Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (16 μέλη και 261 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Παράθεση από: nik στις 20/11/10, 18:06
ρε μεν θεμιτή η ενημέρωση αλλα και η τσαρκα εχει την γοητεία της :rockon: :rockon:

Τι μπέρδεμα είναι αυτό μεταξύ jnr32 και nik στις 18:06;




φιλε τωρα μπερδευτικα και εγω  :think:


 

alwk_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα! μήπος ξερει κανεισ αν παιζει τιποτα στο ναύπλιο?
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
Λογικα, πιστευω κατι θα υπαρχει φιλε Ναυπλιωτη  :think:
διοτι απο οτι γνωριζω εκει εχετε και το κεντρο εκπαιδευσης μηχανικου (τοσοι στρατιωτες τι στο διαολο).

Αλλα εαν δεν το γνωριζεις εσυ που απο οτι καταλαβα εισαι απο εκει ?  :headbang:

σε βλεπω για ΚΤΕΛ και Αθηνα τον παραδεισο του μπουρδελιαρη  :rockon:


 

alwk_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν ειμαι απο εδω και δεν ξερω τιποτα... προσπαθω να ρω μια ακρη, αλλα...
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μίνι ενημέρωση φυλής :71β λούνα, 71α νομίζω μπάρμπαρα,69α χριστίνα,69β μπιάνκα,67 μαρία ξανθιά,65κάτω τσιγκανόφατσα φουλ πρόγραμμα,μονής προδρόμου με την ετιμόροπη σκάλα μια ξανθιά με καρέ μαλάκι και πολλά τατουάζ,80 ρωξάνη είπε η ευγενική τσατσά.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ποιο είναι το πρόγραμμά της;Όταν είδα την Μιχαέλα-Φυλής 86 άνω,Σαββάτο απόγευμα, θυμήθηκα την Μαρία...
Το πρόγραμμά της ειναι τα βασικα+γλειψίματα που δεχεται για τους τολμηρους!
Γλειψιμο ορχεων δεν ζητησα, αλλά ούτε πηρε την πρωτοβουλία αυτή...
Καμια βιασυνη απο μερους της, αν και ημασταν πολλη ωρα μεσα, στα θετικά.

Όταν χαμογελάει εχει ακριβως το χαμογελο της ''Μαριας'' της Βουλγάρας  :grin:

20-11-2010 Σάββατο απόγευμα:Ντυμένη γατούλα η Ντανιέλα με μαύρη ουρά πρέπει να μάθει να κάνει "νιάου-νιάου"...
Φυσικά μετά τις αναφορές συναγωνιστών για καλυτέρευση στα Φυλής 86, πήγα και από εκεί.
Εγω χειροτερευση ειδα  :( , αλλά παραμενει ενα επιπεδο επανω απο τις περισσοτερες.


αν ειχε και 2 αστερακια τατου στην δεξια πλευρα της κοιλιας της τοτε λες για την κοπελα που εμφανιστηκε ως μονικα πριν 3+ χρονια στο 67 και εδω και ενα χρονο δουλευει με το ονομα στελλα στην αλυσιδα μπουρδελων που ανεφερες.
καλη στο δωματιο.
προτεινεται για τους λατρεις πιπινιων
μμμ, μου αρεσει αυτο το πιπινακι, δεν ειχα ακουσει κατι θετικο όμως. Την επομενη φορα που θα την δω θα δοκιμαστει, θενκς  :)

Παίδες η γνωστή Σόνια από Αλκιβιάδου 116Γ σταματά για κάνα 3μηνο από τις 16/12/2010 κ μετά ... πάει το κορίτσι Μόσχα να ξαλαμπικάρει κάνα 3ΜΗΝΟ
Στο.... καλό να παει, για να μην πω κανα καντήλι  :tickedoff: :tickedoff:
Θα μου πεις τί ηθελα και γαμαγα αυτο το πραγμα με φατσα δράκουλα, αλλά ηθελα να αδειασω μετα απο βολτα στο μετάξι όπου ειχε απιστευτα μπαζα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
η αλινα-στο μουνι μου νομιζω ειναι...

Άκυρο.
Η Αλίνα-στο μουνι της παίζει Φ.65άνω - Φ.92. με μαλλιά μέχρι τους ώμους & ευμεγέθη στήθη, ελαφρώς καμπυλόγραμμη.

Η Αλίνα-το παπάκι παίζει τώρα Φωκ.17, μοιάζει με την Daisy Duck, αδύνατη, λυγερόκορμη, μικρά στητά στηθάκια, κολαράκι βερίκοκο, μακριά μαλλιά μέχρι τα κολομέρια.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μαλλον μπερδευτηκα γιατι και η αλινα- στο μουνι της παιζει σε ενα στη φωκαιας καμια φορα,σωστα?
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια οι καυλες στο φουλ και ψαχνωντας τεμαχιο να ριξω τη χυσια μου ενημερωνω(τυχον μπερδεματα σε νουμερα και οικους
ζηταω τη κατανοηση σας)ξεκιναω με διδυμου8 κατω μια γλυκια φατσουλα με τελειως αντικαυλε εσωρουχα και αντε γεια...
διδυμου 8 πανω βγαινει ενα ψηλο φανθο μιλφ με ενα εντυπωσιακο κοκκινο φορεμα και παθαινω μπλακ αουτακολουθει διαλογος...
-γεια σου ρε μωρο
-γεια σου και σε σενα
-μπορω να χυσω πανω στο ωραιο κοκκινο φορεματακι σου που το ειδα και καυλωσα?
-(γελαει)οχι γιατι ειναι ακριβο
-ποσο κανει να στο πληρωσω?
-δεν γινεται εχει συναισθηματικη αξια για μενα
-καλα ρε μωρο δεν σου ειπα να το σκισω να στο χυσω σου ειπα..
-οχι λυπαμαι δε γινεται.
-καλα ευχαριστω πολυ.
κατεβαινω τα σκαλια καυλωμενος στο φουλ σκεπτομενος τη ωραια χυσια θα εκανα στο φορεματακι της μιλφαρας..παω Φ40 ιωαννα φουλ
προγραμμα αναγγελει η τσατσα βγαινει μια βαριεστημενη φατσα μεταβολη πισω και βουρ για Φ54 εκει που χυνω τη ντενισα(για τους
γνωστες)στο πανω μια αλεξανδρα μελαχροινη ξερακιανη ωραια τσιμπουκοχειλα αλλα κακομοιρικη φατσα...μπαινω στο κατω τα δωματια γεματα βγαινει η γρια ξανθια τσατσα να αναγγειλει το προγραμα στο σαλονι(εγω και 3αλλα ατομα)
-το μαρακι εχουμε ελληνιδα κουκλι δε βιαζεται μπλα μπλα μπλα και κοιτωντας με μου λεει,η ντενιζα παληκαρι μου ειναι μετα τις
πεντε αφου το ξερεις...με κομπλαρε η ατιμη και της λεω αμηχανα-το μαρακι βγαζει κανα παρομοιο γουστο?οχι οχι παληκαρι μου..
καλα πες το μωρο το απογευμα να φοραει κατι καλο ξερεις εσυ...να πας το καλο μου λεει..
το καυλι εχει αρχισει να πρηζεται επικινδυνα και εγω ντουγρου φωκαιας οπου εχουμε με τη σειρα οπως τη κατεβαινουμε για αχαρνων
(σορρυ δε θυμαμαι νουμερα)στο πρωτο αριστερα ενα αδιοαφορο στο δευτερο(οροφος)αλεξια μελαχροινο βυζαρες παλιοεσωρουχα.στο τριτο ενα ωραιο μωρο μελαχροινομε ωραιο πρασινομπεζ κιλοτακι πολυ καυλωτικο αλλα με τη κρεμα ανα χειρας βγαινοντας απο το δωματιο με απωθησε(κολαω σε κατι λεπτομερειες το ξερω αλλα τι να κανω)συνεχεια σε αυτο με τη κιτρινη πορτα μπαινω βρωμαει τζατζικιλα και επιστροφη χωρις πολλα λογια(ελεος ρε πουστη ανοιχτε κανα παραθυρο τουλαχιστον)παω απεναντι στο λαβυρινθο και μπαινοντας η μουνιτσα χτυπιεται στο δωματιο με συναγωνιστη σα χταποδι κατι αχ κατι ωχ εδω ειμαστε λεω και στηνω αυτι στη πορτα
διπλα ...εχω καυλωσει για τα καλα η πορτα ανοιγει και καταφερνει η γκομενα να με κολλησει τελειως...που πας κυρα μου με τη παντοφλα να σαλοναριστεις εισαι καλα?καλα ρε μωρο της λεω ενα παπουτσακι της προκοπης δεν βαζεις που πας με τη παντοφλα?συναγωνιστες που ηταν στο σαλονι συμφωνησαν μαζι μου...ανεβαινω τρεχοντας φυλης μπαινω στο 66 οπου βγαινει ο πουστοτσατσος(φοβερη μορφη εχουμε κανει απιθανους διαλογους) και λεει εχω το σφικτο μουνακι το κατερινακι....το κατερινακι γαμιεται στο δωματιο παω διπλα και του κανω νοημα να χαμηλωσει τη μουσικη για να το ακουμε να σκουζει...
-γουσταρεις το αυτι ρε πουστη μου λεει μες υφος ελα παρε με(για οσους το ξερουν καταλαβαινουν τι εννοω)φευγω γιατι το κατερινακι βγηκε αρπαγμενο απο το δωματιο(ο συναγωνιστης το κρατησε πολυ ωρα μεσα)και εχοντας γεμισει το πιστολι παω ρεμουνδου
για ντενισα και χυσιμο οπου τη πετυχω...μπαινω μεσα ανοιγει η σιδερια..
-ΝΤΕΝΙΣΑΑΑΑΑΑΑ
-Τι φωναζεται κυριε δεν ειναι η ντενισα
-τι ειπες τωρα γιατι?
-η ντενισα ειναι μετα τις 5
-ποια καυλα εχεις?
-τη λενα(η λενι δεν ακουσα καλα)
-για φερε το μωρο να το δουμε.....
βγαινει το μωρο ψηλο ξανθο αθωο με μαυρα εσωρουχα χαμηλοβλεπουσα ωραιο κορμακι...μια χαρα ειμαστε λεω...μπαινω δωματιο ποεταω το καβλι εξω και περιμενω το μωρο να ερθει...
-καλως τη καυλα(το καυλι πρησμενο το παιζω σα τρελος)
-γεια σου...(γουρλωνει το ματι και χαμογελαει αμηχανα)
-που θελεις να σε χυσω?(τη χουφτωνω και τη ξαπλωνω στο κρεββατι)
-οριστε?(κανει το λαθος και κλεινει τα ματια)
-παρτα καυλα σε χυνω δικα σου ολα και ξεκιναω τις ριπες χυνοντας την παντου(προσωπο,βυζαρες,χερια και λιγα στο πατωμα)
-σιγα σιγα (το κεφαλι δεξια αριστερα)πω πω κοιτα τι εκανες...
-με εφτιαξες ρε μωρο εισαι πολυ καυλα και δεν αντεξα(που να ηξερε και αυτη..)
το μωρο παντως προτεινετε για γαμησια το εγκρινω φαινεται να το εχει....καλη συνεχεια...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
καταφερες να χυσεις τη λενα ρε θηριο,χα χα
ναι ρε σαφως το χει η λενα δεν το συζηταμε
ρεμουνδου 20 ειναι πρωινα παντα
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Αδερφια οι καυλες στο φουλ και ψαχνωντας τεμαχιο να ριξω τη χυσια μου ενημερωνω(τυχον μπερδεματα σε νουμερα και οικους
ζηταω τη κατανοηση σας)ξεκιναω με διδυμου8 κατω μια γλυκια φατσουλα με τελειως αντικαυλε εσωρουχα και αντε γεια...
διδυμου 8 πανω βγαινει ενα ψηλο φανθο μιλφ με ενα εντυπωσιακο κοκκινο φορεμα και παθαινω μπλακ αουτακολουθει διαλογος...
-γεια σου ρε μωρο
-γεια σου και σε σενα
-μπορω να χυσω πανω στο ωραιο κοκκινο φορεματακι σου που το ειδα και καυλωσα?
-(γελαει)οχι γιατι ειναι ακριβο
-ποσο κανει να στο πληρωσω?
-δεν γινεται εχει συναισθηματικη αξια για μενα
-καλα ρε μωρο δεν σου ειπα να το σκισω να στο χυσω σου ειπα..
-οχι λυπαμαι δε γινεται.
-καλα ευχαριστω πολυ.
κατεβαινω τα σκαλια καυλωμενος στο φουλ σκεπτομενος τη ωραια χυσια θα εκανα στο φορεματακι της μιλφαρας..παω Φ40 ιωαννα φουλ
προγραμμα αναγγελει η τσατσα βγαινει μια βαριεστημενη φατσα μεταβολη πισω και βουρ για Φ54 εκει που χυνω τη ντενισα(για τους
γνωστες)στο πανω μια αλεξανδρα μελαχροινη ξερακιανη ωραια τσιμπουκοχειλα αλλα κακομοιρικη φατσα...μπαινω στο κατω τα δωματια γεματα βγαινει η γρια ξανθια τσατσα να αναγγειλει το προγραμα στο σαλονι(εγω και 3αλλα ατομα)
-το μαρακι εχουμε ελληνιδα κουκλι δε βιαζεται μπλα μπλα μπλα και κοιτωντας με μου λεει,η ντενιζα παληκαρι μου ειναι μετα τις
πεντε αφου το ξερεις...με κομπλαρε η ατιμη και της λεω αμηχανα-το μαρακι βγαζει κανα παρομοιο γουστο?οχι οχι παληκαρι μου..
καλα πες το μωρο το απογευμα να φοραει κατι καλο ξερεις εσυ...να πας το καλο μου λεει..
το καυλι εχει αρχισει να πρηζεται επικινδυνα και εγω ντουγρου φωκαιας οπου εχουμε με τη σειρα οπως τη κατεβαινουμε για αχαρνων
(σορρυ δε θυμαμαι νουμερα)στο πρωτο αριστερα ενα αδιοαφορο στο δευτερο(οροφος)αλεξια μελαχροινο βυζαρες παλιοεσωρουχα.στο τριτο ενα ωραιο μωρο μελαχροινομε ωραιο πρασινομπεζ κιλοτακι πολυ καυλωτικο αλλα με τη κρεμα ανα χειρας βγαινοντας απο το δωματιο με απωθησε(κολαω σε κατι λεπτομερειες το ξερω αλλα τι να κανω)συνεχεια σε αυτο με τη κιτρινη πορτα μπαινω βρωμαει τζατζικιλα και επιστροφη χωρις πολλα λογια(ελεος ρε πουστη ανοιχτε κανα παραθυρο τουλαχιστον)παω απεναντι στο λαβυρινθο και μπαινοντας η μουνιτσα χτυπιεται στο δωματιο με συναγωνιστη σα χταποδι κατι αχ κατι ωχ εδω ειμαστε λεω και στηνω αυτι στη πορτα
διπλα ...εχω καυλωσει για τα καλα η πορτα ανοιγει και καταφερνει η γκομενα να με κολλησει τελειως...που πας κυρα μου με τη παντοφλα να σαλοναριστεις εισαι καλα?καλα ρε μωρο της λεω ενα παπουτσακι της προκοπης δεν βαζεις που πας με τη παντοφλα?συναγωνιστες που ηταν στο σαλονι συμφωνησαν μαζι μου...ανεβαινω τρεχοντας φυλης μπαινω στο 66 οπου βγαινει ο πουστοτσατσος(φοβερη μορφη εχουμε κανει απιθανους διαλογους) και λεει εχω το σφικτο μουνακι το κατερινακι....το κατερινακι γαμιεται στο δωματιο παω διπλα και του κανω νοημα να χαμηλωσει τη μουσικη για να το ακουμε να σκουζει...
-γουσταρεις το αυτι ρε πουστη μου λεει μες υφος ελα παρε με(για οσους το ξερουν καταλαβαινουν τι εννοω)φευγω γιατι το κατερινακι βγηκε αρπαγμενο απο το δωματιο(ο συναγωνιστης το κρατησε πολυ ωρα μεσα)και εχοντας γεμισει το πιστολι παω ρεμουνδου
για ντενισα και χυσιμο οπου τη πετυχω...μπαινω μεσα ανοιγει η σιδερια..
-ΝΤΕΝΙΣΑΑΑΑΑΑΑ
-Τι φωναζεται κυριε δεν ειναι η ντενισα
-τι ειπες τωρα γιατι?
-η ντενισα ειναι μετα τις 5
-ποια καυλα εχεις?
-τη λενα(η λενι δεν ακουσα καλα)
-για φερε το μωρο να το δουμε.....
βγαινει το μωρο ψηλο ξανθο αθωο με μαυρα εσωρουχα χαμηλοβλεπουσα ωραιο κορμακι...μια χαρα ειμαστε λεω...μπαινω δωματιο ποεταω το καβλι εξω και περιμενω το μωρο να ερθει...
-καλως τη καυλα(το καυλι πρησμενο το παιζω σα τρελος)
-γεια σου...(γουρλωνει το ματι και χαμογελαει αμηχανα)
-που θελεις να σε χυσω?(τη χουφτωνω και τη ξαπλωνω στο κρεββατι)
-οριστε?(κανει το λαθος και κλεινει τα ματια)
-παρτα καυλα σε χυνω δικα σου ολα και ξεκιναω τις ριπες χυνοντας την παντου(προσωπο,βυζαρες,χερια και λιγα στο πατωμα)
-σιγα σιγα (το κεφαλι δεξια αριστερα)πω πω κοιτα τι εκανες...
-με εφτιαξες ρε μωρο εισαι πολυ καυλα και δεν αντεξα(που να ηξερε και αυτη..)
το μωρο παντως προτεινετε για γαμησια το εγκρινω φαινεται να το εχει....καλη συνεχεια...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θεος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ Φουτζιμ... γιατι δεν ανεβαζεις κριτικες? Να χουμε να τις βλεπουμε ... εδω τρεχα γυρευε που να θυμομαστε σελιδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Παντως Διδυμου 8 πανω που δουλευει το χριστινακι αν λες αυτην (ξανθο μιλφ) σιγα μην σε αφηνε να της κανεις τετοια κολπα τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:

ειχε και το μαγαζι στην Αγαθουπολεως ηταν αλανι.  :2funny: θα σε πηρε πρεφα για αυτο σε εστειλε.

Και κατι τελευταιο... εχω απορια.... αν δεν εβρισκες και την λενα να την χυσεις... που θα χυνες πανω σου?  :2funny: :2funny: :2funny:
φαντασου πανω στην τσαρκα να βλεπεις εναν τυπο να τιναζεται στον δρομο πανω του οπως στο αμερικαν πιε ο αλλος που εχυσε μονο που την αγγιξε  :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε συ Φουτζιμ... γιατι δεν ανεβαζεις κριτικες? Να χουμε να τις βλεπουμε ... εδω τρεχα γυρευε που να θυμομαστε σελιδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Παντως Διδυμου 8 πανω που δουλευει το χριστινακι αν λες αυτην (ξανθο μιλφ) σιγα μην σε αφηνε να της κανεις τετοια κολπα τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:

ειχε και το μαγαζι στην Αγαθουπολεως ηταν αλανι.  :2funny: θα σε πηρε πρεφα για αυτο σε εστειλε.

Και κατι τελευταιο... εχω απορια.... αν δεν εβρισκες και την λενα να την χυσεις... που θα χυνες πανω σου?  :2funny: :2funny: :2funny:
φαντασου πανω στην τσαρκα να βλεπεις εναν τυπο να τιναζεται στον δρομο πανω του οπως στο αμερικαν πιε ο αλλος που εχυσε μονο που την αγγιξε  :2funny:
:2funny: κακία αλλα πετυχημενη!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
κατι σαν την μαλακία φορές φορές  :2funny: :2funny: :2funny:










 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
για να μη χυνει πανω του ο fojium μια λυση υπαρχει
να ενημερωνουμε οχι μονο για τα κοριτσια αλλα και για τα εσωρουχα που φορανε,ετσι ο fojium θα ξερει που να παει και θα χυνει αμεσως και πανω στη γκομενα :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom