Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Χτες μετά από αρκετό καιρό κατέβηκα Φυλής. Καλά, δεν ξέρω αν φταίει που είχα αρκετό καιρό να πάω και δεν θυμάμαι, αλλά χάλια η κατάσταση.Καταρχήν, σχεδόν όλα ήταν κλειστά κατά τις 8! Δεν ξέρω γιατί.Μετά, η κατάσταση στους χώρους αναμονής τραγική.Τεκές από ντουμάνια από καπνό.Δεν μπορούσες να αναπνεύσεις.Κατά τα άλλα η πρόεδρος των εκδιδομένων μιλάει για δικαιώμα,οχι για τις υποχρεώσεις τους.Επίσης σχεδόν σε όποιο πήγα άφηναν και Πακιστανούς,μαύρους, άσπρους, ό,τι ράτσα θες.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δε νομίζω όλοι αυτοί να έχουν βιβλιάρια υγείας,ασφαλίσεις, κλπ, ώστε να κάνουν και ανάλογες εξετάσεις.Παλιά σ'όποιο έμπαιναν έλεγαν ότι δέχονταν μόνο Έλληνες.Και κάτι πρέπει να γίνει με τους χώρους και τα δωμάτια.Πότε θα καταλάβουν οι τσατσάδες και οι τσάτσοι ότι πρέπει να τα ανακαινίσουν? Δεν μπορείς να γαμάς σε τρώγλες και βρωμιές.Το καταλαβαίνετε επιτέλους? Έφυγα άπραγος, μια και ξενέρωσα αρκετά...
 

Επισκέπτης
Φυλής 40-Νικολέτα:
Αρχηγέ μήπως έχει καμμιά σχέση με κάτι Νικολέττες που παίζαν στο Φυλ.86 πρόσφατα?
Μετά την ανακαίνιση προσώπου και την απαλλαγή από το μουντό-μίζερο προσωπείο (σαν να έκλαιγε την μοίρα της), ΙΕΡΟΣΥΛΑ μοιάζει στην Έλενα την τρελλοκαμπέρω προς το κοντύτερο.

Τροφωνίου 11 κάτω η όμορφη της βραδιάς.Αντριάννα η λυγερή,με 20€,γλυκό υφάκι στο σαλόνι αλλά και στο δωμάτιο.Νο έξτρα, μικρό βυζάκι αλλά ωραίο κορμάκι για ένα χαλαρό σφυροκόπημα στα 4.
Ρώτησες αν εργάζεται άλλες βάρδιες και σε άλλα μπουρδέλα;
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
[size=10pt][size=10pt]Από  χτες εχω  στείλει τρεις  φορές  κριτική και  ακόμα δεν  έχει  πέραση..............[/size][/size]
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
...
ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11
Αλίνα με μαύρο δαντελωτό γάντι στο αριστερό χέρι (πιθανόν για να μην μας γδάρει τον πούτσο με την δαντέλα αν χρειασθεί να μας τραβήξει μαλακία με το δεξί), πορνο-λαϊκό πρόσωπο με τσοπανίσια αυτοπεποίθηση, μελαχρινή με ίσια μαλλιά πιασμένα ψηλά σε αλογοουρά, μέτρια στο ύψος, λεπτή με μικρά βυζιά και με μικροκαμωμένο αλλά τεντωμένο κώ(ο)λο
Να συμπληρώσω ότι πετυχημένη και ακίνδυνη μαλακία παίζεται με γάντι από βελούδο ή καλύτερα από σατεν...  :2funny:


Σημερινή πρωϊνή πεζή περιήγηση σε μια Αθήνα εν καμίνω.
Η κουφόβραση να μεγιστοποιεί τις εκκρίσεις του σώματος και τα κλιματιστικά κλειστά σε όλα τα καταστήματα που επισκέφθηκα, ενός εξαιρουμένου.
...
:rockon: :rockon: :rockon:


πω ρε μαγκες τα οργωσατε ολα !! μπραβο farkeli & jockerx  :rockon:
Νομίζω ότι ο jockerx είναι χρησιμότερος (αντικειμενικά) ως προς τον όγκο των πληροφοριών, δεδομένου ότι εγώ έχω αλλού το μυαλό μου και κοιτάζω φανάρια  :rolleyes: προστατευτικές μπάρες και μπουρδελίσιες σκάλες  :2funny: :2funny: :2funny:

Να συμπληρώσω ότι χθες (14/10/2010) το απόγευμα πέρασα από την Λιοσίων γύρω στις 17.30' αλλά γίνονταν χαμός από αυτοκίνητα, βροχή και (επιπλέον) ήταν κλειστά τα μπουρδελο-καταστήματα
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Χτες μετά από αρκετό καιρό κατέβηκα Φυλής. Καλά, δεν ξέρω αν φταίει που είχα αρκετό καιρό να πάω και δεν θυμάμαι, αλλά χάλια η κατάσταση.Καταρχήν, σχεδόν όλα ήταν κλειστά κατά τις 8! Δεν ξέρω γιατί.Μετά, η κατάσταση στους χώρους αναμονής τραγική.Τεκές από ντουμάνια από καπνό.Δεν μπορούσες να αναπνεύσεις.Κατά τα άλλα η πρόεδρος των εκδιδομένων μιλάει για δικαιώμα,οχι για τις υποχρεώσεις τους.Επίσης σχεδόν σε όποιο πήγα άφηναν και Πακιστανούς,μαύρους, άσπρους, ό,τι ράτσα θες.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δε νομίζω όλοι αυτοί να έχουν βιβλιάρια υγείας,ασφαλίσεις, κλπ, ώστε να κάνουν και ανάλογες εξετάσεις.Παλιά σ'όποιο έμπαιναν έλεγαν ότι δέχονταν μόνο Έλληνες.Και κάτι πρέπει να γίνει με τους χώρους και τα δωμάτια.Πότε θα καταλάβουν οι τσατσάδες και οι τσάτσοι ότι πρέπει να τα ανακαινίσουν? Δεν μπορείς να γαμάς σε τρώγλες και βρωμιές.Το καταλαβαίνετε επιτέλους? Έφυγα άπραγος, μια και ξενέρωσα αρκετά...

και εγω πλεον μονο οπου επιτρεπονται ΜΟΝΟ ελληνες, μονο εκει μπαινω.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Χτες μετά από αρκετό καιρό κατέβηκα Φυλής. Καλά, δεν ξέρω αν φταίει που είχα αρκετό καιρό να πάω και δεν θυμάμαι, αλλά χάλια η κατάσταση.Καταρχήν, σχεδόν όλα ήταν κλειστά κατά τις 8! Δεν ξέρω γιατί.Μετά, η κατάσταση στους χώρους αναμονής τραγική.Τεκές από ντουμάνια από καπνό.Δεν μπορούσες να αναπνεύσεις.Κατά τα άλλα η πρόεδρος των εκδιδομένων μιλάει για δικαιώμα,οχι για τις υποχρεώσεις τους.Επίσης σχεδόν σε όποιο πήγα άφηναν και Πακιστανούς,μαύρους, άσπρους, ό,τι ράτσα θες.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δε νομίζω όλοι αυτοί να έχουν βιβλιάρια υγείας,ασφαλίσεις, κλπ, ώστε να κάνουν και ανάλογες εξετάσεις.Παλιά σ'όποιο έμπαιναν έλεγαν ότι δέχονταν μόνο Έλληνες.Και κάτι πρέπει να γίνει με τους χώρους και τα δωμάτια.Πότε θα καταλάβουν οι τσατσάδες και οι τσάτσοι ότι πρέπει να τα ανακαινίσουν? Δεν μπορείς να γαμάς σε τρώγλες και βρωμιές.Το καταλαβαίνετε επιτέλους? Έφυγα άπραγος, μια και ξενέρωσα αρκετά...
φιλε για ολα αυτα περι μεταναστων βλεπε ΔΝΤ οπως επισης οτι οι πουτανες ειναι πολλες και μονο με ογκο ραντεβου θα φανε ολοι τσατσαδες -πουτανες -νταβαδες βεβαια ασχημο για εμας  :'( :'( :'(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Χτες μετά από αρκετό καιρό κατέβηκα Φυλής. Καλά, δεν ξέρω αν φταίει που είχα αρκετό καιρό να πάω και δεν θυμάμαι, αλλά χάλια η κατάσταση.Καταρχήν, σχεδόν όλα ήταν κλειστά κατά τις 8! Δεν ξέρω γιατί.Μετά, η κατάσταση στους χώρους αναμονής τραγική.Τεκές από ντουμάνια από καπνό.Δεν μπορούσες να αναπνεύσεις.Κατά τα άλλα η πρόεδρος των εκδιδομένων μιλάει για δικαιώμα,οχι για τις υποχρεώσεις τους.Επίσης σχεδόν σε όποιο πήγα άφηναν και Πακιστανούς,μαύρους, άσπρους, ό,τι ράτσα θες.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δε νομίζω όλοι αυτοί να έχουν βιβλιάρια υγείας,ασφαλίσεις, κλπ, ώστε να κάνουν και ανάλογες εξετάσεις.Παλιά σ'όποιο έμπαιναν έλεγαν ότι δέχονταν μόνο Έλληνες.Και κάτι πρέπει να γίνει με τους χώρους και τα δωμάτια.Πότε θα καταλάβουν οι τσατσάδες και οι τσάτσοι ότι πρέπει να τα ανακαινίσουν? Δεν μπορείς να γαμάς σε τρώγλες και βρωμιές.Το καταλαβαίνετε επιτέλους? Έφυγα άπραγος, μια και ξενέρωσα αρκετά...

Ενταξει δεν ειναι ολα τα μαγαζια ετσι. Πανω στην απογοητευση σου γινεσαι και λιγουλακι υπερβολικος  :grin:
Απο Πιπινου πηγες? Φυλης 200 πηγες?
Μου χωθηκες μαλλον με την μια στα τερμα κεντρικα τυπε μου. Λογικο
Εκει παιζει ο ακορεστος  :boobies: :boobies: :boobies:
Κανε πρωτα 3-4 μπουρδελοτσαρκες μαζι του να σε μυησει στο κλιμα και μετα

μου πας πορνοαπροπονητος και χωρις ζεσταμα να παιξεις πορνομπαλα? ε θα παθεις καμια πορνο κραμπα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Ενταξει δεν ειναι ολα τα μαγαζια ετσι. Πανω στην απογοητευση σου γινεσαι και λιγουλακι υπερβολικος  :grin:
Απο Πιπινου πηγες? Φυλης 200 πηγες?
Μου χωθηκες μαλλον με την μια στα τερμα κεντρικα τυπε μου. Λογικο
Εκει παιζει ο ακορεστος  :boobies: :boobies: :boobies:
Κανε πρωτα 3-4 μπουρδελοτσαρκες μαζι του να σε μυησει στο κλιμα και μετα

μου πας πορνοαπροπονητος και χωρις ζεσταμα να παιξεις πορνομπαλα? ε θα παθεις καμια πορνο κραμπα  :2funny: :2funny: :2funny:
μετα την φυγη της κατερινας εχουμε τιποτα καλο στο φυλης200
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
και εγω πλεον μονο οπου επιτρεπονται ΜΟΝΟ ελληνες, μονο εκει μπαινω.


Nαι ρε παιδια, σωστο αυτο.
Αλλα που ξερουμε που επιτρεπονται μονον Ελληνες !!! μονιμα ομως
Παλια το ελεγαν συχνα "Μονο Ελληνες - Οnly Greeks" κλπ κλπ
τωρα 2 αντε 3 μαγαζια να το πουν ,και απο οτι εχω παρατηρησει (γιατι οι τσατσοι/τσατσαδες ειναι μεγαλα λαμογια) και εαν θελετε παρατηρηστε το και εσεις ... Οταν κοψει η τσατσα οτι στο σαλονι ειναι μαζεμενοι πολλοι Ελληνες και μπει κανα πακι τοτε τους στελνει.

Μηπως πρεπει να ανοιχτει θέμα... "Υπηρεσίες αποκλειστικα για Ελληνες" λεω μηπως ?






 

Συνημμένα

  • greek poutsa.jpg
    greek poutsa.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μετα την φυγη της κατερινας εχουμε τιποτα καλο στο φυλης200

Τύπε τα πρωινά που παιζει μια ψιλη ξανθια ξερακιανη τσατσα μην πας.
Απο οσο εχω ακουσει και εχω δει κιολας ειναι ειρωνικη και κτυπαει πορτες
η δυναμωνει μουσικες προωρα.

Απο την αλλη τα απογευματα παιζει η Κυρα αγγελικη. Μεγαλη γυναικα.
Με γυαλακια... Πολυ καλη τσατσα... (αν ειναι ακομη δηλαδη γιατι δεν την εχω πετυχει)
Εχω πετυχει μια αλλη... που διαφημιζε την Σιμονα... που ειναι μελαχροινο με ωραιο κορμακι
και πιρσινγκ στο χειλακι....

Αν πετυχεις την τσατσα που σου λεω μπες μεσα οποια και αν ειναι η κοπελα τυπε!
Ειναι πολυ καλη και συζητησιμη... Ειχα παρει περυσι μια Βικτωρια μελαχροινη.
Για την οποια εχει γραψει και ο SPEED περυσι το καλοκαιρι.
Ειχε κατσει πολυ η κοπελα μεσα και χωρις καμια βιασυνη... περασα φοβερα.
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Γράψε την στο νήμα "Μαύρη λίστα για τσατσάδες" και γενικότερα στο "Μαύρη λιστα για μπουρδέλα".Η τσατσά ήταν από τις δύο Ελληνίδες, η πιο αδύνατη;Το Φυλής 59 άνω-κάτω θα τροχιοδρομηθεί πάραυτα.

jockerx , είπα να μην τη μαυρίσω γιατί η Σαμπρίνα δε μου έκανε τίποτα. Αλλά μου φαίνεται ότι θα αρχίσω να ενημερώνω το νήμα γαι τσατσάδες γιατί κάποιες το παραξηλώνουν.

Για τη Στέλλα στο Φωκαίας 24 έχω ανεβάσει κριτική.
Και μια που είπα Στέλλα , αυτή στο Μονής Προδρόμου (αυθαίρετο) παίζει ακόμα εκεί; Σκέφτομαι να τη δοκιμάσω.
 

Επισκέπτης
μετα την φυγη της κατερινας εχουμε τιποτα καλο στο φυλης200
Ουδέν νεώτερον από το μέτωπον...
Μάλλον τα πρωϊνά συνεχίζει να εργάζεται η Ντόρα.Καλή στις υπηρεσίες της χωρίς βιασύνες αλλά φανερά απόμακρη.Με την επιφύλαξη της μίας και μοναδικής κατάθεσής μου στην Ντόρα.Φυσικά όταν την πέτυχα απόγευμα με την καλή ευγενική Ελληνίδα κυρία.
Και τα απογεύματα η Σιμόνα (τελευταία επιθεώρηση).Τα βασικά.
Αλλά και η Κατερίνα είχε καταντήσει "δώρον-άδωρον" λόγω της πρωϊνής ξερακιανής γηραιάς υπηρέτριας που δυναμώνει την μουσική στα 10 λεπτά.

Αλλα που ξερουμε που επιτρεπονται μονον Ελληνες !!! μονιμα ομως
Στα όνειρά σας μόνο!
Στον αχταρμά της Ελλάδας, όποιος έχει 20 ευρώ μπαίνει στο δωμάτιο.
Η Βικτώρια-Φ109κάτω-Φ200-Κολωνού30κάτω, Κατερίνα-Αγ.Πέτρου7-Φ200, Έλενα-τρελλοκαμπέρω έπαιρναν όλες τις φυλές πριν από την οικονομική κρίση.

jockerx , είπα να μην τη μαυρίσω γιατί η Σαμπρίνα δε μου έκανε τίποτα. Αλλά μου φαίνεται ότι θα αρχίσω να ενημερώνω το νήμα γαι τσατσάδες γιατί κάποιες το παραξηλώνουν.
Για τη Στέλλα στο Φωκαίας 24 έχω ανεβάσει κριτική.
Και μια που είπα Στέλλα , αυτή στο Μονής Προδρόμου (αυθαίρετο) παίζει ακόμα εκεί; Σκέφτομαι να τη δοκιμάσω.
Κάθε κοπέλα έχει την υπηρέτρια που της αξίζει.Και αν δεν την έχει, την βρίσκει στην πορεία.
Στέλλα στο Μονής Προδρόμου (αυθαίρετο) πρέπει να εννοείς την ξανθιά λεπτή Μόνικα με τα αστεράκια από Φώκαιας 22.

 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Λέω για μια νεαρή μελαχρινή λεπτή (ίσως κάνω λάθος στο όνομα). Την είχα πετύχει απόγευμα πριν μια βδομάδα αλλά δεν τη δοκίμασα. 
 

Επισκέπτης
Λέω για μια νεαρή μελαχρινή λεπτή (ίσως κάνω λάθος στο όνομα). Την είχα πετύχει απόγευμα πριν μια βδομάδα αλλά δεν τη δοκίμασα. 
Ίσως είναι η Στέλλα-Φυλής 92 νέο τα πρωϊνά.Ωραίο πιπίνι.Ψάξε για κριτικές στα Φ92 νέο-παλαιό αν υπάρχει τίποτα.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η μπαρμπαρα παιρνει μονο ελληνες 100% εξακριβωμενο...μερικες φορες και αυτους με δυσκολια με τη τρελα που κουβαλαει...
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Τα  εικοση ευρω  ειναι  τα  ιδια  για  ολους αμα  εισαι μαλακας/βρωμιαρης/απλυτος/τερατομορφος/ε ανθρωποι ειμαστε  και  εμεις.ΚΑΙ ΠΙΟΣ  ΣΟΥ ΕΙΠΕ  ΟΤΙ  ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ  ΓΡΑΨΑΜΕ  ΑΥΤΑ  ΕΙΜΑΣΤΕ  ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.
δεν ειπα αυτο αστερι μου...ειπα οτι ΔΕΝ ειναι ολες οι υπηρεσιες το ιδιο για ολους γιατι πολυ απλα αμα εσυ (οχι εσυ προσωπικα) εισαι βρωμιαρης η μαλακας πχ ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενη να σε ανεχτει...αυτο ειπα πολυ απλα...

το να εισαι μια χαρα ανθρωπος και να σου φερθει αντιεπαγγελματικα σαφως και θα ζητησεις τα λεφτα σου πισω ΟΜΩΣ δεν ειναι αναγκη να τσακωνεστε επειδη η κοπελα δεν ηταν σα τη γκομενα σας...να γαμησεις πας οχι να βρεις γκομενα...το αν θα ταιριαξετε στο δωματιο ειναι θεμα χημειας που λενε(ηλιθια εκφραση αλλα σωστη)...


αυτο που ειναι ενοχλητικο ειναι μερικοι μαλακες που επειδη η πουτανα ηταν ''κρυα'' οπως λενε αρχιζουν και γραφουν παπαριες περι αντιεπαγγελματισμου κλπ...50 ψωλες παιρνει ρε φιλε δε γινεται να ναι προσχαρη καθε μερα ολη μερα...

κι οσον αφορα τις τσατσαδες πολυ ευαισθητοι ειστε μου φαινεται μερικοι...αστη να λεει οτι θελει η τσατσα,δε σε υποχρεωνει κανεις να μπεις αν δε θες...βλαμμενες ειναι οι πιο πολλες συμφωνω αλλα και τι μ αυτο?τη τσατσα θα γαμησεις? η μηπως σου θιξε το χαρακτηρα επειδη ειναι αμορφωτη και αγενης?
 

Επισκέπτης
δεν ειπα αυτο αστερι μου...ειπα οτι ΔΕΝ ειναι ολες οι υπηρεσιες το ιδιο για ολους γιατι πολυ απλα αμα εσυ (οχι εσυ προσωπικα) εισαι βρωμιαρης η μαλακας πχ ΔΕΝ ειναι υποχρεωμενη να σε ανεχτει...αυτο ειπα πολυ απλα...

το να εισαι μια χαρα ανθρωπος και να σου φερθει αντιεπαγγελματικα σαφως και θα ζητησεις τα λεφτα σου πισω ΟΜΩΣ δεν ειναι αναγκη να τσακωνεστε επειδη η κοπελα δεν ηταν σα τη γκομενα σας...να γαμησεις πας οχι να βρεις γκομενα...το αν θα ταιριαξετε στο δωματιο ειναι θεμα χημειας που λενε(ηλιθια εκφραση αλλα σωστη)...


αυτο που ειναι ενοχλητικο ειναι μερικοι μαλακες που επειδη η πουτανα ηταν ''κρυα'' οπως λενε αρχιζουν και γραφουν παπαριες περι αντιεπαγγελματισμου κλπ...50 ψωλες παιρνει ρε φιλε δε γινεται να ναι προσχαρη καθε μερα ολη μερα...

κι οσον αφορα τις τσατσαδες πολυ ευαισθητοι ειστε μου φαινεται μερικοι...αστη να λεει οτι θελει η τσατσα,δε σε υποχρεωνει κανεις να μπεις αν δε θες...βλαμμενες ειναι οι πιο πολλες συμφωνω αλλα και τι μ αυτο?τη τσατσα θα γαμησεις? η μηπως σου θιξε το χαρακτηρα επειδη ειναι αμορφωτη και αγενης?

Καὶ ὁ ἄνθρωπος - ἐλέφας νὰ εἶσθε ἡ ἐπαγγελματίας πόρνη δὲν ἔχει οὐδὲν πρόβλημα.

Ἐάν νομίζητε ὅτι αἱ γυναὶ αὐταὶ ἔχωσι τὸ ἰδικὸν σας ταπεινὸν κατώφλιον εὐαισθησίας καθεύδετε τὸν νήδυμον.
 

taskanas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
352
Πόντοι
301
Καὶ ὁ ἄνθρωπος - ἐλέφας νὰ εἶσθε ἡ ἐπαγγελματίας πόρνη δὲν ἔχει οὐδὲν πρόβλημα.

Ἐάν νομίζητε ὅτι αἱ γυναὶ αὐταὶ ἔχωσι τὸ ἰδικὸν σας ταπεινὸν κατώφλιον εὐαισθησίας καθεύδετε τὸν νήδυμον.
σεβασμος  εγραψες μεγαλε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που ειναι ενοχλητικο ειναι μερικοι μαλακες που επειδη η πουτανα ηταν ''κρυα'' οπως λενε αρχιζουν και γραφουν παπαριες περι αντιεπαγγελματισμου κλπ...50 ψωλες παιρνει ρε φιλε δε γινεται να ναι προσχαρη καθε μερα ολη μερα...
κι οσον αφορα τις τσατσαδες πολυ ευαισθητοι ειστε μου φαινεται μερικοι...αστη να λεει οτι θελει η τσατσα,δε σε υποχρεωνει κανεις να μπεις αν δε θες...βλαμμενες ειναι οι πιο πολλες συμφωνω αλλα και τι μ αυτο?τη τσατσα θα γαμησεις? η μηπως σου θιξε το χαρακτηρα επειδη ειναι αμορφωτη και αγενης?
50  ψωλες  επι  20  ειναι  1000 ευρω. Ο καθενας  απο  εμας 20 ευρω τα παιρνη  σε  μιση μερα η  και  μια. Η  καθε  κοπελα που  ειναι  εκει  μεσα σκοπος  της  ειναι  το  χρημα και η   περοιποιηση  του  καθε  πελατη και να τελειωνη ο  πελατης οχι  η  κοπελα εκτος  και  αν  το θελει.Θα  καθιση  κανα δυο χρονακια  και αν  εχει  μυαλο  περνα καλα  μετα. Εγω  εχω περαση  αρκετες  αστερι  μου  και  ξερω  τι  πρεπει να  κανει τουλαχιστον δεν  ειμαι  ενα  χρονο και δυο  που καθονται  αυτες .και  οι  νταβαδες  που  τις αμολανε  μεσα  στα   μπουρδελα χωρις  καμοια  εκπαιδευση με  ενα μασουρι  κρεμα και οταν  πας  πισωκολητο  βρωμανε απο  την πολη  κρεμα.Αυτες  ΑΥΤΕΣ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ  ΑΠΟ  ΓΙΑΤΡΟ  ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ  ΕΙΝΑΙ  ΚΑΘΑΡΑ.....ΑΥΤΟ  ΘΑ  ΠΡΕΠΕΙ  ΝΑ   ΜΑΣ  ΑΝΥΣΗΧΕΙ  ΠΑΝΩ  ΑΠΟ  ΟΛΑ......πολλα φιλια ΑΣΤΕΡΙ μου.....

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom