αργεις γιατι εχω παρκαρει παρανομα(το γνωστο ποιημα)
-οχι οχι ερχομαι...
μπαινω στο δωματιο το καυλι στο χερι και περιμενω να τη πυροβολησω ανοιγει η πορτα και τι εχει κανει το πουτανακι..
μπαινει μεσα τελειως γυμνη ουτε διαφανο ουτε κιλοτα ουτε τιποτα....αδερφια η απολυτη ξενερα
_τι εκανες εκει?
_γιατι δε σαρεσω ετσι?(χαζογελαει)
-λοιπον κοριτακι μαλλον παραγνωριστηκαμε ετσι?τι γουσταρεις να μου τη σπασεις?
-οχι σημερα θελω να με γαμησεις γιαυτο ηρθα ετσι
_και ποιος σου ειπε οτι θελω να σε γαμησω..να σεχυσω θελω οπως παντα(τα εχω παρει κρανιο)
-καλα μη κανεις ετσι(κανει να με πλησιασει)
-αστο καυλα εφυγες
-ελα τωρα
-ρε δρομο λεμε.και κρατα και το 20ρικο να με θυμασαι γιατι θα ειναι και το τελευταιο αντε στριβε τωρα...ντυνομαι και φευγω
αρπαγμενος απο το πορνιδιο μου γαμησε τη ψυχολογια δεν ειχα και χρονο παω στη μονη προδρομου ενα μουνακι μελαχροινο αβγαλτο
μου φαινοτανε (ελεγα μηπως ηταν η φλωρη αλλα μπα)ελα γρηγορα μεσα και θα βγαλεις το πιο γρηγορο εικοσαρικο της λεω και της
πιανω το χερι και το βαζω στο καυλι μου...και μονο που γουρλωσε τα ματια τα μισα σταξανε...μπαινει στο δωματιο φοβισμενη
κρατωντας με το ενα χερι τη καποτα και τη κρεμα..
-τι τα θες αυτα ρε καυλα?(την αρπαζω και τη πεταω στο κρεβατι)
-σιγα σιγα μωρο μου
-ναι οτι πεις εσυ...και την αρχιζω σε ενα χυσιμο μαπα μαλλια σαγονι και τα ρεστα στο χερι που το εβαλε μετα τις πρωτες ριπες
για να καλυφθει..πο πο ρε μωρο πως με καυλωσες ετσι?εισαι κορυφη(χε χε χε τι να της ελεγα της κακομοιρας)
παντως αδερφια αν και ο σοφος μας λαος λεει "μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μη λες"απο μενα τιτλοι τελους στο ντενιζακι
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
αδερφια καλησπερα τελικα αν παραγνωριζεσαι με καποια και αποκτας οικιοτητα στο τελος γινεσαι και μαλακας διαβαστε
τι επαθα....κατεβαινω καυλωμενος και με λιγο χρονο χθες στη φυλης οποτε παω καρφι στο γνωστο κομοδινο τη ντενισα
για να τη ξεροχυσω..μπαινω μεσα η τσατσα χαμογελαει (τα δωματια αδεια)
-ελα κοριτσι μου ηρθε ο φιλοσ μας και βγαινει το ντενισακι με ενα μαυρο διαφανο ετοιμος να τη χυσω στο σαλονι....
_ελα ρε καυλα τι ομορφιες ειαι αυτες?
-ελα μεσα και θα δεις
-δε χρειαζεται να μου το πεις αφου ξερεις.....μονο καυλα μην αργεις γιατι εχω παρκαρει παρανομα(το γνωστο ποιημα)
-οχι οχι ερχομαι...
μπαινω στο δωματιο το καυλι στο χερι και περιμενω να τη πυροβολησω ανοιγει η πορτα και τι εχει κανει το πουτανακι..
μπαινει μεσα τελειως γυμνη ουτε διαφανο ουτε κιλοτα ουτε τιποτα....αδερφια η απολυτη ξενερα
_τι εκανες εκει?
_γιατι δε σαρεσω ετσι?(χαζογελαει)
-λοιπον κοριτακι μαλλον παραγνωριστηκαμε ετσι?τι γουσταρεις να μου τη σπασεις?
-οχι σημερα θελω να με γαμησεις γιαυτο ηρθα ετσι
_και ποιος σου ειπε οτι θελω να σε γαμησω..να σεχυσω θελω οπως παντα(τα εχω παρει κρανιο)
-καλα μη κανεις ετσι(κανει να με πλησιασει)
-αστο καυλα εφυγες
-ελα τωρα
-ρε δρομο λεμε.και κρατα και το 20ρικο να με θυμασαι γιατι θα ειναι και το τελευταιο αντε στριβε τωρα...ντυνομαι και φευγω
ησουν υπεροχος :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, αυτη λεω και τη θεωρω κλασεις ομορφοτερη και γλυκυτερη απο την καραμπαζολα Αντρεα. Οι εκφυλες φατσες γενικως μου προκαλουν αποστροφη, ειναι θεμα γουστου μαλλον. Ευχαριστω παντως τους αρκετους συναγωνιστες που συμφωνουν μαζι μου.  :cool2:
πω ρε φιλε τι μου θυμισες με τη τρελοκαμπερω την ελενα ειχαμε βγαλει ωραια γουστα αλλα πολυ τρελαρα ρε αδερφε...θυμαμαι
μια φορα στην αγιου πετρου την περιμενω ως συνηθως με το καυλι στο χερι και αυτη κανει κανα εικοσαλεπτο και βαλε με
αλλο συναγωνιστη που την εχει μεσα και δεν μπορει να χυσει με τιποτα.η ελεναρα τα εχει παρει κρανιο και μου ερχεται αρπαγμενη
-μα ειναι δυνατον?πανε και γαμανε τρεις τεσσερις φορες και ερχονται μετα σε μενα για να κατσω καμια ωρα μεχρι να χυσει?
-τι επαθες ρε μωρο?(παιζοντας το καυλι μου)
-μα καθισα μιση ωρα μεσα και δεν εχυνε με τιποτα τι να κανω?και παραπονιεται κιολας..
-τετοιο μουνι και να μη μπορει να χυσει?για κοιτα εδω...και την αρχιζω στις ρυπες και τι κανει η παλαβιαρα....βγαινει
με τα χυσια εξω και φωναζει στη τσατσα"τα βλεπεις τα καλα παιδια?ουτε 3 λεπτα δεν εκανε μη φωναζεις σε μενα"
θεεικες στιγμες του παρελθοντος παντως δεν θα την εβαζα στη ομορφοτερη τριαδα απο αποψη παρουσιασης φιλε picker ειχε αλλα
χαρισματα το ελενακι αλλαωραια δεν θα την ελεγα..
-
 

Επισκέπτης
Η Έλενα που δούλευε στην Αγ.Πέτρου πριν κάνει περμανάντ στα μαλλιά της ήταν συμπαθητική.Όμορφη δεν την έλεγες.Την είχα πετύχει όταν είχε πρωτοέρθει,στο 134.Αυτό όμως που μπορείς να της "χρεώσεις" είναι ότι σεβόταν τον πελάτη και τα χρήματά του και έκανε ότι μπορούσε για να περάσεις καλά.Ιδίως στην Αγ.Πέτρου δε βιαζόταν καθόλου.Φυσικά παίζει και η χημεία μεταξύ της εκάστοτε κοπέλας και του πελάτη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom