Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (19 μέλη και 244 επισκέπτες)

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
το πρωτο και εισαι μεσα...

και τότε γιατί την παρουσίασε η τσατσά σαν Σάντρα αφού είναι η ίδια δεν μας χέζουν λέω εγω?
για να μας μπερδεύουναι αστα διάλα........
την έχει πάρει κανεις την Βίκυ-Σάντρα λέει τίποτα μέσα?

εντωμεταξύ μια άλλη Σάντρα μελαχρινή κοπελάρα είχα πάρει στο ίδιο μαγαζί 71πάνω δηλαδη τον Μάρτιο είχα ανεβασει και κριτική αλλά από τότε εξαφανίστηκε
ένα παιδί μου είπε να τσεκάρω αν είναι η ίδια που δουλευει στην Κασσάνδρας αλλά δεν έχω ευκαιρίσει ακόμα αν και δεν μοιάζει από τις φωτο μπορεί και να ξεγελανε βέβαια αν δεν την δεις απο κοντα δεν είσαι σίγουρος
γαμωτο είχε προσωπάρα, τρομερή λεκάνι-περιφέρεια και καλό βυζι κ το καλυτερο έγλυψε μπάλες! :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
ναι ειναι καλη η βικυ μεσα,νομιζω δουλευε και σε στουντιο παλιοτερα
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Xilnik γενικα τι παιζει αυτες τις μερες "κατω"? :cheesy:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
μεγαλη απογοητευση στρατηγε μου,ειμαστε σε καιρο πολεμου δυσκολες οι καλες περιπτωσεις :cheesy:
ανκα απο πιπινου 65
τανια και χριστινα στα 69 α και β
αμαντα και μαρινα φωκαιας 19
μαρινα απο φυλης 109
αννα απο φυλης 65α
ειναι απο τις συμπαθητικες περιπτωσεις για μενα και φυσικα παντα υπαρχουν και οι εκπληξεις αλλα πρεπει να εισαι σε σχεδον καθημερινη βαση για να τις πετυχεις,παντως κατι εντυπωσιακο σιγουρα δεν εχουμε
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Εχουν γνωση οι φυλακες... :grin:

Απλα σε τεσταρω :tooth:            Την καλησπερα μου
 

sailor1936

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια η μελαχρινη Χριστινα που δουλευει στην Τροφωνιου 13 πανω αυτη την βδομαδα τι λεει?
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
xilnik,η αννα που λες στο 65 ειναι η γνωστη η αδυνατη η ομορφη που ηταν και περυσι εκει?
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
Ειναι άλλη πολύ πιο όμορφη στη φάτσα,έχει τρελλό κωλί,λίγο πιο μικρό στήθος και λίγο πιο κοντή απο την άλλη.Μέσα  πολύ βιαστική όμως...

συμφωνώ σε ολα εκτος απο το υψως. η μπιανκα που λεω απο το Φωκαιας ηταν απο οτι θυμαμε περιπου 1,70 (σίγουρα οχι κοντύτερη).....
αντιθετος βρηκα κοντουλα, περιπου στα 1,60 την κοπελα στο Φ69Β...
 

FALCO

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Η ΒΙΒΙΑΝ ειναι αχαρνων 104? Ξερει κανενας τι ωρες ειναι εκει συχνα...& αν αξιζει..?
καθε τριτη πεμπτη παρασκευη και κυριακη πρωι και δευτερα απογευμα αν εισαι λατρης bbw ειναι δυνατο εργαλειο
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
συμφωνώ σε ολα εκτος απο το υψως. η μπιανκα που λεω απο το Φωκαιας ηταν απο οτι θυμαμε περιπου 1,70 (σίγουρα οχι κοντύτερη).....
αντιθετος βρηκα κοντουλα, περιπου στα 1,60 την κοπελα στο Φ69Β...
To ίδιο λέμε παίχτη.Μπιάνκα Φωκ. 25 και 69,δηλαδή η πιό μελαχρινη είναι άλλη και άλλη η Μπιάνκα η πρωινη.
Εω τω μεταξύ τη μελαχρινη τη λίγο πιο ψηλή τη βάζουν απόγευμα.Εξυπνάααδαααααααα :jerking: :jerking:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Επιλεκτικη πορνοτσαρκα απογευματοβραδυνη
πιπινου 65 ανκα ξανθια δεν με επεισε η εμφανιση(τι μαλακο η τσατσα)
φυλης 99 τραβελοσπιτο η χριστινα παθητικη οπως ειπε σε εναν συναγωνιστη.ωραια παρουσια μελαχροινη.
φυλης 61(διπλα στο 59) η λουση καλο πορνιδιο
φυλης 71α η βικυ ξανθια πολωνεζα με βυζαρες
φυλης 80 μαρια ξανθια καβλιαρα με βλεμμα γεματο υποσχεσεις
φυλης 59 πανω μια κοντη μελαχροινη που δεν ελεγε και τιποτα.χαχανιζε μεσα ενω περιμενε ο κοσμακης να την δει.
φυλης 59 κατω σαμπρινα μελαχροινη καβλιτσα με ωραιο κωλαρακι.
φωκαιας 17α ξανθια που παρουσιαζεται χωρις σουτιεν καινουργια κατα την τσατσα η οποια δεν γνωριζε καν το ονομα της.δεν επεισε η κορασιδα.
φωκαιας 19 αμαντα ξανθια με χαμογελο και ωραια παρουσια.
αλκαμενους 113 ευα η μιλφαρα ξανθια.τελικα ειναι μεγαλυτερη απο οτι φανταζομουν.
περιμενω προσθηκες...............
 

Επισκέπτης
xilnik,η αννα που λες στο 65 ειναι η γνωστη η αδυνατη η ομορφη που ηταν και περυσι εκει?
Εδώ και 20 ημέρες εμφανίστηκε καινούργια Άννα στο Φυλής 65 άνω.Μελαγχροινή  λεπτή νεαρή.

συμφωνώ σε ολα εκτος απο το υψως. η μπιανκα που λεω απο το Φωκαιας ηταν απο οτι θυμαμε περιπου 1,70 (σίγουρα οχι κοντύτερη).....
αντιθετος βρηκα κοντουλα, περιπου στα 1,60 την κοπελα στο Φ69Β...
Είναι δύο Μπιάνκες στο Φυλής 69 κάτω.Η παλαιά Μ1 "ψηλή" κουνίστρα στο σαλόνι από Φώκαιας 25 κάτω και 17 κάτω πρόσφατα και η νεότερη στην Φυλής Μ2 μικροκαμωμένη.Η υπηρέτρια πλέουσα σε πελάγη ευτυχίας ανακοίνωσε οτι:"η Μ2 κάνει και παρτουζίτσες".

μεγαλη απογοητευση στρατηγε μου,ειμαστε σε καιρο πολεμου δυσκολες οι καλες περιπτωσεις :cheesy:
ανκα απο πιπινου 65...
Στα 10 λεπτά κτυπά πόρτα η τσατσά.Είναι συνεννοημένη με την Άνκα.
Η τσατσά ανακοίνωσε οτι:"αν θες 5 επιπλέον λεπτά πρέπει να πληρώσεις 10 ευρώ επιπλέον"!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
                       [size=20pt] ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ!!! ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ!!![/size]

Αα!! να μην το ξεχάσω...καλές εισπράξεις θά'χετε... :jerking: :jerking: :jerking:

Επίσης συναγωνιστές, προσέξετε την baby face κοκκινόξανθη, ανοιχτομάτα μεσήλικη και πλέον, ρωσσοειδή υπηρέτρια του [size=20pt]Φυλής 134 υπόγειο.Δήλωση της ιδίας:
    "Στα 8 λεπτά φωνάζω την κοπέλα και άντε για 2 λεπτά ακόμα.10 λεπτά, όχι παραπάνω"[/size]

Όπως πάτε, θα πουλήσετε το ρολόϊ και θα πάρετε κομπολόϊ!...
να  μετράτε τους καημούς και τους αναστεναγμούς...

ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ!!! Οι εποχές χρονομέτρου παρήλθαν ανεπιστρεπτί!

Λόγω το πρόσφατου του γεγονότος, παρατίθεται εδώ αλλά θα τακτοποιηθεί βέβαια και στο σχετικό νήμα.
 

foujim

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Aδερφια καλησπερα και κατευθειαν στο ψητο...πρωινες καυλες στο φουλ και αφου εχω γινει μουνι απο τη βροχη μπαινω φωκαιας 25
(αυτο με τη κιτρινη πορτα}.νεα παρουσια κατα τη τσατσα μια μελαχρινη με σκουλαρικακι στη μυτη σαλοναρισμα πρωταρας ουτε λεξη δεν εβγαλε βυζακι μικρο και ενα παραξενο κολι με περιεργο περπατημα.επειδη η λεπτομερεια κανει τη διαφορα{τουλαχιστον σε μενα}
στο γυρισμα για να φυγει και ενω χαμογελουσε αμηχανα σκονταψε και πηγε να πεσει....παρε το εικοσαρικο και φερε τη καυλα γρηγορα για να τη χυσω λεω στη τσατσα και μπαινω στο δωματιο με το καυλι στο χερι ετοιμος για σοβατισμα σπατουλαριστο...
μπαινει το μωρο μεσα πως σε λενε καυλα της λεω?only english μου λεει και μενει στασιμη με τα ματια γουρλωμενα στο πρησμενο καυλι που το επαιζα σαν ουρακοταγκος....whatyour name kαυλα? αντρεα μου λεει and where are you from? της λεω και της χουφτωνω τα βυζακια ενω τη ξαπλωνω στο κρεβατι i am from london....ΣΕ ΧΥΝΩ ΡΕ ΛΟΝΔΙΝΟ και αρχιζω και τη χυνω στο προσωπο,μαγουλα χερια
οπου τη βρησκανε τα σκαγια....what?o no no no no μου λεει και βαζει τα χερια μπροστα στα μουτρα για να καλυφθει αλλα παραμενει
ακινητη μεχρι να τελειωσω το σπατουλαρισμα...antrea you are perfect της λεω thank you μου λεει και σηκωνεται σαστισμενη γεματη
χυσια να παει να σκουπιστει.η αληθεια ειναι οτι η γκομενα δεν ελεγε και πολλα αλλα γενικα γουσταρω τα ντροπαλα καυλακια απο
κατι αλλα και καλα εμπειρα...η λεπτομερη περιγραφη που παραθετω ειναι για μερικους συναγωνιστες που τους αρεσει η λεπτομερεια
καιδεν αρεσκονται μονο στο ονομα την εμφανιση και το που δουλευει η καθε καυλα...καλη συνεχεια
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
πρωινη επισκεψη στη μπαρμπαρα,αποδοση 100% φουλ...δεν υπαρχει...της ελεγα θα κανουμε αυτο,θα κανουμε εκεινο,και μου ριχνει την εξης ατακα...ε,αμα με καυλωσεις,ναι...
 

Επισκέπτης
Επιλεκτικη πορνοτσαρκα απογευματοβραδυνη
πιπινου 65 ανκα ξανθια δεν με επεισε η εμφανιση(τι μαλακο η τσατσα)
Δεύτερο κρούσμα ανάγωγης, τυφλά παραδόπιστης υπηρέτριας στο Πιπίνου 65.Βέβαια η Άνκα έχει γραφεί ήδη στην Μαύρη Λίστα  :2funny:

Σήμερα το πρωί:
Φυλής 134υπ-Μαριάννα είπε η αλλοδαπή ξανθοκόκκινη υπηρέτρια που φωνάζει την κοπέλα στα 8 λεπτά.Προφανώς η γνωστή Ρουμάνα με κριτικές εκεί.
Φυλής 134ισ-Στεφανία
Φυλής 134 1ος-Αντριάννα από Φώκαιας 22 άνω.Κριτική bakalhs στο Φώκαιας 22.
Περγάμου 1 άνω-Κλειστό
Περγάμου 1 κάτω-Γιάννα είπε η υπηρέτρια.

Φώκαιας 25ισ-Λάουρα σταθερά.
Φώκαιας 24-Νίνα από Μ.Προδρόμου 16υπ.
Φώκαιας 19-Αλίνα-"Στο μουνί μου".

Φώκαιας 17 άνω-Αλέξια με τις κακές κριτικές.
Αλκιβιάδου 16Γ-Σόνια είπε η υπηρέτρια.
Χωματιανού 11 κάτω-Καστανόξανθη αδιάφορη κανονικού πάχους.
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Δεύτερο κρούσμα ανάγωγης, τυφλά παραδόπιστης υπηρέτριας στο Πιπίνου 65.Βέβαια η Άνκα έχει γραφεί ήδη στην Μαύρη Λίστα  :2funny:
Η Τσατσα ειναι μια με κοντο μαλι μελαχροινη κοντη με εχθρικη φωνη και υφος.νομιζω οτι ειναι ειναι και στο 109β.μαλιστα στο 109β με στολιζε γιατι δεν εμπαινα πιο μεσα και καθομουν κοντα στη πορτα.χθες στο πιπινου επειδη της ειπα οτι δεν ξερω την ανκα εβγαλε απο το μυαλο της οτι δεν εχω ξανακανει σεξ..με δυο λογια ολο μαλακιες πεταει


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom