Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (25 μέλη και 187 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
255
Like
10.874
Πόντοι
19.505
σεβάσμιοι χυστες συναγωνιστες

ξερετε αν παιζει κανα κινεζακι περιοχη Φιλης που με φερνει αυριο ο δρομος μου?

αν ξερει κανεις κενεζακι πρωινης βαρδιας ας μου πει γιατι δουλευουμε και δεν εχουμε τον χρονο για επιτοπου ανίχνευση

ευχαριστω
χύστη μου δεν έχει κινεζάκια στη φυλής
έχει μια ασιάτισα στην κολοκυνθούς στο μεταξουργείο ονόματι Μπέλα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
:cool2: :cool2: :cool2:

χμμμμ ακομα μια ερωτηση. εκει δεν δουλευει μια μαρινα ή μαριάνα;
Θυμάμαι που το συζητούσα εδω πριν μερες με συναγωνιστή!

Εκτος αν μπερδευω τα ιδρύματα καθως δεν εχω και πολυ επαφή με φυλής.. :rolleyes:

Σύμφωνα με την ενημέρωση του xlink, η MILF δεν θα είναι εκεί αύριο.
Άρα μπορεί να μην παίζει εκεί κάθε πρωί, αλλά να αναπληρώνει την Μαρίνα (που Κυριακές δεν δουλεύει)

Πάντως, τα οικήματα: Φωκ. 19, Φωκ. 17 άνω, Φυλ. 54 άνω, Μ. Πρ. 16β, συνεργάζονται.
Οπότε, μια βόλτα μπορεί να σε "διαφωτίσει".
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Ρε τι έγινε μαζευτήκατε όλοι οι αλλο-Φυλη να μας γαμήσετε τα κορίτσα μας...  :grin: Ε όχι ρε πούστη  :2funny:
Παίχτη εκεί παίζει όντως κάποια πρωινά η Μαρίνα αλλά τη βρίσκεις και μεταμεσονύχτια στην Ιάσωνος στο σπίτι της Στέλλας της Φλαμανδής..
Ε μη μου πεις οτι ούτε αυτό το ξέρεις :grin: Iάσωνος 20α....

Δηλαδή, η μοντέλα Μαρίνα παίζει & Μετάξι?
Από τα σαλόνια στα αλώνια?
Από το ανακαινισμένο μαγαζάκι, σε αχούρι του Μεταξίου?
Από το 20€ στο 15€ ?

Σοβαρά?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σεβάσμιοι χυστες συναγωνιστες

ξερετε αν παιζει κανα κινεζακι περιοχη Φιλης που με φερνει αυριο ο δρομος μου?

αν ξερει κανεις κενεζακι πρωινης βαρδιας ας μου πει γιατι δουλευουμε και δεν εχουμε τον χρονο για επιτοπου ανίχνευση

ευχαριστω
τυπε σε μπουρδελο οχι,μονο αυτην που σου λεει ο παμμεγιστος πιο κατω
μπορεις να βρεις κινεζες ομως στην 3η σεπτεμβριου ως freelancer
θα δωσεις κατι παραπανω αλλα θα ικανοποιησεις την ορεξη σου για κιτρινιαρες δικε μου :2funny:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
Συναγωνιστες διαβαστε ιστορια να ευθημησουμε και λιγο....κατεβαινω χθες φυλης καυλωμενος στο φουλ και παω καρφι για
ντενισα στο Φ54 κατω.Το κοριτσι οπως εχουμε ξαναπει ειναι μουναρος αλλα κομοδινο...μπαινω μεσα βγαινει η γρια τσατσα
η ξανθια και προτου προλαβει να μου πει της λεω η ΝΤΕΝΙΣΑ ειναι?ναι μου λεει,πεστης να ερθει γρηγορα γιατι θελω να τη χυσω,
καλα παληκαρι μου ολοι αυτο θελουν μου λεει καπως στραβωμενη.μπαινω στο δωματιο πεταω το καυλι εξω ετοιμο να εκραγει και
περιμενω τη ψωλα...ανοιγει τη πορτα που εισαι ρε καυλα της λεω γιατι αργησες?τη ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζω να το παιζω μπροστα στα βυζακια της με κατευθυνση τα μουτρα της..μη χυσεις πανω μου μου λεει οχι ρε εισαι χαζη της λεω και εκει που
παει να βγαλει το κιλοτακι αρχιζω και τη χυνωλιγο στο μαγουλο λιγο στον ωμο και τα πιο πολλα στο στρωμα αφου πεταχτηκε σανελατηριο απο το κρεβατι.καλα εισαι τρελος? μου λεει,δηλαδη μωρη καυλα σε εχυσα σε 20 δευτερα εβγαλες το πιο ευκολο
20ρικο της βραδιας και φωναζεις και απο πανω της λεω αγριεμενος.η γκομενα μαλακωσε και αφου σκουπιστηκε της λεω την αλλη φορα θα σε χυσω στη μαπα,μη τολμησεις θα σε σκισω μου λεει γελωντας και φευγοντας τς εριξα και ενα δυνατο κολοσκαμπιλο.αχ ρε πουστη
με πονεσες μου λεει και εφυγε τρεχοντας.επειδη ΣΤΗ ΝΤΕΝΙΣΑ το εχω ξανακανει αυτο οταν δουλευε στο Φ 134 ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ κομοδινο αλλα για τετοια γουστα εμενα μου κανει.
ΘΕΟΣΣΣΣΣΣΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστες διαβαστε ιστορια να ευθημησουμε και λιγο....κατεβαινω χθες φυλης καυλωμενος στο φουλ και παω καρφι για
ντενισα στο Φ54 κατω.Το κοριτσι οπως εχουμε ξαναπει ειναι μουναρος αλλα κομοδινο...μπαινω μεσα βγαινει η γρια τσατσα
η ξανθια και προτου προλαβει να μου πει της λεω η ΝΤΕΝΙΣΑ ειναι?ναι μου λεει,πεστης να ερθει γρηγορα γιατι θελω να τη χυσω,
καλα παληκαρι μου ολοι αυτο θελουν μου λεει καπως στραβωμενη.μπαινω στο δωματιο πεταω το καυλι εξω ετοιμο να εκραγει και
περιμενω τη ψωλα...ανοιγει τη πορτα που εισαι ρε καυλα της λεω γιατι αργησες?τη ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζω να το παιζω μπροστα στα βυζακια της με κατευθυνση τα μουτρα της..μη χυσεις πανω μου μου λεει οχι ρε εισαι χαζη της λεω και εκει που
παει να βγαλει το κιλοτακι αρχιζω και τη χυνωλιγο στο μαγουλο λιγο στον ωμο και τα πιο πολλα στο στρωμα αφου πεταχτηκε σανελατηριο απο το κρεβατι.καλα εισαι τρελος? μου λεει,δηλαδη μωρη καυλα σε εχυσα σε 20 δευτερα εβγαλες το πιο ευκολο
20ρικο της βραδιας και φωναζεις και απο πανω της λεω αγριεμενος.η γκομενα μαλακωσε και αφου σκουπιστηκε της λεω την αλλη φορα θα σε χυσω στη μαπα,μη τολμησεις θα σε σκισω μου λεει γελωντας και φευγοντας τς εριξα και ενα δυνατο κολοσκαμπιλο.αχ ρε πουστη
με πονεσες μου λεει και εφυγε τρεχοντας.επειδη ΣΤΗ ΝΤΕΝΙΣΑ το εχω ξανακανει αυτο οταν δουλευε στο Φ 134 ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ κομοδινο αλλα για τετοια γουστα εμενα μου κανει.

:jerking:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.586
Πόντοι
4.765
Δηλαδή, η μοντέλα Μαρίνα παίζει & Μετάξι?
Από τα σαλόνια στα αλώνια?
Από το ανακαινισμένο μαγαζάκι, σε αχούρι του Μεταξίου?
Από το 20€ στο 15€ ?
Σοβαρά?
Βέβαια ρε παίχτη.Με 20€ νομίζω όμως.
Απο παλιά 3η βάρδυα στην Ιάσωνος τη θυμάμαι...ντάκσι μωρέ δεν είναι και τελείως αχούρι ολόκληρη Στέλλα..uit Vlaanderen :grin: δουλεύει εκεί..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Φυλής 71κάτω: μια Ρωσίσα σύμφωνα με την Εύα, καβλιάρικο σώμα αλλά μέτρια στο πρόσωπο
προκειτα για τη ναταλι,με μαυρα μαλια πια,πρωην ντιανα ,που εχει δουλεψει στο 67,71β και 134 οπου την ειχα παρει δυο φορες ως ξανθια,πολυ ωραιο κορμι και ειδικα τη πρωτη φορα το ευχαριστηθηκα πολυ
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Η ευα που επαιζε προηγουμενως?
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...μη χυσεις πανω μου μου λεει οχι ρε εισαι χαζη της λεω και εκει που παει να βγαλει το κιλοτακι αρχιζω και τη χυνωλιγο στο μαγουλο λιγο στον ωμο και τα πιο πολλα στο στρωμα αφου πεταχτηκε σαν ελατηριο απο το κρεβατι.
καλα εισαι τρελος? μου λεει,δηλαδη μωρη καυλα σε εχυσα σε 20 δευτερα εβγαλες το πιο ευκολο 20ρικο της βραδιας και φωναζεις και απο πανω της λεω αγριεμενος. η γκομενα μαλακωσε και αφου σκουπιστηκε της λεω την αλλη φορα θα σε χυσω στη μαπα, μη τολμησεις θα σε σκισω μου λεει γελωντας

foujim,

Είσαι μεγάλος.  Συνέχισε έτσι.

(Του picker δε του άρεσε η περιγραφή σου!)
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές μια καθυστερημένη μεγάλη απογευματινή πορνοένημέρωση από την Παρασκευή 8/10/10
Φωκαίας:
Φωκ.27 πάνω Μαριάννα μέτρια συμπαθητική κοπελίτσα.
Φωκ 27 υπόγειο μπάζο
Φωκ.25πάνω Αρετή χοντρούλα ξανθιά με γλυκό προσωπάκι!
Φωκ.25 κάτω Μπάζο
Φωκ 24 Λαβύρινθο Ενα κοντοπούτανο τσιγγανάκι με πολύ όμορφο προσωπάκι και βυζάκια αλλά μέτριο κωλαράκι!
Φωκ 22 μέτρια βυζαρού με πρωκτικό
Φωκ 19 Αλίνα μπάζο χοντρή
Φωκ 17 πάνω Σελένα η γνωστή προστυχόφατσα βυζαρού!
Φωκ 17 κάτω Η πανέμορφη Νικόλ τα λόγια περιττά!

Διδύμου:
Δ8 κάτω χοντρούλα ξανθιά
Δ8 πάνω η γνωστή Μπάρμπαρα με τσιτα την μουσική!

Μονής Προδρόμου:
Μ.Π. 16 υπόγειο αδύνατο καστανό πιπίνι
Μ.Π. ΒαπόριΟμορφο μελαχρινό αλλά άχαρο πιπίνι!

Συνεχίζω με την μπουρδελομάνα Φυλής!
Φυλής:
Φ40 κοκαλιάρα ξανθιά κοπέλα με πανέμορφο πρόσωπο και τελειωμένη από την πρέζα!
Φ54 κάτω η γνωστή μουνάρα Ντενίσα!
Φ54 πάνω πολύ όμορφο καστανό πιπίνι στα υποψιν!(ο τσάτσος πάλι τον έπινε τον μπάφο του...μα πόσους μπάφους κάνει την ημέρα ο πούστης; χα χα)
Φ59 κάτω η καταστανόξανθη μουνάρα με τα γατίσια μάτια και πρόστυχα εσώρουχα!
Φ59 πάνω η Ινκα πανέμορφη και αυτή!
Φ61 μελαχρινή μέτρια αγριόφατσα!
Φ65 πάνω Αννα αρκετά καλό μελαχρινό με ωραίο κώλο και ταττού στο αριστερο πλευρό της!
Φ65 κάτω Η γνωστή ξανθιά νταρντάνα που είναι εκεί σχεδον κάθε απόγευμα!
Φ66 η γνωστή ψηλή μουνάρα Λάουρα!
Φ67 Η γνωστή μελαμψή Ελενα με το πρωκτικό(ισως η πιο ωραία από όσες δίνουν κώλο)
Φ69 κάτω Η γνωστή "Ισπανίδα" Μπιάνκα πολύ ωραίο μουνί!
Φ69 πάνω Χριστινάκι!
Φ71 πάνω Μετρια μελαχρινή
Φ71 κάτω η Ευα παρουσίασε μια δυνατή γκόμενα στο σώμα αλλά πολύ σκυλέ φάτσα που τραβελόφερνε λίγο!
Φ73 υπόγειο 2 μέτρια τσιγγανάκια παρτουζιάρικα!
Φ80 μετριοτητα
Φ84 νέα άφιξη μελαχρινό ωραίο με λίγο περίεργο σωματότυπο!
Φ86 κ Μελαχρινο ωραίο μουνί με το κωλαράκι του να ανοίγει υπέροχα στα άκρα!
Φ86 πάνω μέτριο πιπίνι
Φ86 ταράτσα(ξαναλειτουργει) μελαχρινό μέτριο αλλά με προστυχόφατσα!
φ92 υπογειο Η Ιλονα η μουναρα με την βραζιλιανικη κωλαρα(βαλτε την γρηγορα για πρωκτικο ρεεεεεε)
Φ92 υπογειο διπλα στο παρκιν γλυκο ξανθο πιπινι!
Φ109πάνω στον πουστροτσάτσο αδύνατη ξανθιά ομορφούλα
Φ109κάτω μια παλαίστρια γομαρι!
Φ134 πάνω μια κοκαλιάρα που συναγωνιζόταν σε κοκαλα την τσατσα!
Φ134 ισόγειο Χριστίνα πολύ δυνατό ξανθό μουνί με υπάροχο στήθος και σώμα αλλά και πολύ καλή φάτσα!
Φ134 υπόγειο Μαριάννα καλή μελαχρινή!
Φ136 πάνω η γνωστή Βυζαρού Μαριάννα με τα ταττού!

Μετα από όλη αυτήν την γύρα τιμήθηκαν με το 20ευρω και το σπέρμα μου το Χριστινάκι στο Φ69 πάνω που πραγματικά με απογοήτευσε!
Δεν ξέρω αν έτυχε επειδή την ώρα που μπήκα ήταν νευριασμένη και έλεγε στην τσατσα "σιχαίνομαι να με αγγίζουν οι άντρες στο μουνί δεν θέλω"
Τεσπα ήρθε μέσα με εμφανή υποκριτική και ξεπέτας διάθεση και αφου με εγλυψε λίγο με βιαστικά ψευτοχάδια και είπε ότι της έλειψα(εχω να πατήσω πάνω από 1 χρόνο παλιά την έπερνα συχνα) μου πήρε μια μετρια προς καλή πίπα και με χαλαρό ακόμα τον πούτσο μου με ρώτησε πως θέλω της είπα στα 4 και στηθηκε με εντελώς άβολο τρόπο ούτε τούρλωμα ούτε τίποτα με την πλάτη της να σχηματίζει τόξο προς τα πάνω και με τα χίλια ζόρια τελειωσα! (απαράδεκτη απόδοση για τα επίπεδα της Χριστίνας)
Ελπίζω να έτυχε και να μην το έχει κάνει σύστημα πλεον αυτό!
παλιότερα ειχα κάνει απίστευτα γαμήσια μαζί της!
Δευτερη συνεχόμενη κατάθεση με διάλλειμα 15 λεπτών στην Πανέμορφη Νικόλ στο Φωκαίας 17 κάτω όπου ευχαριστιθηκα ένα πολύ καλό γαμήσι με εναλλαγή GFE και PSE διάθεση! Οτι καλύτερο δηλαδή και έτσι έκλεισα πολύ ευχάριστα την βραδιά μου!
Αυτά συναγωνιστές και από μένα!

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς Dragon Fly!!!


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μπραβο ρε dragon fly καλα ξηγηθηκες  :thumbsup:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Σονια πρωκτικο τι λεει εχει παρι κανεις τελευταια?
 

Νικήτας_2

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
10
Τι κάνετε μαζί της;
Παλεύετε;
Η Εύα φίλε μου είναι πολύ καλή. Για την ηλικία της ειναι σούπερ Μην σε ξεγελάει η εμφάνασή της. Η πίπα της ειναι το δυνατό της σημείο. Ίσως απ'τις καλύτερες στην Αθήνα μαζί με Αντριάννα.
 

Επισκέπτης
foujim,

Είσαι μεγάλος.  Συνέχισε έτσι.

(Του picker δε του άρεσε η περιγραφή σου!)

1. Κλασικη περιπτωση μαλακα που δεν σεβεται την κοπελα.

2. Επρεπε να ησουν εσυ ακριβως μετα απο αυτον και να ξαπλωνες ανεμελος στο χυμενο κρεβατι.

3. Στη Φυλης μια φορα ειχα τυχει μπροστα σε ενα παρομοιο περιστατικο, ο τυπος ειχε λερωσει επιτηδες το κρεβατι. Η κοπελα αρχισε να τον βριζει και σε λιγο φτασανε δυο χτιστοι τυποι. Για καλη του τυχη, ο μαλακας της ιστοριας προλαβε και βγηκε εξω τρεχοντας την ωρα που οι αλλοι δυο εμπαιναν στο σπιτι.

4. Συμπερασμα: Mην το παιζετε και πολυ μαγκες με τα κοριτσια.  :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom